Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea - telapatia cy cus ;-)... tez dzis tylko lososia wzielam :-). Kaszubko - lece :-D !!! Malo nog nie polamie :-D :-D Wesola 🌻 - zebysmy sie tylko w drzwiach nie zderzyly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu - ciągle czytam o truskawkach.... buuuu... a moje będą dopiero gdzieś za dobre dwa tygodnie - mam w ogródku prawie 100 krzaczków... :D Mąż ma dobry humor - zaproponował mi, że jutro zawiezie mnie do fajnego ciucha :D Ano - zobaczymy... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak mi sie snia te dobre, smaczne ze az palce lizac, polskie truskawki!!!! Te co tutaj mozna kupic caly rok sa z plastyku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ja tez sie juz nie moge doczekac truskawek ... z Twojego ogrodka ;-) :-D. A teraz juz do domu uciekam :-). Milego wieczoru dla wszystkich i ... prawdopodobnie do jutra ;-) 😘 🖐️ PS. Kilka pan dzisiaj listy nie podpisalo ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie zwijam babeczki - chyba nie zajze dzisiaj juz do was, mam zamiar spic mala zeby spala cala noc i sama pojsc do loza ok 22ej! Naturalnie spije ja tylko mlekiem :o Dobrego wieczoru! 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wieczór.... u mnie gorąco.... nawet myslec się nie chce..... a to dopiero początek czerwca..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ kawka czeka mile panie i sniadanko gotowe ..swierze buleczki z bialym serkiem i szczypiorkiem ...smacznego ... lapie kawke w locie i lece do pracy ..dzis mam wiecej do zrobienia ...milego dzionka i do uslyszenia ... narobilyscie mi smaka na tye truskaweczki a tu faktycznie jak mowila Dea sa do bani...ahhhh... Dea 👄 ..polowa Anglikow mowi ze w Euro bedzie za polakami ..ale cos niebardzo w to wierze...🌼 Pozdrawiam was wszystkie i posylam 👄i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie w słoneczny dzionek 🌼 Dziś o 7 rano mąż przyniósł mi z ogródka pierwsze truskawki... ::D tylko osiem sztuk... ale już się zaczyna - teraz każdego dnia będzie coraz więcej. Razem z kawę wykładam na stolik naszą listę... hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 to co jesli bylam przed lista :D ...i znowu o truskawkach ...ojej ..Kaszubko badz wyrozumiala ...ja tez poprosze ...hihii..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio 🌼 wirtualnie mogę przesłac.... hihihihhi inaczej nie da rady :D A listę możesz podpisac dwukrotnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 wiec skladam teraz oficjalnie moj podpis na liscie ..hihi...no i czekam na te wirtualne truskaweczki...mniam,mniam...ze smietanka ..ohhhh...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile wychodzę..... trochę wędrówki po sklepach póki jeszcze nie zbyt gorąco.... :D Gdybym miała w tej swój komp - to wysłałabym Tobie Ewanisio całe wiaderko truskawek.... hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...dziekuje ...a teraz ja tez zmykam ..milej wedrowki po sklepach ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kaszubko 🌻 dzięki za mailika. Trochę uzupełniłam tabelkę. Udanych połowów. dea[kwiat i ewanisia🌻 q poieszeniu. Wczoraj kupiła córka 2 kg truskawek, wczesniej też kupowałam z innego źródła. Są po prostu obrzydliwe. Nic zapachu sam kwas i woda. Czyli w moich Wrocławskich rejonach są do bani. A i moje klientki podzielają zdanie. Teraz msze uciekac bo sie dziecię dopomina śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie tez :-) Kaszubko 🌻 - smacznego !! Jak bedziesz maiala wiecej to nas poczestujesz, te pierwsze sa tylko i wylacznie dla Ciebie :-). Owocnych ;-) lowow w sklepach :-) Ewanisia 🌻 - chyba bedziesz musiala zmienic nicka ;-) ... proponuje \"pracowita pszczolka\" :-) :-D. Milego, pracowitego ale bezstressowego dnia ! :-) Wesola 🌻 Rudamaxi 🌻 Rybka 🌻 She 🌻 - powodzenia !! Trzymie kciuki ! :-) Koniec laby :-(... dzisiaj juz musze popracowac ;-) 😘 MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło..i odrazu przepraszam za nie wywiązanie się z umowy.:) Tzn. ja umówiłam sie wczoraj z wami ,że napisze i ................nie napisałam. Okazuje sie ,że wieczór też odpada, gdyz moje dziecie , duzo czasu przesiaduje wirualnie na uczelniach.....i pisze...i drukuje........więc inni muszą czekać.Później wtrynia sie młodsza..która tez PILNIE MUSI...............czasem mąż ze swoimi sprawami.........też MUSI.............a ja ...zasypiam w oczekiwaniu na swoja kolej :D Ewanisia..............dokładam koktajl truskawkowy........ kaszubka.......u mnie tez rosna truskawki..ale przyszły do mnie same...z własnej woli..od sąsiada...a ja chetnie zaadoptowałam:D..... wesoła anka...........👄 Rybka........🌼 She..........trzymam kciuki........ Rebeka........miłego dnia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis 🌻 - jeden komp na 4 osoby to stanowczo za malo :-P :-) Widze ze to dzis duzeg ruchu nie ma ... to na rozruszanie :-D : Facet w roboczym ubraniu, ubrudzony cementem, w autosalonie: - A ile kosztuje Bentley GT coupe ? - 250 000 euro. - Cholera... A na kredyt ? Na rok ? - 25 000 euro miesięcznie. - Duzo, kurde... A na dwa lata ? - 12 500 euro miesiecznie. - Ja pier..., tez niemalo... - To moze mialby pan ochote na tanszy samochod ? - Ochote bym mial, ale plyta nam sie przewrocila na taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie tym razem z miseczką pysznych truskawek. Kolezanka polecila babke ktora codzinnie rano przywozi swierze ze wsi. Skoro juz są dobre truchawy ( tak mawiała moja córcia dawno dawno temu ) to trzeba wykorzystać, upiekę ciasto z nimi. amarylis 🌻 Rebeko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - no to teraz juz murowane ze w drodze do domu wstapie po truchawy ;-)... mam tylko nadzieje ze nie beda \"papierowe\" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo serdecznie witam! Nie wiem ,czy zdaze jeszcze te liste podpisac,ale naprawde wierzcie ,ze z całych sił sie staram znalezc troszke czasu dla Was i czasami mimo uslinych moich staran - nic z tego :(...nawet zeby przeczytac brakuje czasu... Poza zajeciami rolniczymi mam jeszcze te stare obowiazki i jeszcze czasami musze gdzies M powiezc... Mam nadzieje ,ze przynajmiej Rebeka albo Ewanisia posiedza ,ze mna w piatek wieczorkiem i nadrobie cala tesknote za Wami :P :(... Corka jedzie wlasnie w piatek w nocy na Spotkania mlodych nad Lednica, i musze ok 24.30 zawiesc je na autobus,takze mam nadzieje ,ze w miłym towarzystwie doczekam na te godzine...bo jak sie połoze to moge na czas sie nie obudzic :) Piszecie o truskaweczkach...no ja juz zjadłam pierwsza ...pycha...ale nie ma sie co dziwic rosnie na sloneczku i najlepszym nawozie :P... i powiem Wam ,ze nie zamieniłabym wlasnie tej jednej sztuki na cale dwa kilo sklepowych...zreszta tak jest z cała zywnoscia i owocami...co z tego ze piekne ,bez robaczkow i takie dorodne ...jak smakuje plastikowo...blee... A odosnie pierwszych warzyw ,owocow ..w mojej rodzinie jest taki przesad ,ze po zjedzeniu pierwszych w danym roku ,nalezy pociagnac za ucho...zawsze czekam na ten moment..w tym roku dzieci i meza juz wytargałam za uszy nie jeden raz hi,hi... No ok...teraz juz chyba musze Was pozegnac...trzeba jakis obiad naszykowac...a potem musze pojechac po syna...dzisiaj był w teatrze z klasa... posyłam Wam całe mnóstwo 👄 i 🌻 zeby starczyło na ten czas jak mnie nie ma...🖐️ i do kiedys?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podpisuje liste I lece…. Mala znow nam urozmaicila nocke wczoraj wiec powtornie na rzesach chodze :( Koniec gadania a truskawkach prosze, bo mnie skreca!!!! 😘 dla wszystkich Acha, Ewanisia, czytalam dzis w porannej gazecie ze w UK wiekszosc bedzie kibicowala Polsce, bo przeciez tylu tu Polakow! The Sun nawet obiecal publikowac strony sportowe po polsku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - ... M bedzie w piatek w domu, ale postaram sie byc :-) Dea 🌻 - caluski dla cukiereczka 😘 ... zycze zeby ta noc byla spokojniejsza. Trzymaj sie cieplutko :-) A ja sie juz z Wami zegnam :-(...i lece na badania okresowe... Szkoda za nasz \"sluzbowy\" lekarz dobrze po 50-tce i powazna nadwaga :-O :-D :-D Postaram sie zagladnac do Was na chwilke wieczorem ... przynajmniej Was poczytam :-) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy zrobione.... głownie proszek do prania...i ciasto... myślałam,że tu zajrzę do sklepu z kompami - a tu pech - wszędzie schody.. Idzie moja Kasia - później wejdę znowu na topik..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze kawka i czas do pracki. Obiadek jest, to dzieciaki nie będą wołać jak wrócę. Zostało kilka kotlecików z wczoraj, dzis tylko ziemniaczki ugotowałam takie młodziutkie z masełkiem i koperkiem. Przed kilka dni znów będę slomaną wdową. Wracając do tematu wczorajszego. Oczywiście, kiedy to oznajmiłam o rybce to był jeden szloch. Potem poszły zrobić pogrzeb rybce, a następnie kupić nowa ponieważ i ta by zdechła w samotności. W sumie to jest tak, że umarł król, niech żyje król. Dobrze że moim zwierzaczkiem jest Mika. Anna🌻 oj zazdroszczę wszystkiego prosto z grządki. Dziewczyny - koleżanki moje życzę Wam miłego popołudnia i wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×