Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

~ Wszystko się może zdarzyć ~ To nie jest sen Rzeczy naprawdę dzieją się Stoisz czy biegniesz Dotykają cię Z każda chwilą Możesz rzeźbić je palcami Możesz zmieniać je słowami Los srebrzy się U Twoich stop Królujesz mu Wszystko się może zdarzyć Gdy głowa pełna marzeń Gdy tylko czegoś pragniesz Gdy bardzo chcesz Wszystko się może zdarzyć Gdy serce pełne wiary Gdy tylko czegoś pragniesz Gdy bardzo chcesz Wszystko może zdarzyć się To nie jest sen Rzeczy naprawdę dzieją się Armia kolorów otaczają Cię Z każdej strony Otwórz oczy rozłóż ręce By nazbierać jak najwięcej Podpisuj dni imieniem swym królujesz im Wszystko się może zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marzenia Się Spełniają" Dokąd biegną sny gdy mija noc? Gdzie czekają, aż je znajdzie ktoś? Uuu - czy w prawdę się zmieniają? Zamknij oczy i do siedmiu licz Raz na jakiś czas, więc morze dziś Uuu - marzenia się spełniają! Ref. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś! Marzenia się spełniają Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz Ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też... To nie ważne ile liczysz lat Każdy przecież ma swych marzeń świat Uuu - sny tajemnice znają... To nie żaden wstyd uwierzyć raz Ze czarodziej sfrunie proston z gwiazd Uuu - marzenia się spełniają! Ref. Marzenia się spełniają... Usiądź obok mnie i razem znów Sprawdźmy, że naprawdę chcieć to móc Uuu - choć wszyscy to już znają! Ref. Marzenia się spełniają Tylko stale, stale myśl o nich myśl Wszystko, co tylko chcesz Może się zdarzyć dziś! Marzenia się spełniają Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz Ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też... Tylko trzymaj kciuki co sił, oczy zamknij też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle i mysle ...i mało co mi sie spełnia.............a mam tylko jedno marzenie.......:D...............i nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 😍 Kontol medyczna zakonczona sukcesem ;-) jestem zdolna do pracy :-D... Jeden maly bemol ... troszke mi sie wzrok pogorszyl :-( i w najblizszym czasie bede musiala odwiedzic okuliste :-O... no coz, taka praca.. Jak to mowia \"kto mieczem wojuje, od miecza ginie\" ;-) :-D. I tak sie dziwie ze dopiero teraz mnie to dopadlo. Kaszubko, Amarylis - wystarczy moooocno wierzyc i marzenia sie spelniaja... niektore... i dlatego trzeba miec duuuuzo marzen wtedy mamy pewnosc ze czesc sie spelni ;-) :-D A teraz sobie ogladam film \"Joe Black\" z Anthony\'m Hopkins\'em ... bylam na nim w kinie 10 lat temu ... i wtedy bardzo mi sie podobal :-) Milego wieczorku dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki Jakby ktos bardzo byl spragniony by cokolwiek przeczytac to ja moge temu zaradzic:P ja juz tez opedzlowalam garsc swoich poziomek i trzy swoje truskawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Pobudka!!! tak się zastanawiałm czy będę pierwsza i jestem. Dziś wstałam skoro świt o 5. Właściwie to świt następuje wcześniej, słońce już świecilo na dobre. teraz kawa i komp. Niestety po wczorajszym cieście zostały tylko wspomniania. Tylko dmuchnęlo. Tak więć pijemy kawkę bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry moje kochane 🌼 Już tylko parę dni brakuje do tego, abym stała się posiadaczką nowego laptopa.... w tej chwili czas płynie dla zbyt wolno.... Po kilkumiesięcznej znajomości blondynka pyta swego wybranka: - Znamy sie już tak długo. Czy nie powinieneś przedstawić mnie swojej rodzinie? - Jak sobie życzysz. Ale w tym tygodniu to jest niemożliwe. Żona z dziećmi wyjechała do teściów. ------------------------------------ Po długim seksie młody chłopak wyciąga się na brzuchu, wyciąga papierosa ze spodni i szuka zapalniczki. Nie może znaleźć, więc pyta dziewczynę, czy ma jakąś. - Może jakaś jest w górnej szufladzie ? odpowiedziała. Otworzył szufladę w szafce przy łóżku i znalazł pudełko leżące wprost na oprawionej w ramki fotografii jakiegoś mężczyzny. Oczywiście zmartwił się. - To twój mąż? - zapytał nerwowo. - Nie, głupku - odpowiedziała przytulając się do niego. - Twój chłopak? - Nie, skąd - odpowiedziała przygryzając jego ucho. - No to kto? - zapytał zdezorientowany chłopak. Dziewczyna odpowiedziała spokojnie: - To ja przed operacją. -------------------------------- Ksiądz i rabin mieli zderzenie czołowe. Kiedy opadł pył -masakra. Samochodów właściwie nie ma... Z jednego wysiada rabin, lekko potłuczony. Z drugiego ksiądz - parę siniaków... Patrzą na siebie - na samochody - niedowierzanie... Rabin mówi do księdza: to niemożliwe, że żyjemy... Ksiądz: no właśnie - to musi być znak od Szefa... Rabin: tak, to znak od Szefa, żebyśmy się wreszcie pogodzili. Ksiądz: tak, koniec waśni między religiami... Rabin (wyciąga piersiówkę): napijmy się, żeby to uczcić. Ksiądz wziął butelkę, pociągnął parę łyków i oddał rabinowi. Rabin zakręcił i schował. Ksiądz: a ty?? Rabin: a ja poczekam, aż przyjedzie policja... -------------------------- Pani od przyrody robi eksperyment z robakami. Wkłada 1 robaka do szklanki i nalewa alkoholu - robak zdechł. Wkłada 2 robaka i nasypuje tytoniu - robak zdechł... Wkłada 3 robaka do szklanki ze zwykłą wodą - robak żyje. Pyta się Jasia: - Jaki wyciągamy z tego wniosek? - Kto pije i pali ten nie ma robali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ wrocilam z pracy ..posprzatalam ..teraz jade na zakupy i znowu do pracy...zajrze i skrobne cos wiecej jak wroce ..milego dzionka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem mile panie 😍 !! Rybko 🌻 - to znaczy ze ciasto bylo pyszne :-) Wiec moze by tak \"powtorka z rozrywki\" ...;-) ? Wesola 🌻 - dzieki za buleczki, widze ze Ty dalej z tymi truskawkami ;-)... a ja wczoraj nie kupilam :-(. Kaszubko 🌻 - blisko, coraz blizej ... ;-) :-)... pamietacie ten film ? :-D Ewanisia 🌻 - oj, ty pszczolko ;-) :-D. Jak mozesz to zrob mi tez zakupy ... posle liste, nie ma tego duzo :-D :-D Pracuje intensywnie ... ale jedno oka na was zwrocone :-D 😘 MILEGO DNIA ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic ciekawego nie mam do napisania...stara bieda...praca,porzadki,zakupy,obiady ,kolacyjki ,znowu praca itd...a w tym tygodniu nawet sobota i niedziela bez odpoczynku :(...ciekawe jak długo jeszcze w takim tempie pociagne...:O... Rebeko...ja sie naprawdę nie pogniewam jak bedziesz wolała spedzic wieczor w towarzystwie meza,to była tylko taka propozycja...:)a na oczka uwazaj,bo takie patrzenie w rozne strony kazdym z osobna to moze do zeza doprowadzic hi,hi...:) Rybko...bardzo dzieki za fotki...piesiu rzeczywiscie nie zbyt pociagajaco wyszedł ...za to rodzinka i znikajaca truskaweczka super... Kaszubko....to zycze ,zeby szybciutko Ci czas płynąl...dzieki za humor... Ewanisiu...widze ,ze u Ciebie to tez wolnego czasu niet :O...ale pamietaj o zdrowku... Wesoła...dzieki za dokładke... Ok...ide popracowa...ale bede zagladac...miłego dzionka wsiem i pozdrawiam wszystkie ktorych nie wymieniłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 🌼 za chwilę wyruszam do ogródka..... odezwę się po powrocie. A rozpiszę się, gdy juz będę miec własny komp.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie tym razem z miseczką truskawek zatopionych w baaardzo słodkiej śmietance. Uwielbiam, mniaaam. Rebeko 🌻 dziś nie będzie powtórki. Może w poniedziałek. Wieczorkiem wywozimy maluchy na wieś. A my starzy trochę weźmiemy się za nasz grajdolek. Anna🌻 pies jest okropny. Można dać na tapetkę aby dzieci oduczyć kompa. Będą się bały. wesoła 🌻 drożdżówki? kaszubko 🌻 zazdroszczę laptopa. W czym Ci pomóc w ogródku? Plewić? Mogę, bo bardzo lubię. idę napełnić miseczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - wiem ze to nie obowiazek... ale przyjemnosc :-). A co do spedzania czasu z M.. Po 18 latach znajomosci ( z mala przerwa ;-) ) juz nie potrzebujemy sobie patrzec godzinami w oczy :-D... zwykla obecnosc obok jest zazwyczaj wystarczajaca :-). Chociaz nie moge zagwarantowac ze nie bedzie okurat mial tego dnia kiedy robi sie troche \"przylepny\"... bo tak tez bywa :-P. Kaszubko - zabierz mnie ze soba !!!! :-D. Marze o kilku godzinach na lonie natury, bez wszechobecnego szumu samochodow...Jeszcze 2 tygodnie :-O.... Rybko - jak zaslinie klawiature to bedzie problem :-P :-D :-D Popoludniowa kawa na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko...jakbym tak umiesciła tego pieska jako tapete,to mimo ,ze wole psy niz koty, sama pewno bym sie oduczyła kompa...dzieki za owoce,jadlam prosto z krzaczka , zostawie dla innych...niech poznaja moje chamskie serce hi,hi... Rebeko...no to jak akurat nie bedzie tego przylepnego dnia to zapraszam,bedzie mi bardzo miło :)....gorzej jak moj sie przylepi,jakos tak nie mam sumienia go odtracac ,w koncu i tak jest taki biedniutki,wiec nie bede mu jeszcze odmawiac przytulenia:D...ale to zwykle nie trwa długo hi,hi....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj !....odnosnie pieska ,to Rybka posłala fotkepiska i wyglada niezbyt atrakcyjnie...Rebeko,zajrzyj na poczte ,bo do Ciebie tez posłala przynajmiej tak wynika z adresow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła pozwoliłam sobie posłac tego pieska ,wiec zajrzyj na skrzynke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tyle na razie...musze jakies papu naszykowac...zajrze dopiero wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam :-) ... na interii... nie zgladam tam czesto ;-) wole "wanadoo" Rybko - dzieki za zdjecia, bardzo ladne, awet pies :-)... ale chyba sie Wam rodzinka powiekszyla ;-) :-D ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie corka mi powiedziała...wiecie jak blondynka robi dżem? :D Obiera pączki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej - wróciłam.... rozleniwiona, nasłoneczniona. :D Porobiłam trochę zdjęc... potem wrzucę na Garnek. W gałązkach pnącej róży na altance ptaszek uwił sobie gniazdko i teraz wysiaduje jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam, ide do - jak to sie mowi po naszemu? Takiego pana co mi wyczyta przyszlosc z rak .... wroznik? Ponoc bardzo doby, potem wam opowiem! Narazie duza 😘 i do szybkiego p.s. dzis rano bylam pozno bo mielismy spotkanie u adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 ...u mnie pada ..a ta pogoda jest taka powalajaca ze az sie nic niechce ..i tak nostalgicznie ...ohhhh Rybko 👄 ..oooo to wstajemy podobnie ..ja juz o 5.30 mialam sniadanko dla wszystkich przygotowane...a swoja droga jakie to ciasto bylo ....hmmm pewnie z truskawkami co? 🌼 Kaszubko 👄 trzymie kciuki za Twojego laptopa ..a na poczte zajrze wieczorkiem ..juz z gory dziekuje ...🌼 Rebeko 👄 wysylaj liste to skocze na zakupki...masz buziaka za ta pracowita pszczolke ..👄..zebys wiedziala ze niemam czasu nawet sie podrapac po ......:D a wracajac do Twojego wczesniejszego pytania ..to moj syn ma jeszcze nastepny tydzien testy i wakacje ...ale juz zalatwil sobie prace na ten czas wolny ..oczywiscie niewliczajac wyjazdu do babci...🌼 Wesola Aniu 👄 ja rowniez dzieki za buleczki 🌼 Annapo 👄 widze ze jestesmy obie zapracowane ..chociarz ja niemam tylu rzeczy co Ty do zrobienia .ale wszystkie te same ktore wymienialas powyzej ..tzn; pranie,sprzatanie,gotowanie i wszystko to sie powtarza ...ohhh my kobiety...chcialam Ci powiedziec zebys roeniez uwazala na zdrowko ..bo masz jedno...wracajac do wieczoru ..nic nieobiecuje bo wtedy mnie niema ..zawsze cos ...ale kto wie? 🌼 aha,..a ten dzem dobry jest ..hihii:D Dea 👄 u Ciebie tez tak nostalgicznie? 🌼 dobra, zdazylam na tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - ja myślę, że obie zdążymy - prawda Rebeko ?? :D Dea - ten co wrózy z ręki - to chyba chiromanta....niektórzy potrafią dobrze odczytac ...... ale nie we wszystko wierz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, z wami pojde jeszcze raz :-)... i tak dzisiaj do 18.00 siedze :-(... dobrze chociaz ze mam co robic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×