Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jestem Ania, jeszcze przez chwilke :-)... o 23.00 maszerujemy grzecznie pod kolderki :-) M ... chyba zadowolony :-) : chodzi po domu z rozanielona mina, nazywa mnie "mamusia" :-D :-D i tylko od czasu do czasu ma taki przeblysk swiadomosci ;-) i zadaje pytanie : "czy my sie wogole nadajemy na rodzicow ?" Prawde mowiac sama sobie to pytanie po cichu zadaje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chomika przytulic... troche ciezko :-D :-D... chociaz kiedys moja 4-letnia kuzyneczka przytulila kanarka... i pozniej ten biedak siedzial taki osowialy przez pol dnia w kacie klatki :-D :-D... ale wyszedl z tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga R ...chyba kazda z nas sobie zadaje to pytanie....a potem jeszcze cała masę innych...jednak jak z czystym sumieniem czujesz ,ze robisz to co jestes w stanie ,zeby było dobrze ,to mi sie wydaje ,ze to wystarczy....a ze czasami sie popełnia błedy,to normalne,nie da sie tego uniknac.... Dziecko "wystarczy"madrze kochac...tak ja mysle i staram sie tego trzymac,chociaz czasami nie jest lekko ,to warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ,ja mam teraz duze zwierzatka....czasami jak sie przytula to nie umiem nawet oddychac....Moje łaciate ,tak mnie lubia:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobie poczytałam kilka pierwszych stron naszego topiku i usmiałam sie ,bo 19.09 pisałas ,ze moze za rok powiekszy sie Twoja rodzina i popatrz ...udało sie:D...dokładnie o 23:43...sama zobacz jaka z Ciebie wrozka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiete slowa !!! Wiem ze jak czlowiek musi to sobie poradzi... jeszcze tak nie bylo zeby jakos nie bylo :-) Tylko mnie sie wydaje ze my caly czas jestesmy jacys tacy... postrzeleni, niepowazni i nieodpowiedzialni... traktujemy zycie troche "pol zartem - pol serio"... Chyba najwyzszy czas wydoroslec :-) Zwierzeta wyczuwaja dobrych ludzi :-) dlatego tak sie tula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja sie zastanawiam czy nasza Kaszubka ;-) cos nam tutaj nie poczarowala :-) We wtorek (?) bedziemy obchodzic "roczek" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To "wydoroslenie" samo przyjdzie ,a poza tym tak do konca to chyba nawet nie jest wskazane...sama pomysl ,chciałabys miec takich "powaznych" rodzicow?....Wiadomo,ze wieksza odpowiedzialnosc i wiecej obowiazkow,niektorych rzeczy trzeba bedzie sobie odmowic....ale za to otrzymuje sie zapłacone z nawiązką... Ok...słowo sie rzekło juz 23 minęla...to bedziemy grzeczne i idziemy pod kołderkę...chociaz szkoda,no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka hmm ....No pewnie cos w tym jest....:)...to musimy sie starac ,zeby zawsze nam dobrze zyczyła,skoro ma taka moc :D... Rebeko...serce mi sie kraje,ale musze powiedziec: Dobranoc....spokojnej nocy....i do jutra....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak : "... kobylka u plota". Troche szkoda, ale jutro tez jest dzien :-) Dobranoc Ania 😘 Dla wsystkich milych pan "milych snow" !!! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie śpiochy. Właśnie zasiadłam z kawką przed komputerem i zapraszam wszystkie panie. Cały tydzień mi szybko zleciał, a działo się przez te kila dni tyle, że nie wyrabiałam. Dzisiaj miałam okazję się wyspać, ale niestety tylko do 7, bo moja córcia coś ostatnio szybko wstaje (to chyba przez tą szkołę) U mnie dzisiaj piękny dzień. Jest zimno. ale słońce świeci, więc nastrój bardzo dobry. Kaszubko 🌻 👄 dziękuję Ci bardzo za zdjęcia, są super. Rebeko 👄 nie czytałam wszystkiego, ale coś mi się rzuciło w oczy, że masz jakieś wątpliwości co do Waszej powagi jako rodziców. Ja też uważam tak jak Annapo, że lepiej być rodzicem na luzie niż jakimś poważnym sztywniakiem :-) Nieraz bierze mnie taka głupawka, że mój syn zadaje mi pytanie czy się czegoś nawąchałam, ale tak naprawdę, to dzieci uwielbiają jak mam dobry humor i możemy razem powariować. Ja pamiętam jak byłam pierwszy raz w ciąży, to też miałam mnóstwo wątpliwości, ale to wszystko przychodzi razem z narodzeniem dziecka, cała wiedza na temat wychowania, miłość do dziecka i umiejętność wychowania. Wczoraj byłam w siłowni (pierwszy raz) a dzisiaj oglądam swój brzuch czy już widać jakieś efekty :-D i wiecie co? Nie widać kurczę :-) Idę na papieroska, bo zaraz moja mama może mnie nieoczekiwanie odwiedzić, muszę zdążyć zapalić zanim przyjdzie, bo złapie mnie na paleniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko trochę namieszałam z tym wychowaniem, ale to przez to, że spieszę się na tego papierosa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam sobotnio🌻 Oj...pogoda:) to nas rzeczywiscie nie rozpieszcza ...w Toruniu ponoc i szron był rankiem na samochodach...a u mnie tak mrozno,ze w oborze tez chodziłam juz w zimowej kurtce,ale spodnie miałam jeszcze letnie :D... Tak poza tym ,to dzien przebiega typowo jak na sobote...sprzatanie,gotowanie,ale dzisiaj nie pieke :)...bo jutro jade na urodziny,to pewnie bedzie jakis tort ,albo inne pyszne ciacho...a u mnie nie ma siłowni,wiec trzeba kazde ciacho spalic praca :(... Goju....wiesz u mnie czasami to dzieci sa powazniejsze ode mnie...:)...ale smiech to najlepsze lekarstwo na wszelkie smutki i jak jeszcze potrafimy sie smiac to znaczy ,ze nie jest zle.... Posyłam wszystkim paniom po 🌻 i 👄 i zycze miłej rodzinnej soboty,a jutro moze jeszcze przed wyjazdem zajrze na chwilkę....a moze mi sie uda i dzisiaj zerknac wieczorem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 U mnie od rana praca wre :-) ... chcialabym zeby dzisiaj byly plytki polozone w calej lazience... co z tego wyjdzie - zobaczymy, ale wszystko jest na dobrej drodze... M dostal pochwale za dobrze przygotowane sciany i obudowana wanne i rurki :-D Teraz pojechal do chinczyka po jedzonko... leniuszek ze mnie :-P ... ale przy moich talentach moze to i lepiej :-D Goja 🌻 - \"sztywniakow\" to chyba z nas napewno nie bedzie :-). A jak znajdziesz taka silownie gdzie po jednym seansie widac efekty to ja tez sie chetnie zapisze ;-) :-D :-D Zycze wytrwalosci !! Ania 🌻 - to ja jutro wpadne po obiedzie na kawalek torta... moge ? :-D Posylam wszystkim po 😘 i ... uciekam :-)... ale moze jeszcze pozniej zagladne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ❤️ No pewnie,że Kaszubka poczarowała hihihiihhi nie na darmo pokazywałam zdjęcia Maciusia i tyle o nim pisałam :D Rebeko 👄 bardzo chciałam, abyś miała własnego maluszka i to się spełnia :D Dla wszystkich słodkie 👄 zajrzę później - uciekło mi z łepetyny to, co chciałam napisać :D :D :D Muszę się z tym pisaniem lepiej zorganizować, bo ostatnio pisze coraz krócej i krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki ❤️ Caly dzionek poza domem,pogoda dopisala ..ah jak przyjemnie. - a teraz leniuchowanie ;) - dziweczyny nam sie rozpisaly wieczorkiem az milo poczytac i zgadzam sie wszystkimi,wszystkie macie racje jesli chodzi o zycie i wychowanie dzieci..i tak trzymac 👄 Kaszubko 👄 a moze to nadchodzaca juz jesien sprawia ze czasami brak nam weny do pisania i ciezko jest sie skupic 🌼 Annapo 👄 Ladnie wypowiedziane slowa 🌼 Rebeko 👄 Luz przede wszystkim :D 🌼 Goju 👄 -wszystkim po 👄 i 🌼 A teraz zycze Milego Wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam nacisnęłam na klawiaturze i zamiast słów wyszły komiczne zlepki liter :D Nie wiedziałam jak to zmienić - w końcu na chwile wyłączyłam kompa - teraz jest ok :D Odprawiałam dzisiaj pokutę hihihiihi dopiero skończyłam przygotowywac do zamrożenia majeranek i natkę pietruszki :D ale humorek mi dopisuje - po pierwsze - to ostatnie moje zajmowanie się ziółkami; po drugie - mąż mi pomógł w tej dzisiejszej robocie.. :D trzeba to koniecznie gdzieś zapisać wielkimi literami hihiihihihi bo on w takich rzeczach nigdy mi nie pomagał :D W czasie krótkiej przerwy wrzuciłam na Garnek zdjęcie mojej Kici http://www.garnek.pl/kama1307/2946756 Erato - to nie jesień jest powodem mojego pisania - krótkiego lub chaotycznego.... najczęściej ktoś lub coś mi przerywa... i tracę wątek... chyba zacznę pisać w Wordzie [mając topik na podglądzie] - tak będzie mi łatwiej . dobranoc wszystkim - spokojnej nocy, Rebeko - te oczy nie kłamią hihihihi ..... one są takie cudowne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plytki nie skonczone :-(... za duzo przycinania i niestety troche zeszlo :-(... Ale nic to ;-), co sie odwlecze ... :-) Kaszubko - robie kolko w kalendarzu, na poczet tej pomocy ze strony meza :-)... to juz drugie po tym ogladanym przez Ciebie meczu ;-) Ewanisia - 🖐️ !!! MILYCH SNOW dla wszystkich 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Wszystkich Pozdrawiam i sle po 👄 i po 🌼 hihihi :D:D:D Czasami sie moze odezwe ale przepraszam za to ze niepozdrowilam wwszystkich osobno ..hmmm wlasciwie to moj blad...caluje Was i zycze pomyslnosci. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ mam od wczoraj wieczora bardzo słaby net - mam nadzieję, że mój wpis dotrze. :D Wczoraj znów pomyliłam Erato z Ewanisią - sorki - ale obie są na E..... a jak jestem zmęczona, to nie myślę.... albo myślę za wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chciałabym cos fajnego napisac ale na razie same problemy-przede wszystkim ze zdrowiem psychicznym starszej corki-nic więcej nie mogę napisać na ten temat:( Rebeka🌻bycie mamą to najwspanialsze co moze nas spotkać, ale to nie tylko dobre chwile, ale ja Tobie zyczę jak najwspanialszych chwil:) Moze kiedyś zrozumiesz o co mi chodzi:) Rybka🌻dziekuję za maila, Martynce też miło sie zrobiło 😘 Kaszubka🌻jesteś dobrąmamąi babcia,chciałabym kiedys być taka jak Ty:) Annapo🌻jednak chyba nie wystarczy mądrze kochać, bo na dzieci maja wpływ rożne inne czynniki,nie tylko te co w domu:( nie zawsze jest tak jakbysmy tego chcieli i tylko jest pytanie :dlaczego akurat nasze dziecko? goja🌻ja mam na oku aerobik w wodzie,moze sie skuszę?;) Ewanisia🌻pozdrawiam wesola anka🌻 Erato🌻ja wczoraj z corka też byłam na zakupach i za spodnie i kurtke dalismy 238 zł:P bo przecież wyrasta szybko a marznąć nie moze:P i znowu dla mnie na buty zabrakło,ale co tam w przyszlym miesiącu sobie kupię:) Dea Ewr🌻 Rudamaxi🌻 Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 ! Ja dzisiaj odpoczywam od wszystkiego ... w tym rowiez od internetu, ale nie moglam do Was nie zagladnac :-) ... przeciez Ania miala nam kawalek torta przywiezc :-P Kaszubko 🌻 She 🌻 - dziekuje :-) A Tobie duzo cierpliwosci i wytrwalosci zycze !! Milego niedzielnego wieczoru zycze i do jutra slonka 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Byłam dzisiaj na chrzcinach u mojej kuzynki synka. Taki zjazd rodzinny (ok.50 osób) i jak zwykle było wesoło. Wszyscy stwierdziliśmy, że takie imprezy powinny być w sobotę, tylko jak przekonać księży, żeby chrzty robili w soboty, czym to argumentować? Przywiozłam Wam oczywiście ciasto, więc proszę się częstować. A od jutra znowu praca, szkoła i wczesne pobudki :-( Życzę wszystkim kolorowych snów. Do jutra. Dla wszystkich 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ❤️ net nareszcie zrobił się dla mnie łaskawy - trochę późno :D więc życzę Wam spokojnej nocy - do jutra - Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 A coz tu takie pustki:(...stawiam na stolik aromatyczna kawe,obiecanego torta i jeszcze inne pyszne ciacha...prosze sie czestować...:).. U mnie zrobiło sie odrobine cieplej,ale i tak dalej ma sie wrazenie ,ze toraczej blizej zimy niz naszej pieknej, złotej ,polskiej jesieni... Moj syn nawet juz zachowuje sie zimowo....w sobote zaczeła meczyc go jakas infekcja...mysle ,ze to z powodu wych.fizycznego...on sie bardzo szybko poci,a potem go owiało i juz goraczka ,katar i bol głowy :(... Na szczescie jakos udało mi sie szybko zachamowac rozoj tego chorobska...chociaz takim niezbyt chwalebnym sposobem...:)...Na mnie dzisiaj czekaja 3 porcje prania do prasowania i jeszcze postanowiłam odmrozic lodowke...takze mam zajecie i nie mam czasu na kompa,ale bede zerkac.... Posyłam Wam wszystkim po 🌻 i 👄 i miłego dzionka zycze ....i pedzem poprasowac :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam 😍 Widze niezly spadek formy na topiku :-(... wiec wystawiam liste obecnosci i prosze o wpisy :-) Na stoliku leza croissant\'y i buleczki z czekolada wiec prosze sie czestowac... Ja teraz lece na obiad ale po poludniu bede :-) ... mam tylko nadzieje e nie bede sama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - chyba sie za badzo gramolilam z tym pisaniem :-D Duza buzka na powrot do zdrowia dla syna ... chyba wiem jakim sposobem sobie poradzilas :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ...ja sie z tym zgodze ,ze nie na wszystko jako rodzice mamy wpływ ,ale chodziło mi o to ,ze pozostaje nam własnie tylko "madra miłosc",ktora nie polega na tym by dziecku na wszystko pozwolic ... To bardzo rozległy temat i nie da sie tego załatwic dwoma zdaniami,wiec nawet nie bede probowac :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Net już działa jak się należy i złapałam oddech hihihiihhi Mam w tej chwili trochę luzu - mąż pojechał na działkę - to już ostatnie przygotowania przed zimą.... jeszcze później zbierze się jabłka i śliwki. W tym roku szybciej się skończyło. Znalazłam wreszcie w necie Radio Kaszebe.... http://www.radiokaszebe.pl/ można teraz słuchać tego radia również w internecie. :D Temat dzieci, miłości do nich.... ich wychowanie itp - to faktycznie "temat rzeka" ..... Mam czworo dzieci - każde ma inny charakter, każde inaczej ułożyło sobie życie .... a równo je wychowywałam.... Dostałam wczoraj kasztany - jeszcze takie malutkie - spadły z drzewa w czasie ostatniej wichury..... i coś mi się przypomniało.... to było jakieś 9 lat temu,,, wyszłam na spacer z moimi dwoma pieskami.... nagle podszedł do mnie mały [może 5-6 letni] chłopiec i zapytał się, czy może pogłaskać pieski... ale nie za darmo - da mi coś za to.... zrobiłam wielkie oczy, a malec wyciągnął z kieszeni garść kasztanów i zapytał, czy za te kasztanki pozwolę mu ma głaskanie psów.... :D oczywiście pozwoliłam.... i kasztany też wzięłam.... przez dobry rok miałam je w swojej torebce.... i od tej pory, gdy dostaję kasztany zawsze przypomina mi się ten malutki chłopiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje :) 🌻 Dziolchy, wy to umiecie czlowieka przyciagnac! Nie dosc ze przesympatyczne to jeszcze kusicie tymi smakolykami! W piatek przmoklam do suchej nitki, moje wlasne dziecko nie chcialo sie do mnie przylulic jak po nia przyszlam do zlobka. Spojzala tylko na swa cieknaca matke I skrzywila buzke, he he dowcipna! Niestety tez przemarzlam, jakos tako sie czulam podczas weekendu, lecz teraz zaczal sie bol glowy, gardlo, I o dziwo zawroty glowy….. Przemarzniete stopy, brrrr Czytam swietna konwersacje z piatkowego wieczoru - tak fajnie sie was czyta 😘 Co do zawodu rodzica, to jestem z Ania, jedynie co mozna ofiarowac to milosc, niekonczaca sie, i ktora nic nie oczekuje w zamian. Jestem pewna, Rebeko, ze bardzo sie nadajecie na rodzicow I ze cala wasza trojka bedzie szczesliwa rodzinka!!!! Kiedys, jak bylam o wiele mlodsza, czytalam az do rozrkruszenia sie stron \'Proroka\' Gibran\'a: Oto co pisal on o byciem rodzicami: Wasze dzieci nie są waszymi dziećmi, Są synami i córkami Życia, które pragnie istnieć. Rodzą się dzięki wam, lecz nie z was, I chociaż z wami przebywają, nie należą do was. Możecie obdarzyć je waszą miłością, lecz nie waszymi myślami. Albowiem mają swoje własne myśli. Możecie dać schronienie ciałom ich, ale nie duszom. Albowiem ich dusze zamieszkują dom jutra, do którego nie możecie wstąpić nawet w snach. Możecie usiłować upodobnić się do nich, lecz nie starajcie się, aby one stały się do was podobne. Albowiem miłość nie cofa się wstecz ani nie ociąga się, by pozostać w dniu wczorajszym. Jesteście łukami, z których wystrzelono wasze dzieci jak żywe strzały. Łucznik dostrzega cel na drodze do nieskończoności i napina was Swą mocą, aby Jego strzały pomknęły szybko i daleko. Niech napięcie dłonią Łucznika napełni was radością; Albowiem Ten, który kocha lecącą strzałę, nie mniej miłuje nieruchomość łuku. Narazie Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×