Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam wieczorkiem. Jestem strasznie padnięta, dzisiaj prawie cały dzień sprzątałam, ale za to wszystko lśni i jestem szczęśliwa, że wreszcie nadrobiłam zaległości. Kaszubko wysłałam Ci dwa zdjęcia, wybierz któreś, niedługo postaram się przesłać cos bardziej aktualnego. Przesyłam wszystkim 👄 i życzę miłych snów. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ zdjęcia już mam 🌼 ¸.•)´ (.•´ `*.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)DOBRANOC (*) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) ´*•.¸(*•.¸¦¸.•*´)¸.•*´ Do jutra ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica melduje sie ( podobno lepiej pozno niz wcale :-P )... i to by bylo na tyle na dzisiaj ... Czytac tez bede jutro... dzisiaj lekko padam na pyszczek ;-) 🌻 DOBRANOC 🌻 🖐️ 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy dzionek 🌼 Zaczęło padać - wczoraj zrobiłam zdjęcia ślicznej Miki - ale nawet nie chce mi się dzisiaj wrzucić je do kompa..... kotka zaszyła się w jakimś ciemnym kącie i śpi.... Psotka, przytulona do mnie, też drzemie :D ....._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{;..\,__...-'/} .{..'-`.._;..-'; ....`'--.._..-' ........,--\\..,-"-. ........`-..\(..'-...\ ...............\.;---,/ ..........,-""-;\ ......../....-'.)..\ ........\,---'`...\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, chociaż pochmurny. Kaszubko 👄 dziękuję za przerobienie, a raczej upiększenie zdjęcia, jest super, moim dzieciom też się bardzo podobało. U mnie nie pada, ale jest chłodno i pochmurno. Ja w tym tygodniu piąty raz brałam tabletkę przeciwbólową, mam taki maraton bólu głowy. Zaraz chyba się położę. Buźka dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spioszki ;-) 😍 !! Stawiam goraca, aromatyczna kawe/herbate zeby Was zwabic ;-)... i ide wreszcie troche Was poczytac :-) Po 😘 i 🌻 postlam i zycze MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - chyba cie zaprosze do siebie jak juz skonczymy z nasza lazienka :-P ... od 2 tygodni mam w domu taki balagan ze staram sie chodzic po domu z zamknietymi oczami :-D... Juz sie przyzwyczailam do tego ze kosmetyki mam w kibelku :-D, w sobote zniknala z lazienki umywalka :-O, ale wszechobecnego pylu i kurzu jakos nie moge strawic :-O... W dodatku nie mam pojecia kiedy sie to skonczy :-O... Troche Ci zazdroszcze tego posprzatanego domku ;-) ... ale tak nieszkodliwie :-). Za to zupelnie nie zazdroszcze bolu glowy :-O :-(... Kaszubko 🌻 - fajne klimaty :-)... poszla bym na jakis odpust, cukierkow slazowych bym sobie pojadla :-D... Widze ze sama sobie tu dzisiaj plasam po topiku :-D... czyzby "szewski poniedzialek" ...? ;-) :-D :-D PS : Naszej Ani - zalozycielki dawno nie bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w sloneczny, aczkolwiek zimny, poniedzialek 🌻 mialam troszke ciezki WE, zlapala mnie 24godzinna grypa zoladkowa :( znaczy ze u nas juz zima, bo wirusy szaleja :o Stawiam kawke i yogurt z miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam serdecznie i Dzień Dobry Bardzo:D Mam pytanie do dziewczyn które wiedzą jak się przyrządza kasztany. Dostałam własnie od koleżanki puszke z kasztanami-przywiozła mi z Paryża i nie wiem co z tym zrobić i jak:) Na puszce napisane jest- marrons entiers- czyli chyba marynowane kasztany:P Co ja mogę z tego zrobić?Plissssss, poradzcie mi;) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pochmurnie i burzowo szaro-buro i ponuro :( O kurcze wykończona i zdemotywowana jestem ogólnie ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Sennie u mnie bardzo i jak Dea mowi zimowo,zle sie czulam wczoraj i wzielam relanium na noc ale dos c pozno,wiecie ze jeszcze sie niemoge obudzic,zmykam do pracy odezwe sie jak wroce,zycze milego dnia 👄 Rebeko 👄 nie zazdroszcze ale niedlugo bedzie po wszystkim.🌼 Goju 👄 Wesola 👄 She 👄 mam cos dla Ciebie ..osobiscie lubie kasztany... -Kasztany jadalne (franc. marrons) są uważane we Francji za przysmak. Przyrządza się je albo jako dodatek do mięs (pieczonego drobiu) albo też na słodko jako deser. KASZTANY DUSZONE składniki: 750g dużych kasztanów, 40g masła lub margaryny, 1/4 l rosołu z kostki bulionowej, sól, pieprz. 1.Kasztany naciąć naokoło, zaczynając od białej plamki. Wrzucić do wrzącej wody i gotować 10 min. Obierać gorące, wyjmując pojedyńczo z gorącej wody. Uwaga:kasztany należy obierać gorące, jesli wystygną -trudno je obrać! 2. W szerokim rondlu ułożyć kasztany cienką warstwą. 3.Zalać kasztany rosołem, dodać masło, sól i pieprz. Dusić pod przykryciem na bardzo wolnym ogniu 45 minut. 4. Pod koniec duszenia odkryć kasztany i odparować, aby zostało b.mało rosołu. Uwaga: kasztanów nie należy mieszać łyżką bo łatwo pękają. Należy tylko potrząsać rondlem, aby się nie przypaliły. Smacznego! dla kazdej z pan posylam 👄 bo slonka dzis niet... do uslyszonka..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAM 🌻 Przepraszam za nieobecnosc,ale juz poczytałam i jestem na biezaco...:). Jesli chodzi o wspomnienia ciazowe i porodowe to juz kiedys duzo na ten temat napisałam ,to sie nie bede powtarzac...powiem tylko tyle ,ze w moim wypadku to Bogu dziekuje ,ze mam 2 zdrowych dzieci i nikomu nie zycze podobnych przezyc ... W piatek maz mi opanował kompa i przez 1,5 godz prowadził rozmowe z braciszkiem ,czym mnie uspili i jak skonczyli to (jak mowi Rebeka :) )zrobiłam tylko transfer do lozka i juz spałam .... A sobote i niedziele poswieciłam na porzadki ,pranie ,gotowanie i wycieczke rowerowa ...oczywiscie wycieczka tak mi dała w kosc ,ze jak tylko porobilismy w oborze to tez padłam na lozio i dopiero dzisiaj wstałam...:)... Dzisiaj natomiast musiałam odwiedzic moje rodzinne miasto i załatwic kilka biurowych spraw...a jak przyjechałam to sie okazało ,ze tesciu musi isc do szpitala,a to wiaze sie z dodatkowymi zajeciami dla mnie :(..O tescia tez sie boje:(..ma kłopoty z serduchem ... Do tego wszystkiego jeszcze czeka nas zrobienie kiszonki,a to oznacza ,ze bede miała ok 6 chłopow na obiedzie i w dodatku nie wiem kiedy...to wszystko zalezy od pogody:)... Wszystko to złozylo sie na piekny bol głowy... ale u mnie to normalka... Przesyłam wsiem po 🌻 i 👄 i zycze miłego dzionka...na razie bede tez na podgladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 jak to nie wkleilo? :( ale 😘 tez moga byc ;) Annapo 🌻 ojej, u was to nigdy spokoju nie ma? Powodzenia kochana! She 🌻 niech mnie Rebeka poprawia, ale mnie sie wydaje ze marrons entiers to znaczy kasztany w calosci. Mozliwe ze sa one juz jakos zamarynowane, wtedy nie mam pojecia co z nimi zrobic, bo ja to najlepiej lubie takie surowe posmazane na patelni (bez tluszczu). Dobre sa tez takie gotowane z lisciem laurowym I niczym innym. Wesola 🌻 zdemontowana :D ty???? Oj, szybciutko posylam ci to okruszyne mojego slonca zebys sie zmontowala spowrotem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------`(¯`'*.¸¸.*'´¯) -----'(¯`'*.¸(¯`'*..*'´¯)*'´¯)' -(¯`'*(¯`'*¸_¸.* *¸_¸*'´¯)*'´¯) (¯`'*(¯`**¸¸*'´¯`'*¸¸*'´¯)*'´¯) ...«´ »--- Dzień dobry ---- «´ » (_¸.*(_¸*'´¯`'*¸¸.*'´¯`'*_)`'¸_) --(_¸.*'´(_*'`''´¯`'*.¸_)`'*.¸_) -----'(_¸.*'(_¸.* *.¸_)`'*¸_) ----------`(_¸.*'´`'*.¸_) Byłam na zakupach - jest cieplutko i dość słonecznie :D Pamiętałam o Was - stawiam tym razem kokosowe batoniki :D i wierszyk.... „Krasnoludki są na świecie…!” Nie wierzycie? zawędrowałem tej nocy do krainy krasnali, i nic to, że ja taki wielki a oni tacy mali! przecież to wyśmienita, chłopięca gromada, dużo się u nich pije, znacznie mniej jada! pośpiesznie następną beczkę wytoczył Niedowiarek, ogromny tumult i aplauz – i ze sto chyba miarek! jedynie brakuje nam tej znanej skądinąd sierotki, powiedziałaby pewnie: Och! Wy moje małe kotki! w ogromie maleńkości impreza się huczna dzieje, Koszałek-Opałek miast od wiedzy, od piwa dębieje! zaszczycić nas chce jeszcze Jan Kochanowski, siedzimy wokół jego lipy w ten czas beztroski! Mistrza Norwida niestety nikt na czas nie zaprosił, mimo, że krasnal Poeta taki zamiar w sobie nosił. ale przecież mają mnie – też poetę, choć nie wielkiego, wierszem ich zabawię i cóż że nie wymyślę nic nowego, bo krasnalom pasują bajki – w nich stare dzieje, po co umysł wysilać kiedy piwo pianą szaleje! doborową mam dziś tę maleńką kompaniję, za nim krasnal coś powie – wpierw zdrowie wypije! Autor: Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikość w sercu
No to ja się przynam, że zwariowałam, on jest powodem mojego obłędu: http://tnij.org/brn6 Są inne podobnie mnie wariatki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She zna ten tekst - ale reszta dziewcząt - nie... :D Czy któraś z Was da radę to przetłumaczyć na język polski ???? Nuty Kaszubskie To je krótczé, to je dłùdżé, to kaszëbskô stolëca, to są basë, to są skrzëpczi, to òznôczô Kaszëbã. Òznôczô Kaszëbã, basë, skrzëpczi, krótczé, dłùdżé, to kaszëbskô stolëca. To jeridel, to je tëcz, to są chòjnë, widłë gnojnë. Chòjnë, widłë gnojnë, ridel, tëcz, òznôczô Kaszëbã, basë, skrzëpczi, krótczé, dłùdżé, to kaszëbskô stolëca. To je prosté, to je krzëwé, to je slédné kòło wòzné. Slédné kòło wòzné, prosté, krzëwé, chòjnë, widłë gnojnë, ridel, tëcz, òznôczô Kaszëbã, basë, skrzëpczi, krótczé, dłùdżé, to kaszëbskô stolëca. To są hôczi, to są ptôczi, to są prusczé półtrojôczi. Hôk, ptôk, półtrojôk, slédné kòło wòzné, prosté, krzëwé, chòjnë, widłë gnojnë, ridel, tëcz, òznôczô Kaszëbã, basë, skrzëpczi, krótczé, dłùdżé, to kaszëbskô stolëca. To je klëka, a to wół, to je całé, a to pół. Całé, pół, klëka, wół, hôk, ptôk, półtrojôk, slédné kòło wòzné, prosté, krzëwé, chòjnë, widłë gnojnë, ridel, tëcz, òznôczô Kaszëbã, basë, skrzëpczi, krótczé, dłùdżé, to kaszëbskô stolëca. To je môłé, a to wiôldżé, to są instrumenta wszelczé.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, wystarczy dwa slowa powiedziec i zaraz robi sie gwarno :-) Dea 🌻 - niedobre wirusy :-P !! Ale moze chociaz sie brzusio splaszczyl ;-) ...? She 🌻 - te twoje kasztany pewno juz sa gotowe ... ugotowane na slodko albo na slono ... Trzeba by bylo poczytac na etykietce ale zazwyczaj takie kasztany (\"entier\" = w calosci, zgadza sie Dea ;-) ) podaje sie podgrzane do mies (najlepiej pasuje do dziczyzny i drobiu). Przyslij fotke etykietki, moze tam cos pisze :-). Wesola 🌻 - uszy do gory, jeszcze przyjdzie babie lato :-) Erato 🌻 - ja tylko mam nadzieje ze nie bede przyjmowac gosci na placu budowy !!! Pazdziernik nadchodzi wielkimi krokami a nasz \"pan do kafelek\" zbyt duza iloscia czasu w tygodniu nie dysponuje ... :-O Ania 🌻 - takie zmeczenie (mowie o wycieczce) to ja bardzo lubie :-) . Na bol glowy :-( moze godzinna drzemka pomoze ...? 😘 Kaszubko 🌻 - kakoski do kawy jak znalazl :-). Ide popatrzec na link od She ;-)... bo conieco rozumiem... ale ta reszta to juz za skarby swiata :-D Ja dzis obiad z moim \"ex\" jadlam ;-) ... ale z ex-szefem :-D. No i dostalam propozycje powrotu do mojej poprzedniej ekipy, tyle ze na inne stanowisko... Nawet by mnie to ewentualnie interesowalo, ale wiem ze dla niego ktos kto wkrotce bedzie nieobecny przez 4 miesiace nie bedzie juz takim dobrym nabytkiem... :-O wiec prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie, wiec nie robie sobie zadnych nadziei, ale narazie nie chce nic nikomu mowic o ciazy bo najpierw musze pogadac z commercial\'em, wyslac zaswiadczenie do kadr ... W rezultacie wymiguje sie jak moge, wije sie jak wegorz... Qrde, nie mogl z ta propozycja poczekac jeszcze ze 2 tygodnie ?!! Popoludniowa kawa na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... prosze sie czestowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdemontowana brzmi podobie do zdemotywowanej :D:D:D:D:D:D Pójdę po instrukcje obsługi i może się zmontuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów powolutku niebo się zachmurzyło - możliwe, ze będzie burza..... męczy mnie senność - stawiam kawę. :D "CREDO" to moja wola odejść czy być walczyć o nicość w bierności tkwić krzyczeć, zaklinać czy bojkotować tak już bywało mam to stosować w jedności siła wołają wokół jedni spadają drudzy na cokół wchodzą, podparłszy się spadającym stadnie dla zasad protestującym dlatego mając swą własną wolę sam decyduję na tym padole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - to czekam :-) Wesola - glodna to zawsze lepiej niz zdemontowana :-D Uciekam...milego wieczoru wszystkim... ale moze zagladne ;-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja widzę, że aż cztery guzy hihihiihihi, w tym Ty zaliczyłaś dwa - mocno boli ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×