Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Nareszcie skończyłam :D teraz jestem wolna :D już miałam tych ziół po wyżej uszu hihiihihi W między czasie odwiedziła mnie Baśka - kupiła sobie skuter i w ten sposób będzie jeździć do szkoły,,, Kaśkę będzie brać ze sobą. Zrobiło się chmurno - chyba będzie deszcz - Wesoła - to pijemy kawę :D Listę wystawimy jutro rano.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię pięknie fałszować - byłam przez kilka lat w chórze hihihiihi, a po kielichu raczej śpiewam dobrze - to jak: kawa czy kielich wiśniówki ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WISNIOWKA!!!!! :D:D:D:D 🖐️ Moje Mile 😘🌻 Pracy mam ponad uszy juz dostaje histerii, pseprasam ze nawet sie nie witalam, jestem za to na podczycie. To do dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 👄 to zostaw troche tej wisniowki na wieczor,teraz jeszcze prowadze i nie moge sie napic.:D 🌼 - zrobilam przemeblowanie i juz jakos inaczej a teraz pedze jeszcze na zakupy ..oj caly dzien zlecial ale pocieszam sie ze jutro ostatni dzien i weekend. Dea 👄 a gdzie reszta pan? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ stawiam wiśniówkę.... z Wesołą sobie śpiewamy - nawet nie fałszujemy hihihihi - a Ty mnie ani nie widzisz, ani nie słyszysz bubuubbu to śpiewam teraz głośniej: LA,LA,LA,LA,LA.... a teraz słyszysz ???? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonczyli mnie dzisiaj :-O... ale za to ja tez robote wykonczylam :-P... szkoda ze nie moge sprobowac tej wisniowki na podbudowanie sil ;-) ... chetnie tez bym troche pospiewala :-D :-D Biegne do domu... o przepisach na kasztany caly czas pamietam ;-) ... moze dzis znajde ochote na troche wiecej kompa wieczorem...? Narazie !! 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 już podpisuję listę :D Wesoła 🖐️ 👄 U mnie dziś bardzo zimno - w porównaniu z ostatnimi dniami brrrrr... ale nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍, melduje sie, liste podpisuje (zeby nie bylo ;-) ), porywam kawe i narazie niestety uciekam... na zebranie :-O... Zamelduje sie na dobre po poludniu ... Na mily przedweek-end\'owy dzien posylam po 🌻 i 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ❤️ Podpisuje liste i lapie kawke 🌼 Kaszubko 👄 slyszalam jak slicznie spiewalas ale musialam wyjsc.🌼 Wesola 👄 hmmm kawka jak milo 🌼 Rebeko 👄 az tyle pracy masz? zwolnij troszke - u mnie drogie panie juz powoli do weekendu jeszcze tylko pozniej wyskocze na dwie godzinki i po wszystkim ..a po poludniu jade do sklepu bo przyszla zamowiona marynarka na moje male dziecko do szkoly. Zycze wszystkim Milego Dnia i posylam 👄 i po 🌼 dla kazdej z pan. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌼 mam usprawiedliwienie - dziś u mnie na obiad zupa z marchewki - troszkę przy tym roboty :D Zimno - muszę jakieś skarpety poszukać - koniec lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 a jak ja robisz? ta zupe oczywiscie ..ja mam zeberka ..ale juz dawno nie robilam...a co do konca lata masz racje u mnie tez zimowo ..nawet juz kilka razy wlaczalam grzejniki...brrr.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię gotowaną na kurczaku, ale moja mama gotowała nawet na żeberkach. najważniejszą rzeczą jest pamiętać, że marchewkę wkłada się do garnka całą, lub trochę tylko rozkrojoną [ jeśli jest za duża lub za gruba] - później koniecznie trzeba ją pognieść i wrzucić do garnka, w którym już jest cała reszta ugotowana [łącznie z ziemniakami, mięsem, warzywami] - przemieszać, zagotować, dodać maggi ..... i to wszystko - tarta marchew daje zupełnie inny smak.... tak samo, gdy się ją bardzo drobno pokraja... te smaki bardzo się różnią..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×