Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aniu, oczywiscie ze bylo mi smutno! I zostawiajac ja z niania jak i pozniej zostawiajac ja w zlobku. Niestety, nie moglismy sobie pozwolic na moje pozostanie w domu a i ja chyba bym sie do tego nie nadawala, nie jestem raczej kobieta 'domowa' ;) Z perspektywy czasu widze ze to nie byla bledna decyzja, mala jest bardzo pewna siebie, umie sie bawic z dziecmi i starszymi i mlodszymi, wyrasta na dziecko dwujezyczne (niania byla Polka). Ja w tym czasie zmienilam prace I potrafilam wybic sie w innej firmie. Gdybym pozostala w domciu na dluzej moja zawodowa pewnosc siebie pewnie by na tym ucierpiala i trudno byloby mi sie spowrotem wdrozyc. Ale gdyby nie bylo potrzeby materialnej to pewnie bym nie pracowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - doczekalam sie :-)... i moglam spokojnie spac :-) Kaszubko - mnie to pasuje :-) i tylko na to czekam... Pamietaj ze masz do czynienia z zodiakalna waga, ktora chetnie wyslucha wszystkich argumentow a i tak podejmie swoja wlasna decyzje :-P Dea - tez sie nie nadaje do siedzenia w domu i chyba nawet bez koniecznosci tez chcialabym pracowac... chociaz moze wtedy tylko na pol etatu ...? Teraz juz zycze Wam milego wieczoru i biegne do domu :-) Do jutra !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz zmykam 🖐️ 😘 M dzisiaj w pubie to moze zdolam do was wieczorkiem zajzec... jesli nie pojde wczesnie spac ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów chwila .więc wpadłam sie ogrzać...bo czytałam ,że gdzieś ciepło:D.......moje rece przymarzaja do klawiatury........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wieczor wszystkim ❤️ Pozno dzis ale dopiero dotarlam do domku, tak na poczatek to podziekuje wszystkim za dobre fluidki ....wreszcie sie cos zmienilo w moim zyciu i to na dobre. Jutro podpisuje nowa umowe o prace i co najsmieszniejsze ze moja dotychcczasowa ,,szefowa,, bedzie jechac ze mna na tym samym wozku,a szefa juz mamy jednego i tego samego. Przez przypadek dzis zalatwiajac swoje prywatne sprawy podsunelam pomysl ludziom ,,wyzej,, i zaproponowali mi lepsze stanowisko pracy ....hmmm zgodzilam sie i bede miala kontakt z dziecmi i doroslymi jak i rowniez z policja,a to ciekawe ..zaczynam za tydzien w piatek,jutro papierkowa robota,nawet nie wiecie jak sie ciesze, 🌼 Posylam dla kazdej z pan 👄 i po 🌼 i zycze Milego Wieczoru. Przepraszam ale w domku musze kilka rzeczy zrobic i brakuje mi czasu ..jutro od rana jestem zawalona robotka i musze w kilka miejsc skoczyc ...ale moze wieczorkiem zajrze nic nieobiecuje ale kto wie? Jak sie wyrobie to zajrze 🌼 Annapo 👄 znam ten bol ..ja tez mam czas ograniczony ..ale to zycie..🌼 Rebeko 👄 tak masz racje tylko co zrobic jak u mnie akurat wszystko ja robie ..przeciez dzieci mi niepozalatwiaja nic ;) a obiad wiesz jakby wygladal? hihi ...🌼 Dea 👄 Ty Kochana juz jestes gotowa na drugie i daj Ci Boze 🌼 Kaszubko 👄 kotka przytulasz? a MM nie zazdrosny? 🌼 Wesola 👄 Amarylis 👄 czasami nasze plany spalaja na panewce ..hihi u mnie tez sie dzis tak nie zapowiadalo 🌼 She 👄 a Ty gdzie? 🌼 Rybka 👄 Pozdrawiam 🌼 Rudamaxi 👄 Pozdrawiam 🌼 aha zapomnialam powiedziec ze galareta wyszla pyszna ..fotka zrobiona w najblizszym czasie posle :D - ok a teraz robie rzad :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - u mnie jest cieplutko - ale w mieszkaniu, bo za oknem - niezbyt :D Znów net zaczyna głupiec - powinnam go chyba do kompa przywiązać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - sorki.... ale tak się przyzwyczaiłam do tego, ze na "E" była zawsze tylko Ewanisia.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobre nowiny na koniec dnia - ciesze sie bardzo z twojego szczescia Erato - powodzenia na nowa przygode!!!! 😘 Kaszubko, u mnie tez cieplutko, ok 23 stopni... ogrzewam!!!! :) a teraz juz tylko relaksujaca kapiel i do lozeczka siup! dobranoc drogie panie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Kawka czeka moje panie a dla Rebeki herbatka waniliowa :D Zycze wszystkim Milego Dnia a ja wybywam juz po raz drugi dzis z domku ..ah od piatej dzis na nogach i juz czesciowo wszystko zrobione ... Kaszubko 👄 mow do mnie jak chcesz :D hihi ale ladnie ..:D ..a jak sie mylisz to wstaw tylko ,,E,, bede wiedziec o co chodzi ;) Pozdrawiam 🌼 Dea 👄 dzieki,dzieki,dzieki ..sama sie ciesze ..buziaki dla Myszki 🌼 -do pozniej drogie panie i tradycyjnie na poczatek dnia dla kazdej 👄 i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 ❤️ 🌼 E 🌼 To zacznę mówić jak chcę hiihihi.... :D Już wiem dlaczego wieczorem net mi ucieka :D mam za słaby modem..... a nowy będzie dopiero za 10 miesięcy - jakoś teraz się pomęczę, ale..... dzisiaj trzymajcie kciuki, aby był grzeczny - chcę być z Wami wieczorem 👄 odkryłam nowe sztuczki ze zdjęciami - mogę je przekrzywiać.... znów mam zabawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane !!! Piatek :-) !!!!!! Nareszcie !!! Nie wiem dlaczego ale jakos strasznie w tym tygodniiu czekam na WE :-O... wylazlo na mnie chyba zmeczenie i zdaje sie ze jutro naszym panem fachowem zajmie sie M a mnie nikt z lozka przed poludniem nie wyciagnie... pozniej ewantualnie moge wstac zjesc obiad... nejlepiej gotowy :-D Takie mam plany na sobote :-P... fajne nie ? :-D Amarylis 🌻 - dzis u mnie powtorka z rozrywki wiec mozesz wpasc sie ogrzac :-). Zresza wsystkie mozecie wpasc :-) I nawet, o dziwo, na WE zapowiadaja podobnie... wyz od Dea i Erato nam ta ladna pogode daje :-) Erato 🌻 - gratuluje !!! Zycze Ci zeby to byla pierwsza jaskolka zmian na lepsze :-). A za cherbatke dziekuje :-)... widze ze znalazlas w sklepie ;-) A ja wczoraj wchodzac do domu zastalam na stole pizze i 4 male paczuszki... Na moje pytanie co to jest uslyszalam : \"kolacja przy swiecach\" ... Okazalo sie ze w paczuszkach sa swiece zarowe do samochodu... :-D :-D. Smialam sie caly wieczor :-D :-D :-D. Posylam po 🌻 dla reszty pan i po 😘 dla wszystkich... musze troszke nadgonic z praca bo znow ide na obiad z moim \"ex\" ;-) ... wiec pewno znow troszke sie obiad przedluzy :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ja od rana wszedzie spozniona,ale tak to jest jak sie człowiek z rana do meza przytuli :D... Takze na teraz tylko chciałam sie przywitac i zyczyc wszystkim miłego dnia ,a jak troszke podciagne robote to zajrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przepraszam ze sie nie odzywam ale grypa mnie dopadla i po pracy prosto do wyrka wskakuje i wygrzewam sie a w pracy teraz jestem zaganiana pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez podpisuje listę. Dziś lece sie przebadać.więc juz mam nastrój nieciekawy.bo tego nie lubię:(. No i poza tym dziecko sie waha.studiowac to co niechciała czy nie.......czuje ,że bez drinaska sie nie obejdzie........niestety dopiero wieczorem.....Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podpisuje 🌻 Sloneczko swieci na weekend!!! Hurra! Nie jest za cieplo, ale da sie wytrzymac. Rebeko, ten wyz co to niby ty ode mnie dostajesz to jakos mnie ominal, no chyba ze tylko wymiotl deszcz… ale jak bylo zimno tak jest, brrrrr. Mam jeszcze mase pracy do odwalenia na dzisiaj, wiec narazie sie zegnam I posylam duzo slonecznych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj .....tak szczerze,to mam dosyc...przed chwila opusciłam kuchnie:(.... Jednak sama sobie jestem winna...zachciało mi sie bigosu i ciasta jednoczesnie...ale za to teraz moge Was poczestowac pysznym ciastem z jabłkami z domowego ogrodu...mowie Wam palce lizac..... A bigos tez chyba bedzie dobry ,chociaz dopiero jutro bedzie proba,bo dzisiaj piatek i ja miesnych potraw nie jadam....jutro za to sobie odbije:)....a dla bigosu to tez dobrze,bedzie miał czas sie przegrysc...:)... Do tego jeszcze wczoraj nieopatrznie obiecałam synowi frytki....a w domu ani jednego ziemniaka:(...trzeba było sobie nakopac :)... Moj malzonek orze:) i jakby mi było mało to jeszcze musiałam na pole z obiadem jechac ... I takim sposobem dopiero teraz mam czas na mala przerwe...cale pol godziny:) Wieczorem ,to ja tym razem chyba nie bede w stanie z Wami poklachac ....cora zaprosiła na noc kolezanke i jest duze prawdopodobienstwo ,ze mnie do kompa nie dopuszcza :(... Zycze Wam wszystkim miłego wieczoru i posyłam po 🌻 i 👄 dla kazdej z Was.... I bardzo prosze sie przyznac,ktora z Was mi podrzuciła tyle prania do wyprasowania,bo ja przeciez niedawno wszystko wyprasowałam a tu znowu taka olbrzymia gora czeka na zelazko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - to ja porzuciłam - strasznie nie lubię prasować, a krasnoludków akurat nie było :D A ciasto - pycha, takie właśnie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam jako corka marnotwana :-P :-D Zgodnie z przypuszczeniami ... troche sie przedluzylo... a tu jeszcze tyle do zrobienia, no ale w najgorszym wypadku zostawie na poniedzialek, a co :-P ;-) !! Ania 🌻 - przyznaje sie : to pranie to ja ;-) ... qrde, a myslalam ze sie nie zorietujesz :-P :-D She 🌻 - wolalabym zebys tego nie przeczytala, tylko prosto po pracy znow pod kolderka wskoczyla ale zycze DUUUUZO ZDROWKA 😘. Nie dawaj sie wstretnym chrobskom ;-) !! Amarylis 🌻 - a jest jakas inna alternatywa dla corki ? Dea 🌻 - u nas tez rano zimno (dzisiaj bylo tylko 6°C :-O ) ale pozniej juz sloneczko niezle temperature podnosi :-) Jak tylko nie pada to nawet te 6°C rano przezyje :-) Kaszubko 🌻 - cos czuje ze dzisiaj wieczorem bedzie cieniutko :-( ... tez nie wiem czy nie padne na pyszczek...? Mam dylemat kochane, moze pomozecie ...? Postaram sie napisac krotko, szybko = i przedstawic tylko fakty... ale napisze Wam na @ bo nie bede zasmiecac topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona jestem strasznie :-(... wiec wpadlam Wam tylko \"dobranoc\" powiedziec ... mam nadzieje ze jutro M wroci przed przyjsciem pana do kafelek... Slodkich snow mile panie 😘 !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko........córka chce poświęcic rok,żeby lepiej sie przygotować,i próbować jeszcze raz w przyszłym roku(na wymarzony kierunek).............łeb mi peka .nie wiem co lepsze? Studiować to czego sie niechce..i zrezygnowac po roku.......czy czekac rok...?!.............:(:( Jesli szukaćie KOGOŚ do prasowania...........to zgłaszam sie na ochotnika..........lubie prasować...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ OH wczorajszy dzien byl zwariowany,nie sadzilam ze prace zaczne od wczoaraj ale tak,tak juz jest .jest milo i jak na razie fajnie,czas pokaze, dotarlam do domku po 19-ej razem z M ..biedny musial czekac wczoraj na mnie bo byl uzalezniony od mojego przyjazdu a ja mialam auto..pozniej szybki obiad i rozmowa na skypie z rodzinka i tak zeszlo do poznego ----padlam ze zmeczenia ..te pierwsze dni tak psychicznie wykanczaja ...ale ciesze sie. Kaszubko 👄 a jaki szybki masz ten internet? bo tu modem mysle nie ma nic z tym wspolnego no chyba ze wszystko masz z innych firm,wtedy moze sie gryzc ..tak mial tu kolega ..zmienil i wszystko gra, fotki niezle Ci juz wychodza ..jestes lepsza niz program do zdjec, hihi Pozdrawiam ..,,E,,🌼 Rebeko 👄 a juz tam od razu znalazlam ;D ..swiruje,dalej nie wiem o co kaman? hihiih widzialam taki program w polskiej telewizji.. - ale jak Ci smakuje to prosze bardzo na dzis juz dla Ciebie gotowa -aha ta kolacja byla super,smialismy sie z M dlugo z tej histori🌼 She 👄 szybko nam tu zdrowiej to doipiero poczatek tych dni,wracaj do zdrowka 🌼 Amarylis 👄ja bylabym za studiami 🌼 Dea 👄 jak to? u mnie takie ciepelko ale mysle ze u nas akurat scieraja sie dwa fronty i czy zima czy lato zawsze jest podonie ..dzis jest piekna pogoda wiec posylam Ci duzo slonka i buziaki dla Myszki 🌼 Annapo 👄 ojej ciasto i bigos ale narobilas smaka ...czestuj prosze bom bardzo spragniona ..i znowu robota Cie nie opuszcza ..ah..Pozdrawiam 🌼 Widze ze jeszcze nikogo nie ma wiec stawiam sobotnie sniadanko i kawke na stolik ..jak wpadniecie to prosze sie czestowac... - ja zabieram sie za porzadki a pozniej mamy grilla,trzeba wykorzystac ostatnie dni sloneczne . Tradycyjnie posylam dla kazdej z pan duzo slonka i 👄 z 🌼 w reku. Milego Dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na wesolo ..Żołnierz pisze kartkę do ojca: tato dostałem syfilisa! Po tygodniu przychodzi odpowiedź: ja tam się nie znam na tych wojskowych odznaczeniach, ale NOŚ TO Z DUMĄ! ........................................................................... .Trzy staruszki jedzą obiad i rozmawiają o różnych rzeczach. Jedna mówi: - Wiecie, naprawdę coraz gorzej z moją pamięcią. Dziś rano, stałam na schodach i nie mogłam sobie przypomnieć, czy właśnie wchodzę, czy schodzę. Druga na to: - Myślisz, że nie ma nic gorszego? Któregoś dnia siedziałam na brzegu łóżka i nie wiedziałam, czy wstaję, czy kładę się spać. Trzecia uśmiecha się zadowolona z siebie: - Cóż, moja pamięć jest tak dobra, jak zawsze była, odpukać - tu puka w stół. Nagle z zaskoczeniem na twarzy pyta: - Kto tam? .......................................................................... .Druga w nocy. Wchodzi pijany facet do domu, ledwo się trzyma na nogach. Patrzy przed siebie i widzi żonę: - Heniek, ile razy Ci mówiłam, że możesz wypić góra 2 piwa i o 22 masz być w domu?! Na co pijany mąż: - No maszszsz, znooowuuu miiii sieeeę poooomyyyyliłoooo. .................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie, sloneczne poludnie 😍 Amarylis 🌻 - mysle ze corka powinna sprobowac... i tak przez ten rok chyba do pracy nie pojdzie, moze sie wiec rownoczesnie przygotowywac na przyszly rok, a moze przy okazji studiow odkryc w sobie powolanie do czegos innego... chyba szkoda stracic zupelnie rok... A studia nigdy nie sa strata czasu i wiedzy i tak zwanej \"kultury ogolnej\" nigdy za wiele ... Mam kumpla ktory byl 2 lata w szkole filmowej przed studiami w szkole inzynierow (odpowiednik politechniki) i wydaje mi sie ze dzieki temu jest bardziej otwarty, ma szersze horyzonty ... ale to tylko moja skromna opinia ;-) Erato 🌻 - zerknij w sklepie na herbatki ziolowe i owocowe ... to zwykly Lipton z dodatkiem wanilii ;-) :-) Kawaly fajne :-D U nas praca wre :-)... M przyjechal przed \"panem\" i moglam sobie moze nie pospac ale polezec w lozeczku ... teraz bede sie powoli zabierala za obiadek...dzisiaj juz sprobuje cos wymyslic... Milego dnia zycze i uciekam do kuchni :-O ... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Mój chłopiec zrobił mi piękną niespodziankę - za pół godziny już będzie - dzwonił przed chwileczką. 🌼 Zajrzę wieczorem - po jego wyjeździe :D bo teraz już czekam .... już niecierpliwie spoglądam na zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ho,ho jakie dzis pustki ..za to ja rozgadana ..grill udany,procenty poszly,czuje sie swietnie :D:D;D nawet moge porozmawiac ale niema z kim? hihi....to nic odpoczywajcie Kobiety 👄 Fotki poslalam ale tylko do tych,do ktorych mam adres ..prosze lapki w gore jak ktos nie dostal ..email widoczny;) U mnie pogoda nadal super ..nie uwierzycie ale jest 23 stopnie..cudownie i milo. Rebeko 👄 a nie trzeba bylo od razu mowic,ze to ,,lipton,,:D 🌼 Kaszubko 👄 milego lleniuchowania 🌼 -dla reszty pan 👄👄👄 stawiam co kto chce i sobie zyczy,sa chetni? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×