Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Stawiam następną kawę i jednak dalej listę obecności otwieram :D Rebeka 👄 Rybka 👄 Wesoła 👄 Rudamaxi 👄 Rzena 👄 będziesz do nas tylko zaglądać, czy może zakotwiczysz się ??? :D byłoby miło widzieć tu Ciebie codziennie 🌼 Dla wszystkich nie wymienionych również 👄 Moja Kaśka złożyła zamówienie [a własciwie tylko ładnie mnie poprosiła] - musiałam zając się jej zdjęciami.... :D i tak zleciało mi parę rannych godzinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ za dużo masz ostatnio kłopotów.... oj, za dużo. Przydałby Ci się urlop od absolutnie wszystkiego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Wpadlam w przerwie podpisac liste,i zyczyc milego dnia. Wczoraj polozylam sie po polnocy juz nie chcialam robic szumu i klikac za glosno,niby laptop ale jednak przeszkadza ..oj przydalby sie jeszcze jeden pokoj,choc idzie wytrzymac. Kaszubko 👄 dzieki- hihi - lista podpisana a fotka swietna,sprobuj jeszcze cos w bialo-czarnym zrobic z jakims tlem,widzialam na NK fajne fotki wlasnie w tych kolorach,Pozdrowionka dla wnuczat 🌼 Rebeko 👄 Kobieto to odpoczywaj jak mozesz i ile wlezie :D a witaminki napewno dostaniesz,nie teraz to pozniej ..pamietaj ze malenstwo wysysa z Ciebie wszystko to,czym zywisz sie Ty ..a najbardziej cierpia przy tym zabki,wiec dbaj pozniej o to ..i nieprzepracowuj sie tak ..zdazysz ..🌼 Dea 👄 wpadlam na Twoj bigos ..poczestujesz?..i nie wyglupiaj sie z tym ,,fitnes,, hihi dobrze wygladasz a ten efekt to po lecie,moze jakis piling i kapiel w solach? ..bedzie - gicio- Dea - ja nawet kluski robie z tej maki jak mi zostanie troche ziemniakow ..niekoniecznie tre surowe ..1/4 daje maki ziemniaczanej do pozostalych ziemniakow,rowniez pycha..buziaki dla Myszki 🌼 Annapo 👄 jak milo byloby uslyszec Kobiety nic dzisiaj nie mam do zrobienia,ale w Twoim przypadku jest to raczej niemozliwe i chocbysmy chcialy Ci pomoc to za daleko mamy ..cholerka co poradzic? Pozdrawiam Cie i zycze chwili wytchnienia 🌼 Rybko 👄 milego poniedzialku 🌼 Rudamaxi 👄 🖐️ Wesola 👄 a poza tym co u Ciebie? 🌼 Rzena 👄 Gratulacje autka i uwazaj na siebie ..powoli a do celu,a co to za Citroen? 🌼 - ok a teraz szybka kawka -ktos chetny na espresso? tak dla odmiany .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - ja sie na popoludniowa kawke pisze :-) Ania 🌻 - biegaj powoli :-P... zle corce nie zycze ale moze chociaz u dentysty dluzej na tyleczku posiedzisz ;-) ...? A rachunek schowaj do kieszeni nie patrzac na sume ;-)... wtedy Ci nie zepsuje humoru :-D. Teraz mozemy sobie z kawka na taras wyskoczyc ... slonka wprawdzie niet, ale na szczescie nie pada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze zdążyłam jeszcze na kawę ? :D a ze zdjęciami wciąż próbuję - nie każde można robić dokładnie tak samo i nie każde nadaje się do tego - na dziś już mam dosyć - oczy zaczynają bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze, od razu sie zrobilo gwarno na tarasie :-) I dobry palcek ze sliwkami jest :-) : zyc nie umierac :-) Kaszubko - babcia jest niesamowita !!! A te aktorke, Danute Szaflarska, znam tylko nie umiem sobie przypomniec w jakim filmie ja widzialam ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,Wesola - oczywiscie ze zdazylyscie :D hmmm placek mniamusna rzecz - - a ja zostaje juz w domku,moge dokonczyc juz tu ale fajnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze niedawno wolno było zrobić następny wpis dopiero po upływie jednej minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×