Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Erato ❤️ już jestem :D Najpierw oglądałam rozmaite zdjęcia w garnku - przyznam się, że niektórzy mają fajne pomysły.... znalazłam też kilka perełek :D ale znalazłam również osoby, które powinny być z Garnka usunięte..... ściągają z netu i wrzucają jako swoje.... tak robi [między innymi] pewna pani - rozpoznałam u niej tapety z różami, które ściągałam z netu prawie rok temu.... a ona teraz je zmniejszyła i wrzuciła jako własne zdjęcia.... :D najśmieszniejsze jest jednak to, że jak dała naprawdę swoje własne zdjęcia - to "pożal się Boże" .... niesamowita różnica na jej niekorzyść. Potem Ola [14 letnia wnuczka] napisała do mnie, ze złamała palec.... trzeba było zadzwonić i dowiedzieć się całej reszty :D oraz pocieszyć dziewczynkę. Ola grała dziś w kosza i tak pechowo usiłowała złapać piłkę, że złamała najmniejszy paluszek u prawej ręki :D Jednocześnie powiadomiła mnie, że lekcje i tak musi pisać, bo to jednak nie przeszkadza w pisaniu :D Prawie w każdym miesiącu Ola sobie coś niechcący robi..... miała nawet lekki wstrząs mózgu. Zdążę jeszcze na tarasik ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 🖐️ Kaszubko 👄 buziaki dla Oli, och jak ja ją rozumiem. Byłam dzisiaj na siłowni, trenerka poprosiła, żeby jej powiedzieć jak to się stało, że sama sobie przytrzasnęłam palec, więc powiedziałam jej, że jak zrobię rekonstrukcję zdarzeń, to jej powiem, sama jestem ciekawa. Ale po kilku minutach ćwiczeń uderzyłam się dosyć mocno pedałem od roweru w nogę i jak ona to zobaczyła, to powiedziała, że wszystko jest jasne i żebym już nie robiła tej rekonstrukcji. Jestem dzisiaj padnięta, zaraz idę spać. Posyłam dla wszystkich 👄 i 🌻 Może jutro zaglądnę. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 U nas dzis piekny ranek, nie jest coprawda za cieplo, ale piekny swit byl i niebo tylko gdzie niegdzie pomazane chmurkami. Przepraszam za nieobecnosc, ale tak sie jakos zlozylo, mam dosc duzo pracy I musialam tez wyjasnic jedna sprawe papierkowa z urzedem ubezpieczeniowym. Troche mi czasu na to zeszlo. Teraz juz wszystko w pozadku, wiec troszke czasu mi sie zwolnilo by do Was czesciej zagladac :) Goja 😘 usmiechnelam sie :) ja tez mam okresy ze wszystko sie o mnie obija lub mi z rak leci - mam nadzieje, ze to przejsciowe u ciebie ;) Kaszubko 😘 przychodz i wyciagaj liste obecnosci! Wszystkim Paniom duze 😘 na rozpoczecie dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dea ❤️ no to wystawiam listę obecności :D Lista czeka na: Annapo 👄 Amarylis 👄 Ewanisia 👄 Erato 👄 Goja 👄 Rebeka 👄 Rudamaxi 👄 Rybka 👄 She 👄 Wesoła 👄 Rzena 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ,ze pierwsza zostałam wywołana do podpisu,to juz sie podpisuję :) ... Przepraszam za wczorajsza nieobecnosc i juz sie usprawiedliwiam po 1 zaraz z samego rana mielismy kontrolee z weterynerii(oj była panika:) )...troszke to wszystko trwało.... po 2 corka miała mniej lekcji i szybciej zajeła kompa po 3 moj syn ma jutro urodziny i odwiedziła,go z tej okazji matka chrzestna i było cale mnostwo gadania:)... A potem juz nie miałąm na nic czasu tylko szybki obiad i do obory...a potem tylko łozeczko mi było w głowie nawet mi nie przeszkadzało ,ze znowu sama w nim zasypiałam ...:(.... No to mysle ,ze jestem wytłumaczona...:) Dzisiaj syn pojechał na wycieczke ,a cora po zajęciach ma chorek takze mysle ,ze sobie odbije zaległosci... teraz pedze poczytac,bo jak otworzyłam dzisiaj nasz topik i widziałam liste ,to tak sie wystraszyłam ,ze nawet nie czytałam tylko szybko sie chciałam podpisac :D.... Jestem na podgladzie,ale musze sprawdzic poczte itp... Na razie posyłam po 👄 i 🌻 dla kazej z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...w koncu jako załozycielka :)...to chyba powinnam dac dobry przykład ,no nie... Dziekuje za wczorajsza poczte...a te kociaki to jak te moje rudzielce...piekne....ja codziennie sie nie moge nadziwic jak one psoca...zawsze sie usmieje,chocby nie wiem jakie kłopoty mnie dreczyły... Niestety juz długo u mnie nie beda,rosna i musza za niedługo isc do nowego domu...:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakochałam się w tym małym rudzielcu - co jest obok psa :D A ponieważ młode zwierzaczki zazwyczaj trzeba wydawać z domu - to nigdy nie chciałam, aby któreś z moich pupili miało młode - trudno byłoby mi je komuś dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...ja wlasnie na tej zasadzie kiedys miałam 12 kotow,ale to naprawde za duzo,teraz mam połowe i tak duzo,ale jakos tak przywykłam ....chociaz musze przyznac ,ze te dorosłe juz nie sa takie zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato.... Nadrabiam zaległosci i dopiero teraz wysłuchałam pewnego gitarowego kawałka...nawet sie chyba domyslam kto tak superanco gra:)...A jak zdrowko ok?... Dea...dzieki za to ,ze mnie nie wytargałas za uszy ,niestey nie mogłam sie dluzej upierac przy swoim....nas łaczy tez praca i czasami zawodowe sprawy wynuszaja własnie to ze musze odpuscic,a ten moj slubny na tym korzysta :)... Rudamaxi...ja sie nie załapałam nawet na tego spoznionego szampana,jak pech to pech...buziaki dla dzieci:)... Goja...a ta poruhana pogoda,to wczoraj u mnie była,ale nie ma sie co dziwic,bo to nie daleko... Jak miesnie,nie masz zakwasow?... Rebeko....no nie mamy wyjscia,ale czekamy z niecierpliwoscia kiedy wrocisz:)...milej laby... Rzeno...wiesz kazda jedna cegiełka,ma swoja wartosc:)...takze Twoje !... Wesoła...tym razem snułas sie bez winka ?...ja sie o tej porze snuje po oborze :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Milam dac czas MM ale nie dalo rady sam wybuchnol i byl taki dym w domu w nocy ze jeszcze teraz nie moge o tym zapomniec ,wyrzucil mi wsztstkie bledy i halas do 2 w nocy.. Milego dnia zycze 👄ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia pokazała mi jak zmieniać tapety na pulpicie - wcześniej to mnie nie interesowało :D no to teraz [dopóki mi się nie znudzi] będę co rusz zmieniać tapety - zdjęć mam dużo :D Annapo - ja raz zatrzymałam dwa kociaki i .... już więcej bym tego nie zrobiła - rozstanie było okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - a ci nasi faceci to anioły?????? szykuj odwet - ale najpierw sobie zapisz co masz mu wypomnieć :D żartuję :D Nie ma idealnych ludzi, to fakt, lecz nigdy nikogo nie powinno się karać oraz wypominać czegokolwiek po wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zajrzec do kuchni,bo cos mi w brzuchu burczy...na razie nic nie jadłam ,ale przynajmiej postawiłam mieso i sie piecze...co niestety wywołuje jeszcze wieksze warczenie w brzuszku i chyba bede musiała zjesc jakies jabłko... Rzeno...cos musi byc w powietrzu ,ze tak wszystkie nie umiemy sie dogadac z tymi naszymi panami...wlasnie dzwoniłam do mamy u u niej tez ciche dni:)... She...dobrze ,ze chociaz zagladniesz mimo nawału pracy...🌻 Kaszubko...no ja tapety zmieniam srednio raz na miesiac,nawet najładniejsze zdjecie po miesiacu mi sie opatrzy... Własnie to ,ze sama sie nie uznaje za ideał czesto jest przyczya tego ,ze mojemu mezowi odpuszcze...a jak juz raz cos odpuszcze to staram sie do tego nie wracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - i to jest właśnie to - my zapominamy, albo przynajmniej nie poruszamy już więcej tego tematu, a oni.... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena, a od ilu lat jestescie razem? troche to nieladnie ze strony twego M ze ci wypomina bledy :( a nie zauwaza on stron pozytywnych? Moze powinnas wyslac twe strony pozytywne na jakis urlopik to zobaczymy jak mu sie bedzie to podobalo? Tak to niestety jest, o wiele latwiej jest krytykowac niz chwalic, zauwazyc blad a nie zalete. Nikt nie jest perfekcyjny .... 😘 Aniu, no i znowu narobilas mi smaka!!!!! Oj ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...to ja nie bede pisac co mam w tym piecu :)...ale powiem tylko tyle ,ze sama nie moge sie juz doczekac:)...a o Ty o tej porze jeszcze nie po obiedzie?..czy moze na jakiejs diecie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Bylam wpracy rano ale sie zwolnilam bo mam nawrot grypy albo anginy ..trzepie mnie od nocy a dzis niemoglam nawet slowa powiedziec rano,oh przechlapane,wzielam polopirynki i spalam ladne 8 godz. mysle ze bedzie lepiej. Kaszubko 👄 lista podpisana,jakbym mogla nie- a my cos sie mijamy ostatnio,niemozemy spotkac sie na tarasie- ah i buziaczki dla Oli 🌼 Annapo 👄 oj tak zgadlas Kochana i co myslisz o takiej muzyce? a tak z drugiej strony pochwal sie co tam nastawilas dobrego bo az mnie skreca z ciekawosci - a z tym drugim zdrowkiem to 21-ego jade ..dziekuje za pamiec 🌼 Dea 👄 czasami tak jest z nawalem pracy ja pewnie jutro bede nadrabiac ale dzis musialam wylezec,buziaki dla Myszki - a jak Ci sie mieszka w domku ..jakich masz sasiadow? spokojnych? 🌼 Rzena 👄 ja ostatnio mam sposob na MM - jak cos zaczyna swirowac to upieram sie ze mezczyzni tez przechodza klimakterium a oni bardzo sie tego boja,chociaz u mnie tez jest troszke inna sytuacja bo M jest starszy ode mnie o 12 lat i ja zaraz wywalam ze ja niestety nie z tego rocznika - po tylu latach opracowaqlam technike ,,ujarzmiania,,:D 🌼 She 👄 🖐️ Wesola 👄 🖐️ Goju 👄 pewnie trenerka ma racje :D odpusc ta rekonstrukcje bo jeszcze nie bedziesz mogla pisac z nami ;) 🌼 Rebeko 👄 na mily wypoczynek 🌼 - co Kobietki szybki tarasik bo lece wstawiac obiad ale mam az cala godzine,wiec jestem na podgladzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa co masz w piecu :) Dzień dobry :) Czasami snuje się bez winka :) Bardzo ciepło u mnie choć słońca nie ma.... Pies mój biedny choruje i ma bardzo smutny pysk :( Jutro idzie na operacje i martwię się jak to będzie :O Starutka już jest a potrzebna będzie narkoza...... Eeeech samo życie to mój pierwszy pies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ❤️ będę trzymać kciuki, aby wszystko poszło dobrze.... musi pójść dobrze. Erato ❤️ każda z nas ma jakiegoś haka na faceta i prędzej czy później jakos daje sobie z nim radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - ja tez trzymam kciuki - nie wiem za co ale trzymam,bedzie dobrze 🌼 Kaszubko - my to wiemy,teraz trzeba Rzene nauczyc :D zartuje ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 musze zmykac ..dzwonili z pracy maja problem z kims jezykowy i jestem potrzebna ..szkoda ale moze pozniej pa,pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×