Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry:) Właśnie dojechałam do pracy,jest juz kawa ???bo zasne:( o widze zz juz jest DZIĘKI...REBEKA👄 ale u mnie ponury dzień,wstałam później i miałam nadzieje że się lepiej poczuje,ale moje przeziębienie się nie poddaje:( REBEKA...mozliwe jest,(mozliwe)że zatęsknilabym za tesciową po tylu latach"rozłąki"hihi...:Da moze to TY właśnie od niej uciekłaś?hihi...👄zartuje...👄:D 👄Wszystkim👄 paniom 👄zdrowia 👄i milego👄 dnia👄 życze..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, i na kawke sie zalapuje ;) Witam z ranka (tutaj, jak wiecie, jestesmy o godzine do tylu) 😘🌻 radosnie i z odnowiona nadzieja w serduszku w dniu tak historycznym, moze naprawde ludzkosc sie zmienia na lepsza? No i tyle o polityce dnia dzisiejszego, bo to nie temat na nasze forum ;) Kaszubko 😘 salatka wyszla przepyszna!!! Az sie z M dziwilismy ze od razu taka dobra byla :) I jeszcze na dzisiaj zostalo :) Rebeko 😘 ja to nawet nie chcialam wiedziec ile przybralam, po co sie niepotrzebnie denerwowac? W kazdym badz razie, po, wszystko spada, czasem szybciutko, czego ci zycze. Ale dla mnie jest najwazniejsze ze osoba czuje sie dobrze we wlasnym ciele, nawet z kilkoma kilo do przodu ;) She 😘 no ty to jestes zagoniona! A jeszcze zakochana? Chyba bedziemy musieli zrobic tez Dzien She … ;) Wszystkim Drogim Paniom duzo radosci dzisiaj zycze! 🌻❤️😘 I herbatki stawiam + czekolada na goraco :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - nawet mąż był ciekawy wyniku wyborów !!!! Dzień She zrobimy - ale jaki tu wybrać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 :O ...ale mi sie narobiło zaległosci,a takie miałam plany ....no tak ,ale juz poczytałam i mozna powiedziec ,ze jestem na biezaco... Slonka u mnie dostatek,ale humor taki sobie mieszany...słodko-kwasny... Widze,ze samymi pysznosciami sie tu objadacie,a to sledzie ,a to sałatka,a to zupa cebulowa :) Zycze wszystkim paniom miłego dzionka ....i postaram sie byc na podgladzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to mialas fajnie :-). Ja jeszcze moje spodnie ubiore ale musze je zapinac nizej a bluzeczki juz jakos dziwnie sie opinaja ;-)... szykuja sie zakupy :-) . U mnie tez mrocznie :-(... lampka na biurku od rana swieci :-(... wiec dzisiaj o slonko trzeba prosic kogos innego :-) Rzena 🌻 - moze i cos w tej \"ucieczce\" jest ;-) Dea 🌻 - swiete slowa :-), tez zawsze mowie ze kilogramy nie powinny warunkowac naszego szczescia :-) A co do tego \"dnia She\" ... chyba kazdej z nas przynajmniej raz juz sie taki przytrafil ... najwazniejsze ze, jak mowia fr, : \"zawsze powraca sie do pierwszej milosci\" :-) Lece na obiad... dzis mam ochote na koguta w winie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea.Kaszubka🌼a jaka salatke robicie?tez mam ochote na cos innego:) ANNAPO 🌼;) Rebeka👄z tymi bluzeczkami to sie nie przejmuj:)wszystko bedzie dobrze ,kupisz wieksze a potem o nich zapomnisz:D👄a koguta w winie nie jadłam,ciekawi mnie jak to smakuje:) She🌼troszke mi Cie żal że aż tak ciężko pracujesz...👄ale ciesze sie ze zakochana:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She...no ,a ja sie zastanawiałam ,czemu mnie glowa zabolała:)... Rzeno...ja robiłam ostatnio sałatke jarzynowa,tzn.wszelkie warzywa gotowane ,ogorki konserwowe,kukurydza konserwowa,jajka ,groszek i na to wszystko majonez,musztarda ...niestety zastały po niej tylko wspomnienia :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po odwiedzinach - Maciuś coraz więcej mówi :D W skład sałatki jarzynowej, którą robiła moja mama wchodziło bardzo dużo jarzyn - ja część wyrzuciłam z tego składu.... Od czasu do czasu trochę zmieniam skład - na przykład zamiast kiszonych ogórków wrzucam konserwowe, czasem dodaję jabłka. Mąż dziś dokupił resztę potrzebnych mi surowców i mogę teraz w każdej chwili startować z robotą :D 👄 dla Was i.... zajrzę jeszcze dzisiaj - to pewne.... jakoś nie mogę się zmusić do myślenia.... Stawiam kawę, bo wciąż ziewam i ziewam - gdy nie ma słońca - to łapie mnie w swoje objęcia "śpiący pan" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - slodko-kwasny to lubie ale sos ;-)... do kuchni chinskiej ... a humorek wole caly slodki.. czego niniejszym Ci zycze :-) She - na to akurat nie mam szans, bo moj \'kogut\" wina nie pije ;-) Rzena 🌻 - bardzo aromatyczny i miesko kruche... a poza tym smakuje jak kazdy inny drob... tylko jest posmaczek wina :-)... bez procentow bo zdazyly wyparowac przy gotowaniu :-) Popludniowa kawa na stole ... i herbata z owocow lesnych... Prosze sie czestowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to mamy kawe razy dwa... w taki dizen jak dzisiaj to chyba nie za duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jest rekordowa kumulacja w Dużym Lotku. W jutrzejszym losowaniu do wygrania będzie aż 40 milionów złotych! Tak wysokiej puli na wygrane pierwszego stopnia w historii Totalizatora Sportowego jeszcze nie było. To co dziewczyny - typujemy liczby i wysyłamy ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...ja tez wolałabym sos ,ale nie zawsze mamy wybor...:) Kaszubko...ja np. lubie do sałatki dodac kiełki...a co do totolotka to ja lubie 9 ,ale nie stawiałabym na nia ,bo jakos nie mam szczescia w grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...zajrzyj do skrzynki,tej z pracy.... Teraz musze na chwilke do kuchni,bo cos mi sie moze przypalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - a wrzucałaś już marynowane śledzie do takiej jarzynowej sałatki ??? też dobra :D Do Totka szczęścia tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...jeszcze tak nie jadłam,ale moze nastepnym skosztuje... A jesli znowu o kuchni ,to dzisiaj robie takie krokieciki ziemniaczane tez pycha :D... Rebeko...Serdeczne dzieki za tak szybka odpowiedz....:D...;).. No coz musze teraz zrobic te krokiety,bo inaczej mi slinka klawiature zapaskudzi :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, no to juz, gramy!!! :) Aniu, ja tz lubie 9tke, to moze ja ja zagram za ciebie? No to mamy 9, 13, 17, 22 Jeszcze dwa numerki prawda? Proponuje 2 i 39 A jak cos wygramy to organizujemy wypad-spotkanie!!!!! Ja wlasnie zjadlam zupe marchewkowa na obiadek, pycha! Rzena, a ta jarzynowa to tez zwykla zrobilam, jabluszko, groszek, ogorki konserwowe (bo kwaszone to nielatwo u nas dostac), gotowana pietruszka, ziemniaczki, marchewka, seler i jajka. Potem majonez i troche ostrej angielskiej musztardy (jak ktoras nie probowala to od razu mowie, ze bardzo mocna, mocniejsza od chrzanu! Ja samej nie lubie, tylko M ja jada), naprawde dobra mi wyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie ma szczescia w grze, ma szczescie w milosci, Kaszubko!!!! Moze wlasnie dlatego, z M cosik od czasu do czasu tam wygramy? (male kwoty) A moze dlatego bo czesciej gramy ;) No i znowu te sledzie, boj ty sie .... Kaszubko!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi grami ..a raczej wygranymi... to u nas tez krucho...a gdyby nam tak jakis dobry duszek dokonczyl splacanie kredytu to bym sie nie pogniewala ;-)... ale ja tam chyba wole szczescie w milosci :-) Nie zapraszam Was na taras bo dzisiaj u nas paskudnie :-O i co chwile pada :-(... ale jak ktos ma ochote na spacer... po biurach ;-) to moze mi potowazyszyc ;-)... Musze sie troche poruszac bo obiadek byl obfity i cos mi sie ciasno w brzuszku zrobilo :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wiecej szczescia w miłosci niz w grach,a mojemu M cały czas tłumacze ,ze tez ma to szczescie ,a on nie wierzy i uparcie chce wygrac :)... Rebeko...ja sie z Toba moge po biurach poszwedac,chociaz u mnie ruchu dostatek a w brzuszku to na razie pustki,bo dzieci dopiero za pol godziny przyjda....:( a ja nie lubie jadac sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Bylam juz wczesniej w domu ale weszlam na nasza klase i nawet nie zauwazylam ze juz dosc pozno a ja mam pustki na obiad,na szczescie cos szybko nastawilam i juz - znowu chwilka dla mnie. Rzena 👄 dzieki,odczytalam i dzis wieczorkiem sie tym zajme,ale moze byc to pozny wieczor.🌼 Kaszubko 👄 sliczne te kociaki,wszystko co male ladne.🌼 Rybko 👄 Goja 👄 She 👄 hmmm wino w kogucie :D 🌼 Rebeko 👄 4,5 to nie tak duzo i dziekuje za kawke 🌼 Dea 👄 to poczestuj ta salatka - narobilyscie ochoty 🌼 Annapo 👄 humorek slodko-kwasny no wiesz,ta pogoda tez taka dobijajaca,wracajac do kuchni to czy ktoras z was probowala sledzie w slodkiej smietanie z dodatkiem pieprzu i magi ? pycha ja juz tylko takie robie,polecam 🌼 -lece teraz do kuchni skonczyc to co zaczelam,cos taki krotki ten dzien,wczoraj rozmawialam z sistra mama zle sie czuje i myslimy co tu zrobic,troszke za daleko jest ode mnie ale teraz czuje sie jak glowa rodziny,wszyscy do mnie dzwonia tzn,brat i siostra a tak to zawsze maja najwiecej do powiedzenia- chociaz to powiedzenie jest akurat na miejscu- Jak trwoga to do Boga- - a teraz cos dla naszego ,,jury,, :D .http://www.youtube.com/watch?v=_Cs2RCs5umM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenosiłam wszystko z laptopa na przenośną pamięć... zabrało mi to dużo czasu - ale już wykonane :D Dea - zupa z marchwi - no tak - znów zrobiłaś apetyt :D lubię ją... a i marchewkę mam własną. Do sałatki biorę zawsze musztardę kaszubską - też dobra. Śledziami nie kuszę hihihiihi tylko, ze u mnie jest ich dużo.... nawet nie pomyślałam, że u Was z tym jest krucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś kompletnie nie myślę... sorki ... wszystko poczytałam ... chciałam każdej z Was odpowiedziec i znów tego nie zrobiłam buuuuu 👄 dla Was za to i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - sernik - ale fajno :D Znalazłam dziś w necie ładny wierszyk i dość słynnej piwiarni w moim mieście: NA KASZUBSKIEJ ZIEMI Autor: muza-Urszula "Jak dobry żart- tynfa wart Tak ja nie żartuję Puck nienaganny urok ma. Tutaj świetnie się czuję. W szczególny sposób urzeka mnie Ziemi Kaszubskiej Pejzaż barwny. - Kościół na wzgórzu Niczym warownia - Cichej przystani. Tu azymut odnajdzie żeglarz. Dla surfingu Istny to raj. - Odczytuję nazwy łodzi - Toń odzwierciedla Smukły kształt. Dobrze się bawię Humor mam. - Kufloteka- rytuałem. Bywalec swój kufelek ma Z ozdobnym monogramem. Lubię tu przyjść, Pogadać z kimś I piwko gdańskie kosztuję. Kiedy za wiele Jak łódka „Pako” - Lekko faluję. Wodzem jest Kalaś - Morski wilk Co dobrą ma załogę, Która steruje pubem 12 mil na dobę. Hej tam kolejkę polej ! Niegdyś Zygmunt August Uczynił miasto bazą floty. Będę tu powracać - Niczym na opokę Ptak zmęczony lotem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - taz nie lubie ale sie przyzwyczailam... 2-3 razy w tygodniu jem samotnie kolacje ... :-( Kaszubko - nic nie szkodzi... i tak dostaniesz 😘 :-) Erato 🌻 - NK wciaga... znam to z autopsji :-) Utalentowany ten artysta ;-) ... szkoda tylko ze taki ten fim ciemny .... Caluski i pozdrowienia dla mamy :-(... mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje i bedzie dobrze ... Wesola 🌻 - kawy juz moze nie ale sernik bardzo chetnie :-) ...na droge wezme :-) Uciekam do domu, kochane 😍 ale moze agladne do Was wieczorkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×