Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko...ja w ogole nie zrywam kwiatow,w domu w wazoniku trzymam sztuczny bukiet,kiedys lubiałam suszone,ale za duzo kurzu sie zbierało i ciezko było go usunac...a te sztuczne wrzucam do pralki i jak nowe :D... A tych zywych naprawde mi szkoda jak mam ochote to ide sobie do ogrodka ,naciesze oczy i to mi wystarczy...czasami maz mi przyniesie bez,konwalie lub roze i te oczywiscie stoja na centralnym miejscu,ale z reguły nie lubie zrywac kwiatow,mnie to chyba boli :) ... A jak znajdziesz takie miejsce ,gdzie mozna odnowic pokłady cierpliwosci ,to ja sie tez pisze,chociaz u mnie ,to szybciej mi ją dzieci wyczerpuja niz maz... Erato...witaj 🖐️ jak przeczytasz ,to bedziesz wiedziec ,ze ja to sie dzisiaj oddaje przyjemnosciom,czego i tobie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka Tobie miałoby byc...oj jakos te szybkie pisanie mi nie słuzy,a to jem literki,a to z małej pisze, ato znowu jakies nowe słowka mi wychodza :)...wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,a teraz jeszcze takim "cholerka" zaczełam stronke...chyba sama sie zgłosze do usuniecia :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny pomysl z tymi chryzantemami, to sa jedne z moich ulubionych kwiatow! Kaszubko, dodatkowa cierpliwosc mowisz? Ustaw sie ciepliwie w kolejce, kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ pierwsza rocznica zazwyczaj jest najtrudniejsza - ja będę tego dnia w domu - przy kompie... jeśli będzie Ci ciężko - odezwij się [mąż jedzie do swojej rodzinnej wsi - odwidzi groby swoich najbliższych] Annapo - ja też nie zrywam kwiatów - wolę je mieć w ogródku.... i na zdjęciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato🌻 jakbys została burmistrzem,to mysle ,ze zmiany przez Ciebie wprowadzone,sprawiłyby ,ze miejsce gdzie mieszkasz bardziej przypadłoby Ci do gustu :)... 1 XI ...to taki dzien w ktorym, chyba kazda z nas jakos tak czesciej mysli o tych co odeszli i dobrze,bo to tez jest potrzebne,w koncu kiedys tez odejdziemy z tego swiata i mnie by było smutno jakby nikt mnie nie wspomniał ,przynajmiej raz w roku...teraz takie zycie ,ze wiecznie mało czasu i dobrze ,ze jest taki dzien kiedy mozna pomyslec i powspominac... oj i znowu taki tasiemiec :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...teraz jak masz ogrodek to korzystaj...moja szwagierka sadzi tez choinki,tyle ,ze kupujac zaznacza ,ze chce taka ,ktora mozna posadzic potem do ogrodu.... Burczy mi w brzuszku,to znak ,ze chyba bede musiała zajrzec do kuchni, a w ogole musze tez zobaczyc mojego chorego,czy jeszcze "dycha" :)...takze chwilke mnie nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-wiecie co,u mnie kwiaty sa na porzadku dziennym M powiedzial mi 12 lat temu ze bedzie mnie zasypywal kwiatami do konca zycia i musze przyznac ze dwa razy w tygodniu kupuje - do tego on bardzo lubi kupowac mi wazony i wiecie co - wazonow mam od groma a dzis np ma roze ktore staja o dziwo od piatku i irysy 3-dniowe,milo to z jego strony i kazdej z Was zycze takiego pana :D oczywiscie ma tez swoje fochy ale gubia sie przy tych slabosciach. Kaszubko 👄 dziekuje bardzo,w tym roku odwiedze cmentarz dwa razy 1-ego i 3-ego ..pozniej tata mial urodziny,zawsze mysli sie o osobie wiecej jak juz jej braknie.🌼 Dea 👄 chryzantemy mowisz,ladne ale mi sie one kojarza glownie z 1 listopada.🌼 Annapo 👄 to dobrze ze dzis Ty sie relaksujesz,ja w przerwach bede wpadac na topik bo dzis juz nie ide nigdzie dopiero o 5-ej ale mam w planach druga garderobe do zrobienia,jak juz sie wezme raz to musze zrobic do konca..ale ciesze sie ze jestes 🌼 - kurcze zrobilam sobie kawke a wy juz tyle napisalyscie hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wiecie ja przesadzilam bukszpan z doniczek w ziemie i tak ladnie to wyglada,ale bardzo podobaja mi sie choinki (swierki) te srebrne aj jak ladnie to wyglada. Annapo - pewnie tak ale mi nie pasuje tutaj klimat,jedynie zimy nie sa ostre co nie zmienia faktu ze reszta sie gubi,ludzie inni bardziej falszywi,zreszta mnie co roku dopada to samo,musze na urlop dluzszy..hihi...mowisz dzisiaj sparwujesz opieke nad malym dzieckiem? :D dobrze ze moje dzecko ;) juz na chodzie i po chorobie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- cofnelam sie na naszym topiku i wiecie co? 7 dni temu minal mi roczek z Wami - zapomnialam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - oj leci co,a wydaje sie nie tak dawno :D:D:D - ja w przerwie sprzatania,czas na papieroska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - podrzuć mi trochę Twojego ciepła - wczoraj słuchałam jak podawali pogodę na dziś - aż żal, że u mnie zimno - a w głębi Polski 20 st :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O długo mi zeszło,ale przyjechał ten pan od lodowki i to trwało,potem obiad i dopiero teraz mam czas,ale niestety tylko powiem Wam 🖐️ ,bo musze juz do łaciatych ... Miłego wieczoru i do jutra...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc: Julian Tuwim "Taniec" Skoczył stołek do wiaderka, Zaprosił je do oberka, Dzbanek z półki - hyc na ziemię: "Ja niegorszy! Poproś-że mię!" A za dzbankiem talerz skoczył, Dokoluśka się potoczył. Piec, choć grubas złapał kija I ochoczo z nim wywija. Biedna miotła w kącie stoi, Też by chciała, lecz się boi, Bo jak w tańcu się rozluźni, To ją będą zbierać później. Tańczy skrzynia i siekiera. Aż się miotle na płacz zbiera. Już nie może ustać dłużej I tak pląsa aż się kurzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na minutke ;-)... obiecalam ze sie pochwale, to sie chwale :-P Okazalo sie ze jednak to M mial racje : bedzie dziewczynka :-). Wszystko jest OK, mozemy spac spokojnie :-)... co natychmiast wprowadzamy w czyn ;-) bo cos straaaasznie zmeczona sie dzisiaj czuje. Jutro juz ostatni dzien z moim uczniem :-)... cale szczescie bo juz jade na resztkach energii i cierpliwosci... Dobranoc kochane 😍 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nastroju do pisania ,jestem tylko na liscie rezerwowej😡 rebeka gratuluje ze bedzie dziewczynka.Macie juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pieknie, jeszcze jedna kobietka bedzie!!!! :) Rebeko, ciesze sie, ale wiem ze i z chlopczyka bylibyscie bardzo zadowoleni. Byleby zdrowe bylo! ja jak rybka, na ryj padam. Ide spac i jak mowi Annapo:Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Tchibo dea🌻 na twarz kochana, na twarz. ( też miałam napisać jak Ty ale w porę się zreflektowalam ) ;) she 🌻 też mi go brak. Wczoraj była we Wrocku kuzynka. Zadzwoniła do mnie niomal z pretensją że jest wykończona galopadą po mieście, że tu się nie da inaczej żyć, że nawet na przejściach świeci się za krótko zielone. Ja jej odpowiedziałam, że można się zrelaksować u nas stojąc w korkach ;) Faktem jest że nie pierwsza już osoba mi mówi iż życie we Wrocławiu to ciągły bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rybko, ja wiem ty na twarz padalas ale ja naprawde na ryj!!! ;) przepraszam ze sie porownywalam ;) wiesz co, powiedz kuzynce zeby przyjechala do Londka, po takim doswiadczeniu na pawno Wroclaw bedzie jej sie bardziej podobal :) Na szczescie weekend, od jakiegos czasu jestem tak podle zmeczona a nie wyrabiam sie z pojsciem spac przed 22ga. A rano trza znowu z wyra sie zwlec :o Wesola, nadal tak cieplo? u nas ciagle ok 5 stopni. Ja ciagle zapominam rekawiczek... She, nie lataj tak bardzo, zwolnij Reszta pan? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, Dea ;-), jestem tylko ciezko mi sie do kompa dostac :-O. Ucznia gdzies wywialo ;-), wiec mam chwilke to zagladam ... podobno moje nowe biuro juz jest gotowe, wiec moze po pludniu pojde zobaczyc :-) Rudamaxi 🌻 - szkoda :-( ... ale lista rezerwowa to zawsze lepsze niz nic... jeszcze dostaniesz ta Twoja wymarzona posade ! A co do imienia ... jest takie jedno ladne imie dla dziewczynki ... Tradycja ;-) :-D :-D A tak powaznie to nad imieniem jeszcze sie nie zastanawialismy. Mamy jeszcze 4 miesiace :-)... ale cos czuje ze bedzie wojna :-P :-D Rybko 🌻 - teraz juz wiem ze bedzie prawdziwa \"rybka\" ;-)... tak jak moja mama :-) Dea 🌻 - masz racje, naprawde wszystko jedno byle zdrowe :-) Tylko M od poczatku mowil o dziewczynce :-)... jak powiedzial : nie jest nastepca tronu i nie musi przekazac nazwiska i genow :-P . Przez jakis czas pracowalam tu jako \"fille au pair\" i opiekowalam sie dwoma dziewczynkami... M tez sie do nich bardzo przywiazal i moze dlatego ciagnal na dziewczynke ...? She 🌻 - 🖐️ Wesola 🌻 - 🖐️ Uczen wrocil wiec oddaje mu kompa... jak dam rade to zagledne do Was znowu :-) MILEGO DNIA !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dziś bank - płacenie rachunków :D zabrało to sporo czasu.... ale już jestem. Rebeka ❤️ gratulacje - teraz wybór imienia ???? na wszelki wypadek jednak dla chłopca też wybierz imię :D Wczoraj późnym wieczorem zabrakło prądu - biedna Psotka wpadła w panikę... trzęsła się jak galaretka :D ona nie znosi ciemności - zawsze w noce pali się maleńkie światełko. U mnie jest słoneczko, ale.... zimno i wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrra - mam już założone konto internetowe - dziś dokończyłam przy pomocy mojej Ani ❤️ Maciuś w tym czasie był grzeczny - po cichutku sam się bawił - kochany chłopczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ❤️ Prosze jak milo przyjsc i poczytac tyle wpisow i tyle pan przy piatku widziec,dla Was wszystkich dzis duzo sloneczka i 👄 🌼 na mily weekendzik. Dzien jak co dzien,duzo pracy,zimno ale slonecznie. Rebeko 👄 Gratuluje ale trzymam z Kaszubka (wybierzcie imie rowniez dla chlopca) 🌼 Kaszubko 👄 Dea 👄 masz racje z ta jazda w ,,Londku,, :D 🌼 Annapo 👄 Rybko 👄 She 👄 jakie mile przywitanie 🌼 Rudamxi 👄 kciuki dalej w pogotowiu 🌼 Ellisa 👄 Rzena 👄 Wesola👄 -wszystkim paniom zycze milego dnia a ja ide zrobic sobie kawke w przerwie. ktos chetny na tarasik? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×