Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Goja - jeśli się rozgrzejesz, to jedynie na małą chwilę... potem będzie jeszcze bardziej zimno. W tym przypadku wskazana jest gorąca herbata - może by z dodatkiem soku malinowego... a najlepiej - to zastrajkować - skoro w pracy tak zimno - iść do domu :D 30 lat temu była tzw zima stulecia... musiałam codziennie robić jakieś zakupy... przede wszystkim pieczywo i mleko.. do najbliższego sklepu było 15 minut drogi... w sklepie kolejka, wiec trochę się rozgrzałam... potem następny sklep lub przyczepa [z jej przodu był jeden potężny traktor, a z tyłu drugi] - tam sprzedawano najczęściej mleko.... i znów powrót do domu. Byłam grubo ubrana, a mimo to wracałam do domu bardzo zmarznięta. Ludzie przyjeżdżali [saniami lub traktorami] z odległych nawet o 30-40 km miejscowości... zatrzymywali się na rynku... tam sprzedawali nam mleko, a nawet mięso i samorobotne, wiejskie kiełbasy, a potem w pobliskiej piekarni [gdzie wcześniej składali zamówienia] odbierali pieczywo. Część piekarzy z powodu zawianych dróg nie mogło dojechać do pracy, więc miejscowi pracowali po kilkanaście godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 masz rację. Rozgrzeję się tylko na chwilę, a później w drodze powrotnej do domu mogłabym zamarznąć. A jutro w TV mówiliby, że znaleziono pijaną, zamarzniętą 35-latkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Latwo nie bylo ze wstaniem ale za to dzis wczesnie sie poloze :D Widze ze Kaszubka nie moze spac - 👄 Goju 👄 Pozdrawiam wszystkie panie i ide dalej pracowac u mnie dzis w nocy bylo -10 a teraz jest -8 ..brrrrr zimno . Milego Dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale zimno...... Wyjscie na dwór powoduje zamarzanie białek w oczach i kłopoty z mruganiem ;) Tylko siedzieć pod kołdrą.... Albo uciekać do ciepłych krajów.... Może i w tym roku ma być zima stulecia.....a jak to nie to napewno tydzień mrozów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie nie pozostalo mi nic innego jak podpisac liste i zjesc pyszne, choc pozne :-P, sniadanie :-) Tak mi sie fajnie dzisiaj spalo ze az zaspalam :-) ... akurat dzis nie jest na to dobry dzien, bo nie dosyc ze ide na obiad z dawno niewidziana kolezanka (napewno sie przeciagnie :-P), to jeszcze nie moge wyjsc pozno bo ide na kontrole do pani doktor... Wesola 🌻 - ja tez dzisisj na gwalt pastowalam rano buty, bo takie byly biale ze prawie ich nie poznalam :-D Soli ci u nas dostatek :-D Pamietacie jak sie kiedys konserwowalo samochody na zime ... ? Moj \"maluch\" mial obowiazkowa kuracje co roku :-). Moge Ci moje spodnie pozyczyc... napewno sie zmiescisz : maja taki fajny \"worek\" na brzuch :-D :-D Goja 🌻 - jestem pewna ze wino swietnie Cie rozgrzeje ... tylko nie wiem czy masz tolerancyjnego szefa ;-)...? Ale Kaszubka ma racje - wracaj do domu :-D, tylko wez wino na droge :-D... u nas jest takie prawo ze pomizej i powyzej pewnej temperatury mozna sobie skrocic dzien pracy... szkoda ze nie widzieliscie w jakiej panice instalowali w biurach klimatyzacje po tych falach upalow :-D :-D Kaszubko 🌻 - u nas tylko -6 a juz polowa personelu chora :-D... tylko nie wiem czy to pogoda czy jeszcze pozostalosci po Swietach :-P Erato 🌻 - do Twoich ksywek \"mroweczka\" i \"pracowita pszczolka\" dodam jeszcze \"sowa\" :-D... Smieje sie ale ja sama uwielbiam noc i gdyby nie praca to chyba bym wogole spala w dzien :-). A moje nogo narazie OK... raz mi sie zdarzylo ze mialam po calym dniu troszke spuchniete... Nie mam zgagi, nie mam zadnych skurczy, kregoslup nie boli... oby tak dalej !! Dea 🌻 - jednak jest sprawiedliwosc na tym swiacie : mala mnie pomscila i dzisiaj w nocy M po nerkach skopala :-D :-D :-D :-D... A ja spalm jak dziecko i nic nie czulam :-) Rudamaxi 🌻 - chetnie pojde fotki poogladac tylko musze sie wrocic kilka stronek, bo adresy blogow zniknely z Twojej stopki ;-)... no i dawaj tego Konradka w plasach :-) !! Musze jeszcze troche popracowac przed obiadem ... wiec sle po 😘 i zycze MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - coś mi się wydaje, ze będziesz mieć przy porodzie tzw bóle krzyżowe które potem powoli być może przejdą na brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczoraj wydzwanialam caly dzien do klinik i nikt nie odbieral wiec dzisiaj zadzwonilam z samego ranca i zlitowala sie wreszcie sprzataczka i odebrala i mnie uswiadomila ze w przychodni nikogo nie ma bo Klinika ni ema podpisanej umowu z NFZ i nie wiadomo kiedy to nastapi.Czyli klinike hematologi mam narazie z glowy mam czekac a to czekanie moze trwac dzien,tydzien ,miesiac albo i dluzej z Klinika neurologiczna to samo :? . Narazie sie umowilam prywatnie do hematologa na poniedzialek(wizyta 100zl).Teraz musze zalatwic skierowanie od lekarki u ktorej bylam czyli wizyta (80 zl) na rezonans czyli za rezonans tez bede musiala zaplacic(500-700) :O to tyle co u mnie Kaszubka tobie wyslalam linki do tancow Konradka przeslij dalej dziewczynom U mnie -11 i slicznie swieci slonko,ale jak siedzialam w kosciele na mszy to tak mi nogi zmarzly ze teraz ich rozgrzac nie moge. Goja jak winko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🌻 z wielkiego, bezsnieznego mrozu. Pisalam juz wczesniej ale cos nie moglam wyslac, teraz juz wiem dlaczego bo nie mialam zbyt weny do pisania ;) Zlapal mnie apetyt i wyskoczylam do sklepu po swieze buleczki, serek ze szczypiorkiem i szyneczke, no i teraz moge pisac, bo na duszyczce sie juz lepiej zrobilo :) Kaszubko i Rebeko, ja tez nie mialam w pierwszej ciazy zadnych boli krzyza, skurczy, itp. Podczas porodu moje bole byly zlokalizowane w biodrach i gornej czesci nog. Mysle ze nie ma reguly, zalezy to od naszej budowy i ulozeniu sie malenstwa. Erato, no fajowo masz... mnie taaaaak ciezko bylo dzis wstac, przedewszystkim jak patrzalam na moje dwa jeszcze chrapiace w cieplutkich lozeczkach skarby... ah ta potrzeba pieniedzy! A i podwyzszyli nam od wczoraj wplaty miesieczne za gaz i swiatlo! No ale przez swieta grzalismy cale dnie, poza tym tv i kompy u nas sa zawsze na chodzie. Jak bedziemy na kredycie to nam oddadza. Ruda, no, gdzie te fotki? goju, jestes juz pod biurkiem? A moze w drodze do domciu? Wesola, tylko gogle zalozyc i w droge! Ja tygodnia stulecia nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez dzisiaj Trzech Kroli! Tak sobie myslie ze Ruda dzisiaj w kosciele byla.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta w tej chwili nie chce działac - nie mogę nic wysłac - zrobię to zaraz jak tylko bedzie wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a co tu takie pustki ... :-( Zamarzlyscie ? :-D :-D :-D :-D Ja uprzejmie prosze o wybaczenieza ucieczke bez pozegnania : obiad zgodnie z przewidywanaiami sie przedluzyl i koniecznie chcialam prace skonczyc przed wyjsciem... Udalo mi sie tylko poslac Wam maila z linkami Rudej... Kaszubko - co by nie bylo, nie mam juz teraz wyjscia :-P. Osobiscie wole pocierpiec raz niz meczyc sie przez kilka miesiecy, serdecznie wspolczuje tym kobieta ktore zle znosza ciaze :-(... Najwyzej bede brac \"zzo\" Rudamaxi - masakra z tymi cenami :-O Lepiej byc zdrowym i bogatym !! Dea 🌻 - znam ten bol, jak ktos sobie smacznie spi a Ty musisz na zimnice wychodzic :-(... Ale ja teraz M wyciagam z lozka razem ze mna... jak tylko jest w domu to zawozi mnie do metra :-) Nie ma lekko, jak zona w ciazy to trzeba sie troszke poswiecic :-P Jestem po wizycie : mala OK, juz ustawiona \"na nietoperka\" ;-) wiec teraz tylko cierpliwie czekac :-)... Pani Doktor zaproponowala mi zwolnienie od przyszlego tygodnia (ze wzgledu na dalekie dojazdy do pracy) wiec mam sie zastanowic czy chce jeszcze te 2 tygodnie pracowac czy juz sobie siedziec w domu ... wiec sie zastanawiam :-)... w piatek robie jeszcze obowiazkowe badania i w sobote musze je zaniesc do pani doktor to dam jej odpowiedz. Ide sobie teraz poogladac filmiki i zdjecia :-)... a moze i jakis fajny film bedzie w okienlu ...? MILEGO WIECZORU 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich w bardzo mroźny dzień. Dla rozgrzewki i pobudki stawiam gorącą kawkę, że o liście obecności nie wspomnę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Podpisuje liste, porywam kawe na rozgrzewke (u nas dzisiaj -10°C : jak na tutejsze warunki to \"Sybir\" :-D) i zabieram sie porzadnie do pracy :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Strasznie wieje brrrrr Zepsuło się coś przy antenie telewizyjnej - nie można jednak iść na dach - wiatr jest za duży... tak więc teraz można jedynie jako tako oglądać I i II program TV :D Mi to nie przeszkadza, ale mąż jest bardzo niezadowolony - nie może oglądać swoich ulubionych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was pracusie, a może łącza zamarzły i nie przepuszczają wiadomości :-) U mnie w pracy cieplutko, ale za oknem mroźno. Zapraszam na herbatkę i bułeczkę z żółtym serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ u mnie zawieja - a na topiku dziewczyny wywiało - czyżby aż tutaj dotarła ???? hiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - o mały włos, a zalałabym klawiaturę - piłam kawę czytając... i parsknęłam śmiechem :D Wyobraziłam sobie jak to wiatr hula po twoim biurze hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno ,zimno bardzo zimno okropnie zimno i na dodatek wiatr okropny.......bbrrrrrrr........nie lubię zimy......i skrobania szyb...fuj.......fuj......no i mróz trzyma dalej ,nie chce puścić ,a mówiłam tydzień stulecia ,że hej !!!!! A o gacie Rebeko poproszę nie będę musiała na leżąco zaakładać,tylko co ja do worka z przodu włożę...hi,hi,hi,hi....może zakupy :D:D:D:D:D:D i bez siatek będę chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Na poczatku od razu przepraszam ,ze nie bede pisac do kazdej z osobna ,bo na to jeszcze mnie nie stac... Niestety nie ma tak dobrze na tym swiecie ,zeby wszystkie tak łatwo przechodziły te pierwsze miesiace;(...ktos widocznie musi odcierpiec za pozostałe panie :) :(...Nie chce zapeszac ,ale teraz zdarza mi sie na kilka godzin odłozyc miseczke,a wczoraj nawet nabrałam odwagi i pojechałam z mezem na zakupy z samym tylko woreczkiem plastikowym na wszelki wypadek..Takze idzie ku lepszemu(odpukać w niemalowane) :)... Jeden plus tej sytuacji jest taki ,ze nie musze pracowac:)...Niestety te zapachy tak na mnie działaja ,ze nawet maz wchodzac do domu musi zmieniac ubranie,inaczej ryzykuje zyciem hi,hi....Takze mroz nie ma do mnie dostepu...:) Dziekuje,za przesyłki i wszelkie inne dowody pamieci... Z nadzieja ,ze niedługo bedzie mi lepiej i co za tym idzie bede czesciej zagladac pozdrawiam bardzo serdecznie ...Ubierajcie sie cieplutko... 🖐️ Acha , wyobrazcie sobie ,ze moja lodowka zrobiła nam na swieta psikusa i odmowiła definitywnie wspolpracy,bałam sie ,ze bede musiała sobie sprawic nowa,bo ten pan od naprawy powiedział ,ze bez rachunku raczej moge zapomniec o wymianie..:(...Jednak ,chyba ten nowy roczek postanowil mi sprawic prezent na dobry poczatek,bowiem bez zadnych moich ruchow przywieziono mi nowiutka lodowke i nawet o klase lepsza od poprzedniej ,bez zadnej dopłaty i z dwuletnia gwarancja....Normalnie nawet w naszej kochanej ojczyznie zdarzaja sie pozadne firmy!!! Ok ,teraz to juz naprawde koniec,bo moj krzyz domaga sie poziomej pozycji... 👄 wsiem i do zaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - a ja wlasnie dzisiaj probowalam do Ciebie napisac na maila i dwa razy dostalam zwrot :-(... Super ze mozesz nam przekazac dobre wiadomosci !!! MOOOOOCNO Cie sciskam i sle caluski... dla Ciebe i dla brzuszka 😍 😘 A z ta lodowka ... cuda sie zdarzaja ... zwlaszcza w Swieta :-) Goja 🌻 - uwazaj zeby Cie nie zawialo ;-) :-P Kaszubko 🌻 - a kiedys byly tylko 2 programy w TV i jakos sie zylo ... :-) Wesola 🌻 - chyba takie male zakupy by sie zmiescily :-D Uciekam do domu... moze zagladne ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciutko podpisuje liste przed zniknieciem ;) Aniu 😘😘😘 z twojego tonu odczuwa sie juz poprawe i powrot sil! Wspaniale! Dalej sie pilnuj kochana, wszystko bedzie dobrze, wszystko przemija ;) ❤️ Rebeko😘 jak masz fajnie ze tobie lekarka sama proponuje zwolnienie! Ja mam tylko 45 minut dojazdu do pracy, w tym 30 min. telepiacym, napchanym nieustepujacymi miejsca ludzmi metrem i watpie zeby lekarka kiedys mi cos takiego zaproponowala :( ale, nie ma co narzekac... najwyzej bede wypinala ludziom w gebe moj brzusio, jak taka pani dzis rano. Hmm, pewnie sie wszyscy oburzali ze ja jej miejsca nie odstapilam.... Kaszubko 😘 czasami fajnie miec spokoj od tv, ale mysle ze w tym wypadku nie masz spokoju od M ;) .... Goju 😘 ja tez prawie sie poplulam ciepla czekolada! Mam nadzieje ze ci rece nie bola od tego kurczowego trzymania sie biurka ;) wesola 😘 widzisz, nagadalas i teraz mamy! :D:D:D u nas ponoc tylko ten tydzin ma tak byc, potem odrobine cieplej i ..... deszcz :o okej, a teraz spadam, buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam :D a tu pojawiła się Annapo ❤️ Cieszę się, ze już powoli następuje poprawa :D A cuda się zdarzają hihihiihi czasami, ale bywają :D widocznie właściciel firmy ma jeszcze w sobie coś z człowieczeństwa. Wesoła - jesteś w takim wieku, że i u Ciebie mogą zdarzyć się cuda :D i to nawet pomimo zabezpieczenia i możliwe, że będziesz następna - dołączysz do szacownego grona naszej trójeczki :D hihiihihhi Dziś trochę czaruję.... Rebeko - najpierw był tylko jeden i wszystko było ok.... kablówkę wzięłam ponad 19 lat temu i jakieś 4 lata temu zrezygnowałam z niej.... zła obsługa, a coraz większe opłaty. Teraz trochę zastanawiam się.... bo naszą kablówkę ma już ktoś inny - ponoć lepszy... i net mogę też od nich mieć. Chociaż co do netu jeszcze nie jestem zdecydowana - bardziej odpowiadałoby mi drogą radiową... :D Dea - zgadłaś - tyle marudził, że wczoraj wieczorem już nie wytrzymałam - usłyszał ode mnie aż za dużo - dziś jest spokój :D ciekawe tylko jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Przepraszam, ze nie pisze ale jestem jeszcze w starym roku w pracy bo sprawozdanka sa do zrobienia dla Gusu i nie tylko, a poza tym 17 stycznia 5 egzaminów na uczelni-troche pouczyć sie trzeba. Na koniec cały czas pracuję nad kredytem mieszkaniowym, ale żeby nic nie zapeszać to nic nie piszę,jak będzie zalatwione to dam znać. Pozdrawiam,trzymajcie się ciepło, oszczędzajcie gaz;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ 🌻 👄 bardzo się cieszę, że już troszkę lepiej. Jeszcze kilka dni i wszystko wróci do normy. Wiecie co? Idąc z pracy wstąpiłam na małe zakupy i kupiłam ptasie mleczko waniliowe (w promocji było :-D) i jak już dotarłam do domu, to zjadłam 8 szt. a później poszłam na aerobik :-D Musiałam tyle zjeść, bo: jedno za Kaszubkę, drugie za Rebekę, za De, no właśnie jak odmienić za Deę?hihihi i za Annapo, czy Annępo?, za Rybkę, za Errato, za She, za Wesołą, za Rudąmaxi (że o Waszych wszystkich dzieciach nie wspomnę) i w sumie wyszło mi, że za mało zjadłam, więc wyrzutów sumienia nie miałam. Najgorsze jest to, że zamiast iść spać, to ja myślę co by tu na kolację zjeść. Buziaki dla wszystkich. Podpisuję listę już za jutrzejszy dzień, bo jadę rano do Czech i dopiero wieczorem może się pojawię. Dobrej nocy i miłych snów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja :D:D:D:D:D 😘 to i tak malo zjadlas ;) ale i tez nacwiczylas sie i za mnie, bom ja teraz leniuch i boje sie ze mi sie kosci zeutrofizuja ... She, trzymam kciuki za: - plany mieszkaniowe - egzaminy - prace ;) mam do ciebie pytanie, masz moze jakiegos zaufanego gina w Gdansku? Bo bedziemy od 26go i chcialabym zrobic usg 3d malenstwu. Kaszubko, znow w czarodziejke sie bawisz, swietnie!!! :) Wesolej weselej by bylo ;) I nam tez! a teraz juz spanko dla mnie drogie panie! 😘❤️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwilke :-) Dea 🌻 - ja jade do pracy prawie raz dluzej, ale do tej pory jeszcze mi nikt miejsca nie ustapil... Chyba dlatego ze poprostu nie widac pod tym moim fantastycznym plaszczykiem :-D :-D .. ale szczerze mowiac nie odczuwam takiej potrzeby... w koncu w pracy siedze na tylku 7 godzin dziennie... Oczywiscie jak jest wolne miejsce to siadam... az taka dobra nie jestem :-D :-D I tez nikomu nie ustepuje :-P, a co !! Kaszubko - dzieki bezprzewodowemu netowi mozesz sobie w lecie siedziec pod grusza i z nami klikac :-) She 🌻 - trzymie kciuki ... i za egzaminy i za reszte :-). Nowy rok - nowe perspektywy i mozliwosci :-) !! Goja - nasza Dea jest \"zachodnia\" wiec ja jej nie odmieniam ;-) :-D. Nie zapomnij kupic czekolady z bakaliami !! :-) Rudamaxi 🌻 - poogladalam Konradka... musze przyznac ze utalentowany facet Ci rosnie !! :-) Buziaki dla dzieci ! Teraz juz do snu sie trzeba zabierac :-(... ale jutro sie zamelduje :-) 😘😘😘 DOBRANOC 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiii ja tak po cichutku by was nie obudzic. Oj straszne mam zaleglosci bo moje oczy wyczytaly ze zapowiada sie ze nie raz ale dwa razy zostane na tym topiku ciocia.Annapo moc fluidkow dla ciebie.Codziennie blizej konca;) ja jutro jade na rozmowe kwalifikacyjna i od razu jade zarejestrowac sie na rezonans Buzki dla was.Spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×