Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wczoraj miałam bardzo zły dzień i myślałam ,że już nigdy mi nie przejdzie, więc postanowiłam już wczoraj do Was wysłać życzenia :-) Narysowałam się co? :-D Stawiam wszystkim sylwestrową kawkę i zabieram się do pracy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😘 Goja 🌻 - Kaszubka zaspala :-D :-D ... Ale najwazniejsze ze ktos trzymie warte :-P. Dzieki za kawke :-) Wesola 🌻 - ostatni w tym roku to MUSI byc dobry :-) Ja dzisiaj do 18 siedze w pracy ...zamienilam sie godzinami z kolega, bo on wybiera sie na impreze, a ja raczej nie bede \"tanczyc do bialego rana\"... a na przywitanie Nowego Roku i tak zdazymy :-) MILEGO DNIA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Lapie kawke w locie bo jestem w pracy a pozniej sie rozpisze. Pozdrowienia dla wszystkich pan i buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wcale nie zaspałam :D netu nie było :D Mroźno dziś i słonko zagląda do okien 🌼 Stawiam wielkie kubasy pełne kakao - potrzeba nam dzisiaj sporo siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 to bardzo ładny gest z Twojej strony, mam nadzieję, ze ten kolega to docenił. Ja też jeszcze jestem w pracy, ale zaraz uciekam do domu. Wielka buzia dla wszystkich, może jeszcze później uda mi sie zaglądnąć do Was. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze w pizamie .... hihi, a co, lenia trzeba zostawic jeszcze w Starym Roku, prawda???? narazie podpisuje liste i zmykam sie teraz cos okrzatnac!!! haha, zapomnialam wpisac hasla, wiec witam ponownie, poprysznicowana i ubrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Przerwa i dobrze bo az mnie dzis ssie taka glodna jestem,jak drogie panie po swietach i przed sylwestrem? my bawimy sie w domu - przynajmniej na razie takie plany a pozniej sie okaze. Nic nie pisalam bo moja cala rodzinka ma wolne i tak sie kreca kolo mnie przez caly dzien,dzis M w pracy to troszke luzniej :D ale juz do poniedzialku wolne,ja niestety pracuje od poniedzialku i jeszcze w piatek,oj jak ja pojde do pracy w piatek,hmmm? She 👄 Gratulacje dla synka za Jego dobre ❤️ i dla Ciebie rowniez ze nie przeszlas tak obojetnie,czeka Was nagroda za to Pozdrowionka🌼 Rebeko 👄 A Ty znowu w pracy i na dodatek tak dlugo? kurcze a gdzie idziecie na Sylwestra ze nie masz kreacji? i jak zwykle co roku ten sam problem hihi 🌼 Kaszubko 👄 oj dzieki Kochana za to cacao - przyda sie przed imprezka :D jak z M - jak sie czuje i zgodzil sie na te badania czy juz odpuscil bo lepiej sie czuje,zycze zdrowka przede wszystkim,zreszta i tak dzis bede na podgladzie bo szybciej koncze.🌼 Rudamaxi 👄 prosze bardzo :D 🌼 Dea 👄 dzis ja wypije Twoje zdrowko,baw sie dobrze,jak po filmie Myszka sie czuje -jak zareagowala? 🌼 Goju 👄 mowisz ze rozleniwilas sie na swieta i przez swieta - chyba jak kazdy,do pracy po wolnym nie bardzo mi sie chcialo wstac a wlasciwie to w pierwszy dzien zaspalam wylaczylam budzik i dalam drzemke ale przez sen zamiast drzemki wylaczylam calkiem i wstalam dwie godzinki pozniej,ah zycie a Ty jeszcze na aerobik - kurcze chce Ci sie? :D 🌼 Annapo 👄 Witaj Kochana i nic sie nie przejmuj ta miseczka,juz niedlugo i bedziesz znowu z nami,Pozdrawiam 🌼 Wesola 👄 gdzie sie dzis bawisz?🌼 - ok jak na razie nie skladam zyczen bo zloze je pozniej,caly wieczor jestem w domku :D - a teraz lece cos zjesc bom juz glodna bardzo....... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, mowisz sporo sily na kopniecie w d.u.p.e. Staty Rok???? :D:D:D Mysle ze jak sie wszystkie przylozymy to nawet malym podmuchnieciem go polozymy ;) Ja nawet nie wiem czy doczekam polnocy ;) cos ostatnio zasypiam brzed ekrankiem kok 23ej... chyba ze sobie popoludniowa drzemke utne... a to z checia! ;) Goja, no to jak juz Cie nie zabacze w tym roku, zyczenia wszystkiego czego tylko pragniesz, osiagniecia najdrozszych dla serca celow, i tylko dla ciebie, dwudzistopieciogodzinnych dob na Nowy Rok!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złożyłam życzenia siostrze - ma dziś urodziny :D Erato - mąż ma pęknięte żebro - jest ból... i trochę ostatecznie może pocierpieć ... Sylwester spędzamy w domu... :D Przed chwilą dzwonił Piotrek - znów musiał dwa razy wzywać pogotowie - dziewczyna miała tak silne niedocukrzenie, że były wielkie problemy - w nocy i rano była w śpiączce cukrzycowej... po wybudzenie nastąpiły problemy z mówieniem. Teraz już jest lepiej - syn nie dał Sylwii do szpitala - poprosił o komplet zastrzyków... żal mi i jej i jego. Jeszcze ten paskudny rok przestępczy dał o sobie znać... aby do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ten Stary jakos sie domyslil o moich planach detronizacji i mi sie wpieprzyl z jakimis literowkami :D:D:D Goju, oczywiscie ze nie chce cie zabaczyc w tym roku, ale milo bylo by cie zobaczyc ;) Erato, mysle ze tak Rebeka jak i ja szczegolnych kreacji na biala sale nie potrzebujemy ;) a zupelnie bez kreacji chyba lepiej Nowy przywitac ;) :p W kinie bylismy w koncu wczoraj, bo w poniedzialek cos mi energi brakowalo i jak przylozylam w poludnie glowe do poduchy to spalam cale trzy godziny! Ale wczoraj czulam sie o wiele lepiej, i po wysluchaniu serducha malenstwa i poloznej, mialam dosc entuzjazmu na kino. Mysz przesiedziala caly seans, choc byly i chwile ze chetnie by sie zajela czyms innym, ale z widziala dookolo nas inne, grzecznie siedzace dzieci, jakos wytrzymala. A i my sie rozerwalismy, bo ostani raz to bylam w kinie w listopadzie 2006 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ jak to pekniete zebro? myslalam ze to chodzi o te miesnie a nie zebro,wiem ze to bardzo boli bo M mial raz zlamane trzy to przez trzy tygodnie spal na fotelu - kurcze i jeszcze do tego doszla choroba Sylwi -wspolczuje - 👄 Dea ❤️ hihi faktycznie sukni to nie potrzebujecie - mowisz ze leniuchujesz aaaale masz dobrze - ja niedlugo juz tez bede w domciu -trzeba jakas fryzurke zrobic nie? Myszka juz coraz wieksza i rozsadniejsza sie robi,podrosnie troszke to zrozumie a ja w kinie juz z 10 lat nie bylam,zapomnialam jak wyglada,hihi 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ hahaha dopiero doczytalam ze ostatecznie moze troche pocierpiec ..:D kurcze ale jestes ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌼 a jestem :D skoro to nie serduszko i nie zapalenie mięśni.... więc nie muszę bać się o jego zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze jeszcze tylko 8,5 godziny starego roku przed nami ...?! Kaszubko 🌻 - zalapalam sie jeszcze na cacao ? To poprosze duuuuuzy kubek, bo cos mi sie po obiedzie oczy zamykaja ;-)... Musze powiedziec ze ten rok dal Wam w tylek :-(... Duza buzka dla Was wszystkich i nie dawajcie sie !! Goja 🌻 - baw sie dobrze gdziekolwiek sie wybierasz ! :-) Dea 🌻 - leniuchuj, kochana, wiesz co cie czeka za kilka miesiecy. Ja sobie poslucham serduszka za tydzien :-) ... chyba nic tak nie dodaje energii :-) Erato 🌻 - tak jak zgadla Dea : nasz \"Sylwester\" na bialej sali, tylko z rodzicami... Kiedys mnie cieszyly imprezy, teraz cos zaczynam doceniac spokoj... Moze to juz starosc ;-) ...? A moze po prostu juz sie wyszalalam ...? Moja kuzynka na dzisiaj ma termin wiec czekamy niecierpliwie na wiadomosc... U Niej tez zapowiedziala sie coreczka :-) ... Hihi, jak narazie baby gora !!! :-D :-D A teraz ide po soczek, wiec jesli ktos ma ochote to prosze skladac zamowienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ to dzis wszystkie bawimy sie na bialej sali :D ja poprosze soczek ale wypije juz w domku ;) i guza masz hihi.🌼 - niedlugo bede - mam tylko jedna ulice do pokonania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie kochane zbieram powoli do domku Pewno juz nie dam rady zagladnac w tym roku ;-) wiec zycze wam wszystkim zeby ten Nowy Rok przyniosl radosc, milosc, pomyslnosc i spelnienie wszystkich marzen... a gdy się one juz spelnia niech dorzuci garsc nowych, bo tylko one nadaja zyciu sens ! DUZA BUZKA kochane i \"do zobaczenia\" w przyszlym roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, cudne zyczenia! Ja dorzuce jeszcze: zgody, zgody z innymi i w glebi duszy, bo gdzie milosc i zgoda, tam tez szczescie! Nam trzem, Rebeko i Annapo, zycze zdrowego rozwoju Ktosikow, i kiedy przyjdzie juz czas, bezproblemowego rozwiazania. I duzo zdrowia i rak do pomocy a malo nieprzespanych nocy! :) Naszemu Pieknemu Gronowi, nastepny wspanialy rok razem, w szczesliwych momentach i tych nieco mniej, ale zawsze w przyjazni!!! Az mi sie lezka w oku kreci, ten rok moze i byl niezbyt dobry, ale pozwolil utrwalic cos tak pieknego jak nasz topik i nasza przyjazn! Kochane, duza 😘 i zycze Wam bolacych od tanczenia nog i okropnego kaca jutro rano ;) :p pijcie tez i za nasze zdrowie!!! :D:D:D:D 😘❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was Wszystkich kochanych kobitek $$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ __________•(▒▒▒▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒)• ______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)• __•(▒)(█)______XII____(█)(▒)• _•(▒)(█)______\\_|______(█)(▒)• •(▒)(█)________\\|__ _____(█)(▒)• •(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)• •(▒)(█)_________________(█)(▒)• _•(▒)(█)_______________(█)(▒)• ___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)• _____•(▒)(█)________(█)(▒)• _______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)• ________•(▒▒▒▒▒▒▒)• _____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)• ___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)• Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, Szczęśliewgo Nowego Roku¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.) ____:°:::::::_¸.•´¸.•*´¨) ___$$$$$$$$$_¸.•´¸.•*´¨) __$___________$.•´,•*´¨)¸.•*¨) _$_____________$:::°::::::: $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia posłałam @ a teraz o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ >2009< Na szczęście !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, zaraz jadę na imprezkę. Wpadłam żeby jeszcze raz życzyć Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!! Mnóstwo zdrowia, radości, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń❤️ Nie czytałam wszystkiego dokładnie, bo czasu niet, ale widzę, że Erato już chyba od rana popija, bo taka wpadka na koniec :-D Uciekam już wielka 👄 dla wszystkich. Pa 🖐️ P.S. Wiecie jak pięknie wyglądam? :-D :-D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Kochane ❤️- jestem i ja tez musze zlozyc Nam zyczenia,ale mam problem bo tutaj nic dodac,nic ujac :D dziewczyny mi szybciej ,,sprzatnely,, kilka slow dla Was i coz mi pozostaje zyczyc. :D Stary Rok mija lecz marzenia zostają Niech one się wam wszystkie spełniają I z Nowym Rokiem niech los wam sprzyja A ogród życia wnet się zazieleni Szampańskiej zabawy i mocnej głowy na tę jedyną noc w roku -zycze JA 🌼 Goju do tej pory sie smieje :D hihi 🌼 Dziewczyny Milej Zabawy wszystkim paniom posylam moc goracych 👄👄👄 - a teraz bede zagladac bo u nas juz Sylwestrowa imrezka :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie nie było mnie dość długo gdyż sobie komp puściłam z dymem i było ciut problemów z odzyskaniem wszystkiego Teraz wpadłam życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009. Spełnienia wszelkich pragnień, marzeń. Oby się wam wiodło w kazdej sferze. Sońca radości miłości zdrowia i ... wszystkiego co naj, naj, naj Ślę 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ❤️ ważne jednak, że jesteś dzisiaj :D Erato ❤️ coś czuję, ze dziś my dwie pełnimy wartę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×