Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Melduje sie na posterunku i liste podpisuje 😍 ! Goja 🌻 - od dzisiaj zaczyna sie \"Rok Byka\" w kalendarzu chinskim ... byk jest symbolem wytrwalosci, cierpliwosci i rownowagi ... wiec rok powinien byc spokojny i bez niespodzianek :-) Kaszubko 🌻 - ja tam nie narzekam :-P... lubie dostawac przesylki a przy dobrym necie mam szanse na duuuuzo przesylek od Ciebie 😘 Erato 🌻 - pobilas mnie :-D... ja \"tylko\" do 11h30 spalam ;-) Fajnie ze Wasze plany sie konkretyzuja !! :-) Macie jakies rozeznanie co do cen wynajmu mieszkan w Holandii ? Stawiem popoludniowa kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... a do kawy ciacho : http://www.prolainat.com/upload/produits/G_Fraisier.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i znowu troche czasu mineło,jakos trudno mi teraz poruszac sie biegiem,ale co tam za pol roku powinno byc lepiej :D... Mam za soba kilka nieciekawych dni w pozycji na \"Rebeke\" i dzisiaj nadrabiam wszelkie prace,ale teraz juz mi tak łupie kregosłup,ze tylko do Was zagladam i niestety musze odpoczac... Pozdrawiam Was serdecznie 👄 ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - kurcze to ja mam kolosa bo az 54,0 MB/s a skrzyke pojemna 10 G - Ty piszesz ze w kilka s - hihi u mnie jak sciaga w kilka s to sie denerwuje ze wolno :D ale najwazniejsze ze masz bo ja juz musze powoli myslec nad internetem bezprzewodowym. bo co ja zrobie jak wyjade :D🌼 Rebeko -tak mamy juz rozenzanie - w kazdym razie ceny podobne do tych tutaj ale mozna znalezc taniej i zycie tansze a kierunek mamy blisko pogranicza z Belgia i Niemcami - ja sie pisze na to ciacho -hmmmm lepsza powiadasz ja poszlam spac o 3-ej ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 Ha jak sie przyjelo pozycja na ,,Rebeke,, zaczynasz Kochana powoli miec problemy z poruszaniem sie i spaniem,aj juz niedlugo z gorki - najfajniejsze ze od czasu do czasu zagladasz do nas -buziaki dla Ciebie trzymaj sie 🌼 Rebeko - jak tez ,,BYK,, :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drench
hej wszystkim kobietka 🖐️ moge sie zapisac do waszek klubu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drench - 🖐️ no to Witaj - napisz nam cos o sobie to lepiej sie poznamy -nas poznasz z opisow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się że tu nie wspasuje ;) otóż mam 31 lat ale bez męża ani dzieci...Nie mogę się nadal wyleczyc z dawnej miłośći -jaka stara taka głupia jak to mówią ;) W łaśnie jestem w trakcie przeprowadzki z Warszawy...na wieś ;) Może nie wieś ale mniejsze miasteczko. Większość ludzi puka się w czoło jak im o tym mówie, czy to naprawde takie dziwne? Chcę troche ciszy,spokoju. Do \'miasta\' zawsze\' mogę sobie podskoczyć, wkońcu od czego są samochody? Do pełnego obrazka brakuje jedynie rodzinki..ale może to lepiej ? Cały czas ogarnia mnie strach przed rutyną, nie wiem może mam staroświeckie poglądy albo jestem niedojrzała emocjonalnie? Troszku się rozpisałam ale mam nadzieje że wam nie zasmiecam topicku ;) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drench - zartujesz? co kogo obchodzi gdzie mieszkasz albo gdzie bys chciala - ja sama wolalabym wies - chodzi o spokoj ale jak tam czujesz sie dobrze to dlaczego nie - i maz racje od czego sa samochody :D z milosci wyleczysz sie jak kogos poznasz i zaufasz na nowo-zycze Ci tego -kazdy z nas ma swoje miejwsce w zyciu i swojego ukochanego -glowa do gory - aaaa a wiek u nas wcale nie robi nam roznicy-a z kad z Polski pochodzisz bo ja z Dolnego Sl. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Mazowieckiego i właśnie z małego miasteczka... Pamiętam wtedy zawsze tak bardzo chciałam do dużego miasta a tu proszę..jednak ciągnie do korzeni swoich hihi ;) Wiele ludzi uznałoby za koszmar to że wszyscy się znają itd..a ja heh właśnie za tym tęsknie ! Choć teraz już coraz mniej szczęśliwych ludzi w tych małych miasteczkach (nie mówię o tak zwanych 'sypialniach' pod dużymi miastami)..wszyscy albo za granicą albo jeszcze gdzieś ich los zabrał...Ale jestem dobrej myśli :) Erato 33 dziękuję 🌻 nie będzie to łatwe bo trwa już 2 lata ale myślę że dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drench- dasz rade nie zalamuj sie -wiesz jak to moja babcia kiedys mowila -Tego kwiata jest pol swiata - :D:D:D i miala racje - widocznie nie byl wart Twojej milosci -albo moze byc rowniez odwrotnie,przepraszam ale kazdy kij ma dwa konce- ja tez pochodze z malego miasteczka i wszyscy sie znaja-co prawda raz na jakis czas brakuje mi chociazby poogladania tych samych mordeczek ale ogolnie nie tesknie az tak mocno-moja rodzina jest ze mna wiec mam wszystko i wszystkich ktorych kocham i z ktorymi chce byc- a Ty jeszcze jestes mloda i w bez zadnego balastu ;)sorki za wyrazenie mam na mysli dzieci -wiec wszystko stoi dla Ciebie otworem- wyjedziesz,zapomnisz i ulozysz zycie na nowo-Kto wie? a moze to wlasnie bedzie to!!! 🌼 -sorki ze tak dlugo ale musialam skonczyc obiad-pamietacie bulki na parze? tak zwane parowce? w przedszkolu podawali je kiedys ze smietana a ja dzis zrobilam z sosikiem,miesko i pieczareczki hmmmm pycha---- - a teraz kawka poobiednia sa chetni? Dea - jak na urlopie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko -hmmm stary rynek? a jak nowy? ladny jest - kawka dla Ciebie gotowa - nie zasypiaj !!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drench 🌻 - witaj 🖐️ !! Nie opowiadaj glupot ;-), napewno sie wpasujesz:-)... u nas sa praktycznie wszystkie mozliwe profile :-D i w zasadzie \"nie ma granic ni kordomow :-P\" Przez nas zostajesz przyjeta :-) a czy z nami zostaniesz to juz zalezy tylko od Ciebie :-) Ania 🌻 - dla Ciebie duza 😘 za wytrwalosc... jak to mowila moja SP babcia :\"Pan Bog Ci to w dzieciach wynagrodzi\" ;-) Nie biegaj, odpoczywaj kiedy tylko mozesz ... a w ramach relaksu zagladaj do nas ;-) Caluski dla brzuszka 😍 !! Wysle Wam pozniej fotki... miedzy innymi pozycje \"na Rebeke\" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - postaram się nie zasnąć hihihiihi To są naprawdę stare kamieniczki... oczywiście były remonty.... ale na zewnątrz wyglądają jak za dawnych czasów :D "Mała dziewczynka pyta matkę: - Mamo, co to znaczy relaks? - To chwila wypoczynku, kiedy kobieta może wykonać zamiast zwykłej, jakąś inną pracę." "Brzydki 60-latek ożenił się ze śliczną 20-latką. Koledzy pytają: - Jakim cudem wyrwałeś taką laskę? Na to 60-latek wyciąga z portfela Visę, MasterCard, American Express... - Wygrałem w karty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie myślę - czytam, ale porządnego zdania chyba nie sklecę.... piję kawę - może pomoże :D 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 powody kochania 1. Studencka - jest z kim, nie ma gdzie. 2. Więzienna - jest gdzie, nie ma z kim. 3. Filozoficzna - jest z kim, jest gdzie, ale po co? 4. Pierwsza - jest z kim, jest gdzie, ale od czego by tu zacząć? 5. starcza - jest z kim, jest gdzie, ale jak to się robiło? 6. Wg Lindy - jest z kim, jest gdzie, ale co ona wie o zabijaniu? 7. Wg Lindy 2 - było z kim, było gdzie, ale to zła kobieta była! 8. Młodzieńcza - nieważne gdzie, ważne z kim. 9. Pedantyczna - nieważne z kim, ważne gdzie. 10. Managerska - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne ile czasu to zajmie. 11. Dyrektorska - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne kiedy (brak wolnych terminów ?!). 12. Profesjonalna - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważny jest rezultat. 13. Bezpieczna - jest z kim, jest gdzie no to wystarczy już tylko podpisać kontrakt. 14. Hippisowska - nieważne z kim. 15. Namiętna - nieważne gdzie. 16. Przygodna - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne za ile. 17. Nimfomancka - nieważne z kim, nieważne gdzie byle często. 18. Katolicka - nieważne z kim, nieważne gdzie byle bez prezerwatywy. 19. Własna - nieważne gdzie, nieważne kiedy, ważne którą ręką. 20. Francuska - nieważne z kim, nieważne gdzie, ważne żeby znaleźć wspólny język. 21. Polska - jest z kim, jest gdzie, żeby tylko dzieci się nie pobudziły. 22. Romantyczna - nie ma z kim, nie ma gdzie, ale pomarzyć zawsze można. 23. Platoniczna - jest z kim, jest gdzie, ale to i tak mija się z celem. 24. Małżeńska - jest z kim, jest gdzie, ale ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze,prosze - jak sie panie zjawily hihi ;) Kaszubko - sa dni lepsze i gorsze - dobre to co napisalas hihi 🌼 Rebeka- witamy,witamy jak minal dzionek? 🌼 - ja na razie Was opusczam mile panie bo M juz zaraz bedzie a ja musze mojemu panu obiadek podac i juz po poniedzialku hmmmm Milego Wieczoru zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka 🖐️ Rebeka72🖐️ miło was poznać :D 🌻 wszystkie możliwe profile powiadasz? to ciekawie tu musicie mieć :) co do 'drench' ..akurat czytałam tekst po angielsku i nie miałam innego pomysłu hihi Erato-- czyżby to to samo co pampuchy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ja z doskoku bo teraz akurat zaczynam ogladac moj tasiemiec a dzis mam 4 odcinki :D Drench- tak to wlasnie to samo-pampuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej tu Wasz brunet wieczorową porą :-D Znowu walczyłam cały wieczór z internetem i nic. Jak poszłam do sklepu w którym kupiłam komputery i ruter, to dziwnie na mnie patrzyli i byli pełni podziwu, że umiałam coś tak poprzestawiać, że nie działa internet na stacjonarnym. Rodzinka dalej oburzona. Muszę im jutro zrobić jakiś pyszny deser w ramach przeprosin i zaprosić informatyka do domu, który mi to wszystko zrobi jak trzeba i już nie będę świrować, że niby ja informatyk itp. Aniu ❤️ bardzo się cieszę, że Cię widzę. Witam serdecznie Drench 🌻 faktycznie trudny nick do zapamiętania. Będziemy ćwiczyć swoje umysły :-) Wszystkie pozostałe panie również bardzo serdecznie pozdrawiam i kocham i zmykam spać. P.S. Jutro chyba będzie mój debiut na nartach. Trzymajcie kciuki. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - leniwie dzien minal :-P :-D... Mialam takie piekne plany, co ja to sobie nie zrobie jak w domu bede siedziec, a tu sie nie da :-( ... ani porzadkow w szafach robic, ani szafek w kuchni myc :-(...wiec narazie leniuchuje :-D Co to za tasiemiec ogladasz ? Kaszubko - nie wiem dlaczego ale nie moge otwozyc Twojego linka :-(... a juz spacje usunelam ... Kawaly super :-D Drench - istny \'Dream Team\" :-) Goja 🌻 - koniecznie zrob fotki, zwlaszcza jak bedziesz lezec :-D... takich debiutow nie mozna nie uwiecznic na zdjeciach :-) Uciekam... zyczac wszystkim milego wieczoru 🖐️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - posłałam Ci @ z tym zdjęciem, którego nie mogłaś otworzyć :D Goja - jesteś niesłychanie zdolna - brawo hihihiihi - rodzinka powinna się cieszyć - przecież nareszcie mogą sobie pogadać, a nie siedzieć w necie :D Annapo - jestem ciekawa twojego obecnego wyglądu - dostanę zdjęcie ??? Erato - a co to pampuchy ???? Dobranoc wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja 🖐️ hihi a ja myślałam że mój nick będzie właśnie krótki i łatwy do zapamiętania :D pozory często mylą :) na nartach powiadasz? czyżbyś urlopowała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tylko się przywitam i biorę za pracę bo dzisiaj muszę wcześniej wyjść. I pamiętajcie GODZINA 17!!! to godzina zero:) mam poprawkę i liczę na Wasze kciuki, od córki już kopniaka w dupsko dostałam wiec musi być dobrze;) Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem ,ale zabalowałam na rozpczęciu kolejnym hi,hi,hi......Nowego Roku :D:D:D:D:D 26.01 2009 godz.15.56-13.02.2010 godz.10.51 Rok Ziemistego Bawoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymizmu u mnie pod dostatkiem tym bardziej ,że rok zapowida się wyśmienicie :) Mogę się optymizmem podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×