Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Na szkoleniu super ,ale jak taki szkoleniowiec to ja sie moge dluuuuuuugo szkolic Mama byla na kontroli z dziecmi ,iiiiiii MASAKRA Konrad ma zapalenie tchawicy :O potem was poczytam teraz ide sie wypluskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Erato❤️wiesz jak sie ciesze kiedy Tobie idzie po myśli..;)myślisz że to moja zasługa? No to fajnie by było gdybym na odległość pomagała.Z chorymi nie jest najgorzejMały dużo śpi a duży z laptopem w łóżku jakoś sobie radzi,troszke postęka że coś mu tam...ale udaje że nie słysze...hihi...nie ,nie jestem zołza co o nich nie dba,jak sie rozczulam to mnie wykorzystują a ja nie z tych co by się dał:Ddziekuje👄 Wesoła 👄:Dto ja na wieczór poprosze zraziki i fryteczki...juz sie szykuje i czekam...mniam... Rebeko👄:(niestety tak mi się przytrafiło ale daje radę:Dteraz juz mały śpi ale odziwo mimo choroby b.dużo dzisiaj jadł aż w szoku byłam...w ich imieniu dziekuje i Tobie wiele dobrego życze👄 Izuchna👄moje woj. ma epidemie grypy...:(niestety Kaszubko❤️słodkie są takie dzieciaczki ...to odpoczywaj i jaszcze raz dzieki Annapo👄ja tez chce fotki:D:D:D❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼...hihi...podlizuje sie ...hihi..czjesz???;);););) Ruda👄imożemy sobie podać z tymi chrobskami...trzymaj sie kochana👄 no TO TYLE NA DZISIAJ ...słodkich snów WAMżycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
xxxxxxxxxxx Puk, puk! - Kto tam? - Ja do Jarka. - A ja kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z tego ze M w lazience... Izuchna 🌻 - planowo na 8/03 ale podobno pcha sie na swiat;-) i Pan Doktor nakazal mi poczekac przynajmniej do 20/02... A tej codziennej lampki wina to ci straaaaaaasznie zazdroszcze :-P :-). Gratulacje dla meza !! Moze po \"oblewaniu\" przyjdzie czas na prokreacje ;-) ...? Kaszubko 🌻 - najwazniejsze ze czas milo spedzony :-) Ania 🌻 - pierwszy krok zrobiony ... :-)... czekamy cierpliwie :-) Rudamaxi 🌻 - no nie wierze, zagielas parol na szkoleniowca :-D... Oj, dziewczyno ale Ty masz pare ;-) :-D Caluski dla Konradka, niech szybciutko do zdrowia wraca !! Rzena 🌻 - dostaniesz 😘... ty wiesz za co ;-) A dojarka niezla :-D :-D :-D Uciekam... zyczac DOBREJ NOCY !!! 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Słońce u mnie :D:D:D:D:D Zimnawo..... Ale humor jest :D:D:D:D:D Przytargałam termos z kawą :) Izuchno może wrzucisz na maila tel. to się spotkamy na realną kawę ;) Waniliowe ptasie mleczko,zrazy i frytki i wszystko co chcecie...... Marzenia się spełniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Za oknem pochmurno - śniegu już od dawna nie ma... temperatura plusowa. Wesoła 🌼 dzięki za kawę :D Rebeko 🌼 gdy ja przewracałam się na drugi bok - Ty jeszcze w kompie hihiihi 👄 dla wszystkich Moja Psotka wygląda dość podejrzanie... a właściwie jej zachowanie mi się nie podoba - mam jednak nadzieję, że to jest tylko urojone - i ze szczeniąt nie będzie :D suczka dużo śpi i to pod kocem... ma powiększone sutki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pognałam dziecie ,zeby posłało łozko i sie ubrało i mam na chwilke kompa,wiec szybko do Was zagladam :)...Tym paniom od ktorych mam adres @ posle fotki za chwilke.... Kaszubko...no,naszej trójce wykrakałas potomstwo i moze w trakcie czarow jakies na chwilke u Ciebie zadziałało ;)..oczywiscie zartuje,bo to troszke kłopotow,moze jednak nie bedzie tak zle... Rebeko...pizze juz zjadłam ,byla brdzo dobra dzieki.. Rzeno...dobrze robisz ,ze nie dajesz sie wykorzystywac,tak trzymac.. Fotke moge posłac ,tyle ze nie mam adresu...:( Ruda..miłego pluskania i szkolenia ,oczywiscie zdrowia dla Konrada,w tamtym roku moj syn miał podobne problemy,prawie miesiac trwało leczenie ,ale tez kiedys nastapił koniec,i tak bedzie tez u Konrada... Wesoła...To ja w ramach zyczen troszke słonca poprosze ,bo u nas szaruga i nieprzyjemny wiaterek ble... Lece teraz posłac te fotki,to troszke mnie nie bedzie ale jeszcze na pewno zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Spiaca Krolewna ;-) :-D Wesola 🌻 - kawa i humor w Twoim wydaniu maja zbawienny wplyw na kazdego :-) Kaszubko 🌻 - ja dzisiaj spedzilam noc na przewracaniu sie z boku na bok :-(... dopiero nad ranem zasnelam... Ale jak to mowia : "ktos musi czuwac rzeby spac mogl ktos..." ;-) :-D Mam nadzieje ze u Ciebie to tylko falszywy alarm ... Ania 🌻 - widze ze Twoje dzieci tak jak my... my dopiero przed chwila z pizamek wyskoczylismy :-P :-) Za oknem slonce sie przebija... coraz pozytywniej sie robi :-) Biore sie za obiad a pozniej za prasowanie... ilez mozna leniuchowac ...? MILEGO DNIA 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ja tylko chciałam, aby Rebeka i Dea..... kusiłam i kusiłam i doleciało to również do Ciebie :D Adres Rzeny zaraz Ci porzucę :D Jeśli faktycznie byłoby z Psotką coś nie tak, to kłopot z jakim to pieskiem - bo jeśli był to duży piesek - mogą byćzłe skutki... źle może się wszystko skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...bardzo dzieki,za adres Rzeny ;)...Troche mnie denerwuje to wysyłanie ,bo musze do kazdej z osobna posyłac,a to troszke trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - bo trzeba było najpierw tylko do mnie wysłać - zmniejszyłabym zdjęcia - i dalej poszłoby o wiele lżej. :D Na przyszłość zapamiętaj.... ale wychudłaś.... teraz troszkę podjedz, nabierz siły. :D Rebeko - teraz śpiąca królewna - a wieczorem nocny marek hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,jeden dobry uczynek na dzisiaj zaliczyłam :)...Kaszubko,ja znowu po prosbie ,bo od Rudej tez nie mam adresu,takze jakbys mogła posłac,to Ruda tez bedzie miała sie z czego posmiac... A co do Psotki,to moja corcia juz reflektuje na szczeniaka :),ze mna gorzej...;)..mam nadzieje,ze jednak Psotka była na tyle madra i dobrała sobie odpowiedniego partnera,bo inaczej rzeczywiscie moze miec kłopoty... Moj wczorajszy sęp znowu mi przeszkadza,takze nie mam wyjscia i musze dopuscic ,go na chwile do kompa :(...ale jeszcze dzisiaj zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sepiate dziecie na kibelek poszło i ja korzystam.... Kaszubko juz wykorzystałam adresy,dzieki... Mowisz,ze schudłam,no to dzieki tej miseczce hi,hi...nie ma sie co dziwic...jak jestem na lezaco to wygladam jak te biedne dzieci z Etiopii,troszke kosci,skora i wielki brzuch :)...ale teraz juz bede to wszystko nadrabiac takze sa szanse ,ze znowu zaczne przypominac człowieka... Moj sep juz wrocił z kibelka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rrrrany, mialo byc \"zeby\" :-O... wybaczcie, prosze ... Ania - rzeczywiscie troszke kilogramkow z Ciebie spadlo :-( .... ale ladnie wygladasz. No i przede wszystkim cieszy mnie ze wrocilo dobre sampopczucie i dobry humor 😘 !!! Co to za okazja do przebierania byla ? A wysylac zdjecia mozesz jednoczesnie do wszystkich... wystarczy wpisac wszystkie adresy jeden po drugim oddzielone \";\" ... Kaszubko - najgorsze jest to ze M tez przeszkadzam spac :-(.... dzisiaj nie ma problemu, mogl sie wyspac rano ale czasami wstaje rano do pracy i troszke mi Go zal... tez, biedny, jest troche w ciazy, hihi... :-D :-D Prasowanie ne tapecie :-O.... nie lubie :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale sie zmuszam do nauki A TAK MI SIE NIE KCE;)!!!!!!! ide zerknac na skrzynke bo widze ze cos mialam dostac Moj adres maxii2mm(tyu malpa)gmail.com ;) Moje dziecie dziekuje za pozdrowionka i za zyczenia zdrowka. A krolewna dzisiaj tak marudzi ze mi juz glowa peka,a za sciana nie mam Goździkowej:O buziaki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kaszubko❤️dzieki za szybka reakcje ;) Rebeka❤️a za co hihi...👄 Wesoła👄 Ruda...❤️;) Miłego dnia...moze potem zajze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napycham się pesto z kurczakiem, bom głodna jak wilk,mogę zaprosić :) No to nici z kawy w realu :( Rebeko lejesz miód na moje serce :D:D:D:D:D:D Annapo to teraz możesz nadrobić stacone kilogramy ;) Kaszubko troszkę Twoich czarów zostało u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - to jeszcze nic pewnego - bo Psotka wciąż szczupła hihihiihi ale nie prowokuj dziewczyno :D bo jesli faktycznie coś tam zostało, to może poszuka drogi do Ciebie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie w nocna zmore bawie :-O ... spac nie moge :-(... Mam nadzieje ze Was nie obudzilam :-P... Spijcie spokojnie i snijcie slodko 😘 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×