Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

She 🌻 - nie ma co sciemniac, jestes wybitna :-)... od poczatku to mowilam :-) !!! GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - uczysz się przepięknie hihiihihi wieczór relaksu też Ci się należy :D Rebeko - każdej wnuczce, gdy mam dobry humor, mówię Agatka - już się przyzwyczaiły do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka Grazie a teraz mnie niech ktoras z ciezarnych pogoni do nauki.Wam sie nie odmawia nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - samo zycie... czasami sa takie dni ze ciezko sie skupic :-P Ide sie wypoziomowac moje kochane ;-) MILEGO WIECZORU 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,to dzięki Wam:) Rebeka🌻hmm, nie wiem jak Ci to powiedzieć ale wyglądasz mi na synka:) druga sprawa, ja jak byłam w ciąży z Dawidem to lekarz w 33 tygodniu ciąży powiedział mi że 100% dziewczynka, czyli pomylił sie, a propo co Ty masz mieć?;) Ruda🌻zdrowka dla dzieci kaszubka🌻 dzieki za kwiatki annapo🌻jak będziesz wysyłac fotki to ja też chcę;) wesoła🌻 Dea erw🌻 rybka🌻pozdrowienia od Martynki:) i dla reszty 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - ja Cię do nauki dziś nie pogonię - na mnie też nie licz - odpoczywaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny fajnie, że jesteście, ale tym razem trochę przesadziłyście, nie nadążamy czytać, a czytam szybko :-D Ja chciałam tylko zameldować, że wróciłam z nart cała i zdrowa. Zjechałam z góry wyższej niż skocznie harachowskie. Nie było to w mistrzowskim stylu ale zjechałam :-D Rebeko zdjęcia nie mam, ponieważ byliśmy we dwoje i gdyby mój nauczyciel mnie zostawił na chwilę, żeby zrobić mi zdjęcie, to szybko zniknęłabym mu z kadru i strach pomyśleć jak by się to skończyło :-) Bardzo się cieszę, że coraz częściej widzę naszą szefową Anię :-) Na wszelki wypadek wyrzuć z domu wszystkie miski żeby nie kusić losu :-D Drench mój wyjazd na narty był przy okazji wyjazdu służbowego. Oglądałyście dzisiaj mecze piłki ręcznej? Niesamowite emocje. Na końcu meczu Polska - Norwegia tak się wydarliśmy z M i synem, że nasza gwiazdeczka się wystraszyła. Życzę wszystkim dobrej nocy i uciekam pod prysznic, bo jutro niestety do pracy. Najgorsza jest ta pobudka :-( Pozdrawiam wszystkie gaduły 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje sie ze jestem od Was uzalezniona ;-)... nie jestem w stanie isc spac bez zaladowania naszej stronki :-)... She - nie zgodze sie z Toba ;-) : porazki (choc naprawde nie ma ich duzo) mozesz zwalic na nas, ale wszystkie sukcesy zawdzieczasz tylko sobie :-). A u mnie sie zapowiada corcia :-)... mysle ze pomylki nie bedzie, bo na odstatnim USG mala glowke gleboko schowala, ale pupcie pokazala w calej okazalosci :-D :-D... Zreszta za duzo juz rozowych ciuszkow kupilam :-) Goja 🌻 - gratuluje pomyslnego chrztu bojowego !! A ze zdjeciami nic straconego, mam nadzieje ze Ci sie spodobalo i powtorzysz doswiadczenie :-). Ja meczu nie ogladalam ale, dzwonilam do rodzicow i oni ogladali... teraz juz rozumiem dlaczego tym razem mama mnie szybciej niz zwykle pozegnala... i to z wlasnej inicjatywy ;-) A teraz juz uciekam pod kolderke... dobranoc i do jutra ! 😴 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam kolejne dni zwolnienia :) A czuję się całkim całkiem. Teraz opieka nad dzieckiem. Majka wróciła z obozu harcerskiego chora. Kilka dni i wydobrzeje. Znów wpadam na chwilę, nie nadrabiam jeszcze czytania i pisania. Rebeko 😘 jak miło popatrzeć na Twą promienną buźkę. Całuję podwójnie Cię i dzidzię. Do innych napiszę potem. Matki z dzieckiem na ręku i kobiety przy nadziei mają pierwszeństwo. Przypomniała mi się histori sprzed lat. Wjechałam swego czasu na pocztę karocą z Majką. Ona ryczy a ja poprosiłam żeby mnie puścili bez kolejki. Jedna matrona się ozwała, że \"matki mają pierwszeństwo, kobiety z dzieckiem ne ręku i w zaawansowanej ciąży\". Oki, niewile się zastanawiając Majkę na ręce wzięłam, a ona też i przestała szlochać. A że byo to pogodne dziecię zaczęła wokół rozsyłać uśmiechy. Ja nie zdążyłam przygotować rachunków więc matronie wręczyłam Majkę \"pani chwilę potrzyma \" rzekłam. Oburzona była, ale dziecię potrzymała. Ja już kontenta sięgnęłam spokojnie do torebki :D Dobrz dziewczyny lecę obiadem się zająć. Dziś ma przyjechać szwagierka z córką. Cieszymy się wszyscy na tą wizytę. Buźki ślę wsiem 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie 😍 ! Zla dzisiaj wstalam 😠... obudzil mnie Pan z dmuchawa szalejacy pod naszymi oknami 😡... Zawsze wydawalo mi sie ze mamy pod oknami male ogrodki i kawalek trawnika a dzisiaj mialam wrazenie ze jest tam istne boisko pilkarskie :-O No ale wiem ze w Waszym towazystywie szybko mi sie humor poprawi ;-) Rybko 🌻 - doby sposob na zamkniecie buzi :-), trzeba czasmi miec troszke tupetu :-) Widze ze u Ciebie oprocz choroby corki :-( to same pozytywy : niezle samopoczucie i wolny czas ... prawie jak urlop ;-) 😘 dla corci na szybkie wyzdrowienie i milych odwiedzin ! Stawiam kawe co by reszte zwabila : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny! Rebeko... miałąm jednak sie troszke jeszcze pomeczyc i poczekac na te nalesniki,a tak teraz tylko smakow nabrałam i sama bede musiala sobie zrobic:(... She...no widzisz,zawsze mowie ze na nas mozna polegac,tyle,ze nie wiem czy to raczej te kopniaki bardziej nie pomogły,ale nie wazne co pomogło ,grunt ,ze pomogło :)...gratulacje!...a o fotce bede pamietac ;) Goju...z tymi miskami to nie taki głupi pomysł,chociaz ja sknera jestem i troszke by mi było szkoda,w koncu raczej ie ich wina tylko mnie i mojego mena :)...A co do nart,to jak za pierwszym razem zjechałas w jednym kawałku ,to mistrzostwo tez nie długo osiągniesz,w koncu co to dla Ciebie....najtrudniejszy pierwszy krok...a to juz za Tobą :) Rybko...miłego goszczenia ,całuski dla Majki.... Chwilowo musze Was opuscic,bo jade do szwagierki po dzieciaki,ale mysle ,ze jeszcze uda mi sie dzisiaj zameldowac....Miłego dzionka wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - obiecalam Ci na dzisiaj pizze wiec o obiad sie nie martw ;-)...nalesniki zostaw sobie na kolacje albo na inny dzien :-) U mnie dzisiaj w miare ladnie wiec chyba sie na piechote po ta pizze wybiore ... maly spacer dobrze mi zrobi :-) ...wiec narazie Was pozegnam ... ale wroce :-P :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was gorąco. Właśnie wciągam ciasteczko, które u nas w cukierniach nazywa się \"firmowe\" takie z bitą śmietaną. Może ktoś ma ochotę? Mam małe wyrzuty sumienia, bo aż widzę te skaczące kalorie, ale wieczorem na ćwiczeniach wszystko spalę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj smutny dzien u mnie i Wasza radosc mi sie przyda:(synuś grypa i 39.8 gorączka a MM z korzonkami coraz gorzej,nawet zaszczyki nie pomagają...a ja między nimi biegam,bo mały czasem wymiotuje,wczoraj jeszcze było dobrze a dzisiaj prosze. Urodziły nam sie małe chomiczki aż 5 szt.sąłyse i ślepe,pierwszy raz widze takie golasy,obserwowanie ich to fajna zabawa ,opiekuja sie na zmiane a mama strasznie dużo je... Do tych wczorajszych truskawek i szampana chetnie sie dosiąde i poświętuje tą600-tną stronice :)dzieki dziewczyny za poczęstunek:D Rybka❤️i bardzo dobrze ze odpoczywasz czsem trzeba poleniuchowac dbaj o siebie👄 i dzieki zwolnionku masz czas dla córuni ... Erato❤️dzieki👄 Goja👄:) ja chetnie..ciacho...z bitą moge bez przerwy... Rebeko❤️tylko uwazaj na siebie ...a humorek juz lepiej?👄 Annapo👄 wiesz cieszy mnie kiedy czytam jaka jestes pomocna w rodzinie:D She👄trzymam...i mam nadzieje na wiecej Kaszubko❤️dzisiaj zachwucałam sie kolejny raz obrazami na piórach;)pamiętasz👄są takie śliczne chciałabym chociaz jedno piuro ,ale sie nie da ,szkoda ze tylko na obrazku je mam ..pozdrawiam miłego dnia dla reszty pań🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srode ❤️ Pada,pada i dalej pada ;) Pogoda barowa i tak wlasnie wlasnie dzis sie skonczy,wieczorkiem mamy wypad do ,,PUB,, jak to zwykle w srode bywa moj M ma granie z zespolami (dla rozrywki) oczywiscie - ale serial mnie ominie hihi.-to nic nadrobimy. Pospalam sobie dzis dluzej a wlasciwie to na raty,rano bylam w pracy pozniej pojechalam do mojej ,,babeczki,, ale kobiecina mi sie rozchorowala i nie wstala dzis z lozka ani nie chciala nic zjesc,wiec co zmuszona bylam wrocic do domku - i polozylam sie spac -dziewczyny wstalam godzine temu-ah jak ja lubie lozeczko :D Widze ze w koncu dziewczyny popisaly troszke wczoraj az milo poczytac.:D Annapo - zostawilam Ci tego makaromu z serem -zrobilam wiecej bo moj mlodszy synus stwierdzil ze jak dzis jest zupa to on woli jednak ten makaron- :D - Ty sie martwisz swoimi kilogramami > Kochana ja bez ciazy i pare mi przybylo (dodam ze ladnych pare) ;) aha -masz racje z tymi burakami -pamietam jak mlodszy sie urodzil stwierdzili anemie i nastraszyli mnie i wtedy znajoma polozna kazala mi dawac malemu dziennie lyzeczke soku z marchwi i burakow-po m-cu bylo juz po:D🌼 Kaszubko - dzieki za przesylke -usmialam sie razem z M -z tych sukcesow-naprawde -a jaki humorek u Ciebie dzis? 🌼 Rudasek - trzymam kciuki za wszystko i buziaki dla dzieci 🌼 Rebeko - dzieki za fotki -faktycznie ladne te balkoniki ale widze ze scianki cieniutkie co? naprawde domek ladny -tylko przypuszczam albo kiedys sama pisalas ze male te mieszkanka -oswiec mnie bo nie pamietam,tak mlodszy sie cieszy na swobode i wczoraj stwierdzil zebym mu nie zalatwiala nikogo do sprawdzenia ich tylko lepiej wynajela ,,pielegniarke,, bo jak sie nim starszy syn zajmie to bedzie tego wymagal hihi- i widzisz jak potrafia rozbawic.🌼 She - Gratulacje zdolna Kobieto 🌼 Goja - widzisz wszystkie trzymalysmy kciuki i wszystko dobrze sie skonczylo -tylko szkoda ze bez fotek 🌼 Rybko - duzo wolnego czasu zycze i wylegiwuj sie ilozesz,buziaki da corci 🌼 Wesola - a co dzis spelniasz?🌼 Rzena - Ty normalnie przynososz mi farta- jak cos napiszesz to ja mam zaraz kupca na cos -pisz dalej i zaluj oczywiscie -nie,nie zart - dzisiaj to Tobie zycze duzo cierpliwosci przy chorych a dla Ciebie duza 👄 dzieki Pozdrawiam🌼 Dea - gdzie Ty urlopujesz -czyzbys wybyla do P ? 🌼 -Milego Dnia zycze a ja do kuchni jak zwykle ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - uwolnie Cie od tego poczucia winy... i zjem z Toba ciacho na polowe ;-) Rzena 🌻 - szpital w domu :-(... nie zazdroszcze :-( Duzo zdrowka dla Twoich \"facetow\" !! Wesola 🌻 - to ja poprosze o ptasie mleczko ... waniliowe :-) Erato 🌻 - czemu mowisz ze scianki cieniutkie ? To jest normalny dom mieszkalny, teraz tu wszystkie tak buduja... ? A mieszkania sa rozne : 2, 3, 4 i 5-cio pokojowe.... To poprzednie mieszkanie mielismy malenkie :-) Ja mam juz humorek lepszy : wrocil M, zjedlismy obiadek (Ania - pizza w lodowce, mozesz sobie odgrzac ;-) ) i odpoczywamy :-)... ja wprawdzie nie mam za bardzo po czym odpoczywac :-P, no ale nie bede przeciez marnowac takiej pieknej okazji... no, powiedzmy ze nabieram sil ... na jutro zaplanowalam prasowanie :-O Moze jeszcze ktos na kawe reflektuje ...? A jak nie to herbatka albo soczek ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej kochane kobietki :) Mam nadzieję, że zdrówko u Was w miarę dopisuje, bo nasze województwo nadaj cierpi na epidemię :( Ja co prawda trzymam się dość dobrze, ale zawdzięczam to chyba codziennym lampkom czerwonego winka :) Jutro mam wyjazd do Warszawy, a za nie całą godzinkę będziemy z mężulkiem świętować zdane wkońcu przez niego prawo jazdy na kat. D ! nie lada wyczyn...ech Rebeko...kiedy będziesz mieć córeczkę już po drugiej stronie organizmu ? Ja tak ciągle rozważam poczęcie dziecka, bo mam tylko jedengo łobuzka :( . Ciągle mi to tak po głowie \"chodzi\", bo czas już nagli...i tak w ogóle... Kaszubko :) mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Dziękuję za wszystkie fajowe przesyłeczki na pocztę - jesteś wspaniała :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :) i wypiję lampkę za zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Wcześnie dziś zaglądam hihihiihihi humorek dopisuje.... stawiam kawę i kakao :D Od wczoraj była najmłodsza wnuczka - trzeba było wciąż odpowiadać na pytania typu: dlaczego, po co itp ale te dzieciaki potrafią swoim gadaniem wymęczyć :D Już mi się dziś nic nie chce buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie przywiozłam dzieciaki i zaraz to sie odbiło na moim dostepie do kompa :)...one chyba nie wiedza ,ze kobietom w ciazy sie nie odmawia hi,hi... Rebeko... ja te pizze zjem jutro moze byc nawet na sniadanie...:) Jedno dobre ,bo core \"zgwałciłam \" do zrobienia matce fotki ,ale zeby od razu Wam posłac to juz mi sie nie udało:( Ale jutro moze sie uda...teraz juz musze zmykac bo ten sep mi tu wisi i czeka;) no to miłego wieczoru i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×