Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Skoro otworzylam stronke i pomimo dosc wczesnej pory stawiam Champagne w ten radosny dzionek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na posterunku :) Wódeczka się bardzo udała....miałyśmy piżamowe party 13-tego w piątek :D:D:D:D:D Mój mąż mało nie padł jak zobaczył,że biorę piżamę do torby ;) O szampanik jest super,życie jest piękne :):) codziennie impreza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 👄 Fajnie ze imprezka sie udala :D dzis dalszy ciag....;) -wiesz ja sama sie usmialam bo wyobrazilam sobie ta scenke hihi,pidzamka w torbe i na imprezke 🌼 Kaszubko 👄 dziekuje w swoim imieniu,ale widze ze u Ciebie cos humorek nie dopisuje,stalo sie cos? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - humorek dobry :D odpoczywam.... nawet zbytnio pisać mi się nie chce :D http://cmok.pl/ Wesoła - rozmarzyłam się.... wieczór piżamowy hihiihihi raz tylko z najmłodszą siostrą tak właśnie spędziłyśmy i wieczór i sporą część nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Walentynki Goja❤️masz racje z 13.02.akurat w tym dziu jest rocznica śmierci mojego taty,pojechałam z mamą na cmentarz a potem na msze za tate...troszke rodzinki sie zebrało z tego powodu ,dlatego w czoraj sie nie odezwałam .Dzień Był w miare udany dzien ,tylko siorka mi sie rozryczała bo nie była pierwszy raz na cmentarzu do 13 lat i zle to zniosła a powodem jest jej ciąza ... Annapo❤️ulżyło mi ...uufff trzeba sie oszczędzac i wierze ze w miare mozliwosci tak robisz👄...synus faktycznie robi co moze bym sie nie nudziła...hihi...ale mam nadzieje ze zmądrzeje z wiekiem i ze Ty masz rocje...ja ,jak ja niby odpoczywam a wieczorkiem padam z bolem i narzekam na plecy ale jak wreszcie padne to moze do mnie dotrze ze czas zwolnic ,czasem juz mam siebie dosyc ze nie zwracam uwagi na to co mi dolega tylko na wygody moich panów ,ale zawsze znajdzie sie tutaj ktoś kto otwiera mi oczy ...tym razem dziekuje TOBIE A nnapo👄 Erato❤️dziekuje i mam nadzieje ze tak juz będzie👄pozdrawiam i bardzio sie ciesze ze sprzedaz tak dobrze idzie mam tylko nadzieje ze sprzedajecie z zyskiem....hihi... Dea👄 Kaszubko ❤️pozdrawoam i dziekuje za meile 👄kochana jesteś....i dzieki za smerfiki bardzo je lubie ....hihi... Rudamaxi❤️❤️❤️dla Ciebie jedno...hihi i dla dzieciaszków też👄 Rebeka❤️👄Wesola❤️👄🌼 Ellisa❤️👄 Iwszystkim nie obecnym 👄i🌼 miłej zabawy w to świeto \"W\". Rybka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja👄dzieki za zdjęcia 👄 kaszubko❤️dzieki Tobie kochana kurierko👄hihi... ale jestem szcześliwa dzisiaj ...niech żyją Walentynki....hihi...zdrowie szystkich zakochanych ,szczęśliwych,miłych i dobrych ...lodzi....(kobitek)...hihi;P Milego....❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam ten wiersz od przyjaciela ,ktorego znam od 20 (prawie)lat i jestem zaskoczona ,pisał różre ale pierwszy raz taki...a nie odbiera...:( co mam zrobić jak zareagować ...wy wiecie wiele ,powiedzcie mi coś... Znacie tą pustkę co przytłacza, Co niewidoczna swymi mackami, Paraliżuje i w rozpaczy, Tak obezwładnia wspomnieniami? Znacie uczucie samotności I tą świadomość, która smuci... Bezsens, co został po miłości, Która w tym życiu nigdy nie wróci! Znacie ten ból i te pytania, Ten żal do Boga co w sercu siedzi... Coś nam zostało odebrane... Dlaczego? – Na to pytanie brak odpowiedzi! Znacie ten bezsens i ten żal: Ten smutek po stracie ukochanych! Giniemy pomału wśród łez morza fal, Bo swoich aniołów przy sobie nie mamy! Dziś nawet zebrać nie umiem myśli; Wokoło pustka i dziwny chłód... Chciałbym, by po mnie z zaświatów przyszli, Bo ja już jestem żywy trup! Wyzbyty złudzeń i nadziei, Okaleczony przez stwórcę – Pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko WIESZ ze JESTEŚ K O C H N A ❤️❤️❤️❤️👄👄👄👄[:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - w zależności od nastroju pisze się rozmaite wiersze.... na napisanie tego wiersza poświęcił dużo czasu.... a potem miał jeszcze czas, aby wysłać go Tobie.... więc nie jest tak źle - tak właśnie myślę.... gdyby miał paskudne zamiary względem siebie - nie wysyłałby wiersza nikomu - najwyżej zostawiłby zapisaną kartkę na stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jestem tak późno i mimo to pierwsza buuuu U mnie dalej wnuki - tyle, ze co chwilę wymiana :D teraz jest 4 letnia Martynka - gadatliwa dziewuszka - buzia jej się nie zamyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja juz dzisiaj pisalam ale post sie nie wyswietlil...buuuu Kaszubko ❤️mam nadzieje ze ty masz racje i sie odezwie ze nic sie nie stało bo mnie denerewuje ...a POZA TYM DZIEN MIJA SPOKOJNIE MIMO BRZYTKIEJ POGODY...JUTRO IDE DO PRACY NA 6-00 MAM NADZIEJE ZE NIE ZASPIE..HIHI... POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZE MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie w leniwe ;-), niedzielne popoludnie :-) ... dzisiaj jakos niiiiiiiic mi sie nie chce :-P ale obiecuje ze jutro bede wiecej aktywna :-) Pozdrawiam i zycze milego wieczoru 🖐️ 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piję drinki;) kto chce?;) Kaszubka🌻własnie postanowiłam,tylko zrobi się ciepło a ja wsiadam na rower i jade do Ciebie w odwiedziny:P co Ty na to? Pozdrawiam i macham🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 👄 to Twoje zdrowie ja sie częstuje i tez zapraszam na drinka...hihi... Rebeka👄masz poczte...hihiwysłałam już...👄 Ellisa👄dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie pije wódkę ziołową udając że to na żołądek;) a jutro znów ciężki dzień;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa🌼;)ważne ze na ten żolądek pomaga prawda....hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsoła anka
Dzień dobry :) cześć i czołem ;) Witam w kolejny ponury zimowy dzień .... Śnieg dalej leży, zimno...... Termos z kawą już jest :) Maślane bułeczki i dżem do wyboru :) Nieśmiało lista też się pojawiła....... Powiem tak pan Leń dzisiaj gości u mnie........ Zabieram go pod ramię i maszerujemy do pracy....hi,hi,hi,hi,hi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje niesmiało liste obecnosci... Wesoła chyba Ci ten pan z pod pachy wypadł ,bo zaczynam odczuwać jego obecnosc w moim domu...:)...a tu tyle pracy :(...najpierw jednak zjem sniadanie ,moze ono doda mi sił i go przegonie... Moje plany mozna uznac za zrealizowane ,chociaz był taki moment ,ze myslałam ,ze wszystko sie rozejdzie po kosciach... Jak nie napije sie zaraz kawy to usne na stojaco ,ale potem jeszcze do Was zajrze...👄 wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesoła 🌻 łapię bułeczkę i kawę i idę walczyć z p.Leniem. Chociaż to chyba walka z wiatrakami :-D Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam :-) i o zdrowie pytam :-) Pan len sie rozpanoszyl na calego ;-)... przyznac sie, prosze, ktora te klony w swiat wypuscila ??? :-D Ellisa 🌻 - 😘 SERDECZNE ZYCZENIA : duzo zdrowka, milosci, spelnienia marzen i samych radosnych dni !! 😘 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😍 !!! Rzena 🌻 - dzieki, warto bylo czekac, ladnie wygladasz :-) She 🌻 - do mnie tez mozna na rowerze dojechac... jak juz zlapiesz kondycje i wpadniesz w rytm to zapraszam !! :-) Wesola 🌻 - mam nadzieje ze duzy ten termos, bo ja dzisiaj znow na rzesach chodze ... Ania 🌻 - dobrze ze sie udalo :-)... no i teraz juz mozesz napisac o co chodzilo...? Goja 🌻 - moge zostac Twoim Sancho Panza :-) Zycze wszystkim milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie... Liste podpisuje:) I jak tam...p.Leń juz przgoniony?...Juz pora aby sobie poszedł... Pozwole sobie sie do życzen dołączyć i ... Ellisa🌼-🌼-🌼STO LAT SZCZĘŚCIA I RADOŚCI GÓRĘ PREZENTÓW I MIŁYCH GOŚCI :D Wesoła👄u mnie tez śniegu sporo,ale świeci słonko ,ktore i Tobie przesyłam by \" odeszłyponuraki\"..dzieki za kawusie i bułeczki;) Anapo👄miłego dzionka:) Goja👄... Rebeka👄:0dzieki ale z pewnoscią nie aż tak...hihi... Ruda❤️:);)dzieki za wczoraj... Kaszubko❤️i🌼:) Słońca i miłego dnia zycze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Elissa ❤️ 🌼 Życzę Ci, aby niebo nad Tobą było zawsze bezchmurne, słońce żółte i promienne, trawa zielona i pachnąca, aby zawsze dla Ciebie była wiosna! 🌼 Sto lat !!!! dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=mkuEemGGFi4 She ❤️ będę czekać... przyjdzie wiosna... będą piękne dni... ciekawa tylko jestem czy przyjedziesz na rowerze :D to jednak jest około 30km. http://www.youtube.com/watch?v=M7FR9QAadZg Rebeko ❤️ przegoniłam lenia... ale coraz bardziej tęsknię za wiosną. Rzena ❤️ zdjęcia zmniejszyłam i za chwilę je roześlę. :D Goja ❤️ też walczysz z wiatrakami ihihihihi :D Annapo ❤️ stawiam następną kawę - chyba juz teraz nie zaśniesz :D Wesoła ❤️ u mnie nie ma wciąż śniegu buuuu co to za zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Lista wystawiona wiec trzeba ja podpisac :D Pozdrawiam wszystkie panie i sle moc 👄 sorki za nieobecnocs ale klopoty przejsciowe jak sie skoncza to sie odezwe ...(z dzieckiem) Milego Dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×