Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea erw🌻 to jest wybudowane w 80 %, przedstawiciel banku był i sprawdzał, a że kredyt pod hipotekę to jest ubezpieczenie ze w razie czego to deweloper ma oddać bankowi kasę a nie my. Poza tym to jest prężna firma i jeszcze nie mieli wpadki;) i oby tak dalej:P Raty za 8 lat beda wysokie bo do tego czasu budzet państwa spłaca za nas 50% odsetek, po tym okresie radzimy sobie sami, czyli prawie cała moja wypłata będzie szła na rate, a dodam ze mąż nie zarabia duzo więcej ode mnie, ale dzieci sa już wystarczajaco duże ze za 8 lat moze i nam pomogą:P nie beda miały wyjscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, za 8 lat to ty bedziesz tez wiecej zarabiac :) Dzieci pomoga, na pewno bo wydaje mi sie ze wychowujecie je ne bardzo rozsadne osobki! Dobrze ze firma solidna! dzisiaj tyle sie slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie... spozniona ;-) ... jak zwykle ostatnio ;-) She 🌻 - kochana, nie znam wiekszych zlodziei niz banki i ubezpieczalnie :-O... nie obrazajac nikogo, bo to nie chodzi o osoby tam pracujace, tylko o system w jakim te dwie instytucje funkcjonuja. Na to nic nie poradzisz, trzeba sie z tym pogodzic bo, nigdy bys sie na nic nie zdecydowala. Nie powinnas myslec o kredycie jako o ciezarze, tylko przejsc do porzadku dziennego nad faktem ze tyle i tyle co miesiac idzie na mieszkanie i nie ma innego wyjscia. Zobaczysz, tak jak sama mowisz : jak juz sie przeprowadzicie to bedzie Ci latwiej ... swiadomosc ze jest sie \"na swoim\" jest bezcenna !! A z Ciebie bojowa babka ;-), nigdy rak nie zalamujesz i napewno sobie poradzisz !!! Goja 🌻 Dea 🌻 - bardzo dobrze sie trzymiesz : 5 miesiecy i 5 kilo !! Bede Ci kibicowac, kochana, zebys za duzo kilogramkow nie przybrala ;-) :-D Stawiam kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... od George\'a to moze sie ktos jeszcze skusi... Dea : bezkofeinowa tez jest ;-) ... to ten ostatni kubeczek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, co prawda juz zimna ale ciagle pycha ta kawka ;) co do kilogramow to nie chce sie przejmowac ale wlasnie kolezanka w pracy mi powiedziala ze wg niej jestem juz bardzo duza i nie chce jej sie nawet myslec jaka to ja bede w 8ym 9ym miesiacu... Widac Rumeni nie sa znani z ich dyplomacji..... 😡 Jeszcze tylko wizyta we Wloszech u moich, ktora wypada akurat na karnawal i tradycyjne wloskie paczki i mamusiny chrust :) Ale juz po powrocie kontrola nad soba!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ mam kłopoty z wejściem na kafe - piszę już po raz czwarty buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos jak M w domu to mi sie ciezko do kompa dokulac :-D... zupelnie nie rozumiem dlaczego ;-) Dea - koniecznie przywiez troche tego chrustu !!! Kiedys, daaaaawno temu, jeszcze w PL sama zrobilam... i musze powiedziec ze nawet byl dobry :-P... Kaszubko 🌻 - jutro bedzie lepiej :-) Cos dzisiaj kilku osob brakuje... chyba trzeba bedzie liste wystawic ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( taki mam humor ,wiec poczekam ,az mi przejdzie,nie bede reszty zasmucac...Pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i zycze miłego wieczoru...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba jest lepiej z dostępem na kafe :D Annapo - znów smutki ????? Jutro będzie dobrze... ranek daje często inne spojrzenie na problemy. Rebeko - nie spiesz się z listą.... u mnie są ferie i ostatnio wciąż mam mało czasu.... a i mąż zawsze dużo gada... najczęściej gdy akurat robię wpis - to się nazywa mieć pecha :D Dea - nie martw się o dodatkowe kg - poszukamy wspólnie kogoś bardzoooo chudego i damy mu je :D She - własne mieszkanie - gdy już tam zamieszkasz - zmienią się Twoje myśli.... będzie radość ... a z czasem wszystko się ułoży :D Goja - też nie masz dużo czasu... bo również rzadziej wpadasz na topik... Ruda - sąsiedzi bywają uciążliwi - ale na szczęście nie wszyscy :D Rzena - to chyba będziesz następna.... ale byłoby fajnie :D Rybka długo już do nas nie wpada - coś się stało ???? 👄 dla wszystkich... może jeszcze dzisiaj zajrzę.... może. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Termos z kawą już czeka zapraszam :) I bułeczki drożdżowe z konfiturą z róży :) Szaro-buro i ponuro mam nadzieje,że luty szybko zleci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wesoła - pocieszę Cię - luty ma tylko 28 dni - więc szybko zleci :D Dzięki za kawę.... jeszcze słoneczko by się przydało... pomarzyć można :D Patryk jeszcze śpi... powiedział mi, że chce być u nas do końca ferii... wczoraj poszedł tylko na chwilę do swojej mamy - po ubrania dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. Ja do kawki od Wesołej dodaję serniczek. Kaszubko 🌻 masz rację, z czasem u mnie krucho, a oprócz tego kiepskie samopoczucie, ale myślę, że jak przeżyjemy ten krótki luty, to już będzie z górki :-) Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem 🖐️ 😍 !! Spoznilam sie na kawe i serniczek :-(...? Szkoda, ale musialam dzisiaj rano jeszcze M wykorzystac ;-)... pojechalismy na tygodniowe zakupy :-D... pozniej obiadek ... i tak jakos zlecialo... Na poprawe humoru dla Ani ... i dla wszystkich : http://www.youtube.com/watch?v=WcXVlvxJKyQ Ide troszke odpoczac, ale postaram sie do Was zagladnac wieczorkiem :-) Duze 😘 dla kazdej z osobna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie ma tloku... nic to, popatrze w okienko :-)... a moze Dea fotke przyslala ;-) ...? ZYCZE MILEGO WIECZORU 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synowa idzie jutro do szpitala [jeszcze nie jest wiadomo na jak długo] - jest u nas Patryk i musimy przed nim zataić tą wiadomość, bo ostatnim razem, gdy była w szpitalu, on dostał dużą gorączkę... tak to przeżywał.... jego młodsze rodzeństwo jest u drugich dziadków. A miał być ten lepszy rok buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - jak pisałam, to Ciebie nie było - zajrzyj na pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - wlasnie zagladnelam ... i prawie sie poplakalam !!! To jest sliczne !!! BAAARDZO dziekuje !! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Mam nadzieje ze z synowa to nic powaznego... masz racje, dzieci trzeba chronic... one strasznie takie rzeczy przezywaja ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Dzisiaj pierwszej RABECE❤️podziekuje ze piosenke👄uderzyłam dzisiaj autem gościowi w dzwi i mam troszke do wymiany|:(:(:(i wlasnie teraz zatęskmiłam za WAM a tu muzyka jaką jubie DZIEKUJE👄 Kaszubka ❤️było by wspaniale gdyby tak można bylo mieć tyle dzieci ile sie chce,w pewnym sęsie podoba mi sie to opcja ...ale cy=hyba nie ja...szkoda...👄 REBEKOale mi dalaś nowy klub? świetny pomyśł i strasznie mi zależy ale ..no właśnie jest pewne ale 👄i tak Cię...👄bede bardzo szczesliwa jesli Twoja dzidzia bedzie zdrowiutka i szczesliwa👄 Ruda...❤️kochana jestes i dziekuje i mam nadzieje ze nigdy nie przestaniesz wierzyć wGOGA trzeba miec swoje zdanie i miłość ,ja tez 3 lata temu uwierzyłam i trwam w wierze....twierdze ze wymodlilam życie MAMY...👄 SHE👄kochana ...narzekaj ile wlezie po to tu jesteśmy aby słuchać i wspierać👄 wiem jak cCi ciężko i mam nadzieje że wytrawasz i za jakiś czas mieszkająć już jako pani domu powiesz że teraz już wiesz po co tak sie starałaś..i mam nadzieje że Twoja sypialnia będzie nieziemsko wspaniała👄👄:D:D:D:D:D ,po co tyle wyrzeczań i przedewszystkim dla kogo...:DWiesz że jesteś wspaniała i tylko Ty możesz powiedzieć czy mam racje ale mimo wszystko wierze w powodzenie👄 dea❤️nie martw sie o kilogramy...👄po ...bedziesz ćwiczyć regularnie w domku i dojdziesz dojdziesz to formy a nawet lepiej ,trzeba śie tylko wysilic i poświecić sie i bedzie świetnie...ja tez dużo ćiczylam:D Wesoła anka❤️dzieki za kawe pewnie ostygła ale dzisiaj sie przyda... Ja stawiam whiski z kolą uwielbiam i MM mi poztawił za to że byłam dzisiaj twarda w trakcie kolizji jakiej dziś dokonałam ,nic mi nie jest ale auto do naprawy trosze przód i bedzie ze 3 tygodnie jak nowy.. Do miłego...i na drógą nóżke kobitki...👄:DMM podtrzymal mnie na duchu...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam wszystkim 😍 \"DZIEN DOBRY\" powiem ... kawa i croissant\'y na stole :-)... moze to i troche za pozno na sniadanie, ale co mi tam :-D ... pogoda taka ze i tak sie dziwie ze wogole z lozka wstalam ... :-O Rzena 🌻 - widze ze Twoj M ma zdrowe podejscie : samochod rzecz nabyta... najwazniejsze ze Tobie sie nic nie stalo ! Zycze milego dnia 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Rebeka❤️w sumie byłam w szoku że M tak spokojnie zareagował ,bardzo sie ucieszyłam że nie wyzywał ,mialam najgorsze myśli jak to w domu będzie siewściekał a tu niespodzianka wszystko na odwót:)tak sie ciesze...:D Kaszubko❤️śliczna ta piosnecza:Dmiło posiedziec i posłuchać:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P E R U N
Slava psy, niech zbudzi was pogański wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo❤️a jak humorek? Juz lepiej kochana?👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie przeslalam jeszcze fotek Rebeczko 😘 wczorajszy dzien spedzilam w szpitalach, bo dopadly mnie niesamowite bole w okolicy jajnikow i trzba to bylo sprawdzic. tyle tylko ze nie jestesmy wcale madrzejsi, nic nie wiadomo, tabletki przciwbolowe nie dzialaja... Najwazniejsze, ze z dzidzia wszystko ok! A ja dalej w bolach... Dzisaj musze zrobic troche pozadku w domu bo balagan nas przerasta :o troszke zakupow i potem juz tylko relaks! Chociaz nie wiem jak bedzie on wygladal bo od dzis wieczorem remontu ciag dalszy... Rzena, na milosc boska, najwazniejsze ze jestes cala i zdrowa! 😘 a moje kg to jakos zleca, wiem. Zrezygnuje od pani do sprzatania to bede sama biegac codziennie po dwupietrowym domu ;) Kaszubko, dzieci sa takie wrazliwe, prawda? Dobrze ze Patryk sie u Was swietnie czuje, buzka dla niego! Narazie wszystkim sloneczne 😘 przesylam! nie obiecuje wpasc pozniej, jakos nie moge ostatnio dotrzymac obietnic :o pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea❤️a moze to sprzątanie zleć M ...moze lepiej by było byś wiecej czasu poświeciła na lenistwo i odpoczynek ,tak na wszelki wypadek ,bo sie martwie o Twoje zdrowie,dzidzia ko...a Ty? Tez mosisz być ok,by potem być w świetnej formie dla dzidziusia:D...odpoczywaj prosze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - ja tam tysiac razy wole poczekac na zdjecia a zebys sobie odpoczela !!!! Dobrze ze brzuszek OK 😘 ale oszczedzaj sie, moja mila, bo oprocz pracy zawodowej to napewno przy Twoim cukiereczku zajec Ci nie brakuje ... Jesli nawet mnie udalo sie zwolnic rytm, to Tobie tez sie uda !! My po obiadku ;-) i chyba wyciagne M do sklepow ... jeszcze pare drobiazgow zostalo do kupienia dla malej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! ojej do tego mojego samopoczucia ,to jeszcze goscie przyjechali,a ja mam ochote siasc i płakac,to chyba te hormony ,pewne dopiero w poniedziałek odezwe sie pozadniej...pozdrawim serdecznie i trzymajcie kciuki prosze ,zebym umiała robic dobra mine ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh...jaki ten chlopak był przystojny...hmmmm:d👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kobietki. Jak minęła sobota? U mnie była piękna, słoneczna pogoda i było bardzo cieplutko. A ja zamiast iść na spacer, to jak na sobotę przystało szorowałam kibelek i inne tym podobne elementy krajobrazu. Ale później wyrwałam się z domku. Dea 🌻 mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Odpoczywaj, spaceruj i nie myśl o porządkach. Sprzątanie nie zając (niestety) :-D Rzena 🌻 brawo za postawę męża. Tak szczerze mówiąc, to normalne, że tak powinien zachować się każdy mąż, ale ja myślę, że dla mojego M niestety samochód byłby priorytetem. Rebeko 🌻 jak tam zakupy? Tak sobie pomyślałam, że może jakaś Walentynka się Wam urodzi hihi. Annapo 🌻 ściskam kciuki, żeby wizyta minęła miło, no i posyłam mnóstwo dobrego humoru, słońca i piękną (prawie jak Ty:-D) pogodę na jutro, to na pewno sprawi, że będziesz miała lepszy humorek. Kaszubko 🌻 Ty pewnie też zapracowana teraz jesteś :-) dziękuję za świetne maile. Mam małe zaległości w odbieraniu ich na bieżąco, więc jak mam wolną chwilkę, to siadam i z przyjemnością je oglądam. Martwi mnie nieobecność Erato. Miała pojawić się u nas w czwartek. Macie może od niej jakieś wiadomości? Buziaki dla wszystkich. Życzę miłego wieczoru i pięknej niedzieli. ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×