Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ja tez jestem znowu ;)....na podworku juz byłam i teraz po obiadku pomyszkuje troche po necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O stronke załapałam ,wiec soczek stawiam z tej okazji ,a dla kawoszy kawe z ciastem ....prosze sie czestowac...:) ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-)..; dzisiaj troche pozniej ale to dlatego ze mielismy odwiedziny :-)... i Alice zaliczyla dzisiaj spacerek z babcia. Wesola 🌻 - widze ze na Tobie mozna polegac jak na Zawiszy ;-) :-) Rudamaxi 🌻 - jak mowi Ania : to chyba znak z gory ;-)... Dea 🌻 - widze ze zaczynasz juz na dobre przygotowania :-)... te malenkie bodziaki, bluzeczki, skarpeteczki... Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie bylo to ulubione zajecie w ostatnich tygodniach :-).Caluski dla Myszki i brzuszka 😘 ... no i niech bedzie ze dla Ciebie tez ;-) :-D Ania 🌻 - a w ramach tego ogladania narzadow nie podgladnelas conieco ;-) ? Duza 😘 dla Twojego wspolokatora/wspolokatorki ;-) kaszubko 🌻 - no no, pieknie sie prezentujesz na tym skuterku 😘 a i M tez Ci dzielnie kroku dotrzymuje. No i widze ze i aparat dobrze sie spisuje :-) ... cos mi sie wydaje teraz bedziemy mialy dokladne ilustrowane sprawozdania z ogrodka... reportaz pod tytulem \" Jak przyroda budzi sie do zycia\"... czekam niecierpliwie na nastepne przesylki :-) A tak w ramach relaksu... dzisiaj rano wybieralam sie na zakupy... dalam malej jesc i oddalam wodze tatusiowi ;-)... i przed samym wyjsciem uslyszalam jak tatus kladl malutka w lozeczku na sieste i tlumaczyl jej ze teraz musi troszke sie przespac bo mamusia jedzie na zakupy a jak mamusia wroci to juz pozniej nie bedzie musiala spac ... :-D :-D Oj te chlopy, jak dziecko spi to jest ok, ale jak juz trzeba sie nia zajac to panika :-D :-D... I tak po powrocie zastalam Go z mala na lezaczku w salonie... nie posluchala Go i tylko godzinke spala :-) ...chyba po mamusio taka przekora :-P :-D Zmykam... zyczac milego wieczoru 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ zgadłaś :D będą zdjęcia z ogródka... ale również będą z moich eskapad nad morze 🌼 Sporo zdjęć będę umieszczać w Garnku - jedynie te prywatne polecą w @ Chciałabym również jakieś zdjęcia wykorzystać później do filmików. :D Annapo ❤️ marzą mi się jabłka zapiekane w cieście naleśnikowym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Macham Wam sobotnio ze szmata, odkurzaczem i mopem w rekach ;-) :-D... Alice spi jak aniolek wiec udalo mi sie w miare dom posprzatac i nawet obiad przygotowac :-).. od razu sie lepiej czuje jak ta Stajnia Augiasza troche uprzatnieta :-D :-D Teraz czekam az mala sie obudzi (lada moment) i M wroci (tez lada moment... ciekawe kto bedzie pierwszy :-P ?) ...zapodam obiad dla obojga ;-) i na spacerek :-)... mam nadzieje ze sie nam uda choc na chwilke wyjsc, bo troszke u nas pochmurno :-(... no nic moze nie bedzie padac ... Stawiam dla spioszkow kawe na stole, posylam po 🌻 i 😘 i zycze milego WE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszlam sie pochwalic I ogólnopolski Turniej Tanca Towasrzyskiego Konrad i Kinga maja za soba. Bylo 15 par w ich kategori wiekowej UWAGAAAAAAAAAAAAAA Zajeli II miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie bedzie zdjecia z momentu dekoracji bo ja mialam oczy pelne lez i nic nie widzialam jak ich dekorowali i jak wreczali nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Dzień upłynął mi bardzo leniwie - ciekawa jestem która z Was mi tego pana lenia przysłała hihihihi Ruda - 👄 dla dzieciaczków - zasłużyły na to. 🌼 Rebeko - za kilka miesięcy będzie Ci łatwiej.... chociaż - jeśli skusisz się z rozpędu na następne maleństwo hihihihi - to będzie albo... albo - w zależności od Twojego zmęczenia i samopoczucia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 otworzyłam stronke i zniknełam :(,bardzo nieładnie ,ale juz sie tłumacze i prosze o wybaczenie .... niedlugo mamy w rodzinie kmunie i cała sobote bylysmy z cora na zakupach ...w sumie chciała sobie dokupic bluzke i buty a skonczyo sie na tym ze ma nowa bluzke ,spodnice i sukienke a buty dalej stare :)...potem syn sobie zazyczył lasange i wafle a potem trzeba było jeszcze zrobic pranie i sprzatanie a potem ,to juz mi sie nic nie chciało,tylko wszystko bolało :)...i tak dotrwalam do niedzieli... a dzisiaj sniadanie ,obiad i odwiedziny u babci i własnie przed chwilka wrocilam pogoniłam syna na podworko a sama siadłam zeby do Was zajrzec ,ale tez tylko na chwilke ,bo juz na plecach czuje oddech mojej cory... Rebeko...podejrzałam \"co nieco\" ,ale chyba nie to \" co nieco\" co Cie interesuje,takze cierpliwosci,jeszcze troszke i bedzie stuprocetowo wiadomo....;)...jeszcze troszke i Alice nie bedzie korzystała z mleczarni;) a wtedy mozna bedzie tatusia na dluzej zaangazowac... a co do charakterku to od poczatku mowie ,ze ona co prawda bardziej do taty podobna ,ale charakterek to chyba po mamusi odziedziczyła,takze mozesz jeszcze miec wesolo hi,hi ;) Rudamaxi...gratulacje dla syna,pewnie duma Cie do dzisiaj rozpiera,a jak raczka ?... Kaszubko...ostatnio sie pogniewałam na ciasto nalesnikowe i zrobiłam placki ziemniaczane,dawno nie miałam i musiały smakowac bo znikaly prosto z patelni...ale smaka mi narobilas ,wiec moze niedlugo sie znowu pokusze... Zyczac udanego wieczoru 🖐️ ...do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham niedzielnie 🖐️ :-) Ruda 🌻 - gratulacje dla Konradka.. no i dla mamusi bo przeciez po kims ten talent ma :-) Kaszubko 🌻 - chyba sie jednak nie skusze ;-)... a przynajmniej nie tak od razu ;-)... Ania 🌻 - wprawdzie nie naleze do tych cierpliwych ale poczekam :-) Najwazniejsze ze lokator/lokatorka ma sie dobrze, a reszta juz drugoplanowa. Obawiam sie ze z tym charakterkiem mojej myszki to masz racje :-P... straszny z niej nerwusek z i kazdy seans przy cycu to walka :-D... niby glodna a nie polezy spokojnie, wije sie jak wegoz, sama nie wie czego chce :-P wiec tak co 3 - 4 godzinki walczymy :-D :-D Ale ogolnie jest bardzo fajna : ma oczywiscie tez gorsze dni ale zazwyczaj po krotkim \"seansie wyciszajacym\" na raczkach u mamusi/tatusia sobie lezy w lozeczku i sama zasypia, w nocy robi sobie w miare dlugie przerwy wiec nie narzekam :-)... Tylko juz sie zaczynam powoli stresssssowac :-P jak to bedzie jak trzeba bedzie na butelke przejsc... oj, jakos nie tesknie za praca i chetnie bym sobie jeszcze pare miesiecy w domku posiedziala... :-( U nas spacerki narazie zawieszone :-(... od 2 dni ponuro i co chwile pada deszcz wiec glupio tak troche pod parasolem z wozkiem spacerowac. I najgorzsze ze tak ma byc przez caly nadchodzacy tydzien :-(... Ale za to dzisiaj bylismy znow u rodzicow... jakos ciezko sie nam teraz od tych czestych odwiedzin wywinac, bo dziadkowie chca mala ciagle widziec...... Za tydzien jada do PL i az jestem ciekawe co powiedza jak wroca po dluzszej nieobecnosci... chyba jej nie poznaja :-D :-D bo mala zmienia sie z tygodnia na tydzien :-) Zmykam, bo kapiel trzeba przygotowac... zycze milego wieczoru, kochane 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ❤️ jestem padnięta 🌼 emocji było sporo - pojechałam z synem do córki na wieś - zrobiliśmy niespodziankę :D W drodze powrotnej jechałam nawet 21 km/godz... mijając okoliczne wioski - wzbudzałam sensację hihihiihihi Z wrażenia nie zrobiłam żadnych zdjęc - chociaż aparat miałam - te kilka zdjęc zrobił syn: http://www.garnek.pl/kama13/5195855 Nakręcił również filmik - chyba jutro go dostaniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Do niektórych z Was wysłałam parę fotek ze spaceru dzisiejszego, roześlijcie do pozostalych ok?;) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i kusze zapachem aromatycznej kawy :-) Kaszubko 🌻 - uwazaj na ograniczenia predkosci, zebys mandatu nie dostala ;-) :-D She 🌻 - milo Twoja facjatke znow zobaczyc :-) W ladnej okolicy bedziesz mieszkac :-)... zdjecia zaraz porozsylam :-) Dla wszystkich zapracowanych :-( na dobry tydzien w oczekiwaniu na sobote ;-) : http://www.youtube.com/watch?v=dSUC_ldud8w MILEGO DNIA kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i juz znikam bo pracy sporo do komuni juz tylko 6 dni:O Kaszubko przeslij linki do filmow z Konradem dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 She - zdjęcia rozesłałam - i chyba będą miały dziewczyny podwójne - bo i od Rebeki hihihiihihi :D Ruda - też już przesłałam :D Rebeka - aż tak źle chyba nie będzie - uważam... i szybciej jadę, gdy nie ma ruchu... gdy szosa jest w miarę pusta. :D Podoba mi się ta jazda - wiatr we włosach :D Dziś chyba nigdzie nie ruszę - coś zanosi się na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 chyba mamy wszystkie podobna pogode :(...u mnie tez jakos buro i zimno sie zrobiło,ale moze i dobrze ,bo mam troszke prasowania,a tego nie da sie zrobic na dworze hi,hi... Kaszubko 🌻 ...normalnie \'krolowa szos\" z Ciebie ;)...a nie boisz sie tych aut koło Ciebie?...chyba jeszcze bedziesz bogata ,bo od razu Cie nie poznałam ...na ostatniej fotce miałas krotsze włosy i to chyba dlatego;)...dzieki za przesyłki Rudamaxi🌻... jeszcze raz gratulacje i widze ,fajnie sie to oglada ,te dzieciaki takie przejete a jednoczesnie naturalne... Rebeko 🌻 ... w tej gospodarce ,to chyba najwiekszy plus ,to wlasnie to ,ze moge pracowac i jednoczesnie miec dziecko przy sobie...bo ja sobie nie wyobrazam tych rozstan,nawet jak dzieci szly do przedszkola ,to przez pierwsze dni lepiej było mnie nie draznic:)...z drugiej strony z czegos trzeba zyc:( i chociaz nie jest latwo po jakims czasie idzie przywyknac... She 🌻 ...w fajnej okolicy bedziesz mieszkac,mam nadzieje,ze sasiedzi tez beda znosni;)...a rodzicom juz powiedzieliscie o przeprowadzce?...ma nadzieje,ze bedziecie tam tez mieli jakis autobus czy cos,zeby dostac sie do pracy,szkoł itp. Ok,musze rozgrzac zelazko ;) bo z leksza juz południe a u mnie cisza :)...jak dam rade to jeszce do Was zajrze a na razie zycze miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnotrawna sie klania :) oj przezycia ostatnio mam - najgorsze ze niestety zwiazane z remontem wiec niezbyt przyjemne. No ale trzeba zrobic i juz. Czyli od wczoraj nie mam sali :o i ajk ja bede moje ulubone seriale wieczorem ogladala? Wychodzi na to ze nareszcie sie porzadnie wyspie, wiec nie ma tego zlego co by ..... mam troche paniki, bo w pracy jeszcze tylko 19 dni a tu stos rzeczy do zrobienia ... a mnie sie nie chce :p Kaszubko, mozesz byc pewna ze to nie ode mnie ten Pan Len, u mnie jego blizniak wciaz siedzi!!! She, dostalam fotki, slicznie wygladasz, bardzo podoba mi sie twoja fryzurka!!! A okolice osiedla wrecz cudowne! Ja tez chce blisko lasu mieszkac!!! A ten pan z piwkiem to twoj czy M tata? Jak twoi rodzice zareagowali na nowine? Kaszubko, fotek \"wiatr we wlosach\" jeszcze nie widzialam bos pewni tylko na adres prywatny wyslala, podgladne dzis wieczorem. Cos tak czulam ze ty prawdziwa piratka drogowa bedziesz!!! Masz szalenstwo w duszy!!! Ruda, z takich dzieci to tylko dumnym byc!!! Duze 😘 dla Konradka!!! Wesola, cos marny ten system pocztowy u ciebie :p sloneczko do mnie nie dotarlo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou,hiellou Ponawiam próbę ze słońcem ;) Termos z kawą przyniesiony i śniadanie twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką i świeże bułeczki :) Śniadanie to podstawa :D Byłam wczoraj w teatrze Kamienica bardzo miło spędziłam czas jest to najmłodszy teatr w najstarszym budynku w Warszawie :) Przedstawienie Motyle są wolne grała Marta Żmuda Trzebiatowska i był to jej debiut teatralny :) Lęcę w świat miłego dnia :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, ales ty Sloneczna dzisiaj ;) I tak a propos, nareszcie promyczki doszly!!! Widac musialam glosniej poprosic :) Ach, jak ja bym sie do teatru wybrala… no moze za jakies kilka lat mi sie uda :o Ja juz po mega porcji owsianki, ale swieza buleczke jeszcze zlapie, mmmmm no I twarozek, mniam - dzieki Sloneczna, zgadzam sie sniadanie to podstwa, a fundamenta trzeba miec mocne, wiec ja zjem nawet dwa ;) :p Rebeko, ciagle chodzi mi po glowie ale potem zapominam sie zapytac, zorganizowaliscie sie juz na twoj powrot do pracy? Co z Alice, zlobek czy niania? Wszystkim Drogim Paniom po duzym 😘 I moge sie dzis nawet podzielic sloneczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest ciepło i duszno - cały dzień jestem śpiąca buuu nawet kawy nie pomagają. Wczoraj wieczorem w Trójmieście było 20st. ciepła - dziś chyba jeszcze więcej... to dopiero koniec kwietnia, a dzieci już chodzą w krótkich rękawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... zmaltretowana i wykonczona ;-) :-(... Malej cos sie stalo i od rana szaleje przy jedzeniu... rzuca sie, szarpie, krzyczy jakby ja ze skory obdzierali, na lezaco zle, na ramieniu jeszcze gorzej... cala jestem podrapana, poszarpana... :-D Mam nadzieje ze to przejsciowe bo jak taka dalej pojdzie to nie bede miala czym karmic ;-) :-D Moze to te skubane skoki rozwojowe :-O...? Oby !!! Rudamaxi 🌻 - Konradek wymiata !!! Wesola 🌻 - ostatni raz w teatrze bylam chyba z 7 lat temu ... w ramach zajec na studiach :-P... ale nie zachowalam milych wspomnien bo byla to tzw. \"sztuka nowoczesna\" ;-) Zreszta ja jestem raczej z tych : \"w morde, w zyciu bym do teatru nie poszedl !!\" (poznajecie ?) Kino to co innego... o rany, ciakawe kiedy mi sie teraz uda wybrac...? Kaszubko 🌻 - u nas dla odmiany deszcze i burze ... a dzisiaj nawet grad przeszedl :-O... tak zle i tak niedobrze... Byle do lata :-) Dea 🌻 - miejsca w zlobku zgodnie z przewidywaniami nie dostalam (ale nie rozpaczalam bo wole zeby mala byla przez pierwszy rok w domu) wiec zaczelam sie rozgladac za niania... bylam na 3 spotkaniach ale szlo ciezko bo mamy bardzo nieregularne godziny (czasam potrzeba by bylo na caly dzien a czasami wogole bo M jest w domu) ... i w rezultacie Alice bedzie miala najlepsza z mozliwych nian : babcie :-) Bronilam sie troche, bo uwazam ze co innego sporadyczna pomoc a co innego regularna opieka, ale moja mama prawie sie poplakala i sie na mnie obrazila...i doszlismy do kompromisu : zamiast placic obcej osobie zatrudnie mame jako opiekunke :-)... wilk syty i owca cala a ja moge bez dodatkowego stresu wrocic do pracy : wiem ze Alice zostaje w dobrych rekach i ze mi niania zadnego \"numeru\" nie wywinie :-) Wlasnie dlatego rodzice jada teraz do Pl ;-) ... i mama wraca poczatkiem czerwca :-) A ty sie nie stresuj praca (i kto to mowi ;-) ) jak czegos nie skonczysz a Twoj zastepca bedzie mial klopoty zeby sobie poradzic to przynajmniej Twoj szef doceni ten skarb ktory codziennie oglada ;-) :-) ! Lece na ostatnie karmionko ;-) ... trzymajcie, prosze kciuki zeby bylo spokojnej :-O... Caluski 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 wczoraj mnie nie bylo ,wiec dzisiaj troszke szybciej sie melduje ,bo potem tez moga byc problemy :O... nazbieralo mi sie urzedowych papierkow i opłat i kiedys trzeba bylo to zrobic...tak sie nałykałam przy okazji swiezego powietrza ,ze o 18 zasnełam nad ksiazka :)...ale po wczorajszej nocce to sie nie dziwie...nie dosyc ,ze chyba ze 5 razy leciałam do kibelka to od 5.30 krowy dały nam koncert muczenia i porykiwania:( jedna z nich urodziła jałoweczke i ona sobie odpoczywała cichutko ,a jej kolezanki co troszke nawoływaly to malenstwo...w koncu ta kilkugodzinna istotka przeskoczyła ogrodzenie i biegała sobie wzbudzajac zazdrosc sasiadek :)...skonczyło sie na tym ,ze maz musiał sie do nich pofatygowac i uspokoic towarzystwo;)..a jak w koncu udało mi sie przymknac oko ,maz właczyl dojarke i zaczeli przychodzic ludzie po mleko ;)....i jak ja mam spac? :( :D... Rebeko🌻 mnie sie wydaje ,ze jednak wybraliscie najlepsza opcje opieki dla Alice....i wcale sie nie dziwie ,ze mama to uznała za naturalne...chociaz moze czasami przyjsc do małych nieporozumien ,ale to i tak lepsze niz zlobek... trzymam mocno kciuki ,zeby mała przestała z Toba walczyc i doceniła naturalny futer:D ;) Wesoła🌻 ja raczej tez nie przepadam za teatrem ,ale ciesze sie ,ze milo spedziłas czas,bo zaraz wiecej slowek od Ciebie :) Dea 🌻 ja to Cie w ogole podziwiam ,ze w tym stanie chce Ci sie cokolwiek remontowac...i jeszcze przy tym pracujesz,skad tyle sil ?... Kaszubko🌻ogrodek podlac ,to jeszcze nie taki problem ,ale u mnie to juz zaczyna naprawde nieciekawie wygladac,kukurydza posiana ,ziemniaki w ziemi i jak nie bedzie deszczu to nie wiem co z tego rosnie,a przeciez nie jestem w stanie tego podlac :(... Miłego dzionka wsiem zycze i prawdopodobnie dopiero jutro sie zamelduje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Malo optymistycznie dzisiaj :-(... Mala dalej rzuca sie przy jedzeniu, widze ze jest glodna, pokarmu mam duzo ale mam wrazenie ze cos jej przeszkadza jesc... a ja nie wiem jak mam jej pomoc :-( No i w dodatku wlasnie wrocilam z wazenia i mala przybrala przez 2 tygodnie tylko 160gr :-(...Dzwonilam do pediatry... kazal mi sciagac mleko i podawac jej dodatkowo z butelki po karmieniu ... jakos nie wierze ze to pomoze ale zobaczymy ... Wybaczcie ze tak tylko o sobie ale nie mam glowy do niczego innego :-( ... Zycze milego dnia, kochane 😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko ❤️ Koniecznie idź z maleńką do lekarza - na telefon, to nie jest pomoc - nie w tym przypadku. Możliwe, że coś jest w buzi dziecka... może nawet pleśniawki - bo choćbyś nie wiem jak utrzymywała czystość - one pojawiają się kiedy chcą. Może też być zapalenie gardła...jakaś inna infekcja - tych może jest dużo - więc niech lekarz sam osobiście sprawdzi. Twoja mama faktycznie będzie najlepszą nianią - lepiej już być nie może, ale trzeba będzie ustalić pewne warunki...chociażby..aby nie rozpieszczała wnuczki za bardzo... Jej rady - zawsze wysłuchaj... nie musisz tak postępować jak będzie radzić mama - to będzie i jest Twój wybór... lecz spora ilość rad i tak będzie [jeśli już nie jest] ważna i dobra. 🌼 Annapo ❤️ świetnie opisałaś przygody małej jałóweczki... zawsze lubię czytać, gdy piszesz o swoich zwierzętach - opisy są barwne i piękne. 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znow... wracam jak zly pieniadz :-P :-D :-D Ania 🌻 - Ty masz teraz zezwolenia na odpoczynek o kazdej porze dnia i nocy :-) wiec najlepiej zakryj wszystkie zegaryi spij kiedy tylko masz ochote :-).. albo kiedy Ci Twoje podopieczne pozwola... a swoja droga przy Twoich krowkach masz prawie to samo co przy dziecku : nigdy nie wiadomo kiedy trzeba bedzie w nocy wstac :-D Wesola 🌻 Kaszubko 🌻 - oj z tym rozpieszczaniem to chyba masz racje ;-) :-D :-D A co do rad... ja sie z mama zazwyczaj dobrze dogaduje, nie mamy zadnych spiec... moze dlatego ze mama mnie zna i wie, ze jak cos postanowie to mozna mi tluc do glowy ile chcac, a ja i tak bede robic po swojemu :-P wiec niepotrzebnie sobie jezyka nie strzepi ;-) ... zazwyczaj sama czeka az poprosze o rade ... co czasami robie :-) i wtedy pomoc i porade dostaje :-) My bylismy jednak u lekarza bo to dokarmienie butelka to nie byl dobry pomysl : Alice sie caly czas krztusila :-( a ja mialam wrazenie ze \"tucze\" dziecko jak ges na watrobke :-O... Pani doktor wszystko pozadnie sprawdzila i z mala jest wszystko w porzadku (uffff !!), jest zdrowa jak rybka ;-)... i prawdopodobnie tak reaguje na zmiane szybkosci wyplyw pokarmu ... Qrde, delikatna jak francuski piesek ;-), nie rozumiem co jej sie odwidzialo, do tej pory \"walczylysmy\" troszke przy karmieniu ale nie bylo takiej tragedii ...a moze to u mnie sie cos zmienilo ...? W kazdym razie dostalismy produkt do zageszczania mleka i mam przez kilka dni karmic moim pokarmem zageszczonym z butelki ... w sobote do kontroli. No i mamy za soba pierwsze takie karmienie (pierwsze karmienie w wykonaniu tatusia :-) ) i bylo niezle : mala wypila grzecznie (!) 100ml i teraz spi :-) tfu, tfu zeby nie zapeszyc ;-)... Zmykam do lazienki... szybki prysznic przed ostatnim karmieniem i pozniej w objecia... NIE Orfeusza ;-) Papatki Kochane ... dziekuje Wam ze jestescie 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 na nogach juz od samego rana i teraz w ramach odpoczynku i dopalacza humoru zagladam do Was...:) dobrze ,ze niektore z nas dyzuruja ,bo reszta chyba barrrrrdzo zajeta ;)... wczoraj odebrałam wyniki i jeden wyszed l jakosik niefajnie:( nic mi nie zostało tylko rano trzeba bylo wybrac sie do przychodni,ale na miejscu okazało sie ,ze nie mam sie co martwic ,bo czasami wynik nie jest jednoznaczny i dlatego musze powtorzyc badanie,a poza tym połozna stwierdziła ,ze gdyby bylo cos nie tak to prawdopodobnie juz w poprzednich ciazach by sie ujawnilo... takze teraz musze sobie spokojnie poczekac do poniedziałku ,zrobic powtorke z rozrywki i mysle ,ze tym razem juz bedzie ok ...ze mnie taka panikara i ciesze sie ze polozna mnie uspokoiła,bo przez te kilka dni mogłabym niepotrzebnie sie niepokoic... jak juz pisałam mamy w maju komunie w rodzinie i wczoraj przez przypadek udało mi sie kupic sukienke na te okazje...no zawsze mowie ,ze co 2 głupi ma szczescie,weszłam do sklepu po biustonosz do karmienia a wyszlam z sukienka a bez biustonosza,ale bardzo sie ciesze,bo mam tylko ciazowe spodnie z takim pasem ,ktory bardzo grzeje i mogłabym sie zaparzyc w takie upały:)...a tak bedzie mi ladnie chlodzilo brzusio od spodu hi,hi... przy okazji przezyłam male zdziwko ,bo sukienka byla tansza niz ten biustonosz,a nie był wcale jakis nadzwyczajny... i znowu troszke przynudziłam ,ale ktos musi,no nie ? :D... Rebeko 🌻 mam nadzieje,ze bedzie coraz lepiej z malutka,a i tatus nabedzie nowych doswiadczen ;) u mojej sostry tak sie zawsze działo ,ze jak ona karmila to maóła tez dokazywała,a jak tylko tata brał ja na rece to wszystko sie uspakajało...najwazniejsze ,ze Alice zdrowa,a ta reszta pewnie sie jakos unormuje...w koncu to mala kobietka a jak wiesz one humorzaste istotki ;) :) Kaszubko🌻 ja mam tylko nadzieje ,ze nie przynudzam z tymi moimi opisami ,ale jak tak to sie ciesze...ta jaloweczka pojedzie z synem na wystawe i troszke sie boje jak mu bedzie wychodzilo oswojenie jej skoro ona juz tak szybko dokazuje ;)musi ja nauczyc chodzic przy nodze itp rzeczy...najgorsze jednak jest to ,ze oni trenuja w domu samotnie a wystepuje w towarzystwie 16 innych jaloweczek iniekiedy naprawde małych dzieci,bez opieki dorosłych...ostatnio np. jedną dziewczynke na ringu jej jalowka tak pociagnela ,ze mala wyladowała na ziemi a ta jalowka jeszcze ją uderzyła w policzek kopytkiem...mnie sie wlosy na glowie zjeżyły a jej mam ,ktora stała koło mnie tylko sie usmiechneła...jakby sie nic nie stalo...i szcerze to zgłupiałam ,czy ja taki wrazliwiec ,czy ta pani jakas nieodpowiedzialna,bo ja sie nie godzilam na udzial moich dzieci w wieku 5 lat w takich wystawach... Wesola 🌻 dzieki za kawe i humorek i jedno i drugie bardzo sie przydaje... Ok..tyle na teraz bo,juz mi sie pranie skonczylo co oznacza ,ze trzeba podniesc 4 litery ;)...zycze milego dzionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem ale zapracowana raczej ... :o Aniu - gratuluje przybytku, zgadzam sie z Kaszubka, tez lubie czytac o twoich zwierzakach! A ja remont mam w domu ale ja palcem nie ruszam ;) tylko ze troche uciazliwe jest miecie robotnika 24 godziny na dobe... on nalezy do tych gadatliwych, a ja nie zawsze mam ochote sie odzywac, osz taki mam charakter. Wczoraj wracamy do domu, okolo 19 a on \" a co tak pozno?\" musialam sie w jezyk ugryzc ... Rano to mnie cos zalewa jak slysze ze on schodzi na dol (bo mnie juz uslyszal...) no coz, oby tylko do konca remontu jak najszybciej ... Rebeko, swietny wybor! Fajnie wam sie ulozylo! Pytalam bo u nas obcja zlobka to ta najbardziej realna ale i tez najdrozsza, wiec chyba bede musiala sie tez rozejzec za jakas au pair albo cos. Oj biedne wy obydwie - mam nadzieje ze to bedzie koniec problemow przy karmieniu. Kochana, a ty jakas diete karmiacej prowadzisz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×