Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość wesola anka
Dzień dobry :) No i mamy nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek.... no dla mnie ten weekend nie byl za ciekawy:(...niestety w sobote po poludniu poczulam sie tak fatalnie ,ze nie obylo sie bez paracetamolu i juz sie balam ze bede musiala na jakis ostry dyzur na pogotowie...mialam dreszcze i goraczke powyzej 38 stopni...ubralam sie w polar i dlugie gacie i obudzilam sie w niedziele bez goraczki,a za to strasznie slaba ....niedziele spedzilam nic nie robiac na kanapie( no oczywiscie poza karmieniem malego i obiadem dla reszty rodzinki.).dzisiaj jest w miare dobrze i naprawde nie wiem co to wszystko znaczy...:(...zauwazylam tez ze chyba jakos więcej produkuje mleka .... nasi goscie pojechali sobie na zakupy ,a malzonek z dziecmi w koncu pojechali obejrzec sie za laptopem ...ja siedze sobie w domku i nadrabiam zaleglosci w praniu,gotowaniu itp... Rebeko...Twoja corcia to juz naprawde wielka i sliczna panna,cos mi sie zdaje ,ze juz w przedszkolu bedzie sie musiala oganiac od kawalerow ;)... Dea...caluski dla dziewczyn,zazdroszcze kolacji z ukochanym;)...moj malzonek to nawet jak juz konczy prace to woli spedzic czas gdzie indziej...:(tak mnie tym wczoraj zdenerwował,ze szkoda gadac... Kaszubko...tylko nie wydaj wszystkich pieniedzy po drodze hi,hi...jak tam u Was widac ,ze wakacje juz sie koncza i mniej turystow na miescie? caluski dla Maciusia i jego mamy... No coz jak na razie to tyle,zycze Wam wszystkim milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ....dobrze ze jestes od poniedzialku,to pewnie caly tydzien bedzie na" wesolo"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pisac pisac prosze co kilka minut nowego posta, bo cos na kafe przerabiaja i zniknela funkcja "moje tematy" :o Aniu, my na obiedzie bylismy nie kolacji :o ale i o ten wlasnie temat spedzania czasu gdziekolwiek byleby nie ze mna, tez zahaczylisny ;) Dobrze bylo pogadac tak z reka na sercu, troche sie oczyscilo powietrze w domciu, bo jak to wiadomo, przy malym dziecku w zwiazku troche sie miesza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...ja rozumiem ,ze mezszczyzni tez potrzebuja od nas odpoczynku,ale ile mozna odpoczywac szczegolnie jak nie ma po czym...u mnie gdyby nie posilki to meza bym pewnie w ogole nie widziała:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - właśnie zauważyłam, że nie ma "moje tematy" . Wydałam trochę kasy.... sama nie wiem na co... to były tylko drobiazgi hihihi Annapo - turystów jeszcze sporo - teraz są obniżki posezonowe :D wyprzedają nawet poniżej 50% poprzedniej ceny. Samochody jadą jeden za drugim... co chwilę korek na główniej ulicy. Możliwe, że miałaś jakąś infekcję - oby nic dalej nie było - na wszelki wypadek idź do lekarza. Przeglądam zdjęcie małej Ali - jak już urosła... jak coraz śliczniejsza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po obiadku :-)... Ala dziekuje za komplementy :-) ... Dea - az sie zaczerwienilam ;-) ... ale domyslasz sie chyba ze ja wysylam takie na ktorych najlepiej wygladam :-P :-D A Ty nam obiecalas zdjecia i co :-( ... ? A stronke z topikiem mozesz sobie dodac do "Favorites" w browser'ze internetowym ... ja Was zawsze tak znajduje :-) Ania 🌻 - wiesz co, mam ochote Cie po pupie wytrzaskac !!! Ten obiad to sobie juz moglas wczoraj odpuscic !!! Do lekarza marsz !!! Trzymie kciuki za wizyte !!! Kaszubko 🌻 - chodzilam na studia z chlopakiem ktory nie tylko byl obureczny, ale potrafil pisac obiema rekami rownoczesnie... i kazda co innego ! Prawa reka robi na szybko notatke na wykladzie a lewa przepisywal na czysto... Nie umialam sie na niego napatrzec ! Wesola 🌻 - nie ma to jak poniedzialek na wesolo rozpoczac :-)... pozniej juz caly tydzien taki leci :-) Stawiam kawe... i niestety wracam do pracy :-(... a tak mi sie nie chce :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...ja to wlasciwie nie jadlam,wiec mozna powiedziec ze odpusciłam:D ale rodzinka by mi co chwilke marudzila i dlatego lepiej te chwilke przemeczyc a potem miec spokoj....na kolacje juz odpusciłam i zamowilismy pizze... Kaszubko...to tylko korzystac z tych przecen.... teraz spadam pranko powiesic i nakarmic mlodego bo krzyczy na mnie ,ze z Wami siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl Rebeko :) a ja znowu Malej narobilam!!! Ja mialam fajny objadek z M ale Olenka teraz sie meczy, pruka, prezy sie...... aj, glupia ma ta mame, biedulka!!!! No i za kare nie da sie zmeczonej mamie zdrzemnac! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - szkoda malenkiej Olenki :-(... ale widze ze bedzie tez amatorka ostrej kuchni ;-) ... hehe, czym skorupka za mlodu... ;-) Ania - no to juz wogole nie rozumiem ;-)... nie dosc ze sie napracowalas to jeszcze nie skozystalas ;-) :-D A malemu wytlumacz ze tu jego ciotki sa, i ze te ciotki czekaja na wiadomosci i fotki ;-) od Niego :-) Spadam do domku... jestem pewna ze zaraz zacznie padac bo ciemno sie zrobilo prawie jak w nocy :-O... MILEGO WIECZORU kochane... moze zagladne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na przeceny we Władysławowie - córka się tym zajmie :D A jutro może będzie Basia - pogadamy - powiem jej co bym chciała 🌼 Nauczyłam jedną koleżankę jak wrzucać zdjęcia do Garnka i teraz mam za swoje hihiihhi co chwilę do mnie pisze i zadaje przeróżne pytania. Podałam jej dwa fotofora - jakim cudem ona wrzuciła zdjęcia na jeszcze inne fotofora nie mam pojęcia hihiihi a ona usiłuje mi wytłumaczyć, ze zrobił to ktoś inny.... piszę, że tylko ona ma te opcje i nikt nie znający jej nicku i hasła nie jest w stanie to wykonać... i że to nie plagiat, bo zdjęcia są podpisane przez nią... że ona jest ich autorem... i guzik - znów mi odpisuje, że to nie ona.... ufff na wesoło :D Dziś już więcej jej nie odpiszę... bo to daremny mój trud... nawet łopatą nie wrzucę jej wiadomości... nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem.... kupili laptopa....no to zeby dobrze nam sluzył stawiam tegorocznego likeru malinowego po kieliszeczku,no chyba ze ktoras ma ochote na wiecej to prosze ( zrobilam w tym roku nowy,a ze w tamtym roku nie zuzylam ,z wiadomych powodow,to na pewno wystarczy) ja juz po wizycie u pana doktora ....i tak przede wszystkim :brzusio bolal ,bo zapalil mi sie pecherz hi,hi...moczowy....dostałam antybiotyk i powinno pomoc,a do tego jakies tabule dopochwowe ,zeby bakterie wybic na smierc:D...cos widze ,ze bede miec ciekawe przezycia w ciagu kilku najblizszych dni...ale coz;) do tego zastoj pokarmu w piersi:(ale nie jest tak tragicznie...poprostu mam czesciej przystawiac malego wlasnie do tej piersi.... jakos tak nie mam zdrowka przy tym maluszku...co chwilke cos :(...mam nadzieje,ze na tym sie skonczy.... ok....zycze teraz milej nocki,a sama pogram jeszcze w pajaka...🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-)... z kubkami goracej kawy : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}>... Ania 🌻 - no widzisz, prznajmniej wiesz na czym stoisz. Kilka ciezkich dni jeszcze przed Toba ale powinno byc z dnia na dzien coraz lepiej. Kieliszeczek likieru wypije, pomimo ze pracy... hehe moze odemnie nikt nie poczuje ;-) :-D Niech Wam laptop dobrze sluzy ! Kaszubko 🌻 - tez znam takich "nieprzemakalnych" na wiedze techniczna :-P... moi rodzice :-D... od kilku lat namawiam ich na komputer i jakos nie moge namowic, choc naprawde mam zazyczaj duza sile przebicia ;-)... az ciekawa jestem jak sobie poradza z prezentem na rocznice slubu... kupilismy im cyfrowa ramke do zdjec :-D :-D Ja wczoraj ugrzezlam przed moim ulubionym "Dr House"... to jedyny serial ktory ostatnio ogladam i nie popuszczam :-) ... nawet sie M wczoraj prawie wkurzyl ;-) bo siedzialam przed okienkiem do 24h00 zamias isc spac... a poznie rano sie baardzo ciezko wstaje :-O Zycze milego dnia !! Postaram sie zagladac ;-)... 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 o kawka ,jak fajnie ,bo dzisiaj chyba bez niej bedzie kiepsko... Rebeko...'pajak ' to taka gra karciana ktora mam w kompie i bardzo lubie od kilku lat....a Dr.House tak lubimy z dzieciakami ,ze pomimo ze ogladalismy wszystkie odcinki to nawet teraz gdy puszczaja powtorki to tez sobie nie odmawiamy tej przyjemnosci;)...ale osobiscie musze stwierdzic ,ze te pierwsze byly duzo ciekawsze... milej pracy o ile to mozliwe... pokazalam fotke Alice mojej szwagierce i obie twierdzimy ,ze Alice bardzo fajna babeczka tyle ,ze nie wyglada na swoj wiek,szwagierka nie mogla uwiezyc gdy jej powiedzialam ze mala jest z marca...to chyba przez te jej fryzurke;) na razie tyle ,bo i tak nic madrego przed filizanka kawy nie wymysle ale postaram sie jeszcze zajrzec...🖐️ 🌻 oczywiscie milego dzionka zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez zaraz wlaczam motorek i wychodze, z Ola na wazenie, z Mysza na play group i na kawke z kumpela, potem moze fryzjer dla Myszy bo grzywka jej do oczu wchodzi, obiadek chyba jakis zlapiemy na miescie, bo potem o 13.45 mam pierwsze szczepienie malej :o chyba dwa klucia :( wiem ze to przezyje, i ona i ja, ale zawsze matka sie naprzejmuje i naprzykrzy ... Aniu, hurra!!!! no to teraz bedziesz mogla do nas pisac nawet z obory? ;) Fajno, jaki w koncu wybraliscie? Co do zdrowka kochana to moze jakies dodatkowe witaminki pomoga? nie masz dosc wpoczynkowego stylu zycia, a jak organizm przemeczony to latwiej o chorobska :( posylam fluidki na szybkie wyzdrowienie/wygojenie 😘 ok, lece, bo czas na mnie nie czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki. Witam os soboty,ciezko mi wpasc jak caly czas spedzamy razem,w sumie to nie mamy co robic ale sami znajdujemy zajecia,teraz juz powoli szykuje pokoje dla corki z mezem i syna z dziewczyna,wczoraj caly wieczor przegadalismy na skypie,zrobilismy konferencje,bylo super,nawet moj mlodszy syn wlaczyl sie z drugiego laptopa a w nocy ogladalismy filmy i tak nam zeszlo do rana.Dzis musialam wstac wczesnie bo gdzies nam przecieka rura w kuchni i byl wlasciciel sprawdzic co to i gdzie,hmmm dobrze ze akurat na dworze w scianie ale jak myje naczynia to zalewam sasiadke ..siostre wlasciciela..coz . Jutro prawdopodobnie jedziemy z mlodszym na plaze bo sie nam tu nudzi troche a pozniej sprawdzic i zakupic kilka ksiazek do szkoly,zgroza tutaj odczuwam koszty szkoly,zupelnie jak w Polsce,a 14ego ruszaja juz dzieciaki sie uczyc i znowu rok nauki. W sobote grilla wspomianam dobrze,bylo z agoraco na dworze i p[rzenieslismy sie do domu,wszystko pieklismy na balkonie,dobrze ze duzy,siostra przyszla ze swoim ,,narzeczonym,, to trzymala sie jakos,nic nie pila to i atmosfera byla inna,wieczorkiem rozjechali sie do pracy a ja mialam luz,tak moze byc,MM zatrul mi sie zeberkami do 4tej rano z nim spacerowalam i na przemian dom i na dwor,koszmar,dopiero wczoraj zoladek zaczal mu jakos normalniej funkcjonowac ale zrobilam mu rosolek ktorego nie lubi i musze stwierdzic ze jak dlugo takich rzeczy nie rusza to pozniej sama radosc,same pysznosci i w koncu polubil,hihi. Aniu jak juz pisalam jakos przezylam,ciesze sie ze bylas u lekarza i ze to nic powaznego,faktycznie kilka dni sie pomeczysz i przejdzie,trzymalam kciuki,gratuluje zakupu laptopa nie sluzy dlugo i bez komplikacji. Rzena ty nie przesadzaj z ta kawa za bardzo bo jeszcze cos ci sie stanie,zartuje wiesz co robisz,wiesz ja juz od dawna ograniczylam ten trunek i czuje sie znakomicie,teraz to tylko sporadycznie pije,ale za to whiskey z red bullem nie odstawilam a to w sumie na jedno wychodzi,hihi,sorki kochana i dzieki za gg,napisze jak tylko dostane chwilke weny tworczej,pozdrowki. Rebeko oj dziekuje naprawde wygrana w totka bylaby bardzo mile widziana,widze ze zrobilas sie taki nocny marek,hihi,lubisz posiedziec dluzej wieczorkiem,ja tez jakos lepiej znosze te nocne posiedzenia ale mysle i mam nadzieje ze niedlugo sie przestawie,juz chcialabym isc do pracy bo sienka nie ma i tluszczyku przybywa. Kaszubko moje dziecko tez juz zmartwione ta szkola,ale takie koleje nasze,pytanko zostalo ci moze jeszcze tego jablecznika,oj jak ja to lubie,zawsze mama piekla taki pyszniutki ale teraz twierdzi ze zapomniala i zadne ciasto jej nie wychodzi. Dea wspolczuje tacie w zwiazku choroba,ale nie rozumie dlaczego twoje plany sie zmienily i nie przyjezdzasz tutaj,moze byloby naprawde super,gratuluje bycia chrzestna i znowu wydatek,a wracajac do tematu ciepla to teraz nie dziwie ci sie dlaczego wyjechalas,tu trzeba sie urodzic zeby mieszkac i zyc,buziaki dla dziewczynek. ok wiecie co,pisze tego posta juz dobra godzine i na przemian roamawiam na skypie,hi,widze ze dzis znow telefonistka ze mnie,to bylaby w sam raz praca dla mnie... milego dzionka zycze a ja zabieram sie za obiecane fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mam dziś zwariowany dzień :D najpierw odwiedziła mnie teściowa mojej młodszej siostry... potem wpadł na chwile szwagier... następny w kolejce to Patryk - przyszedł ze swoim śliczniutkim pieskiem... dalej - Basia i Ola. Zrobiłam sesję zdjęciową z Patrykiem i jego pieskiem... a później chłopiec namówił mnie na spacer - rynek, port rybacki, przystań jachtowa... i znów zdjęcia 🌼 Patryk poszedł do domu... a ja próbuję uporządkować zdjęcia... dużo tego jest. Stawiam kawę, bo wciąż ziewam i ziewam hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz wrocilysmy ... plany troche pokrzyzowaly sie, jak to zwykle bywa, ale najwazniejsze zrobione :o Ola na szczepieniu dosc dzielna byla i jak tylo wyszlysmy z gabinetu przestala plakac :) teraz troche marudzi i zasnac nie moze, biedulka :( ja tez mam bol brzucha bo glupia jestem i wydoilam cala szklanke soku prosto z lodowki! .... A mala klocek juz wazy 5640 :) Erato, widze ze ci sie nudzi :( wkorzystaj i odpocznij w zyciu troszke ;) a my nie lecimy do mamy bo jakby nie bylo z dwojka malych dzieci to raczej klopotem bym byla niz pomoca. Poczekamy az sie sytuacja troszke ulozy, mama zalatwia jeszcze mase spraw, przede wszystkim opieke dla ojca, bedzie sie tez starac zmienic mieszkanie. Co sie odwlecze to nie uciecze a teraz to pomoc z mojej strony to raczej moja nieobecnosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,witam wieczorkiem. U mnie juz ciemno,a tak niedawno o tej porze dopiero sie sciemnialo,ale w dalszym ciagu goraco,MM robi ciasto w kuchni,jakis placek ze sliwkami a mi kazal siedziec w pokoju,hmmm,dobrze tak to ide zaraz pod prysznic. Kaszubko to soe Kochana przynajmniej nie nudzisz,hihi, jak wszyscy zaczna wpadac to dnia ci braknie,a fotki bardzo ladne,dzieki za stronke. Dea najwazniejsze ze Ola wszystko dobrze zniosla,a waga sie nie przejmuj,zacznie chodzic to zgubi,Ty sie szanuj troszke bo zdrowko masz jedno. Masz racje z tym ze sie troche nudze,niby wiesz jak to w kurorcie,ale nawet i najlepsze rzeczy kiedys czas skonczyc,na razie biore twoje slowa do serca..odpoczywam...zycze zdrowka dla tatusia i duzo cierpliwosci dla mamy,jakos sie ulozy,a mieszkanko o zmieniaja na wieksze czy mniejsze,sorki ze pytam. milego wieczoru zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Nie było mnie trochę ale zasilacz mi poszedł i musiałam zawieść kompa do serwisu bo sami nie potrafiliśmy sobie poradzić:P jaki wstyd;) Jestem już w pracy po urlopie, trochę krótko, przydałby się jeszcze tydzień ale niestety nikt za mnie robił nie będzie:) Pozdrawiam i milego dnia życzę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam kawe i croissant'y na maselku :-)... a co sobie bedziemy zalowac :-D Ania 🌻 - chyba rzeczywiscie przez te wlosy :-)... mam nadzieje ze tak jej zostanie i nie odziedziczyla wlosow po mnie tylko po tatusiu ;-) :-D Dea 🌻 - 😘 dla dzielnej Olenki, mam nadzieje ze dobrze zniesie szczepienia... Rzeczywiscie fajny z Niej klocus :-)... a to mi przypomina ze musze zadzwonic i umowic wizyte kontrolna ... na 6 miesiecy :-) ... ale ten czas leci !! Erato 🌻 - niestety dni coraz krotsze... teraz juz jak wstaje rano to jeszcze ciemo :-( ... Byle do 22-go grudnia :-D A co do tego tluszczyku... hehe, ja pracuje a tez go przybywa, a dopoki siedzilam w domu to bylo OK... wiec nie ma reguly :-D Kaszubko 🌻 - nie wiem ktory slodszy : Patryk czy Czarus ;-) :-D I jeszcze najlepsze zyczenia dla naszej wczorajszej solenizantki ;-) (: {kwiat] NASTEPNYCH 25-ciu ( ;-) ) LAT W ZDROWIU I MILOSCI,bo wtedy reszta przyjdzie sama ... i szybkiej przeprowadzki :-) 🌻 A teraz juz zabieram sie do pracy ... MILEGO DNIA mile panie 😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tlko ma chwile ,liste podpisać,mam 3 dni urlopu,ale biegam po lekarzach z synem ,chyma ciś z pęcherzem bo stale do łazienki biega i stale jakies badania,a to duzo czasu zajmuje...ach te kolejki ,są wszedzie...pozdrawiam i 🌼dla wszystkich...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Mam chyba zwariowany tydzień hihihi rano odwiedziła mnie siostra... a potem telefon "możemy przyjść ? będziemy grzeczni" No i są - Patryk, Bartek i maleńki piesek. Męczą mnie o wyjście, ale jest pochmurno... może padać deszcz... teraz mam dylemat... co robić :D Patryk ogląda bajki, Bartek skubie słonecznik, a piesek drzemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle napisalam i mi wcielo 😡 a ze doopa ze mnie i nie kopjuje... nic, mam zawroty glowy dzisiaj i Olenka chce teraz jesc :( wpadne potem 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juje..... o rany!!!! Nic, pisalam ze ... juz nie pamietam :o Kaszubko, masz szczescie ze i dzieci i wnuki do ciebie lgna i ciagna, nie wszystkim to pisane :) Wcale sie nie dziwie troche cie znajac, ale wiem ze to wielki dar! :) ❤️ Rzena, zdrowka dla synka!!! 😘 przeoczlam znow cos? Wszystkiego najlepszego dla solenizantki!!! (a kto to?) oczy mi sie zamykaja ale Mysz nie chce isc spac (mala juz po papu i zasypia :) ) Pogoda u nas wstretna, ani slonce ani pada, buro i ponuro .... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×