Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ellisa! Ale niespodzianka :) Baaaardzo mila :) Gdzie sie podziewasz? Ja od poniedzialku mam mile niespodzianki :) w pracy cos pokielbasili i w tym miesiacu dostalam sporo wiecej w ramie wyrownania :) Moze wroce do biura na dwa trzy dni w listopadzie pomoc mojemu zastepcy a z tym sie wiaza ok 250F extra :) No i teraz Ellisa :) :D Olenka dzisiaj ladnie buzke otwierala na kleik :) Ta nowa regula rozszerzania diety pochodzi z teori ze srednio w 6 miesiacu dziecko podwaja wage urodzeniowa. Olenka doszla do 7kg wlasnie w 4 miesiacu, Evelyn w tym wieku wazyla 8,200!!!, wiec powoli zaczynam bo widze ze ona coraz glodniajsza a produkcja wlasna cos sie nie zwieksza. Nawet mam w pogotowiu dwa kartoniki formuly, w razie mojego nie starczy, a czasami wieczorem sie zastanawiam co ona jeszcze z tych cycy ciagnie bo mnie sie puste wydaja ... ;) Wesola, dzieki za sloneczny humor, u nas niby mialo ladnie w tym tygodniu byc ale cos sie znow popackalo :( 😘 dla Was i stawiam czerwona herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nowinę;) Dzisiaj się dowiedziałam, że mam odbiór mieszkania 3 listopada:) Ale się cieszę[tańczaca lala] pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj wszystkie panie razem... Oj duzo mi napisałyscie i mentlik mam w głowie ,ja sie nie czyje na silach do nauki ,troche za puzno na to.Dawid ma pojecie,ale checi to juz mniej:(i tu zaczyna sie problem,jestem prawie pewna ze oszukuje sam siebie udając ze sie uczy wiedzac ze ja nie rozumiem,no dobra wstyd mi za to ale nie znam i tyle.Pani w szkole niby dobrze naucza,jest wychowawczynią i zależy jej by jej klasa miala dobre wyniki,ale trzeba najpierw chcieć.Jego koleżanka ,która lubi angielski jest panią zachwycona i łapie wszystko w locie...no i tu macie racje ze nie karzdy jest stworzony do nauki jezykó np.ja ...nie daleko trzeba szukac ...lecz problem pozostaje i checi za gronicą w trakcie wycieczek czy wakacji jest tylko sie wstydzi lub czuje jakąś wywoływanąpresje na nim.jest kółko z angielskiego ,raz poszedł i szoku dostał bo nie mówi sie tam po Polsku i koniec przeraził sie i poszedł sobie do domku:(...mam nadzieje ze jeszcze cos zalapie i poprawi co nieco...załapałam dlaczego taka wariacja w szkole z tymi sprawdzienami...do połowy grudnia muszą wystasic oceny na półrocze w styczniu juz na początku zaczynają się ferie zimowe.Moze i nie bedzie mu jezyk potrzebny w dorosłym zyciu(w co wątpie ,bo takie czasy )to teraz ciężko ,bo średnią psuje:( DEA❤️nie chodzi na siłownie bo za młody;)ma 11 dopiero...a na siłke pozwala im (trener)około 15 lat.Trener ma doskonale kwalifikacje idealne podejscie i utrzymuje świetną dyscypline,jest dojrzały i odpowiedni...poprzedni trenerzy z innego klubu byli do "D" i poza głupotami nic porządnego nie uczyli i wszystko olewali.J uz od klasy"0"synek skręca kostki czyba jakies 4 razy (ciapcia)hihi...oj ale jestem nie dobra;) No jale sie rozpisałam a nie poczytałam co u was dzisiaj sie działo ...wybaczycie ????Nadrobie jutro obiecuje....👄❤️i 🌼dla karzdej pani...;) SHE❤️:D:D:D:D:D...G...R...A...T...U...L...A...C...J...E...!!!:D:D:D:D🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D dzisiaj ja zaczynam dzień jak nigdy:D świeto w pracy ...bezkrólewie:D hura!!! No to czas na kawusie zapraszam sredecznie expres juz włączony {_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>;) jeszcze po goraliki "marcińskim "dla karzdej...u mnie są serwowane 11 listopada na dzień św.Marcina...ale juz pojawiły sie w cukierniach i czystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rzena 🌻 Ty ranny ptaszku. Moje wafelki przy Twoich rogalikach to pikuś, więc nawet się nie "wychylam" :-D za to dla każdej po jabłuszku na dobry dzień. She 🌻 gratuluję i cieszę się z Tobą. Tak się zastanawiam czy Ty teraz jesteś w stanie pracować i koncentrować się na czymkolwiek :-D Dea 🌻 fajnie z tą pracą, bo zawsze sobie coś dorobisz, ale przede wszystkim trochę się wyrwiesz od domowych obowiązków. Nawet od tych przyjemnych jak przebywanie z dziećmi. Ellisa 🌻 miło Cię widzieć, zaglądaj do nas częściej. Kaszubko 🌻 a jak Twój net? Wczoraj wieczorem Cię nie było, mam nadzieję, że dzisiaj już będzie ok. Wesoła 🌻 czekam na słońce od Ciebie, bo u mnie chyba dzisiaj będzie z tym ciężko. Rebeko 🌻 widzę, że miałaś wczoraj baaardzo pracowitą środę. Dzisiaj odpocznij trochę i zaglądnij do nas. I czekamy na zdjęcia w okularkach. Annapo 🌻 Rudamaxi 🌻 dziewczyny zwolnijcie trochę, bo za Wami tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rzena 🌻 Ty ranny ptaszku. Moje wafelki przy Twoich rogalikach to pikuś, więc nawet się nie "wychylam" :-D za to dla każdej po jabłuszku na dobry dzień. She 🌻 gratuluję i cieszę się z Tobą. Tak się zastanawiam czy Ty teraz jesteś w stanie pracować i koncentrować się na czymkolwiek :-D Dea 🌻 fajnie z tą pracą, bo zawsze sobie coś dorobisz, ale przede wszystkim trochę się wyrwiesz od domowych obowiązków. Nawet od tych przyjemnych jak przebywanie z dziećmi. Ellisa 🌻 miło Cię widzieć, zaglądaj do nas częściej. Kaszubko 🌻 a jak Twój net? Wczoraj wieczorem Cię nie było, mam nadzieję, że dzisiaj już będzie ok. Wesoła 🌻 czekam na słońce od Ciebie, bo u mnie chyba dzisiaj będzie z tym ciężko. Rebeko 🌻 widzę, że miałaś wczoraj baaardzo pracowitą środę. Dzisiaj odpocznij trochę i zaglądnij do nas. I czekamy na zdjęcia w okularkach. Annapo 🌻 Rudamaxi 🌻 dziewczyny zwolnijcie trochę, bo za Wami tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rzena 🌻 Ty ranny ptaszku. Moje wafelki przy Twoich rogalikach to pikuś, więc nawet się nie "wychylam" :-D za to dla każdej po jabłuszku na dobry dzień. She 🌻 gratuluję i cieszę się z Tobą. Tak się zastanawiam czy Ty teraz jesteś w stanie pracować i koncentrować się na czymkolwiek :-D Dea 🌻 fajnie z tą pracą, bo zawsze sobie coś dorobisz, ale przede wszystkim trochę się wyrwiesz od domowych obowiązków. Nawet od tych przyjemnych jak przebywanie z dziećmi. Ellisa 🌻 miło Cię widzieć, zaglądaj do nas częściej. Kaszubko 🌻 a jak Twój net? Wczoraj wieczorem Cię nie było, mam nadzieję, że dzisiaj już będzie ok. Wesoła 🌻 czekam na słońce od Ciebie, bo u mnie chyba dzisiaj będzie z tym ciężko. Rebeko 🌻 widzę, że miałaś wczoraj baaardzo pracowitą środę. Dzisiaj odpocznij trochę i zaglądnij do nas. I czekamy na zdjęcia w okularkach. Annapo 🌻 Rudamaxi 🌻 dziewczyny zwolnijcie trochę, bo za Wami tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka!!! Był jakiś problem z kafe. Nie mogłam nic wysłać, a tu proszę aż trzy razy poszło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zagladam 🌻🖐️ rzena a moze z malym razem od poczatku podrecznik przejrzyjcie i we dwoje sie nauczycie? bo rozumiem ze o ang chodzi... albo idz do nauczyciela i spytaj jak mozesz pomoc dziecku? goja biore rogalika, koniec odchudzania:) she no to kiedy parapetowa???? i jak zwykle kaszubce 👄 za wielkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe szaleje :-O... posta mi zezarlo ale sobie skopiowalam :-P... wiec jeszcze raz :-) : 🖐️ 😍 No to nie pozostalo mi nic innego jak sie kawa rogalikiem i wafelkiem poczestowac :-) Rzena 😍 - nawet w moich kubkach zrobilas, jak milo :-) Hehe, u mnie tez bezkrolewie, szef na urlopie :-D...tyle ze robota nie na urlopie, niestety ;-) ... Goja 🌻 - ja chce wafelka !! Jabluszko na popoludnie sobie zostawie ;-) O meczu tym razem pamietalam ;-) wiec napisz jak Im poszlo ? I jak Twoja noga-dowcipnisia :-D :-D:-D:-D Isa 🌻 - podczytuj nas czesciej ;-) Kaszubko 🌻 She 🌻 - noooo, to jeszcze tylko kilka dni :-) !! SUPER !!! Rrrrany, ale bedzie impreza ;-) !! Dea 🌻 - fajnie :-) Mysle ze dobrze Ci zrobi taki kilkudniowy powrot do pracy... a i dodatkowa kaska sie przyda :-) A z tym roszszerzaniem menu u dzieci to by sie zgadzalo ;-), bo Ala jak miala 6 miesiecy to podwoila mase urodzeniowa i zaczelismy rozszerzac menu :-).... Wesola 🌻 - wczoraj do mnie Twoj humor nie dotarl... moze dzisiaj bedzie lepiej ...? U nas wczoraj wieczorem marudzenie osiagnelo wyzszy pulap :-O ... juz nawet przy rozbieraniu i kapieli bylo ciezko i powiem wam szczerze ze zaczynam tracic cierpliwosc :-(.... a pozniej mam wyrzuty sumienia :-(... Z jedzeniem kiepsko, w nocy 3 pobudki z placzem :-O... Niech sie juz wreszcie te zeby pojawia bo powoli nie wyrabiam :-O... A jeszcze, stupido, zamiast wieczorem isc wczesniej spac to snuje sie po domu, nic sensownego nie robiac...! Wrrrrrr !!! Zla jestem sama na siebie !!! No nic, ponarzekalam sobie troche, bardzo przepraszam, ale mi ulzylo... a teraz troche optymizmu : mamy od kilku dni piekne "babie lato" :-) i podobno do niedzieli ma sie tak utrzymac :-) : temperatury wprawdzie rano niskie, ale po poludniu dochodza do 18°C :-) a na Lazurowym Wybrzezu sezon plazowo-kapielowy trwa, bo tam i do 27°C dochodzi ... Wiec dla tych ktorym aura nie sprzyja posylam promyki slonca :-) ...i zycze wszystkim MILUTKIEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 wczoraj znowu mnie nie bylo ,wiec dzisiaj mimo tego ze pelna miska czeka na prasowanie ,zbuntowalam sie i usiadlam przed kompem ,a co w koncu nie sama praca czlowiek zyje,a u mnie ostatnio tylko na obowiazki starcza czasu i powoli zamieniam sie w "wola roboczego":( She...gratulacje ,no popatrz jak to przeleciało:)...naprawde troszke Ci zazdroszcze ale tylko tego ,ze juz sama bedziesz sobie pania ,a to warte kazde pieniadze....wiem cos na ten temat:(...ja jeszcze przynajmiej z rok musze poczekac ,a jak o tym mysle to ciarki mi po plecach tuptaja ,bo juz wiem ze bez placzu i zali sie nie obejdzie...ale postanowilam ze nie popuszcze ,w koncu ja tez mam prawo zeby cos bylo po mojemu a nie wiecznie ulegac dla swietego spokoju..... Rebeko...oj,no to rzeczywiscie chyba sie ucieszysz jak juz te zabki w koncu wyjda...tyle ,ze po tych pierwszych te kolejne moga sie podobnie przebijac,czego nie zycze...u mnie dzieci raczej nie miały z tym problemow ,jedynie to ze ciagle mokre pod broda były i widze ,ze Maly ma podobnie,kupilam juz ostatnio sliniaki chociaz jeszcze nie uzywam... Eliso witam i jak reszta dziewczyn ,zachecam do czestszych odwiedzin;)... Wesoła ...a u mnie dalej sloneczka niet :(...dobrze chociaz ,ze w miare cieplo...no ale wiadomo ,gdzie mi tam do stolicy :):):) Rzeno... oj ,cos mnie Twoja skrzynka wczoraj zle potraktowala i nie przyjeła @,dzisiaj postaram sie jeszcze raz napisac,bo wczoraj juz pozno bylo i nie mialam sil myslec o co chodzi;)... Wszystkim zycze milego dzionka i posyłam moc 👄 i 🌻 ....i na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cosik to kafe mnie zaczyna denerwowac:(... Rzeno...do tego jeszcze Twoja skrzynka sie buntuje i tez odsyla mi moje @,i wczoraj i dzis :(...mam nadzieje ,ze to chwilowe,bo ostatnio nie mialam problemu...w kazdym razie dzieki za @ i posyłam moc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Piszę, choć nie wiem czy dojdzie - mogę czytać... ale z wysłaniem kłopoty. Rano wciąż miałam komunikat, że nie ma takiego portalu... potem, że brak dostępu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co próbuję wejść - pokazuje się napis: Błąd: brak dostępu do bazy danych. Spróbuj ponownie za chwilę. Udało mi się wejść na Redakcje Kafeterii: http://f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=6 i na tym topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4263995 znalazłam ten tekst: 14:36 [zgłoś do usunięcia] mod_k prosimy o cierpliwosc , nam tez jest to nie na reke , ale mozemy tylko czekac az naprawia usterki mod_k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz topik ma tylko jedna strone :-P... przedwczorajsza :-O... nawet nie moge zobaczyc czy ktos cos napisal :-(... Szalenstwo zapanowalo na kafe :-D No nic, zagladne pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, u mnie są chyba wszystkie stronki teraz, ale zniknął pierwszy wpis Annapo buuuu Kiedy naprawią nasze kafe ???? brak mi Was. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wpadlam powiedziec dobranoc i zobaczyc czy juz wyleczyli nasze kafe,ale chyba nie do konca ,no coz zobaczymy co jutro przyniesie....a teraz zycze milych snow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam problemy z dostaniem sie caly dzien wiec problem globalny :o oby jutro bylo lepiej! Chociaz juz od rana bede musiala wlaczyc motorek, a potem przychodzi kumpela z dzieciakami wiec mi dom rozniosa ... Rebeko, dzieki za trzymanie kciukow! Szef dzis ranoi zadzwonil i przeszla moja prosba o wolne piatki!!! :D ten tydzien jest pelen dobrych wiadomosci, nawet loterie wygalam (10funtow ale zawsze to wygana, nie?) OK, ide spac i oby jutro tez jakas dobra nowina przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...:D Dzisiaj z rana stoi kawa i śmietana placuszek drożdżowy ze śliweczkami....{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>{_}>...Rebeka!!!;)...ale nie umyłaś tych swoich kubeczkó po wczorajszej kawie...ja tu wchodze a na kubku wąsy...hihi... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUusta] sprawdzilamtą skrzynke i mam problem...zmienialam haslo i chyba sie cos poknociło i nie moge wejsc:(jak zglaszalam ze zapomnialam wyslali mi @ na alternatywne konto ,a tamtego tez nie pamietam i ..."D"... nie wiem co zrobic..chyba zostanie mi założyć nowe konto hmm...ale juz nie mam waszych @ zadnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatkowe 🖐️ :-) W nowych okularkach i przy dobrej kawie do Rzeny do Was klikam ;-) Rzena 🌻 - no widzisz jaki leniuszek ze mnie ;-) ... obiecuje poprawe !! Dzisiaj zaraz po kawie do zmywarki wstawie i na jutro beda czysciutkie :-D. A o @ sie nie martw, jak zalozysz nowa skrzynke to wyslij cos na moj @ pod nickiem to Ci posle adresy dziewczyn. Dea 🌻 - strasznie sie ciesze ze Ci sie udalo :-) !!! Bedziesz mogla wiecej czasu z dziewczynkami spedzac :-) Moze rzeczywiscie piatek nie bedzie wyjatkiem od reguly i tez przyniesie jakas dobra wiadomosc :-) ... na przyklad taka ze kafe zacznie normalnie dzialac ;-)... choc narazie sie na to nie zanosi, bo dalej tylko jedna strone widze... Kaszubko 🌻 - masz racje !!! Na podgladzie pokazuje sie pierwsza strona i nie ma pierwszego wpisu Ani :-( !!! Ania 🌻 - macie w planach przeprowadzke ?!? Przeciez dopiero co remont robiliscie ? Moze jakies "dobre duszki" za Ciebie to prasowanie odpracuja ;-) ...? Dzisiaj przed praca bylam sobie dac krew odessac ;-) bo juz do mnie wczoraj gin zadzwonila, ze od 2 tygodni czeka na wynik :-P, wiec sie zmobilizowalam i wstalam wczesniej... Co z tego, jak pod laboratorium tuptalam pozniej 15 minut :-O bo dopiero od 7h00 otwieraja ... ot, ofiara losu ze mnie :-D :-D. Wszystkim posylam promyki slonca i zycze milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebekano to juz sie ciesze dobrze ze zmywarka działa:D:D:D:D a co do @ do mi strasznie zal bo tyle waszych fotek bylo ,@-ki od Kaszubki❤️barwne i kolorowe...tak mi żal!!!!!:( jeszcze czekam czy sie odezwą z serwera poczty moze mi wyslą @ na konto ***i zrobie w tedy nowe haslo i uda sie je jeszcze od\yskać:( mam zagryche od 3 dni ...pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Zabrałam się za robienie dżemu aroniowo-jabłkowego :D Trochę to potrwa... odezwę się, gdy już wszystko zrobię. Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ...Kaszubko❤️dżemik powiadasz mniammm mniammm właśnie zjadłam truskawkowy:DTwój znalazł się jak dar z nieba:D:D:ddziekijemy!!!!:D:D:D:D:D🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam razem z Brianem:) Maly strasznie juz marudził na foteliku i teraz w ramach relaksu siedzimy i czytamy ,co tam ciotki napisały hi,hi... przed chwila zrobilismy kluski z serem i pieczarkowa na obiad dla rodzinki,alr rodzinka jeszcze nie zjechala do domu takze mamy chwilke wolnego... niestety komp jakos za malo atrakcyjny i chyba ,mama odezwie sie do ciotek pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis dzien prezentowy musialam kupic prezent dla taty bo imieniny i dla mojego Stefana!!:D kurde, nie ma 40latka w sklepie! nic, nauczymy sie tylko piosenki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja dzisiaj(już)wariuje!!!😠założyłam nowe konto@ i znowu nie moge wejść.Co sie dzieje? zaposalam nawet wszystko na kartce by sie w niczym nie pomylić i znowu nic nie moge wjść...pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×