Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko ❤️śliczne DOBRANOC dziekje bardzo pocieszakjce po rozmowie z synem,nie przechodzi dobrze pierwszego dzia i nic nie jadl bo mu z nerwow nie dobrze no ale jak sie wyśpi to mam nadzieje ze bedzie ok.:0 Rebeko ❤️kochana ja nic wiecej niż Kaszubka nie wiem:(ale mam nadzieje że Ci się uda👄 Dobranoc ...papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Bardzo;) Przepraszam, że nie piszę często ale nie mam już dostępu do netu, poza tym biegałam załatwiać sprawy związane z meldunkiem no i urządzamy się by w lutym się wprowadzić Pozdrawiam i jak juz bedę na swoim to podeślę fotki,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Goja ❤️ W Dniu Urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni !!! (¯`:´¯) (¯ `•.\|/.•´¯) (¯ `•.(۞).•´¯)░(¯`:´¯) (_.•´/|\`•._)(¯ `•.\|/.•´¯) (_.:._).░(¯ `•.(۞).•´¯) (¯`:´¯)░░(_.•´/|\`•._) (¯ `•.\|/.•´¯)░░(_.:._) (¯ `•.(۞).•´¯) (_.•´/|\`•._) wszystkiego naaajlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! GOJA❤️👄....szczęścia i powodzenia życzy rzena👄w tą 18-nastke:Ddużo zdrowia i rodości oraz dużo gości:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haitipomoc
NUMER KONTA: 41 1020 1013 0000 0702 0005 9055 (z dopiskiem "Haiti") numer konta możesz sprawdzić na http://74.125.93.132/search?q=cache:lFM4dhU2-c0J:www.unicef.pl/+unicef+dla+haiti+numery+konta&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl Te dzieci błąkają się same po ulicach, są bezradne bez opieki, ich rodzice zginęli pod gruzami, każda złotówka się liczy, dla Ciebie to tylko 5 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOJU 😘😘😘 wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat ... i dla wsiech 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys Jest sierpień, miasteczko na Lazurowym Wybrzeżu, sezon w pełni - ale leje,więc puchy. Wszyscy pozadłużani - KRYZYS! Na szczęście do jednego hoteliku przyjeżdża bogaty Rosjanin. Prosi o pokój. Rzuca na stół 100 $ i idzie go obejrzeć. Hotelarz chwyta banknot - i natychmiast leci uregulować należność u dostawcy mięsa, któremu zalega. Ten łapie banknot - i leci zapłacić nim hodowcy świń,któremu zalega za towar. Ten łapie te 100 $ - i leci zapłacić dostawcy paszy. Ten z ulgą bierze pieniądze i z tryumfem wręcza je prostytutce, z której usług korzystał (kryzys!) na kredyt. Ta łapie pieniądz - i leci spłacić dług w hoteliku, z którego też korzystała na kredyt..... i w tym momencie Ruski schodzi z góry, oświadcza, że pokoj mu się nie podoba - więc bierze swoje 100$ i wyjeżdża. Zarobku nie ma, ale całe miasteczko jest oddłużone i z optymizmem patrzy w przyszłość!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zza zaspy ;) Skladam życzenia :) Dzięki za wyęczenia :) Humorem zarażam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 ja tylko ,zeby sie zameldowac i liste podpisac,jak to wponiedziałek mam sporo do nadrobienia domek trzeba ogarnac,a tu juz prawie południe:( rano przyjechal pan z Agencji Rolnej i tak nam zeszło;) Moj mały dzisiaj o 3 w nocy był juz wyspany i do 6 rano wymagal uwagi:(...takze jakos tak ciezko mi dzisiaj zaskoczyc... Goju🌻 a nawet cały bukiecik 🌻 i 👄 z okazji urodzin,a poza tym to najlepsze zyczenia :przede wszystkim duzo zdrowia,miłosci,radosci i spelnienia marzen.... Rebeko🌻 w sobote chcialam Ci przesłac cosik na wanadoo i chyba sie juz nie zmiesciło ,bo dostalam zwrot,z tym ze to dosyc spora przesyłka i moze to u mnie cos nie gra... wysłałam to samo do Dei i jak do niej dojdzie to postaram sie poslac do Ciebie ale na inna skrzynke,dam znac w razie czego... U mnie zaczeło na nowo sypac i robi sie nie ciekawie:( a w dodatku moj staruszek komp sie rozsypał i teraz tylko laptop nam zostal,czyli znowu kolejki:):) no nic musze konczyc....zycze wsiem dobrego dzionka i posyłam po 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pracy mam sporo ale nie moglam nie zagladnac, juz chocby tylko po to zeby naszej Goi zyczenia zlozyc :-) ... 😘 Goja Kochana, zycze Ci duzo zdrowka, radosci, milosci, usmiechu nawet w pochmurne dni i przede wszystkim wytrwalosci ... i przesylam Ci caly bukiet 🌻 ... niestety tylko wirtualny ale za to z calego 😍 :-) 😘 U nas wszystko po staremu tzn Ala dalej przeziebiona :-( (ja zreszta tez, ale to juz mniej wazne). Noce mamy nieciekwe bo ja nie moge spac a jak juz zasne to sie Ala budzi :-O... Jak jest M w domu to jeszcze jakos mozna wytrzymac, ale jak jestem sama, tak jak tej nocy, to masakra :-O... no ale nic to, przezyjemy ;-) Wczoraj bylismy u rodzicow i objadlam sie do wypeku ptasim i zupa ogorkowa (nie ma to jak znajomi wracajacy z Pl ktorzy przywoza dobre rzeczy :-D ) Erato 🌻 - tylko mi sie nie waz tej wizyty w srode odwolywac !!!! Wszystko inne jest niewazne !!! Kaszubko - myslisz ze mage Ali syrop z cebuli podac ...? Ja okropny straszek jestem jesli chodzi o padawanie jej czegokolwiek nowego ;-)... Dea 🌻 - powodzenia w walce z butla ! Jak Olenka nie chce butli to moze kubek ...? Sama nie wiem, u nas sie butla przyjela bez bolu, wiec niewiele Ci pomoge :-O... Ania 🌻 - wspolczuje pobudki , hehe :-D U nas sie jeszcze nic takiego nie przytrafilo ale mam zamiar kupic Ali prawdziwa "dorosla" pidzamke" ;-)... i az sie boje co to bedzie jak sie do pampersa dorwie :-D A co do tej przesylki to moze rzeczywiscie skrzynka byla przepelniona ... ciekawosc mnie zzera ;-) wiec wysylaj :-) Rybko 🌻 - 🖐️ :-) She 🌻 - powodzenia i czekamy !! Rzena 🌻 - dla Dawidka pozdrowienia i caluski od Ali !! Zycz mu zeby nastepne dni byly lepsze... Klawiaturka juz ok (dziekuje Kaszubko za chec pomocy 😘 !! ) ... nie pomoglo (to bylo to o czym w pierwszej chwili tez myslalam) ale sobie poradzilam ;-) tylko juz pozniej stracilam ochote na siedzenie przy kompie, a wczoraj go nawet nie wlaczalam... moze dzisiaj wieczorem mi sie uda na chwilke do Was wpasc i dwa slowka napisac... a teraz juz lece na posiadowke :-O ... Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🌻 u mnie z butla tez bardzo kiepsko:(...wydaje mi sie ,ze winne to ze dzieci nasze znaja tylko naturalne butelki,ja juz probowalam i kubeczek niekapek ,ale maly potraktowal to jak nowa zabawke,tyle ze ja do pracy nie ide tak jak Dea ,wiec u mnie nie jest to takie wazne... przesylke posle na adres z interii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak maleńka Ala to przyjmie :D powinno jej to smakować. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Strasznie wspłoczuje wszystkim mamom z butlami to naprawde ciężka sprawa by maluchy chcialy się przekonać,no i te nie przespane nocki tak wykańczają:( 👄mam nadzieje że szybko to się zmieni i dzieciaczki dadzą za wygraną;) Rebeka❤️dziekuje kochana i mam nadzieje że choć troszke się Dawidek ucieszy,Tobie sen z powiek przez chorobe a mi przez małego nic nie jest tak jak miało...:(----a swoją drogą,też mnie to ciekawi ,jak Kaszubke❤️jak radzi sobie ALICE z butelą ,próbowałaś już?:D 🌼Rybka❤️jak miło 👄Pozdrawiam:D Erato ❤️i jak u lekarza? Annapo❤️praca w domu i na roli to chyba za dużo :(a gdzie czas dla Ciebie,przykro mi że się męczycie po nocy,a dzień taki długi,no i to paskudne odśnieżanie jeszcze:(kurcze kiedy ta wiosna przyjdzie?! Sche👄powodzenia i cierpliwości w tych urzędach...👄 DEA👄wygrasz napewno👄 WESOŁA👄 Rudaco słychać ;) OK.I de się posmucić że jestem taka zła mama i wygnałam synka:(...pa Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - wszystkiego co tylko sobie zamarzysz kochana, przede wszystkim pomocnych raczek dookola i extra godzin w dobie :) Duzo szczescia i milosci, kochana!!! 😘🌻❤️ Rzena, wcale a wcale wyrodna matka nie jestes!!! Kiedy chcesz syna uniezalezniac, jak bedzie mial 40 lat? Nie martw sie, on na pewno swietnie sie bawi i nie bedzie chcial wracac ;) My z kubkami to narazie jestesmy na etapie tylko ich podgryzania, chociaz mam taki jeden i mala narescie zalapala ze z niego wode do objadku pije ... a z butli to najwyzej 100ml wypije :( ale i to dobre. Zdrowka dla Ali i Rebeki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bazo Wam dziękuję za wspaniałe życzenia ❤️ Stawiam kawkę , zamiast tortu faszerowane pieczarki :-) i zmykam do pracy. Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm, faszerowane pieczarki, mniam mniam!!! Lapie dwie i znikam ;) :p Mj niejadek mnie juz z rownowagi wyprowadza - dzis rano wypila ok 50 ml z butli, potem jakies 40 ml jej wlalam do owsianki, ktorej zjadla 3/4 :o A jak jej podalam z desperacji piers przed drzemka to mnie odepchnela 😠 chyba jestna mnie obrazona :o No nic, dobrego dzionka Kochane, ja zaraz sie biore za pieczenie ciasta migdalowego bo Duza idzie na randke do isabelli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawa juz jest (dzieki Goja 😘) wiec w dobrym humorze dzien zaczynam :-) A w dodatku noc dzisiaj mialam krolewska ;-) : zero pobudek :-) Rzena 🌻 - Ala z butli juz pije od ponad 8 miesiecy ;-) ... i poza tym ze ostatnio na mleczko nie ma za bardzo apetytu :-P to nie mamy z butla problemow. A co do Dawidka to Dea ma racje : musi nabrac troche niezaleznosci, w koncu z Niego juz duzy chlopak :-) .. ale rozumiem ze serce boli jak widzisz ze jest smutny :-(... Ania 🌻 - nic nie doszlo :-(... moze sprobujesz jeszcze raz na wanadoo ? Plizzzz, bo mi ciekawosc nie daje spokoju !!! !! Skrzynke oproznilam... Brianek ciagle jeszcze je "na zadanie" czy ma juz stale pory posilkow ? Kaszubko 🌻 - troche sie boje Ali dac ten syropek do picia (cebula) ale dostalam inna rade zwiazana z syropkiem ;-) dzisiaj bedzie wyprobowana :-) Dea 🌻 - randka u isabelli ...? Ali zajelo bardzo dlugo zanim zalapala jak sie z kubka pije, tez go na poczatku tylko gryzla :-D ... a i tak do dzisiaj pije bardzo malo i trzeba jej caly czas przypominac i proponowac... Nie bede tu zasmiecac ale mam do Ciebie mala pytanko odnosnie jedzenia, bo Ala tez niejadek ostatnio... napisze pozniej maila... Posylam po 😘 i zycze milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam, Aniu, ja tez nic nie dostalam :o wyslalas na dea_erw@yahoo.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola!!!!! Chodz i stronke otwieraj!!!! :D:D:D Rebeko, fajnie ze nocke mialyscie lepsza :) ❤️ A randka u Isabelli to taka play date - tzn zabawy z kolezanka (ponoc best friend) z przedszkola - fajnie ze i ja z matka tez sie zgadzam wiec dzieci sie bawia a my klachamy przy herbacie i ... ciescie :) czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istronkę otwieram :P Z tej okazji faworki wystawiam proszę się częstować są pyszne i dużo( mama moja smażyła) , jak karnawał to karnawał :D:D:D:D:D:D:D:D hi,hi,hi,hi............i kapkę likierku na rozgrzewkę;), bo zimno okropnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 I znów Wesoła 👄 pierwsza na stronce :D i ja nie muszę nic stawiać... ale jednak coś postawię.... eklerki z czekoladą http://poprostugotuj.home.pl/upload/eklerki_z_czekolada.jpg Rebeko 👄 nie lubię doradzać, co dawać maleńkim dzieciom... boję się. Syrop z cebuli może być... nie powinien zaszkodzić, Ala już troszkę podrosła... je coraz więcej... i cebula chyba już jest w jej jadłospisie... Również z syrop z kwiatów mlecza.. ale takiego syropu nie ma w sprzedaży... prawdopodobnie. Moje dzieci były bardzo krótko karmione piersią - szkoda... 👄 dla Was... czas dziś płynie dość leniwie... spokojnie. http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Wesola, 😘 za otwarcie stronki ;) A to juz karnawal??? qrka skubana :o ale mi zycie przelatuje obok .... a ja faworki barrrdzo lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee, ales mnie Wesola zmylila!!! Tlusty Wtorek dopiero 16go Lutego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiają mi nowe drzwi do mieszkania... co chwilę coś tam wiercą... stukają, pukają. Wrzuciłam następne fotki do garnka... :D Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×