Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Tak na szybko bo padam na pyszczek :-(... Kaszubko 🌻 - brawa dla corek, tak byc powinno !! Jeszcze tylko jeden dzien oczekiwania :-) Dea 🌻 - ja tez na kwiatki mam mala nadzieje ... M "obchodzi" zazwyczaj jedno swieto w roku... czasami sa to imieniny, czasami urodziny, czasami rocznica slubu...co rok cos innego i nigdy nie umiem za nim trafic :-D Juz dostalam kwiaty na Walentynki to ryczalt na ten rok wyczerpany :-D Anina - moze mi torta dla malej na niedziele upieczesz ? Tylko musialabys u siebie upiec i przywiezc gotowy bo ja pieca nie mam :-D. Z gory dziekuje :-P Ja na moja oponke juz przestalam zwracac uwage... niestety :-O Ania 🌻 - tez czekam na jakis piatek ;-) bo mi tego troszke brakuje... a tu widzisz za kazdym razem cos wypadnie :-O... jutro znow odpada bo bede sie musiala konkretniej po domu zakrecic... w niedziele mamy gosci a w sobote bede sama z Ala to za duzo przy Niej nie zrobie... Jutro tez mam "cieply dzien w pracy" ... ale postaram sie choc na chwilke zagladnac... moze liste obecnosci wystawie ;-) ... DOBRANOC !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke porywam w przelocie (dzieki Anina 🌻 ), pozdrawiam i zycze milego dnia !! Jeszcze tylko tak niesmialo liste obecnosci na stoliku klade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie mogę się obudzić nawet po konwersacji z szefem :D Zima nie daje za wygraną, w nocy napadało ok. 10 cm śniegu 😭 😠 dobrze, że drogowcy nie zaspali i piasku z solą nie żałowali ;) przynajmniej dojechałam na czas do pracy Annapo pisanie o ciastach zwabiło resztę dziewczyn :D hhihi Rebeka72 jeśli mieszkasz we Wrocku, to chętnie torta Ci upiekę dla mnie to żaden problem Dea Erw szczerze mówiąc to wole piec niż gotować ;) .. a na dzień kobiet, jak co roku dostane czerwoną róże zresztą na nic więcej nie liczę :P kaszubka a co będzie w sobotę, bo nie doczytałam Pozdrawiam i 👄 zostawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiellou,hiellou :) Wielki powrót zimy....hi,hi,hi,hi ale się nie boimy prawda ;) Podobno jeszcze tydzień i będzie wiosna,wiosna wonna i radosna :D:D:D:D:D:D:D:D:D To fajnie przynajmniej wirtualnie można skosztować ciast i nie przytyć od nowej koleżanki:classic_cool: Już za chwileczkę już za momencik weekend......coś pełno zapożyczeń w tym moim poście :P Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Od rana pada śnieg i zaczyna zawiewać :D Nie mam głowy do pisania... żyję już jutrzejszym dniem... bo mąż od rana tylko gada.. martwi się, czy dojedziemy... że zawieje drogi itp. Anina - spójrz na ten obrazek... coś Ci to wyjaśni :D http://walkie.cegla.art.pl/do%20strony/tesciowa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia00
Czy oby na pewno co roku dostajesz czerwoną różę. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKONCZYLAM :-) !!! Zaczynam week-end :-) ... no nie do konca... musze wstapic po butelke szampana na niedziele, no i czeka mnie dzisiaj ogruzowywanie domu :-O... ale nic to :-) najwazniejsze ze przedemna dwa dni w domu :-) Jak dam rade to zagladne wieczrem na chwile... A narazie po 😘 i [kwiat) posylam :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja tylko na moment... 1.Pozdrawiam Wszystkich gorąco... 2.U mnie straszna śnieżyca...:( 3.Mały zawalił testy z matemy i nie wiemy czy sie zakwalifikuje na olimpiade:( 4.DZiekuje za @ wszystkim i po 👄ku dla karzdej:D ------------------------------------------------------------------- A poza tym niańcze dzieci siorki ,najmłodsza Paulinka ma zapalenie oskszeli i siorka jest z nią w szpitalu ...tak wiec wybaczcie nieobecnosc ,siorka nie ma netu a ja śpie u niej:( mam nadzieje że malutka szybko wyjdzie z choroby i wroci spokuj w rodzinie...Jaszcze raz pozdrawiam i do usłyszenia👄 Ania 1 🌼witaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Pisze szybko bo prawdopodobnie zaraz bede musiala jechac po M do pracy i tak w kolko ...a u was juz weekend powoli...my w tym tygodniu jeszcze jutro,coz zrobic,trzeba robic. Mam dla was pewna niespodzianke ale zdradze ja dopiero jak sama bede pewna hihi,tylko prosze nie mylic z ciaza,nie,nie.Przypuszczalnie juz w tym m-cu bede wiedziala co i jak :D Anina 🌼 Witaj i nie kus tymi ciastami,pieklam trzy dni temu sernik ale nie wyszedl,tzn;wyszedl,tylko niemam maszynki do mielenia i miksowalam mixerem,wyszlo z grudami ale skoro juz go niema,musial byc dobry,aaa,do sera dodalam budyn i bita smietane. Rebeko 🌼 Musze Ci powiedziec,ze jesli chodzi o uroczystosci typu;urodziny,imieniny,walentynki czy dzien kobiet to MM pamieta o wszystkim,wlasciwie to on co tydzien kupuje mi kwiaty az nawet sama czasami mowie nie bierz bo postoja dwa dni i kapcie,ale jak robimy zakupy w piatek to sam leci najpierw po kwiatki a pozniej totka hihi. Kaszubko 🌼 Fotka super,wygladasz wystrzalowo,mysle ze rzucisz jakies fotki z weseliska. A tak z osobna to Duzo Szczescia dla Mlodej Pary i dla Ciebie moc 👄 trzymaj sie i baw sie dobrze. Dea 🌼 Kochana,wiem co czujesz przed badaniami,ja nastepne mam dopiero w sierpniu ale mysle ze juz wszystko bedzie ok,tylko przez 9 lat mam badania kontrolne i tabletki.Trzymam mocno kciuki aby wszystko bylo ok,mowili mi ze przy drugiej ciazy mozliwe jest,ze wszystko samo zanika,jak widac u mnie w druga strone poszlo,ale Tobie zycze jak najlepiej.Jak myszki Dea,buzkai dla nich. Rzena 🌼 Nic sie nie martw,bedzie dobrze,zreszta jak widac,Twoje dziecko jest bardzo dobre z matematyki,jak sobie pomysle ze ten moj synus ma takie braki w szkole tutaj,to az ci zazdroszcze...a Ty sie martwisz olimpiada,hiiii,zartuje,wiem ze dumna jestes z niego ale da rade,nie boj nic. Buziaki dla Paulinki 👄 aby szybko z tego wyszla. Annapo 🌼 Tak czasu mamy widac nie za wiele i ja na domiar tego wcale nie zajmuje sie gospodarka,podziwiam Cie Kobieto i chyle czola. Powiem ci ze czasami usypiam na stojaca,wstaje z M o 5-ej - 6-ej zalezy,jade z nim,wracam bo potrzebuje auto,jade do pracy,wracajac albo jade po niego albo do domu po to by popatrzec co jest w lodowce i znowu w droge bo i tak musze go odebrac,wracamy,robie obiad,pozniej sniadanie na rano do pracy i do szkoly a to jeszcze jakies pranie,sprzatanie tylko jak mam sile,czas i checi,zalezy i jak juz wejde do lozka to nawet niemam sily pisac i tak sobie obiecuje ze codziennie napisze,.....ale zagladam :D Dziekuje za fotki super! ucaluj Brianka. Wesola 🌼 Moge podrzucic slonko do Ciebie bo u nas w nadmiarze a przez szybe tak goraca,zreszta okna mamy otwarte non stop. +9 She 🌼 Jak na mieszkanku? zyjesz? Wiecie co dzisiaj jak popatrzylam ile mam zaczetych tekstow na wordzie do was to az postanowilam to skasowac i napisac jeszcze jeden,widze ze zdaze hihii,dzis juz chyba niedam rady zajrzec ale nawet nieobiecuje ze jutro zajrze bo pracujemy...... W razie czego milego weekendu i wszystkiego co Naj z okazji Dnia Kobiet. Rebeko :D zapomnialam,kilka razy mialam postawic kawke ale tylko na kawce by sie zkonczylo i pozniej dowalilabys mi na koniec ze Wesola stronki otwiera z a ja kawke tylko stawiam co? hihihi....poczestujesz chyba szamp[anem co? dorzuce swojego bo mi smaka narobilas a niedlugo jeszcze zakupy .......Buziaki dla Alice,sliczne fotki. Udalo sie,napisalam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼 Dla Ciebie moc 👄👄👄 bo zapomnialam o Tobie. Jade juz!!! nawet co nieco zrobilam w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :-) My z Ala juz na nogach od 2 godzin ... a wczoraj do polnocy na mopie atalam :-O JA CHCE SPAC !!! :-( Moze po obiedzie razem sobie drzemke zrobimy...; :-P Erato 🌻 - no to mi teraz wbilas klina z ta niespodzianka ;-)... Bede sie zastanawiala przez caly WE.... albo i dluzej :-D A co do tej porannej kawy ... hehe, wiesz ze kobiecie to nigdy nie dogodzi... Jak Was wogole nie ma, to prosze o chociaz pomachanie lapka, a jak pomachacie to sie dziwie co tak skromnie :-D Trzymaj sie "turbo woman" :-D !! Rzena 🌻 - Duzo zdrowka dla Paulinki 🌻 Dawidkowi powiedz ze testy jeszcze o niczym nie swiadcza ... bnapewno nastepnym razem bedie lepiej !! Buziaki dla Niego !! Wesola - pewnie ze nie boimy :-D Anina - do Wrocka mam jakies 1400km... szkoda :-D Dziekuje za dobre checi !! Kaszubko 😍 - dzisiaj WIELKI DZIEN :-) Zloz odemnie, prosze, serdeczne zyczenia mlodym :-) !! Pogoda ;-) sie nam zepsula, ale chyba za chwile mimo wszystko pojdziemy na maly spacer... Myszka domaga sie mojej obecnosci :-) ... wiec stawiam kawe i zycze milego dnia !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko 👄 będę pamiętać - taką mam nadzieję :D Za niecałe 3 godziny wyjeżdżam... za 4 godziny już będę mieć synową hihiihihi Miego dnia wszystkim. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! przepraszam ale znowu nie bardzo mam czas:(......wpadlam na chwilke ,bo przeciez u nas dzisiaj wielka uroczystosc,pierwsza w tym roku....;) i jakos glupio by mi bylo zeby z tej okazji nie zlozyc zyczen... Droga Alicjo! Zycze Ci wszystkiego dobrego,milosci rodzicow takiej jak w pierwszych dniach Twojego zycia,duzo usmiechu na buzce,wesolych zabaw,fajnych zabawek,duzo zdrowka i radosci .👄 Wszystkim paniom zycze dobrego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 A było to tak: 00:13[zgłoś do usunięcia] ellisa UWAGA!!!! wiadomość którą otrzymałam o godz. 15.42 w dniu 7 marca 2009 (więc pododawać sobie i poodejmować godziny ) cytat sms'a Rebeki: "Mam 4 godziny, 47 cm i na imię Alice Pozdrawiam wszystkie topikowe ciotki w imieniu własnym i od szczęśliwych rodziców :-* . Do "zobaczenia" za kilka dni!" koniec cytatu uznałam że trzeba to Wam przekazać natychmiast po nawiązaniu kontaktu z netem" STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT Kochana Alu - bądź szczęśliwa ❤️ kochaj i bądź zawsze kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozno-wieczornie :-) 😍 Dziekujemy za pamiec i zyczenia :-).... zostawilam dla Was szampana Y Y Y Y Y Y Y Y Y... i torta, prosze sie czestowac :-) Wiem ze pozno :-(... prosze o wybaczenie ... wczesniej nie dalam rady zagladnac... chcielismy jechac dzisiaj do kosciola, pozniej trzeba bylo troche do obiadu przygotowac, wiec caly poranek byl zabiegany. No ale impreza sie udala :-) dzien bogaty w emocje :-)...znajomi pojechali juz po 19h00 a M dopiero przed chwila wrocil, bo odwozil rodzicow. Jak sie troszke ogarne to posle kilka fotek... Jakos mi ciezko uwierzyc ze to juz rok... o 11h40 az mi sie lezka zakrecila ;-)... Pozdrawiam sedrecznie cale mile grono :-) Bede jutro :-) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po imprezie :o Alice teraz wie jaka ma ciotke w Londynie, spoznialska :( Ale nic straconego, bo przeciez ciagle jej urodzinki :) Pewnie Perelka spi smacznie po calym dniu wrazen ❤️ Alice, oby sen twoj zawsze byl slodki i niezaburzony zmarwieniami; oby poranki zawsze sloneczne i ubarwione spiewem ptaszkow; oby dnie przeplywaly zawsze w zabawie i tancu; oby wieczory byly przepelnione smichem i miloscia ❤️ Rosnij zdrowo nasza 'Pierwsza Topikowa Perelko' 🌻😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, jak synowa? Nie pokazala jeszcze rogow? ;) Jak bylo? pisz, ja uwielbiam wesela! na dobranoc Wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry sloneczny i mroźny :) Wszystkim po🌻 naręczu tulipanów :D:D:D:D:D:D Pięknego dnia i dużo optymizmu :) Kawa na stole i rogaliki maślane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :-) Dea 🌻 - slicznie dziekuje :-).... nie wazne ze spoznialska, najwazniejsze ze jest 😘 Kaszubko 🌻 - 😘 :-) Ania 🌻 - za 3 miesiace czekaja nas nastepne uroczystosci :-) I pomyslec ze jak sie poznalysmy to nikt nikt przypuszczal ze ten topik bedzie taki "plodny" ;-) :-D Za oknem piekne slonce :-) (chociaz mrozno ;-) ) a ja jestem dzisiaj nie do zycia :-O... Niewyspana jestem od 2 tygodni :-O i nie mam pojecia kiedy sie wyspie :-O... No i znow mi sie nazbieralo spraw do zalatwienia :"roczkowa" wizyta u pediatry, zapis Ali do "ogrodka", wyrobienie jej paszportu, musze sie w koncu wybrac do fryzjera bo strasze :-O, do dentysty tez by sie przydalo, nasz wyjazd do Pl sie zbliza (a tym samym chrzest i wesele) i przydalo by sie pomyslec nad jakimis "kreacjami" ;-)... Czwartek i piatek wzielam sobie wolne, moze chociaz z tym ogrodkiem i paszportem zalatwimy... No dobra juz przestaje gledzic ;-)... wiem ze kazdy ma swoje problemy, ale jak to dobrze robi czasami sobie pomarudzic :-D Stawiam kawe "szatana" i zycze wszystkim milego dnia !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - no widzisz, jeszcze o Dniu Kobiet zapomnialam :-P Dzieki za robaliki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek ❤️ Alice 👄 ❤️👄 Wszystkiego Najlepszego i samych usmiechow na twarzyczce 🌼 Juz mamy roczna ,,Dame,, w naszym komplecie,spoznione zyczonka ale szczere.🌼 Rebeko 🌼 Witaj w klubie niewyspanych..ale kawka mile wskazana. Fryzjer mowisz...wlasnie w piatek sama farbowalam wlosy i podcinalam ,jakos fryzjera omijam latami. Wesola 🌼 dzieki za tulipany,u mnie cieplo i bezdeszczowo,posylam dobra pogoade. Kaszubko 🌼 No zdradz nam kochana jak sie bawilas i jak imrezka wyszla bo my ciekawe. Annapo 🌼 Nie szkodzi ze czasu masz malo wazne ze jestes. Dea 🌼 Milego dzionka w pracy. Kochane,dzis wzielam wolne i wiecie co? spac niemoge,hiii. M zaspal do pracy bo budzik nastawil dwie godzinki pozniej ale ja sie obudzilam bo cos za bardzo auta slyszlam i dobrze bo pojechal by od razu na drugi depot.... Zaplanowalam male sprzatanko w domu to czasu wiecej sie przyda a jeszcze zaczelam wczoraj wieczorkiem czytac ,,Biblie,, opowiedziana dzieciom i wciaglo mnie,przynajmniej poczytam bo zawsze chcialam ale nie bylo czasu. A teraz zycze wszystkim milego dnia i wpadne pozniej na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 no to ja tez posylam wszystkim topikowym paniom wirtualne🌻 i duza porcje dobrego humoru z najlepszymi zyczeniami z okazji Dnia Kobiet... Rebeko🌻ja tam lubie jak narzekacie ,bo przynajmiej wiem ze nie tylko ja mam problemy i zaraz jakos lzej na duszy:P...pewnie ze fajnie byloby bez tych ciaglych klopotow ,ale kiedys czytalam takie zdanie :"nie zycz komus zeby mu sie skonczyly klopoty ,bo wraz z nimi konczy sie zycie" ... no to chyba z dwoja zlego;) Oczywiscie z utesknieniem czekam na fotki i mam nadzieje ,ze tym razem bedzie tam tez Twoja buzka:)... Rzeno🌻Fajna z Ciebie babeczka 👄 za to ,ze mozna liczyc na Ciebie w klopocie...mam nadzieje,ze Paulinka szybko wyzdrowieje,czego zycze.. Erato🌻Prosze Cie nie chyl juz tego czola przede mna ,bo mi glupio....tez bardzo ciezko pracujesz wiec nic mi sie nie nalezy ,moze nawet czasami mam lzej niz Ty....duzo zdrowia i oczywiscie czekam na wyjasnienie tajemnicy;) Kaszubko🌻 no i jak tam sie bawilas? Dea🌻 no to u Ciebie nastepna imprezka...mowia ze pierwszy rok najtrudniejszy,a potem juz samo leci...no to jeszcze troszke przed nami...jak postepy w poruszaniu? Wesola🌻dzieki za tulipany,to jedne z moich ulubionych kwiatow...chyba wlasnie dlatego ze najwczesniejsze,a poza tym super pachna....... no ok juz koncze ,bo tez troszke mam na glowie a i maly sie dopytuje o mame:) milego dzionka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ❤️ a ja posylam Wam bukiety wiosennych slonecznych zakili Piekne Kobiety!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻😘😘🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻 🌻😘😘🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻😘😘🌻 😘🌻🌻😘😘😘😘🌻😘😘🌻🌻😘😘🌻😘😘😘😘🌻🌻😘 😘🌻🌻😘😘😘😘🌻😘😘🌻🌻😘😘🌻😘😘😘😘🌻🌻😘 🌻😘😘🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻😘😘🌻 🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻😘😘🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, u nas mobilnosc robi postepy :) mala juz sie coraz wyzej podpiera na boczku, tak do siadania. Jakies raczkowanie jest, takie do tylu i ciagle ja do kuchni ciagnie ;) ale tam kafelki i juz biedula katar ma :o Kiedys sie rozbiega, nie ma spiechu ;) Erato, no szkoda ze musisz dzien wolny brac zeby pracowac a nie odpoczywac :o chociaz ja tez juz myslalam zeby doprowadzic dom do czystosci to inaczej nie bede mogla :( Dobrego dnia Babeczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 🌼 Kobieto, królowo, szatanie, aniele, Motylu, głazie, kwiecie, Duchu z niebios w ludzkim ciele, Nie ze świata, a na świecie. Niepozorna, niepojęta, Odmienna i jednakowa, I słaba i nieugięta, Niewolnica i królowa! 🌼 Dostałam od męża czekoladki w ślicznym opakowaniu :D pamiętał. Wczoraj posłałam Wam @ trochę fotek z soboty 🌼 co więcej mogę napisać ? Przyjechaliśmy 20 minut wcześniej... przy drzwiach urzędu czekał na nas pan młody ze swoim szwagrem... dostałam od nich parę buziaków.. potem, już na korytarzu w urzędzie powitała nas synowa [ze swoją mamą] ... panna młoda ślicznie wyglądała. Wrażeń było dużo... trochę łez też poleciało - w czasie gdy młodzi składali przysięgę małżeńską... w tym czasie cichutko z głośników słychać było Walc z filmu "Noce i dni" Co jeszcze tu napisać ??? ano, miałam swoich "goryli" hihihi i to aż trzech - młodych, przystojnych chłopców... dwóm z nich spodobały się trzy moje dziewczynki... pewnie dlatego tak przy mnie chłopcy się kręcili hiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - fotki sliczne 😘 ... nawet wzruszenie mamy na nich widac ;-)... U nas tak zimno ze nawet na taras mi sie nie chce wyjsc ;-) ... az szkoda bo slonko slicznie swieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania [kwiat ] - pozbylam sie wyrzutow sumienia i bede teraz narzekac z czystym sercem ;-)... Dea - ja mam dla Ciebie jeden 🌻 ale tez od serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×