Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

prima aprilis!!! hihihi, ktos wam numer wywinal? :) Ja M tak, w pracy fajnie naciagnelismy tez kolege, ale nie moge uwierzyc ze tak sie dal zlapac ;) no i od razu weselej w pracy :) pomacham wam szybko bo ja o 12ej tez weekend zaczynam a tu jeszcze tyyyyle do zrobienia 🖐️ 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo, a ja calkiem zapomnialam :-(.... ale jeszcze sie dzien nie skonczyl ;-) Pospalam sobie dzisiaj troszke :-), pozniej zaliczylismy zakupy i obiadek, teraz drzemka... moze ja tez ;-) ...? Trzeba nabrac sil do sprzatania :-D... mam tylko nadzieje ze nie zacznie padac i M z Ala w domu nie ugrzezna, bo mam na dzisiajsze popoludnia bardzo ambitne plany :-P... Stawiam poobiednia kawe i zycze milego popoludnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 1 kwiecień - prima aprilis :D W 1962 r. Szwecja miała tylko jeden czarno-biały kanał telewizyjny. W Prima Aprilis "ekspert" ogłosił na antenie, że dzięki najnowszej technologii widzowie mogą uzyskać obraz kolorowy. - Wystarczy tylko nałożyć nylonową pończochę na telewizor - powiedział. W 1957 r. telewizja BBC ogłosiła, że dzięki łagodnej zimie i innym skomplikowanym czynnikom, szwajcarscy rolnicy zebrali pierwsze plony spaghetti. Informacji towarzyszył materiał wideo, pokazujący uśmiechniętych farmerów zrywających makaron z drzew. W rezultacie do telewizji zadzwoniły tysiące Brytyjczyków z pytaniem, jak wyhodować spaghetii w przydomowych ogródkach. Próbowałam oszukać męża - nie dał się nabrać... ale jeszcze do północy mam czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczaki ale świątcznie zaczyna się robić ;) Dzień dobry ale piękna pogoda :) mnóstwo krokusów zakwitło :) i ładnie się zrobiło :) Pozdrawiam wszystkich słonecznie i kawą częstuje i..............mazurkiem :) dla chętnych :)żeby nie było ,że kuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 A co tu takie pustki ?!? Wszystkie szaleja z porzadkami ? :-P Ja sie wyrobilam :-)... chyba cudem ;-)... nawet wszystkie okna pomyte :-D Po poludniu jedziemy z koszyczkiem a pozniej juz SWIETUJEMY :-) Zycze Wam Wszystkim radosnych spokojnych i przede wszystkim rodzinnych Swiat Wielkanocnych !!! Niech uplywaja w spokonej i rodzinnej atmosferze, na zajadaniu sie smakolykami ;-) i odpoczynku, bo tego chyba nam wszystkim potrzeba :-) 🌻 http://www.bobovita.com.pl/kartka/#/b7210869eb912eca62cbd1f7053129b9 🌻 Przesylam pozdrowienia i zyczenia od Rzeny, ktora z wiadomego powodu ;-) nie ma juz dostepu do neta... Narazie sie zegnam ... mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze do Was podczas tych Swiat zagladnac ;-)... 😘 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" ............(..(..( .............\..)..)._..-.._ ............__)/.,','........ ..........,"...........,--.... ........,"...@.........'.......\ .......(Y.............(...........;''. ........--.____,.....\..........,..; ........((_.,----'.,---'......_,'_,' ............(((_,-.(((______,- .......o00o.. vVVv..0000_.. o00o... (___).0000._.(_)_..0000.. .Y..|.(_)(_).0000.\| .\| ..\|//.(_).\|.\|/.|/.\| \\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|// _.__.__.__.__.__._ Witam Kochane ❤️ Oj dlugo mnie niebylo,przepraszam ale synus sciagnal mi takiego wirusa,ze musialam oddac kompa na odzyskanie danych z dysku,kompletnie nic nie moglam zrobic. Teraz jestem,wrocilam ja marnotrawna :D Pozdrawiam wszystkie Panie bez wyjatku i zycze milej spokojnej atmosfery. Wesolych Swiat Kochane ❤️ Ide gotowac zurek,ciasto juz upieklam i niedlugo mamy gosci w domku Pa,pa ❤️ Dziekuje wszystkim za zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Spokojnych,radosnych swiat Wielkiej Nocy w miłej rodzinnej atmosferze,smacznego jajka,mokrego poniedzialku i slodkiego zajaczka wszystkim moim dziwczynom zycze razem z moja rodzinka.... tyle na razie a jak juz dojde do siebie to moze cosik wiecej skrobne... Dzieki za kartki i zyczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj Wielkanoc sprawi, by obudziła nasze wielkie nadzieje, ogromne pragnienia, niesamowite marzenia, nowe myśli, aby stała się czasem naszej zadumy, radości, spełnień naszych, aby na nowo pozwoliła odnaleźć siebie wśród ścieżek zarośniętych naszymi niedoskonałościami... Niechaj pozwoli wybaczać, kochać, stawać się bogatszym duchem, lepszym nade wszystko... prawdziwym człowiekiem. Wesołych świąt!!! Serdecznie Was pozdrawiam i życzę przeżywania tych świąt w miłej, rodzinnej atmosferze ❤️ Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Najpiękniejsze, świąteczne,wielkanocne życzenia składam od serca. Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Wielkanocnych pisanek uśmiechu cały ranek jajek na twardo królika z kokardą mokrego Dyngusa fajnego psikusa rzeżuchy po pachy i smacznej kiełbachy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Życzymy: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego! Zyczy ruda z trzyletnia od dzisiaj juz Viki i z Konradkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat!!! I oby nie brakowalo w nich ciepla i milosci rodzinnej!!! U nas chata nie posprzatana, ale za to cieplutka :) Bylismy bez pradu, przez ponad 24 godziny. Panowie rozkopali mi caly przeddzionek i o 1.30 rano zapukali ze wszystko naprawione, ale dolkow nie zakopali. Nic to, nareszcie sie mozemy wykapac i ogrzac i wielkie gary pochowac ;) Swiata z przygodami :) Teraz bedzie sniadanko, a potem do przyjaciol na obiad swiateczny :) Dobrego dnia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham swiatecznie 🖐️ :-)... objedzona do wypeku :-D Dea 🌻 - nie ma to jak za krola Swieczka ;-) hehe, wystarczy kilka godzin i czlowiek zaczyna doceniac cywilizacje :-P Rudamaxi - sto lat dla twojej trzyletniej panny 😍 !!! Milego dalszego ciagu Swiat ... ja wracam dalej swietowac przy lampce winka :-) 😘 dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Śmigus-dyngus, dyngus- śmigus, nie kryjże się , nie wymiguj, bo dziś każdy , stary, młody, nie uniknie wiadra wody ! Prysznic, prysznic koło studni, już od rana pompa dudni. Kto choć z okna nos wysunie, wnet na niego strumień lunie! Strach wystroił się w sukmanę, całe plecy ma oblane. Na sołtysa psotne dziewki też chlupnęły pół konewki. A Maryśka? Jeszcze sucha. Wykręciła się dziewucha! Sucha także i Dorota... Zaczajmy się: chlust! - Zza płota! Dyngus - śmigus, śmigus - dyngus, śmiej się, córko, śmiej się, synku; tak się śmieje wieki całe Wielkanocny Poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za wszystkie zyczenia. Rebekoniunia dziekuje i wysyła całuski. ja sie ogarnim po imprezie urodzinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo ❤️ Witam w normalny dzien pracy i zapraszam na pyszna aromatyczna kawke. {_}>{_}>{_}> Swieta,swieta i po swietach,u mnie minely zdecydowanie za szybko. Milego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Stawiam kawkę + pychotkę - ostatni kawałek, kto chętny ?:D Przez to obżarstwo, ledwo się ruszam :-O no cóż uroki świąt :P Pozdrawiam i miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawe porywam i narazie spadam... zajaczek czeka :-O... Posylam po 😘 i zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 ja tez kawke porywam (bez pychotek, bom wciaz obzarta ;) ), liste podpisuje i ide sie zakopac ..... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też podpisuję listę :D zimno brrrr i ma być wiosna? Od 1 kwietnia jest u nas próbny spis powszechny i robi się coraz większy szum... na pytanie nr.17 można dać tylko jedną odpowiedź - albo Polak, albo Kaszub.... można te pytanie było rozbić na dwa człony: w jednym zapytać o narodowość, w drugim o przynależność do grupy etnicznej... ale tego nie zrobiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ... juz po obiedzie :-) no i z praca sie odrobilam, jestem na biezaco to moge sbie pozwolic na chwilke laby :-P Kaszubko 🌻 - posylam prawdziwa wiosne :-).. u nas dzisiaj bezchmurne niebo i cieplutko :-)... i nawet szef stwierdzi ze wiosna nadzeszla bo w koncu wyciagnelam skorzana kurtke :-D Anina 🌻 - ja mam jeszcze w domu kawalek sernika... mam cicha nadzieje ze sie M z nim rozprawi zanim do domu wroce... na wage nie wchodze jak dopiero za jakis tydzien :-O ... bo jak zobacze wage jak przed 3 tygodniami to sie zalamie :-P Erato 🌻 - a 18-ty (nie myle sie ? ) sie zbliza :-) Dea 🌻 - wykop sie na chwile i na poobiednia kawe wpadnij ;-) ... stawiam : > > > > > > > > > ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, zgadnijcie kto do mnie przed chwila dzwonil :-).... ? SERDECZNE POZDROWIENIA OD RZENY, KTORA JUZ DZISIAJ JEST NA NOWYM !!!! :-) Narazie brak dostepu do neta ale obiecala ze za kilka dni postara sie jakos odezwac :-) No i co, nikt na kawe nie wpadnie ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×