Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Co do zmywarki ,to na szczescie w miare rozsadnie sie zachowuje,po prostu siedzac na klapie podaje umyte sztucce po jednej i za kazdym razem trzeba powiedziec :dziekuje i wtedy poda nastepny:P...to nawet fajne,jak jeden tez pomaga w sprzataniu a nie tylko w brudzeniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama :(... ale w piatkowe wieczory to nawet wile :P, bo przynajmniej moge sobie spokojnie posprzatac, nikt mi sie pod nogami nie placze a pozniej mam juz caly week-end labe :D Wiesz jak to mowia... rodzice to takie dziwne stworzenia ;)... ucza dzieci chodzic i mowic a pozniej kaza siedziec na tylku i sie nie odzywac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R:w sumie to ja Cie rozumiem ,tez bym tak wolała:P...no ale nie kazdy ma tyle szczescia...u mnie to raczej tak jak w tym powiedzonku Z chlopem zle a bez chlopa tez nie dobrze:) A za pilka od jakiegos czasu juz nie biega,chyba nie ma z kim...chociaz mysle ze na zime znowu sie pozbieraja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...dla przypomnienia jak Mlode moje wyglada masz cosik na poczcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik tam cicho ,musze isc zobaczyc co chlopcy porabiaja i jakies mleko naszykowac,albo przynajmiej wydac dyspozycje>>> R...tez masz cos na wanadoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kolejny raz klamerki dokupuje i gdzie nadepne to jakas lezy...klocki nie maja szans,ale klamerkami sie zawsze zabawia i jak widac nie tylko Maly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko podane,a chlopaki "Szczeki" ogladaja...nie ma to jak stare "przeboje" :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...w zimie to rzeczywiscie na hali graja,a potem na inna Hale z trunkami sie przenosza:)... A Brian ostatnio to tak 23.50 ...niestety...ale po poludniu np.dzisiaj spal od 13.00 do 16.30 i to potem ma sily ...a ze ja przychodze z obory gdzies ok 22 giej to tez zanim sie przebiore ,umyje cosik tam wszamam ,potem troszke z malym posiedze ,wyszykuje do spania i nawet sie nie obejrze a juz 23.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sczeki sa niesmiertelne :D Ja ostatnio ET ogladalam :) .... hehe powrot do dziecinstwa :D Glupio mi tak o suchej buzi siedziec ;) ... ide sobie jakiegos leciutkiego drinka zrobic :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz a ja chyba cos obiecalam postawic,no w sumie to powinna cora ,ale ze ona jeszcze malolat:)..widze jednak ,ze sie spoznilam,ale co mi tak takiego zimniutkiego szampana po lampeczce za zdrowie mojej corci... ET...bardzo pozadny:P film...na pewno lepszy niz te terazniejsze strzelanki,narkotyki,mafie izabijanie na kazdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie Brainek z Ala zsynchronizowal bo ona dzisiaj tez od 13h00 prawie 3.5 godziny spala :) ...ale na szczescie wieczorem ma swoja pore i o 21 juz spi... dzieki temu troche wieczoru mamy :) Po wysilku trzeba sie odstresowac ;) ... Tak sie zastanawiam co e Rzena.... wylalam do niej SMS-a w sprawie tego onkologa i nie mam zadnej odpowiedzi... Wiam ze byli na wakacjach ale chyba juz wrocili ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zdrowie Nikoli ... niech jej ten ostatni rok "dziecinstwa" milo minie :) ... a za rok to juz nie popuszcze i bedzie musiala cos postawic ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, wybacz ale ja sie powoli odmelduje :(... po calym (bogatym w emocje ;) ) tygodniu troche padnienta jestem, jutro mi moj bezlitosny "budzik" ok 7h30 "zadzwoni" ... a jednak te podlogi MUSZE troche przeleciec bo na proszek do pranie nie wyrobie :D ... A Ty tez pewno ledwo na oczy patrzysz... a tak jeszcze zapytam bo mi sie przy pomnialo... dalej dajesz Briankowi rumianek ? Dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rzeny juz rzeczywiscie długo nie bylo,ale mam nadzieje,ze wkrotce sie pokaze i bedzie mogla jej natrzec uszu za takie zaniedbania:P...a tak na powaznie to ja nie mam z nia zadnego kontaktu,a jakos tak juz przywyklam do niektorych pan i ciekawam co u nich i troszke smutno jak nawe nie pomachaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zmykam ,milej nocy ...a rumianek podaje i jak na razie przynajmiej na kupki dziala rewelacyjnie...a Ala pija juz wiecej ,czy dalej tak skromnie?...ale to ju zpytanie na jutro,bo teraz zycze juz milej noc i dzieki za pogawedke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam od Rzeny kartke z wakacji... wiesz, oni mieli sporo zamieszania z tym remontem, pozniej wakacje... mysle ze sie niedlugo pojawi... a jak nie to ja telefonami zaszczuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem jeszcze dzisiaj ;)... dalej pije malo... przy najwiekszych upalach dochodzila w porywach do dwoch kubkow po 150ml a tak noralnie to ok jednego... widac taka juz jej uroda :D DOBRANOC 😘 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ? Ja wczorajszy dzien zamknelam i mam dzisiejszy otwierac ?!? No niech Wam bedzie ;) ... prosze : o o o o o o o ... kawa na otwarcie oczu, chociaz moje juz otwarte od 7h30 :O... dzisiaj niestety Ala nie dala mamusi pospac :(... Ale nic straconego ;) obad prawie gotowy, Ala sobie siestke robi to moze i ja skorzystam :P... zaraz po kwalifikacjach F1 :D Milego WE dla wszystkich zycze !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to jeszcze raz kawa , croissant'y i dobry humor ;) :) MILEJ NIEDZIELI dla wszystkich ...My zaraz do babci jedziemy :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wczoraj zrobiliśmy sobie z sąsiadami grilla nad rzeczką i jeszcze trochę mnie głowa boli, ale mam nadzieję, że to kacyk a nie migrena. Mam świetnych sąsiadów, z którymi można się fajnie pobawić ale też na niektórych mogę liczyć. Np wczoraj z jednym z sąsiadów pojechałam na moje pierwsze samodzielne tankowanie;) Nic mi nie pomagał tylko mówił co mam robić i wszystko mi się udało:P Potem sprawdził powietrze w kolach,dopompował i pilotował mnie w drodze powrotnej do domu;) Przede wszystkim nie bal się jechać ze mną i instruował mnie co i jak powinnam robić:) Annapo🌻moja córka ma 17 lat ale jej ostatnie zachowanie jest już takie bardziej dorosłe i samodzielne, trochę mi mnie w tym wieku przypomina. W pracy radzi sobie bardzo dobrze, chwalą ją, potrafi wszystko zrobić, zapierdziela po 12 godzin dziennie-jeszcze nie miała od początku lipca ani jednego dnia wolnego. Ale ona się cieszy bo już ma zarobione na kurs prawa jazdy, to co zarobi w sierpniu to będzie miała na ciuchy i kosmetyki. Ale jest jeszcze jedno co mi się nie podoba ale nie ingeruję w to bo to jej decyzja-zaczęła spotykać się z facetem 10 lat starszym. Siedzę na razie cicho ale obserwuję. Poznałam go niedawno ale wtedy nie wiedziałam jeszcze, ze ich coś łączy. Nie chcę córce podcinać skrzydeł, ufam jej:) Kaszubka🌻 przejeżdżałam wczoraj przez Puck i nawet staliśmy ok pół godziny na dworcu bo pociąg czekał na ten z Helu, machałam Ci;) widziałaś?:D Rebeka🌻Twoja córka coraz większa i coraz ładniejsza, jeszcze trochei będziesz wiedziała co to jest być matką córki:) rudamaxi🌻jak ja dawno agrestu nie jadłam, zrobiłaś mi smaku i od razu przypomniałaś, że miałam wiśnie kupić na wiśniówkę:P Zielle🌻czytałaś "Samotność w sieci"? Albo Paulo Coelho "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam" lub"Weronika postanawia umrzeć" ? Polecam Dea Erw🌻ja pamiętam pierwsze kroki moich dzieci i pomyśleć, że oni niedługo w swoją stronę pójdą:P wesoła anka🌻lubię jagodzianki, ale ostatnio dorwałam przepis na pierogi z jagodami, a że dziewczyny z pracy na imieniny sprawiły mi stolnice i wałek to muszę zakasać rękawy i wziąć się do roboty:) Erato 33🌻musiałam zlikwidować naszą klasę bo nie zgodziłam się na ich regulamin, jak coś to szukaj mnie na facebooku;) goja_19🌻o jakich zaległościach piszesz? Ja to dopiero mam zaległości, nawet nie byłam w stanie wszystkiego co napisałyście przeczytać, ciekawa jestem co mi umknęło;) Rybka🌻 odezwij się do mnie, musimy pogadać:) Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, widzę , że mam sporo zaległości- Annapo i Rebeka nieźle naskrobały ;) :P She 🌻 -Dziekuję za polecone książki, "Samotność w sieci " oczywiście czytałam, ale dwóch pozostałych nie. Teraz muszę leciec do pracy, mam dziś trochę roboty - i dobrze ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) Ale upał :( normalnie tropiki nie trzeba przepłacać;) O kawa dzisiaj nie wydana, to ja postawię mrożoną z gałką lodów waniliowych :) na rozpustę :P Miłego dnia dla wszyskich i udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powrot ciepelka...:)szkoda ze nie mam jakiegos urlopu,a wrecz na odwrot:(czeka nas najbardziej pracowity okres w roku...:(... She🌻moja cora tez od roku spotyka sie z chlopakiem i nie raz zadaje sobie pytanie jak do tego podchodzic?...byle czego sie boje,a z drugiej strony tez jej ufam ,bo chyba nic wiecej nie mozemy,jak tylko tlumaczyc i kochac...A na pocieche Ci napisze ze moja kolezanka tez w wieku 17 lat zaczela sie spotykac z 28 letnim chlopakiem i juz 20 lat sa malzenstwem i chyba bardzo udanym...wiadomo,ze teraz czlowiek marzy o tym zeby sie te dziewczyny ,najpierw wyksztalcily ,zdobyly jakis zawod ,prace apotem myslaly o rodzinie,ale nie zawsze tak idzie jak my Mamy sobie marzymy,,z reszta chyba znami bylo podobnie:P... chyba sie "wypisałam":) w piatek ,bo dzisiaj znowu nie mam o czym pisac:):):P...w takim razie posyłam tylko moc pozdrowien i zycze milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Annapo 🌻 chętnie rzuciłabym swoją pracę i pomogłabym Wam przy żniwach. Wiem co piszę, bo jak byłam nastolatką, to całe wakacje spędzałam na wsi i pracowałam przy żniwach. Pamiętam jeszcze czasy jak panowie kosili kosami, a kilka osób szło sobie za nimi w długich spodniach i koszulach z długim rękawem. Ale wtedy chyba aż takich upałów nie było. Cały czas było ciepło, a teraz albo 37 st. albo zimno i lej deszcz. She 🌻 jak czytałam co pisałyście z Annapo o sowich córkach, to tak mi się nasunęło, że w moim przypadku wszystko poszło w innej kolejności :-D poszłam na studia, w trakcie była ciąża, ślub, dziecko, praca i koniec studiów. Specjalnie ciężko nie było, M wciąż ten sam, więc co ma być, to będzie. Oczywiście teraz cwaniakuję, bo moja córka ma dopiero 8 lat :-) Dziewczyny ja dopiero za 3 tygodnie jadę na urlop i to taki skrócony 10-cio dniowy. Mam już dosyć pracy. Moja zmiana nie okazała się strzałem w dziesiątkę. Pracuję z taką niechęcią, będę musała coś nowego poszukać, tylko gdzie? Mój syn zaczął dzisiaj treningi i siedzi z zimnym okładem na kostce :-( Jak za dużo poćwiczy, to puchnie mu noga w kostce, efekt nieprawidłowego leczenia kontuzji sprzed 5 lat. Dzisiaj miał dwa treningi, rano i wieczorem, ale oczywiście między treningami poszedł na dwór jeszcze pogra, bo mu było mało. Chyba jutro go do krzesła przywiążę. Życzę Wam dobrej nocy, a jutro miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja dzisiaj zaliczyłam pierwszą stłuczkę, i to w jakie auto-nowiutki VW Passat, moja wina bo za bardzo się rozpędziłam do parkowania,szyby zaparowane, noga się omckła;) i nie trafiłam na pedał hamulca:P Czekam na tel od właściciela bo zostawiłam karteczkę pod wycieraczką. Moje autko straciło lampę przednią i mam powyginaną blachę po prawej stronie a tamto autko tylko lekko pęknięta otoczke z tablicy rejestracyjnej, no cóż, nie pierwszy raz i nie ostatni ;) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×