Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ ponuro z pracy witam, laba sie skonczyla :( ja tylko wirtualne ciacho biore bo od dzis powaznie na diecie mam zamiar byc. Wczoraj tak sie objedlismy ze wieczorem az sie chora czulam :o no i na wadze 68 ... wiec musze strazniczek uaktualnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to ja tez wirtualne frykasy poprosze...:P po swietach w szafie jeszcze duza czekolada została,a potem tez trzeba bedzie pomyslec o zacisnieciu pasa...chciałabym tylko ,zeby to było troszke łatwiejsze...no coz zobaczymy... u mnie dzisiaj panele do ulozenia w planie,a potem chyba koniec....hurrra... no a w lutym pokoj syna i na ten rok to chyba tyle,bo kasy na wiecej nie ma:(...jeszcze w miedzyczasie maja przyjechac zamontowac schody,ale to juz nie naszymi rekami i w dodatku juz zapłacone ufff... no to zmywam sie dalej popracowac a Wam zycze miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) 😍 Troche sie spod pracy odkopalam ;) to sobie do Was na kawke wskocze :) ... i slodkosci od Wesolej porwie a jak zostalo troche piernika to tez poprosze :) Dopoki nie wyjadlam wszystkich poswiatecznych slodkosci o diecie nie mysle... ale tez czuje ze mnie ze 2 kilo wiecej :P :D Dea 🌻 - powroty sa ciezkie, prawda :( ? U mnie nastepne wolne dopiero w marcu... w sumie to tylko 2 miesiace :) Ania (kwiat] - mowisz ze widac swiatelkow tunelu ? Fajnie :) Bedziesz miala teraz swiezutko i czysciutko :), qrde u mnie sciany wielkim glosem krzycza o odswiezenie :O .... Schody ?... to znaczy ze robicie to osobne wejscie czy to jakies inne ? Rzena 🌻 - pochwal sie jakie autko od "Mikolaja" dostalas :) ? Kaszubko 🌻 - widze ze Cie jednak plotki z Basia pochlonely ;) ... Postanowilam sie dzisiaj wieczorem zdjeciami w koncu zajac... ciekawe comi z tego postanowienia wyjdzie, wczoraj caly wieczor przed TV przebimbalam :P :D Buziole wielkie dla wszystkich !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Annapo - mały remont i u mnie będzie w tym roku - na szczęście maleńki, bo i mieszkanie małe :D Rebeka - od rana przez kilka godzin znów nie było netu... pech... potem parę rozmów telefonicznych z córkami i tak czas uciekł. Później Basia z Olą wróciły ze szkoły... no a teraz Ola jest u mojej starszej córki, a Basia zajęła się nauką :D mam już czas dla siebie... ale nie wiem jak długo :D Jutro po szkole dziewczynki pojadą do swojego domu... powrócą do nas w niedzielę wieczorem. To będzie ostatni tydzień nauki przed feriami :D W piątek mąż dowie się co dalej z nim... prawdopodobnie będzie krótki pobyt w szpitalu - ale kiedy i gdzie - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srodek :) Kaszubko 🌻 - bede trzymac kciuki za meza, mam nadzieje ze pobyt w szpitalu nie bedzie zbyt dlugi :) U nas dzisiaj mroznie, ale za to sliczne sloneczko :) ... podobno po poludniu ma przyjsc deszc wiec spiesze sie z rozsylaniem promykow ;) .... i Kawke stawiam na dobry poczatek dnia : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ... byle do poludnia przetrzymac ;), pozniej juz bedziemy za polowa tygodnia i poleci z gorki :) MILEGO DNIA dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Widze ze dzisiaj znow mi przyjdzie kawke postawic :) A prosze bardzo, nie mam nie przeciwko :) : \/> \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... dzisiaj dla odmiany expresso :P Wszystkim milego dnia zycze i do pracy sie zabieram... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A u nas wolny dzień ,a jak ktoś był zmyślny to jutro sobie wziął też wolne i ma 4 dni laby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D dzisiaj tylko na minutke,właśnie przyjechali goscie na wikend z Warszawy i nie zajze przez najblizsze dni sorki👄na pezeprosiny... REBEKA👄 dostałam CITROEN C3:D uciekam bo już wchodzą do mieszkania👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maly spi,a dzien wolny od pracy no to mam chwilke dla siebie i postanowiłam zajrzec do Was... Kaszubko 🌻 dziekuje za przesyłke,ale tylko moge sie domyslac ,ze to cos o Michasiu,bo niestety na moim kompie jak na razie nie udalo mi sie odtworzyc:(...potem zobacze jeszcze czy czasem na laptopie sie nie da ,bo czasami i tak bywa...mam nadzieje,ze Maly kwitnie ku uciesze rodzicow... trzymam tez kciuki za M,zeby mu badania i w ogole caly pobyt w szpitalu minal bezproblemowo...a mam nadzieje,ze przez ten czas ktos tam z rodzinki zajmie sie Toba... Rebeko🌻 podesle Ci fotki tych naszych schodow,a wlasciwie ich czesci,bo jakos slowem opis moze mi nie wyjsc:P...mam nadzieje,ze porobilas porzadki w zdjeciach i tym samym podeslesz tez cosik do poogladania... Wesoła🌻 no ja tam sie ciesze nawet tym jednym dniem wolnego,chociaz jakby byly 4 to tez bym nie narzekała:) Rzena🌻 milego goszczenia :)no jak nie ma wyjscia to musimy poczekac az sobie goscie pojada :P... Dea🌻 no popatrz mamy te sama wage ,tyle ze ja nizsza chyba jestem :(:(...ja takiej scislej diecie i tak nie podolam z moja silna wola:Pale mam w planie przynajmiej jakies ograniczenia wprowadzic i zobaczymy moze to pomoze,do tego jakas herbatka czerwona czy zielona i moze cosik strace do wiosny...2 lata temu mi sie udalo,no to teraz ez mam nadzieje... a tak w ogole to super te Twoje dziewczyny,Ola to juz prawdziwa pannica...a urode to chyba po mamusi odziedziczyly ... no nic tyle na teraz ...zycze wszystkim swietujacym milego swietowania a pracujacym milego pracowania :P:)...👄 wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche oddechu nareszcie :) my nie mamy wolnego, bezboze! ale jutro mam urlopik, mam zamowione posiedzenie u fryzjera bo w sobote na pierwsze w tym roku weselicho ide :) mam nadzieje ze mnie na jakies semi chociaz bostwo zrobia o ile w ogole to jest mozliwe :D:D:D:D Aniu, moja dieta poszla w las :D kazdy cos przynosi do pracy, slodkie pozostalosci po swietach lub typowe slodkosci skads skad wlasnie wrocili, wiec .... bede miala brzuszysko w ladnej sukience na weselu. Ale to nic, bede sie za to wiecej usmiechac! Moze odwroce jakos uwage :D:D:D Co do dziewczynek, tak rosna szybciutko, a M urodza raczej grzeszy ale on czarny wiec wszyscy zawsze mowia ze corki do mnie podobne, a tak naprawde to sa bardzo wielka mieszanka ;) no ale zgodze sie z jednym, sliczne to one sa, skromnie mowiac ;) Rzena, swietny prezent! ja tez chce, ale u nas najpierw dach i lazienka musza byc zrobione, wiec autko to ja sobie z uciulanych pieniazkow sama chyba kupie Wesola, wiec ty zmyslna jestes tak? wszystkim duze 😘 u nas leje wiec czekam na sloneczko od was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebela72
Witam w piatek :) 🖐️ Kaszubko 🌻 - dziekuje za przesylke :), Michas jak z obrazka 😍 :) Dea 🌻 - dla Ciebie z dedykacja ;) : http://tnij.org/jt52 ..... Moze Cie sie uda na to autko uciulac.... Ja tez ciulam ;) .... tylko ze na wczesniejsza splate kredytu :P...Qrde, ze tez to lotto nie chce sie do mnie usmiechnac :O ... :D Zycze Ci milej zabawy na weselu ! Wesola 🌻 - u nas niestety nie wolny :(... a przydalo by sie ;) Wogole malo tych wolnych dni znow bedziemy mieli w tym roku bo 1-szy i 8-my maja tez w niedziele przypada... i 25 grudnia tez.... :( Ania 🌻 - dziekuje za fotki, bardzo ladnie to wyglada :) ... Moje fotki dalej leza odlogiem :O... moze dzisiaj bedzie troche luzu to cos Wam wybiore.... Rzena 🌻 - fajne autko :) Milej wizyty zycze !! Qrde, nie wiem czy to nawal pracy z poczatku tygodnia, czy po prostu fakt ze do pracy po przerwie wrocilam, ale strasznie sie czuje zmeczona po tym tygodniu ... a tu jeszcze dzisiajszy dzien bedzie trzeba jakos przezyc :O... No nic, mocna kawa : > > > > > > > > .... i moze jakos poleci :) Wszystkim milego dnia zycze !!! PS : uprzejmie prosze o kilka promyczkow na poprawe nastroju, bo za oknem mam rekordowa bryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D mąż poszedł do kardiologa, a ja w ten sposób mam troszkę czasu tylko dla siebie. Już niedługo dowiem się co będzie dalej. Annapo - jeśli mąż wyląduje w szpitalu [bo na 100% tego jeszcze nie wiem] u mnie będzie Basia. Baśka 8 stycznia kończy 19 lat. Oj... już wrócił.. ale tym razem to szybko poszło. Najpierw musi być zrobione echo serca :D możliwe to będzie dopiero 31 stycznia... a więc znów czekanie. Jedno dobre, że już nie trzeba płacić za wizyty... pierwsza wizyta, niestety, była płatna. Jeśli chodzi o filmik - Annapo, widocznie brak jest w Twoim kompie jakiegoś programu... lub aktualizacji tego, co już tam jest. Rebeka - bardzo długo grałam w lotto... skończyłam, bo nawet "3" rzadko były :D Ten mój gaduła znów gada i gada.. nie da się pisać :D za żadne skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to na poczatek postawie talerzyk z chruscikami i kawe,bo dzisiaj jakos tak nikogo nie widze:)... sprzatalam mieszkanko na swieto Trzech Kroli i dzisiaj jakos tak nie widzialam potrzeby wiekszego sprzatania,a za to napiekłam wlasnie faworkow,niestety maja jedna wade sa bardzo kuszace i musze je sama przed soba chowac...:P Kaszubko🌻tak jak przypuszczałam na laptopie udalo m isie otworzyc Twoja przesylke...Michas jest superek!!! przy okazji przyszło mi do glowy ,ze ten moj szkodnik tez nie tak dawno byl taki słodki,nie to co teraz :):) jesli idzie o M ,to troszke zazdroszcze Ci jego gadulstwa,moj slubny czasami w ogole buzi nie otworzy,a nawet nie odpowie jak mu sie pytanie zada brrr ,ale ja w sumie lubie spokoj takze tylko niekiedy mi to przeszkadza... Dea🌻 mam nadzieje,ze dobrze sie bawicie na weselu...i zycze by jutro obyło sie bez bolu glowy i innych przykrych dolegliwosci... Rebeko🌻 przestan w koncu tyle pracowac,bo tu tez masz jakies obowiazki:P:)...a praca nie zajac nie ucieknie:P...no jak tak fotki ,bo u mnie w skrzynce @ jakos nic nie widze? Rzeno🌻 goscie juz w domu,czy dalej Ci głowę zawracaja hmmm? Goju🌻za Toba i Erato 🌻 tez juz sie bardzo steskniłam...piszcie cosik,chocby kilka zdan plisssss no to teraz juz nie przeszkadzam i ide sobie poczytac.....milego dzionka wsiem zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Kochane, przepraszam Was, że nic nie piszę, ale miałam ostatnio małe tąpnięcie psychiczne i nie nadawałam się do jakiegokolwiek dialogu. W czwartek i wczoraj cierpiałam z powodu migreny, dzisiaj już jest trochę lepiej, jestem obolała po tych dwóch dniach, ale jest lepiej. nawet nie poczytałam co u Was słychać, ale mam nadzieję, że wszystko ok. Postaram się od przyszłego tygodnia systematycznie zaglądać. Jutro jedziemy na mecz naszego Bartka. W tym meczu w drużynie przeciwnej gra Bartka przyjaciel, naszych przyjaciół syn. Obydwaj są podobnej postury, więc grają na tej samej pozycji i jeden kryje drugiego. Śmiesznie to wygląda, ale najgorsze jest to, że ktoś musi przegrać. Po tych meczach spotykamy się na kawce i chłopcy krótko komentują mecz, któryś (zazwyczaj ten z przegranej drużyny) przyznaje, że kiepsko im dzisiaj poszło i przechodzą do innych tematów :-) Trzymajcie, proszę kciuki za mojego syna :-) Życzę Wam miłej niedzieli, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku 🖐️ Widzę, że jeszcze śpicie :-) Stawiam więc kawkę na rozbudzenie {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}>i życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem :) Narazie tylko kawke od Goi 🌻 ] porywam... poslalam Wam w koncu fotki, a ze jak zwykle nie moglam sie zdecydowac ktore to poslalam Wam duuuuuuzo :P :D ... Odezwe sie po poludniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu, obeszlo sie bez bolu glowy, ale za to ledwo chodze!!!! Musze na jakis przyspieszony kurs chodzenia na wysokich obcasach sie zapisac, bo nozki sie odzwyczaily :o ale fajnie bylo :) tylko Mysza biedna glodna byla bo goszczono jedzeniem bardzo ostrym :o no praca wola, wiec tyle ode mnie ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Ania 🌻 - niech zgadne ;) ... czytasz "Byczki w pomidorach" ? :P Ja ta ksiazke przywiozlam w czerwcu z Pl i jeszcze nie przeczytalam :O :D ZostaloCi jeszcze choc kilka faworkow ? Chyba nie ma o czym marzyc, prawda ? ;) :D Gaja 🌻 - ktora druzyna tym razem wygrala :) ? Dea 🌻 - oooo, jak nozki bola to znaczy ze zabawa byla przednia :) Evelyn nie lubi ostrej kuchni ? Czy po prostu ZA ostre bylo dla Niej ? A Olenka ? Qrde, od jutra znow sie po przerwie zaczynaja wtorkowe wieczorne instalacje i moje krecenie palcami w butch do 20h00 :O... Ale przynajmniej sobie jutro dluzej pospie :) A w sobote przyjezdza moj ulubiony kuzyn :) .... wprawdzie nie u nas tylko u rodzicow bedzie ale i tak sie ciesze :) ze sie z Nim zobacze :) Ide sie dotlenic ;) .... ktos dolaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no,no co za ruch sie zrobił ,zaraz widac ze panie do pracy wrocily:):p...a ja dzisiaj byłam na corocznym spotkaniu dostawcow mleka i mozna powiedziec ,ze odpoczełam fizycznie i od syna,mojego ukochanego :P...za to jak tylko w drzwiach sie ukazałam to tesciowa zaraz z mila checia przekazała mi moj skarb:)...ale tata jeszcze tez w domu no to tak na szybko zagladam co u Was Rebeko🌻bardzo zaluje ale po chruscikach to juz nawet wspomnienie nie zostalo:(no chyba ze na bioderkach ale takim to raczej nie bede czestowac...ale mam tez dobra wiadomosc,dzieci mnie uprosily i w sobote roie oponki,takze pakuj manatki i przyjezdzaj:) co do ksiazki ,to jeszcze nie tym razem...Byczki...dostałam w prezencie pod choinke i dlatego na razie na polke trafily a ja czytam to co z biblioteki przywiozłam...nie lubie trzymac dlugo takich ksiazek,bo moze ktos inny tez by chcial je poczytac dlatego zawsze najpierw czytam te a w dodatku jak wybieram to nie moge jakos sie ustatkowac i wezme za duzo i potem bol,bo czasu brakuje ,a one kusza...przyszlam nawet ostatnio tak daleko ,ze jak wstalam o 3 w nocy do synka to porwalam ksiazke i ucieklam poczytac do kibelka,zostalo mi pare kartek do konca i nie umialam doczekac do rana...rano pomyslalam ,ze chyba sobie musze zalatwic wizyte u psychiatry ,bo to nie jest normalne :):)... fotek jeszcze nie ogladałam ,ale zaraz nadrobie:) Dea🌻 najwazniejsze ,ze sie pobawiłas ,a nogi do nastepnego wesela sie zagoja ...a moze nastepnym razem wez tez jakies wygodne obuwie i jak goscie juz beda po kilku glebszych to zmien i tak nie zauwaza...:) Goju🌻 mam nadzieje ,ze wygrali lepsi czyli wiadomo kogo mam na mysli :P...a o migrenie nie chce nawet slyszecbrrrr...znam ten bol i nie zazdroszcze... no to tyle ,bo wisza mi tu nad glowa i nie umiem nic sesownego nakikac... milego dzionka wsiem zyczac uciekami 🖐️ na pozegnanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Chyba powoli zapadam w sen zimowy :D :D :D chociaż zima uciekła - dziś w południe, w słońcu było 18 st na plusie. Baśka teraz odrabia lekcje, a mąż ogląda jakiś serial :D fajna cisza w domu... pewnie dlatego jestem w jednym ziewaniu. Ale na pocztę weszłam... Rebeko - Basia była w samych ochach i achach :D Wasze maluszki tak szybko rosną i są coraz ładniejsze :D Annapo - też do tej pory mam książkę i kilka kolorowych czasopism w WC :D tam nikt nie przeszkadza mi w czytaniu. :D Dea - a może tak na boso byś pochodziła? :D żartuję. U mnie Twoje dziewczynki wszystko by jadły - nie mam ostrej kuchni :D Goja - o migrenie po raz pierwszy przeczytałam w Anielce Prusa :D sama nigdy tego nie miałam... nie licząc krótkich bólów głowy od czasu do czasu. Stawiam wieczorną kawę... i do tego naleśniki z dżemem truskawkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wstawać śpiochy :-) Stawiam kawę na rozbudzenie ciała i umysłu > > > > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja nie spie, Goja 🌻 :) tylko dopiero teraz prace dzisiaj zaczynam :). Ala, grzeczna dziewczynka ;), pozwolila mamusi dzisiaj pospac ... i malo braklo a do dentystki bym sie spoznila :D Kaszubko 🌻 - dziekuje :) Cos mi swita .... czy to w "Anielce" bil ten "globus" ktory ciotke Emilke meczyl ? :D Wlasnie wcinam mietowe taboule z rodzynkami .. jak ktoras ma ochote to moge sie podzielic ;) HOP, HOP, Erato !!!! Rzena !!! Gdzie przepadlyscie ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czekam na kolende ,wiec tylko tak szybko sie powitam🖐️ Rebeko🌻 Ala coraz fajniejsza babeczka i widze ,ze juz ma zapendy na modelke:P...chociaz w kuchni tez sobie radzi...moze byc ze niedługo bedziesz miała klopot z glowy ,jesli chodzi o gotowanie...:P...rodzice widac tez czerpia pelnymi garsciami radosc z przebywania z Ala...no tylko Was dwoje jakos tak malo,czuje sie troszke niedosyt:P:)... Goju🌻 glowka juz chyba sie ustatkowała...a co bierzesz na ten bol,masz jakies specjalne tabletki ,czy np.paracetamol...bo mi pomaga paracetamol ,ale tylko jak wezme zaraz na samym poczatku,potem juz nie dzila i sie mecze ...moze masz jakis sposob? chociaz piszesz ,ze tez dwa dni Cie trzyma... Kaszubko🌻 takich co w kibelku czytaja to spore grono tyle,ze nie wiem czy w srodku nocy,zamiast snu?:)... no nic ksiadz w poblizu ,wiec zmykam...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Włączyłam komputer żeby zrobić przelewy i wypełnić pit, ale są ważniejsze rzeczy :-) Niestety niedzielny mecz okazał się pechowy dla drużyny mojego syna :-( ale już się chłopaki otrząsnęli i przygotowują się do następnych rozgrywek. Mój Bartek teraz chodzi na kurs sędziego drużyn młodzieżowych i prawie go nie ma w domu. Dzisiaj pojechałam po niego do szkoły, szybko do domu na obiad (prawie na stojąco) zawiozłam go na mecz (praktykę) a po meczu zaraz miał trening. Wrócił niedawno, zjadł kolację i siedzi nad lekcjami. Czasami mi go szkoda, ale on to uwielbia. Rebeko 🌻 poczytałam teraz o globusie i bardzo się zdziwiłam. Ja zawsze myślałam, że globus, to inna nazwa migreny, a tu się okazuje, że to całkiem inna choroba. Dzięki za zdjęcia, Alice jak zawsze - cudeńko 👄 Annapo 🌻 ja na swoją migrenę biorę nurofen ultra forte, czerwone żelowe tabletki. Ale podobnie jak Ty powinnam wziąć jak tylko poczuję, że zaczyna mnie boleć głowa i idealnie jest jak wtedy mogę się położyć. Zdarzył mi się taki luksus parę razy :-) wtedy od razu zasypiam i po jakichś 30 minutach jest prawie dobrze, tzn. głowa boli, ale znacznie mniej i da się jakoś funkcjonować. Jak tam wizyta księdza? My mamy księdza w czwartek. Moja Marta jest przeziębiona, byłam z nią u lekarza, ale pani doktor stwierdziła, że oskrzela czyste, męczy ją kaszel. Wczoraj cieszyłam się, że udało mi się o 22 położyć spać, ale o 22:30 już się obudziłam, bo Martusia zaczęła kaszleć i takich przerywników miałam kilka do godz. 3 :-( Ok, teraz robię te przelewy i może uda mi się wcześniej położyć. Dobranoc 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Stawiam kawkę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> dokładam dużą dawkę słońca, które u mnie za oknem właśnie wyszło i życzę miłego dnia 🌻 Wesoła 🌻 poprosimy dobry humor i jakieś ciacho do tej kawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jak dobrze ze sloneczko nadchodzi bo u mnie dzis rano mokro :) Goja, Annapo, a nie zauwazylyscie czasami czy jest cos co powoduje wasze migreny? Moja znajoma jak tylko zje owoce cytrusowe to ja lapie, wiec to musiala wyeliminowac - ale ona cierpiala na straszne migreny, lezenie w ciemnym i cichym pokoju przez dwa dni i wymioty. zadne paracetamole czy nurofeny, tylko specjalne tabletki od specjalisty. Wyleczyla sie medycyna chinska :) no ja tez doalczam sie do ochow i achow nad Alice! Prze-slod-ka! ja znowu na diecie wiec tylko kawe lapie, na slodkie nie czekam, i za prace sie trza zabrac :o Duza ostatnio ma ataki sklerozy, ciagle cos zapomina, wczoraj tornister w szkole! M wlasnie dzwonil ze w szkole nie ma ... wiec gdzie ona go zgubila? Musze sama zadzwonic do szkoly i pogadac bo wiecie jak to chlopy, pewnie zapytal nie tej osoby co trzeba :p pa pa i dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) 🖐️ U mnie tez pomuro i deszcz placze za oknem :(... wiec w ramach pocieszenia i poprawienia humoru di japonca sie wybieram :) Dea 🌻 - moze sie z nami wybierzesz, rybke Ci na tej twojej diecie wolno ;) Juz dawno mialam zapytac i wciaz zapominam... Evelyn w szkole juz zadomowiona na dobre ? A Olenka w przedszkolu ? Ania 🌻 - powiem ci szczerze ze po cichu licze na to ze Alice bedzie przejawiac zamilowanie do kuchni... chociaz po kim mialaby to odziedziczyc to nie wiem :P.... chyba po dziadku ;) A co do zdjec... mam ten sam problem co Dea ;) .... to ja zazwyczaj robie zdjecia, a na tych ktore robi ktos inny wychodze jak potwor :P... daruje Wam narazie takie widoki :D Goja 🌻 - mlody organizm dobrze sie czuje w nieustannym ruchu :) Duzo zdrowka dla corki !! Musze zagladnac na tego "globusa" bo mnie zaciekawilas ;) .... Kaszubko 🌻 - co to za sliczny kociak w Twoim garnku ? Dzisiaj wieczorem planuje z Ala choinke rozebrac, bo juz sie troche zeschla :O.... nie sypie sie wprawdzie, ale galezie juz smetnie wisza :P, trzeba sie pozegnac na rok.... Wiecie, ja zawsze w tym okresie jestem szczesliwa dwa razy : kiedy choinka w salonie staje i kiedy sie jej pozbywam ;) :D Milego dnia zycze... czekam na dobry humor do Wesolej 🌻 .... na ciacho tez sie nie pisze, bo sie rano z trudem wbilam w spodnie ktore jeszcze przed Swietami dobre byly :O ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×