Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ :) Zawitałam ale nie czytałam. Pędem życie biegnie, gonię za nim...i wciąż takie łapanie króliczka ;)...Za duzo obowiązkówi do tego brak snu ostatnimi czasy :( (zminili rozklad jazdy pociągów za względu na jakies roboty)....brrr makabra 😠 W sobote mam uczelnie, ale chyba się cieszę, bo to oznacza, że zwolnię tempo i odpocznę psychicznie od wszystkiego :) No i odrobine rozrywki, bo pewnie o jakiegoś puba zachaczymy :P:P jakieś piwko obalimy ;):D:D Teraz siadam nadrabiać zaległości :) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita - od 38 lat w moim mieszkaniu wciąż są dzieci - małe i duże - więc nie mam kiedy sie zestarzeć...dusza wciąż jest młoda, a do lustra rzadko zaglądam.... Annapo - muszę pić te ziółka razem z mężem, trochę tez mnie łapie ....no i w dwójkę raźniej. Dea - ja swoje bardzo długie włosy ścięłam mając 28 lat. Mój, wówczas trzyletni, synek miał wstrząs penicylinowy, był w śmierci klinicznej kilka razy. Nie mogłam usiedziec spokojnie w domu, więc poszłam do fryzjera [dlaczego akurat tam- sama nie wiem, chodziłam po mieście i jakoś tak wyszło ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, przysiadłam na kawkę; hej Ita - fajnie, że dołączyłaś; Kaszubko - mój tez najchętniej z lekarstw to grzane piwko lub herbatka z prądem; Dea - Ty też nalogowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubkaa- ty to jestes baabka chcialabym miec tyle optymizmu teraaz i pozniej w twoim wieku a nie meczy cie mieszkanie z dziecmi bo chyba mieszkasz z nim tak???? zmorka- ja od 2 miesiecy pracuje w nowej firmie strzasznie balam sie obowiazkow ktore beda na mnie spoczywac szczerze mowiac bylam bliska zrezygnowania i nie przyjecia propozycji ale gore wziely ambicje i wlasnie samodzielnie skonczylam tydzien temu zadanie ktore wydawalo sie dla mnie niemozliwosciaa mozna powiedziec maly sukces a teraz szefa nie ma i czytam was bo faktycznie to jest jak narkotyk hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, no właśnie tak wszyscy mówią, ale pożyjemy zobaczymy. Nie wierzę, że naraz jak PO wygrało wybory, to natychmiast nasze płace wzrosną do poziomu jaki jest u Was, nierealne. A za te co w tej chwili oferują uwierz mi, że nikt nie będzie chciał pracować, bo są żenujące :o Szepcie, a Ty gdzie się podziewałaś 👄 też długo Cię nie było, co tam u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, no to gratuluję :) nie taki diabeł straszny... tak to właśnie jest, że nie wierzymy w swoje możliwości i czasami przez to możemy stracić swoją życiową szansę. Dobrze, że jest coś takiego jak AMBICJA, która nie pozwala nam się poddawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko - podobnobezrobocie wlasnie na tym polega ;-) ludzi dosyc tylko nie na to stanowisko. No i gratuluje awansu ! Szepcie 🌻 - witaj ponownie \"na lonie\" ! Agnieszka 🌻 Ide na obiadek🖐️... smacznego dla tych ktore tez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - trafnie to ujęłaś :) szukamy mężczyzn z wykształceniem wyższym, którzy skończyli np. handel zagraniczny lub coś w podobie. Ale zarobki oferujemy bardzo niskie jak na Warszawę i dlatego chętnych brak :( Rebeko, dziękuję i smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - wagi sa kochane, gorzej z pannami - czasem im odbija za mocno [ ale tylko czasem]. Ita - mieszkam z mężem, kotkiem i psinką - dzieci i wnuki często u mnie bywają, a w czasie ferii i wakacji starsze wnuczki są u mnie dłużej. Oprócz tego jest stały kontakt przez GG i telefon. Zmorko i Szepcie - jak fajno znów Was tu zobaczyć. Ta chwila Waszej nieobecności wydawała się być dłuuuuuga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko, zgadzam sie, zmian, jesli jakichkolwiek, nie bedzie od razu. Przykre jest to ze ludzie najpierw wyjezdzali bo nie bylo pracy, teraz jak praca juz jest to nie chca wracac bo gdzie indziej jest im juz lepiej. No ale taka jest natura emigracji. No wlasnie szepcie, gdzie bylac jak cie nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko, pewnie od razu lepiej nie będzie ale z czasem może, 35- tka, to chyba przy trójkątach te liczby, coś mi świta, o prawie Pitagorasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie w sam srodek tygodnia i przypominam ze jeszcze dwa dni i weekend teraz mam chwilunie na pyszna kawunie kto chetny zapraszam,stawiam LATTE,bardzo ja lubie ANNAPO mnie rowniez jest milo CIE przywitac🌼i nie jest to jednorazowa wizyta tylko chwilowo dzieci sa zmuszone korzystac z mojego komputera,mam nadzieje ze pod koniec tygodnia sie to zmieni i bede na biezaco TRZYDZIESTKAPIATKA 🌼SZKLARSKA POREBA jest super jesli chodzi o zimowy wypad naprawde ladne widoki REBEKA72 TWOIrodzice wiedza co dobre KARPACZ cudowny🌼 BEZ_TOREBKI witaj sasiadko to mamy takie same widoki🌼a ja obracam sie w gorach SOWICH AGNIESZK_A ja niemieszkam w samej SZKLARSKIEJ ja znam po prostu te tereny bo sa niedaleko a swego czasu mieszkalam rok w JELENIEJ GORZE bo blizej mi bylo do pracy🌼 co do moich planow sylwestrowych to jeszcze niesprecyzowane,a i fryzury rowniez niezmieniam moj maz lubi dlugie wlosy,nigdy niemialam krotkich,pozdrawiam KASZUBKA🌼szybkiego powrotu do zdrowia dla meza czasem z chlopami gorzej niz z dziecmi,ale z tym piwem to on ma racje u nas sie to pije z miodem RYBKA69a co tak podoba CI sie w tych miastach co wymienilas znam wszystkie i musze CI powiedziec ze DZIERZONIOW taki sobie SWIDNICE kazdy wybieral na wagary szkolne i po to by pochodzic po sklepach tam zawsze byl wiekszy wybor a SWIEBODZICE nic ciekawego male miasto przynajmniej dla mnie RYBKA a tak wogole to skad jestes chyba ze niechcesz mowic moj nr.gg 5243239 ITA3 witaj🌼i wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia hej BROMBA TY tez zza miedzy 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka- u mnie moja babcia ma 7 dzieci i peklno wnukow i prawnukow i narzeka do mojego taty ze bardzo rzadko ktos ja odwiedza ze czasami nie ma sily posprzatac miesiac temu milam slub i ja zawsze jak sie z nia witam i zegnam to daje jej buzi a ona pozniej po weselu do mojego taty zadowolona ze ja ja tak bardzo szanuje ze ciagle jaa caluje ze inni to by sie brzydzili przykre te slowa bacia ma ponad 80 lat ale sie trzyma niezle w ta niediele pojechalam do niej bo chcialam jej sprzatnac i pogadac z nia ale jej nie bylo chyba byla u kolezanki wracajac do ciebie ciesz sie ze masz taka super rodzine ze maja ochote i czas zeby cie odwiedxzac!!!!! rebeka-samcznego a ja jestem na 6 str i czytam a robota stoi masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kaszubka🌻ja jestem panna;) ale owszem odbija mi i nie czasem a często:P a mój małż to strzelec, dzieciaki to bliźnięta i baran pozdrawiam i i miłego dnia zyczę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, ale jak wszyscy wrócą, to znowu bezrobocie murowane, błędne koło, nie wiadomo co lepsze :( agnieszk_a, wierzysz, że kiedyś będzie lepiej? Bo ja chyba już tych czasów nie dożyję, może moje wnuki - tyle lat te zmiany na lepsze będą trwały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, no to masz do czytania :) sa dni ze dziewczyny tak sie rozpisuja ze ja tez nie nadazam stac na biezaco. 35tka, ja tez te liczby to kojarze z Pitagorasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko, raczej też myślałam o dzieciach nie o sobie, bo my to chyba tego nie doczekamy; She - no właśnie, jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea erw no wlasnie ja naarazie czekam az mi w domu zaloza internet bo tak to tylko w pracy mam dostep a tu starsznie duzo sie pisze nie nadazam za aktualanymi wpisami a co dopiero za wczesniejszymi haha a powiedz mi dobrze mysle ty jestes za granica????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ❤️ jak tam? Zmorko, lew-skorpion? dwa uparciuchy!!! Ale musi u was byc bardzo goraco, bo obydwoje namietne charaktery ;) My to Strzelec (ja), blizniak (on) i blizniak corka. Chcialam zeby cora urodzila sie w urodziny mojego ale zle obliczylam :) i wyszla 3 dni pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea erw ile lat juz tam siedzisz i chyba pracujesz zawodowo mozesz powiedziec w jakiej branzy????z gory przepraszam bo pewnie juz wczesniej o tym rozmawialyscie a ja nie w temacie a dzidzia z kim zostaja jak ty w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, mój syn to strzelec - kochany jest, taki marzyciel ;) Mówisz uparciuchy hmmm... nieeee ja tak, ale on ... no sama nie wiem, już tyle lat jesteśmy ze sobą, że chyba się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na lew i byk ja byk i dzieci lew i bliznieta a tak wogole to my tez poza granicami kraju BEDFORD przepraszam dziewczyny i witam ZMORKA SENNA DEA ERW SZEPT WIRTUALNOSCI KASZUBKA SHE KAMELEON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis sobie pozwalam szok nic nie robie tylko siedze w necie szef mam nadzieje ze sie nie dowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko, z doswiadczenia wiem ze skorpiony sa dobrymi kochankami ;) :p Taaak, my marzyciele idealisci i zawsze po tylkacg doslajemy bo za bardzo ludziom ufamy .... ale fajni jestesmy :) Ita, 11 lat w Londynie, wczesniej Wlochy. Corka od miesiaca chodzi do zlobka, wczesniej mielismy nianie. Pracuje w branzy energetycznej, od 10 lat i czasem robie to z zamknietymi oczami ;) np dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×