Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeka👄Do szkoły ma jakieś 4/5min.i widze z okna jak wchodzi i wychodzi mysle ze nie zrobie mu tego pewnie pomyslal by ze mama mu obciach chciala zrobić przed kolegami ,a ja nie chce mu jeszcze dokladać . Bede czekac na rozwuj i w miare mozliwosci pomagać ,ponoć mam mu sie z niczego nie tłumaczyć:( to dla jego dobra. Annapo👄pozdrawiam i powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ,nie doczytałam:( Qrcze kusi Paryż a czasu juz nie ma szkola sie zaczela i klops:(bo sie rozrycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, cholircia, to my juz tyyyyyyle tu siedzimy? ;) Rebeko, no przepowiada :) w tym roku brakuje mi juz urlopu, ale na wiosne oczekuj! tylko pogote musze lepsza wycelowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rycz Rzena !!! :D W przyszlym roku razem z Dea przyjedziecie i w trojke sobie kawke w cieniu Notre Dame wypijemy :) Dea - a tam, to juz drobiazg, w knajpkach tez sie fajnie siedzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby,oby bo mi chusteczek zabraknie...ja jeszcze obiadu nie jadlam a tu juz kawa? na serducho padne hihi...ale dzieki...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...nikogo nima:(jak ja mam czas to was nima...POZDRAWIAM👄 Mam ochote na ciasto,macie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tym pieknym jubileszowym dniu :) Tak, tak, panie Kierka, 4 lata, a przelecielo jak z bicza strzelil ;) :D :D :D :D :D :D :D Z szampanem chyba poczekamy na pelny sklad ;) ... ale kawke na zachete postawie : \/> \/> \/> \/> \/> MILEGO, SLONECZNEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ja mam torta :D:D:D:D Zycze nam nastepnych pieknych 4 lat i wiecej pisania razem, radosci i smutkow, ale razem :) A i jak szczescie dopisze, zebysmy mogly wszystkie sie kiedys osobiscie wysciskac ❤️ az mi sie wierzyc nie chce ze to juz 4 lata, i lezka sie jakos w oku kreci :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ja mam torta :D:D:D:D Zycze nam nastepnych pieknych 4 lat i wiecej pisania razem, radosci i smutkow, ale razem :) A i jak szczescie dopisze, zebysmy mogly wszystkie sie kiedys osobiscie wysciskac ❤️ az mi sie wierzyc nie chce ze to juz 4 lata, i lezka sie jakos w oku kreci :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej... Sto lat sto lat dla was Tych od samego początku i Tych co doszły ...aby nasza przyjaź trwała na wieki,byśmy nadal się wspierały ,nie oszukiwały i się doceniały..👄❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ tortem się częśtuje tylko małym kawałeczkiem by dla reszty starczyło👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co kobitki, mozna juz szampana stawiac ? ;) Pelnego skladu jeszcze wprawdzie nie ma, ale wierze ze dojda :) To prosze, po kieliszeczku dla kazdej : Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y ... nie liczylam ale powinno wystarczyc :) 😍 Niech nam nastepne lata przyniosa wiele radosci, niech nam nigdy nie braknie ochoty na wspolne pisanie :) i niech sie nam spelnia wszystkie marzenia i pragnienia .... w tym i to o SPOTKANIACH w jak najliczniejszym gronie !!! 😍 Ja sie powolutku do domu zbieram.... week-end czas zaczac :) !! MOZE mi sie uda na chwilke wieczorem zagladnac, ale nie obiecuje bo przeciez goscia w domu mamy... BUZIOLE WIELKIE !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie juz po pracy i po zajęciach domowych ... Nie słyszyche jak REBEKA 👄 strzeka korkami od szampana????!!!! J sie częstuje i jeszcze jeden kawałek torciku podbiera:D....a co ?Ma się zmarnować ?Od rana ty stoi:Dhihi.. Y jeden móóój :D __________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______@@@@@@__@@@@@@@@ ____@@@@@@@@@@@@@@@___ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@___na____ ___@@@@@@@@@@@@_szczęście_ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam🌻 caly dzien nie moglam sie doliczyc ile to juz ma ten nasz Topik,no ale juz wiem i mam nadzieje ze bedzie mial wiecej:Pczego nam wszystkim zycze a takze tego by zawsze milo sie nam pisało i bysmy kiedys sie mogly spotkac...najlepiej juz niedlugo:)... moj slubny z tej okazji prosil zeby wszystkie panie pozdrowic,co niniejszym czynie:P... jedno mnie dziwi ,ze Kaszubki nie ma....:(mam nadzieje,ze nic jej nie dolega.... a tak ogolnie to u mnie cala masa zajec i jak zawsze brak czasu:( na przyjemnosci...w tym tygodniu zwiezlismy juz ostatnie plony z polatzn kukurydze na kiszonke i oczywiscie znajac zlosliwosc losu musialo sie to odbyc w dniu wyjazdu tesciow,dalismy rade ,ale ile nerwow to nas kosztowalo ufff...o kasie nawet nie wspomne...:( no ale kukurydza obrodzila i juz jest w domu takze nie bede narzekac... teraz jak tesciow nie ma to B caly czas musi byc z nami a to nie jest proste w gospodarce...mamy spore podworko pelne roznych zakamarkow i tylu miejsc gdzie moze sie schowac,ze trzeba caly czas patrzec na niego ...a ze tak sie nie da to juz kilka razy musielismy go szukac...najgorsze ze po podworku poruszalo sie nawet 8 olbrzymich traktorow i innych maszyn...w dodatku jak juz upilnowalam B to gubil mi sie pies,ktory tez na razie glupiutki...oj mowie Wam wesolo bylo...a oczywiscie jeszcze do tego w tym samym dniu mielismy kontrole z weterynarii,pan pobieral probki paszy co trwalo co prawda tylko 5 minut,ale potem wypisywal rozne formularze a to trwalo 40 minut...:( do tego jeszcze musialam zrobic obiad dla 8 chlopow i oczywiscie dla nas...no to tak około 70 klusek ukulałam,do tego 4 rodzaje miesa i kapuste czerwona... padnieta bylam tak ze nawet nie pamietalam jak sie nazywam:P... ale dzisiaj juz jako tako udalo mi sie nawet dom doprowadzic do ladu i nawet wszystkie podlogi juz umylam...jutro tylko zakupy zrobie i chyba pojde odpoczac,bo kiedy jak kiedy ale w tym tygodniu zasluzylam sobie...:P teraz tez chyba pojde do lozeczka ,chociaz nie chce mi sie spac,ale przynajmiej kosci rozprostuje:P...zycze Wam milego weekendu ,a jak tylko znajde chwilke to sie odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Zbieram się już od dłuższego czasu, żeby do Was napisać, ale wciąż czasu brak albo humor nie taki. Dzisiaj też już jestem padnięta, ale w tym wyjątkowym dniu chociaż resztkami sił dam znać, że o Was myślę i pamiętam :-) Wszystkiego najlepszego kochane czterolatki :-) 👄 🌻 ❤️ A teraz spadam spać, bo jutro na 7!!!!!! rano do fryzjera idę. Taki psikus mi zrobiła fryzjerka i nie miała innych terminów :-) Buźka dla wszystkich. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam sobotnio :) Nie bylam na jubileuszu bo za duzo przygotowan w domu bylo,wczoraj gralismy koncert a w piatek bylam na scanie,dzisiaj dostalam poczte i mam zmieniony termin z lekarzami ale na moja korzysc bo o jeden dzien wczesniej czyli na nastepny czwartek,dobrze. Kobietki zycze nam abysmy kolejne lata spotykaly sie nie tylko wirtualnie ale i w realu,to byloby super i oczywiscie mnostwo usmiechu na co dzien 🌼🌼🌼 A toast wzniose dzisiaj,wczoraj zadnych procentow,bo auto mialam ale dzisiaj chetnie sie napije za nasze zdrowko. Pogoda sliczna,wiec posylam promyki i zycze milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich U nas wszystko wporzadku czas ucieka za szybko, przez ten tydzien ciagnełam dwa referaty w pracy wiec za bardzo wczoraj nie wiedzialam jak sie nazywam a w pracy bylo jakies zatrzesienie z doprowadzeniami ale dzisiaj pospałam i jestem gotowa do walki w pracy w przyszłym tygodniu a tydzien zaczniemy w pracy od protestu ogolnopolskiego i znowu w wiadomosciach beda próbowali wmówic społeczenstwu ze my sie upominamy o tysiac złotych ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Pamiętałam wcześniej... a wczoraj kompletnie wyszło mi z głowy, że mamy jubileusz - gdy odpaliłam kompa [na chwilę] dostałam wiadomość od naszej kochanej Rzeny 👄 ba, ale już nie miałam jak wejść na topik - goście. Rozsypał się dosłownie worek z niespodziewanymi gośćmi :D Najwięcej czasu spędziłam z jedną z moich sióstr - miałyśmy szczęście - byłyśmy same i mogłyśmy nagadać się do woli :D ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ]serce] To dla Was te buziaki. Niech nasz topik trwa jak najdłużej. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - pisałam szybko i nie sprawdziłam dokładnie wpisu :D cała ja :D :D :D zawsze się spieszę :D Wrzuciłam dzisiejsze fotki do Garnka - już jesień :D a mnie tak szkoda lata :D za mało go było w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) Wpadlam Wam prosze sie czestowac ! Rzena 🌻 - liczy sie intencja :) Ja tego slonika oczami wyobrazni bardzo wyraznie widze ;) :D Goja 🌻 - nareszczie !!!! Juz powaznie martwialm .... Buziole, kochana i zagladaj do nas .... troszke ( ;) ) nam tu Ciebie brakuje ... :) Kaszubko 🌻 Erato🌻 Rudamaxi 🌻 Ania 🌻 - no i jak, udalo Ci sie choc troche przez ten WE odpoczac ? Ja znow nie odpoczelam :( .... w sobote bylam z Tesciowa i z Ala na zakupach.... Tesciowa w niedziele do Pl jechala i chciala sobie jeszcze kilka "duperelek" kupic a rezultacie wyszlo kilka godzin lazenia po sklepach :O.... i tak dobrze moja mama na obiad nas zaprosila, bo nie wiem jak bym to zorganizowala .... Wczoraj rano znow pobudka o 6h00 bo M chcial jak najwczesniej wyjechac zeby jak najmniej w nocy jechac ... Cale przedpoludnie walczylam z niewyspana Ala ;) i z porzadkami w domu :O a po poludniu przyjechala moja mama :) ..... wiec sie W KONCU nagadalysmy za wszystkie czasy :) ale w rezultacie dzisiaj znow "plywam" :P :D No nic, trzeba troche powalczyc z rzeczywistoscia..... Poniedzialkowa kawke (szatana ;) ) stawiam :) : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> ... MILEGO DNIA zycze i ucieeeeeeekam ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) Wpadlam Wam prosze sie czestowac ! Rzena 🌻 - liczy sie intencja :) Ja tego slonika oczami wyobrazni bardzo wyraznie widze ;) :D Goja 🌻 - nareszczie !!!! Juz powaznie martwialm .... Buziole, kochana i zagladaj do nas .... troszke ( ;) ) nam tu Ciebie brakuje ... :) Kaszubko 🌻 Erato🌻 Rudamaxi 🌻 Ania 🌻 - no i jak, udalo Ci sie choc troche przez ten WE odpoczac ? Ja znow nie odpoczelam :( .... w sobote bylam z Tesciowa i z Ala na zakupach.... Tesciowa w niedziele do Pl jechala i chciala sobie jeszcze kilka "duperelek" kupic a rezultacie wyszlo kilka godzin lazenia po sklepach :O.... i tak dobrze moja mama na obiad nas zaprosila, bo nie wiem jak bym to zorganizowala .... Wczoraj rano znow pobudka o 6h00 bo M chcial jak najwczesniej wyjechac zeby jak najmniej w nocy jechac ... Cale przedpoludnie walczylam z niewyspana Ala ;) i z porzadkami w domu :O a po poludniu przyjechala moja mama :) ..... wiec sie W KONCU nagadalysmy za wszystkie czasy :) ale w rezultacie dzisiaj znow "plywam" :P :D No nic, trzeba troche powalczyc z rzeczywistoscia..... Poniedzialkowa kawke (szatana ;) ) stawiam :) : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> ... MILEGO DNIA zycze i ucieeeeeeekam ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, jeszcze nie pojde ;) bo na nowa stronke sie zalapalam :D :D... trzeba to przeciez jakos uczic ;) :P .... Hehe, nie zwracajcie uwagi.... chyba stress i zmeczenie mi na mozg padly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w nowym tygodniu,weekend przelecial dosc szybko ale to nic. W czwartek ide do pracy ale prywatnie bo normalnie jestem na zwolnieniu,ale zlapalam fajna robotke i za przyzwoite pieniadze,super. Witam Panie i dziekuje za kawke i humor. Lece do sasiadki bo obiecalam jej farbe na wlosy nalozyc a pozniej juz wszyscy w domu,wiec czasu dzs niemam. Znowu mi dzis wizyte przelozyli ale na wczesniejsza godzine,tak,ze w srode juz bede wiedziec wszystko po poludniu,trzymajcie kciuki. Na tarasik szybki zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku ;) 🖐️ Dzisiaj z domu do Was stukam :) .... do pracy dopiero na 13h00 ide, Ala w "Ogrodku" wiec mam luz :) Zaraz ide sobie kawke zrobic..... moze jeszcze ktos ma ochote ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×