Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

O nie tak nie moze byc😠 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 o...tak wam przesyłam ...zrobiłam sobie kare za błędy :P pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niedzielne 🖐️ i herbatka na wieczor :) Jak tam po zmianie czasu? dobrze,ze przeczytalam wiadomosci bo bylabym w tyle haha :) Milego wieczoraka i do uslyszenia jutro. Rzena 👄 Wesola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Do kawki sie dosiadam :) Dzieki Wesola 🌻 :) Erato 🌻 - jak M ? Lepiej sie czuje ? A u Ciebie tez poprawa sie utrzymuje ? CIesze sie ogromnie ze interwencja pomogla !!! Zmiana czasu tym razem mi bezbolesnie przeszla, nawet Ala juz dzisiaj wg zimowego czasu wstala :) ... no i ja tym razem pamietalam :P a nie tak jak ostatnim razem kiedy godzine wczesnej do pracy pojechalam :D Rzena 🌻 - wiesz, brakuje mi tutaj troche tej atmosfery, tych z daleka widocznych oswietlonych zniczami cmentarzy .... choc z drugiej strony jak sobie przypomne te korki i tlok i bloto kolo cmentarzy i "operacje "nicz" ;) :D to jednak wole nie :P... my sie jutro tylko na jeden cmentarz wbieramy, na grob wujka kumpeli, tego, ktory zmarl w kwietniu tego roku :(... Kaszubko 🌻 - moj M ma do Twojego miasta sentyment ;).... prawie przez cale dziecinstwo na kolonie letnie tam jedzil :) U nas WE uplynal pod znakiem urzedzania pokoju dla Ali :).... z ogromnym bolem serca pozegnalismy nasze lozeczko :( i przesiedlismy sie na kanape a Ala objela we wladanie swoj pokoj :) W sobote rano zakupy, pozniej skrecanie "doroslego" lozka Ali :), rozkrecanie i wywozenie do rodzicow lozeczka i naszego lozka, przeprowadzka zabawek do nowego pokoju ;).... Wytlumaczylism Ali ze jak sie obudzi i bedzie cos chciala to zawsze moze do nas przyjsc ... no i oczywiscie pierwszy wieczor troche zwariowany byl, bo znalazla przynajmniej 20 powodow zeby z lozka wstac i do salonu przydreptac ;) :D .... ale wczoraj juz obylo sie bez wedrowki ludow ;) wiec chyba pokoik zaadoptowany :) Teraz jeszszcze musimy jej kupic szafe i jakies polki bo narazie zabawki i pluszaki w koszach na podlodze urzeduja :D Meblujemy na raty bo pokoj nie za duzy, nie chcemy go zagracic wiec powoli i stopniowo bedziemy dokladac to co niezbedne... A wczoraj odebralismy tate :), Alice nie miala do Niego zadnych oporow, od razu zaczela z Nim prowadzic ostre dyskusje filozoficzne :D :D :D W pracy dzisiaj luz, bo 80% ludzi zrobilo sobie dlugi WE :) Przy okazji pobilam rekord drogi do pracy : 20 minut do drzwi do drzwi.... qrde, nie moglo by to tak byc codziennie ;) ??? No nic, narazie tyle.... Porywam ciacho i dobry humor i tym ktore dzisiaj pracuja spokojnego dnia zycze a tym ktore niepracuja milego wypoczynku !!! Buziole wielkie 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poniedzialkowe 🖐️ O prosze i kawka i humor,tak to ja lubie :) Rebeko 🌼 Na szczescie nic mi nie dolega,jak milo,sama nie moge sie nacieszyc,taki zastrzyk a ile checi do zycia wrocilo. Jak Alice,zadowolona z lozeczka? teraz to ona juz duza panna,hihi :) Wesola 🌼 dzieki :) Caly weekend w domku na spokojnie.Wypilismy po lampce winka hiszpanskiego na dobre krazenie,balam sie wiecej dac M bo jeszcze nie wiemy co i jak,wiecie on juz jest w takim wieku,ze wszystko moze sie zdarzyc,tfu,tfu....oby nie ale martwie sie,corka mu tyle krwi napsula w tym roku,ze chlop potrzebuje odpoczynku a do swiat daleko. Zepsula mi sie pralka i piore recznie oa matko.....aby do piatku bo bylismy w sklepie i zamowilismy pralke ale wypozyczenie 10F na m-c,nie drogo nie? W piatek M zostawil klucze w biurze przed wyjazdem w trase {musza bo buduja nowy parking) w razie potrzeby,gdyby trzeba bylo auto przestawic. Szef chodzil przestawial,na koniec pracy M nie mogl otworzyc auta na pilota,okazalo sie,ze chyba mu spadl albo jakies auto przejechalo,bardziej to wyglada na auto,w kazdym razie nie dziala,bylismy w salonie AUDI - za pilota trzeba zaplacic 200F - a szef nie chce zaplacic.M wkurzony,ja zreszta tez,dlaczego mamy placic za cos,czego nie zrobilismy,mozemy z klucza otwierac nie? wiecie i dlatego nie lubie Anglii,tacy zawistni,pieniadze im sie wylewaja kieszeniami a skapcy,sami biznesmeni. Dobra chodzi o to,ze jak M bedzie za duzo skakal to bedzie dostawal same marne kursy i co tu zrobic?siedziec cicho? Ok-kawka popludniowa na stoliczku i zapraszam na tarasik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ten dzien zadumy Wrocilam z pracy,spiesze sie bo jeszcze chce jechac na cmentarz zapalic swieczke rodzicom,ach jak mnie czas goni. Na wszelki wypadek stawiam kawke popoludniowa gdyby jednak ktos zajrzal / Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ten dzien zadumy Wrocilam z pracy,spiesze sie bo jeszcze chce jechac na cmentarz zapalic swieczke rodzicom,ach jak mnie czas goni. Na wszelki wypadek stawiam kawke popoludniowa gdyby jednak ktos zajrzal / Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam ze jestem :) Cos to przestawienie godziny na mnie zle wplynelo, na dodatek pomieszalam to jeszcze w podroza na "Kontynent" gdzie tez i godzina do przodu .... rezultat taki ze od trzech dni rzesy na zapalkach i termos kawy pod pacha .... Erato, ty masz rodzicow na cmentarzu w UK? My cmentarze zaliczylismy w weekendzie, tu w UK nikogo nie mamy. Dzis w przerwie objadowej wejde do kosciolka to niech Wszyscy Swieci maja naszych bliskich w opiece. robie nastepna kawe, ktos dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 Nie Kochana,mam w PL ale jak mnie tam nie ma to gdzie mam zapalic? lepsze to niz nic,mam taki cmentarz u siebie,gdzie chodzimy co roku kilka razy i tam palimy swieczki. Ciesze sie,ze wyjazd sie udal a zmiana czasu niestety jak co roku. :) A wypoczelas troszke i dziadek nacieszyl sie wnuczkami? Jaka pogoda? Wrocilam do domu,niedobrze mi i widze,ze musze jednak zmienic antykoncepcje,od 2 m-cy mam inne tabletki i wszystko mi sie rozregulowalo,hmmm coz a te maja 28 tabletek,poprzednie 21 a ja zielona na ich temat-ide poszukac w necie cos o tym, Herbatka i ide sie dotlenic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawke sie zalapalam ... fajnie :) My wczoraj zaliczylismy tylko jeden maly cmentarzyk ... wprawdzie protestancki, bo na takim lezy kumpeli wujek (nawet nie wiedzielismy czy i nich tez obchodza "Wszystkich Swietych", ale okazalo sie ze ludzi bylo sporo i groby pieknie kwiatami przybrane), ale zapalilismy swieczki za wszystkich naszych bliskich. Erato 🌻 - glupio wyszlo z tym pilotem :O.... rzeczywiscie chyba szef powinien sie troche poczuc w obowiazku, w koncu miala Wasz klucze pod opieka .... no coz, tak bywa :( Dea 🌻 - fajnie ze jestes spowrotem :) Dla Ciebie rzeczywiscie ta zmiana czasu to pomieszanie z poplataniem musialo byc ;) :D Wysciskaj mocno dziewczynki !!! Ja sie powoli zaczynam za prezentami rozgladac :P... Do Swiat wprawdzie jeszcze troche czasu zostalo, ale jak co roku mam lamiglowke co komu :O.... Jedyna osoba z ktora raczej problemow miec nie bede to Ala.... nawet sie nie wysilam na wymyslanie jakichs bajeranckich prezentow ;) bo Ja puzzle, plastelinki, farby, kredki, wycinanki, kolorowanki i tym podobne akcesoria w ekstaze wprowadzaja :D A reszta.... hmmmm, jak znam zycie to znow bede miala ciezki orzech do zgryzienia i pewno znow na odstatnia chwile bede po sklepach latac :D Ala swoim pokoikiem zachwycona :), przede wszystkim dlatego ze to jedyne miejsce w domu gdzie mamy wykladzine dywanowa i moze bezkarnie z klockami szalec :) :D :D ... No i dzisiaj po raz pierwszy rano nie wolalal tylko sama z lozeczka sobie zeszla i do mnie przydreptala :) No nic, dosyc tego dobrego ;).... na tarasik jeszcze wyskocze i do pracy wracam. MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 No wlasnie - prezenty!!! Ja jak co roku na ostatnia chwile,zreszta w tym roku musze kupic wiecej a to oznacza,ze funduszy wiecej pojdzie. Coz,moze male skromne dla wszystkich? z M umowilismy sie,ze nie robimy sobie prezentow,za duzo dzieci dookola a dzisiaj corka z chlopakiem sie do nas wprowadzaja bo ojciec ziecia wyrzucil ich z domu. Widzicie moja mine i humor? Ach - ide na taras bo od dzisiaj mam wiecej obowiazkow a nie spie od rana,glowa mi peka,nie planuj zycia bo samo sie zaplanuje. Juz z M ustalilam,ze niemam zamiaru isc na zadne ugody,ja lubie rano spokoj,kawka,papierosek,w pidzamie dluzej posiedziec- a nie zrywac sie na komendy,szkoda mowic,dobra koniec bo nerwy mi puszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja lubie chodzic po cmentarzu,wspominać,rozmyślac ,zadawać pytania co by było gdyby...czuje sie bliżej z osobami,których mi brakuje.Odwiedziliśmy jakieś 5/6 cmentarzy i kilkanaście grobów ,większość 01.11.bo lubie tradycje:)no i była cudowna pogoda ,cieplutko ,słonecznie...bardzo miło się spacerowałohihi no i jeszcze te spotkania rodzinne przy grobach.U mnie to tradycja od zawsze.Przy grobie mojej pra pra babci wszyscy sie spotykają ,a potem wędrujemy dalej i tak 3/4 godzi.upływają na świeczyszkach.Wieczorem jeździmy pod pomnik JP II i kolejne świeczuszki,Dla mnie to magia i urok tego św.dnia zmarłych. Dea👄ja tam Włoch? Stale w tym samym miejscu? i co nowego u ROMULUSA? Coś zwiedziliście...mam nadzieje ,bo ja bym sobie nie darowała jechać i nic nie zobaczyć w prawdzie byłam już 3 razy ,ale jak to ja ...zawsze mi mało:D:D:D Rebeka👄fajnie ze mala ma swoj pokuj,ale pozbawic siebie sypialni?! To nie do pomyslenia:D widzisz,ja odwrotnie jak Wy ,najpiewr 15 lat na wspolnym pokoju a teraz sypialnie i tak mi sie spodobało ze nie oddalabym jej nikomu hihi...ale Alice bedzie coraz starsza i starsza...w sumie taka potrzeba przyszła i sie nie dziwie.Powieś jej w pokoju wiszące szafeczki z szufladkami poleczki są funkcjonale...:D Erato👄cieszy mnie ze sie dobrze czyjecz.Twoj pomysł z zapalaniem znicza dla rodziców jest jaknajbardziej trafny wielu moich znajomych tak robi,nie ważne gdzie ale ważne dla kogo:) Szef nielada cwania ,ale wydaje mi sie że z rozsądku o prace zawołałabym chociaż połowe za ten kluczyk,jakiś nieludzki gbur😠i teraz WIDZICIE jacy są pracodawcy! i nie dziwie sie ze M sie wściekł by ja osobiscie nie podarowałabym mu tej przyjemnosci i napewno by zaplaciłsą rozne sposoby by zmusic czlowieka,ale czasem tezeba wybtac mniejsze zło:(A moze zacząć głośno mówic przy kazdej nadarzajacej sie sposobnosci robic facetowi wstyt,wspominac bezprzerwy,narzekac ,jak mozna tak bezkarnie niszczyc cudze mienie ...itp. może przed ludzmi (skoro nie przed sobą) zrobi mu sie głupio? Wesoła👄życze utrzymania humoru...:D:D:D i dzieki za ciacha i kawki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - ciesze sie ze Ci nozke za bardzo nie dokuczala i moglas sobie pospacerowac :) A co do naszego "wygnania" do salonu ;).... nie jest najgorzej a i perspektywy przed nami dobre, to moze jakos przez te 2-3 lata sie przemeczymy ;) :D Erato - mam nadzieje ze ta przeprowadzka to nie na dlugo .... oj, dziewczyno, tobie to los zmartwien nie oszczedza :(... Wesola 🌻 - ano ciemno ;)... a bedzie jeszcze ciemniej :D Byle do konca grudnia ;) !!! Do domu lece .... BUZIAM !!!! PS : Ten cmentarz to prawoslawny byl a nie protestancki :D .... chyba naprawde potrzebuje odpoczynku ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 coś u mnie ostatnio coraz słabiej z pisaniem :D sorki 🌼 ale nie obiecuję, że się poprawię :D Kiedyś miałam i więcej czasu i więcej ochoty na pisanie. W poniedziałek prawie 6 godzin zajmowałam się Michasiem :D tak zdecydował Michaś i jego tata. Później [wraz z rodzeństwem] zjawił się Maciek. Chłopiec troszkę postraszył dziadka i dostał mały prezencik od babci :D Wtorek... myślałam, że przez kilka godzin będę mieć dużo czasu dla siebie :D mąż pojechał w swoje rodzinne strony. A tu telefon co chwilę dzwonił :D nawet muzyki [tej swojej ulubionej] nie mogłam spokojnie posłuchać :D Dziś natomiast spędziłam kilka godzin nad zatoką i w parkach - było tak ślicznie... ciepło i słonecznie. Rzena - na cmentarzu lubię bywać, ale nie 1 XI. Tego dnia jest za dużo ludzi, gwaru itp. Wolę, gdy jest spokój. Wesoła - następnym razem postaram się podesłać Ci słonko :D Erato - ja mam jednak lepiej... mieszkanie jest na tyle małe, że dla dodatkowych lokatorów nie starczyłoby miejsca. :D No i znów miałam przerwę w pisaniu :D Maciek wpadł, aby dać mi buziaka i aby dostać swoją ulubiona krówkę :D na szczęście mam jeszcze zapas tych cukierków. Rebeka - wymyślanie prezentów to ciężka praca :D Dea - dla mnie zmiana godzin to tez nic miłego :D jeden plus - niby wcześniej się budzę już wyspana. Gorzej wieczorem... ciekawe filmy są dość późno... chcę obejrzeć... i zaczyna się walka ze snem :D czasem przegrywam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................) .......................(,) ..........).........._'\!/'_ .........(,).........(""""") ......._'\!/'_. .......(""""")....W ZADUMIE ......I CISZY! .............. -::- WITAM SERDECZNIE -::- -::--::- *ŻYCZĘ SPOKOJNYCH SNÓW DOBRANOC*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka👄mam specjalny usztywniacz plastikowy ,ktory mozna zdejmowac,ale w nim moge chodzić,bez niego chyba tyle bym nie przeszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka👄w teojej sytuacji rozumiem,i sie nie dziwie u mnie 01.11.też jest ogromny ruch na cmentarzach,ale pojechaliśmy juz o 09-00 i dojazd ,jak i przejscie do grobu mojego taty byłospokojne jak w niedziele ;) .Nie wiem czy bym sie cieszyla czy martwila iloscią gości i częstotliwością :D ale wiem że Ty to kochasz i wszystkich w kolo Siebie:D to jest najważniejsze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak zwykle nie mam czasu na wpisy To tak szybko w skrócie: 1. Mam rozwalony samochód, prawdopodobnie będzie szkoda całkowita, czekam na rzeczoznawcę z ubezpieczenia faceta który mnie puknął (mnie nic się nie stało bo zdążyłam wysiąść z auta ) 2. Jeżdżę teraz rowerem do pociągu, przy peronie podpinam rower- powód? patrz powyżej* ;-) 3. Byłam na rajdzie ekstremalnym rowerowym w Elblągu- Harpagan i tam chyba się podziębiłam, co za tym poszło- zapalenie pęcherza. No i nieleczone przerobiło siew miedniczkowe zapalenie nerek Co to był za ból, jeszcze trochę mnie pobolewa prawa nerka ale antybiotyk jeszcze biorę więc mam nadzieję, że choróbsko sobie odejdzie ode mnie No i czas minął, wracam do pracy ;-) pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 She o kawie zapomniala :P to ja Wam postawie :) \"/o \"/o \"/o \"/o \"/o .. prosze sie czestowac :) Kaszubko 🌻 - opieka nad maluchami to tez ciezka praca ;) ...ale jak sie to lubi to mozna polaczyc z przyjemnoscia :) Rzena 🌻 - do ortopedy sie jednak chyba wybierzesz, co ? Skoro dalej nie mozesz bez tego usztywniacza to chyba warto skontrolowac ...? She 🌻 - no to nie masz teraz wesolo .... Auto rzecz nabyta, i choc oczywiscie szkoda to najwazniejsze ze Ty OK.... Duzo zdrowka zycze !! Narazie tyle ... w przerwie obiadowej jade do dentystki ... po raz pierwszy od ponad miesiaca do Paryza zawitam :D ... szczerze powiem ze mi go za bardzo nie brakuje ;) MILEGO POPOLUDNIA, kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia :) (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? She, najwazniejsze ze ty cala i zdrowa!!! Jak juz skonczysz antybiotyk to na wzmocnienie pecherza (i to radze tez Erato!) prosze zaczac brac uva ursi http://www.i-apteka.pl/product-pol-1126-LEHNING-Uva-ursi-Complexe-nr-9-krople-30ml.html cuda robi!!! Rzena, nie, nie pozwiedzalam bo u rodziny siedzialam, a poza tym ja mieszkalam w Italii 11 lat i cos niecos juz widzialam ;) A tak to tylko spedzialm czas z rodzicami, bratem i kuzynostwem. Szkoda ze tak krotko bylo :o Erato, a czemu ich z domu wyrzucil? i czemu nie moga sie na 'swoje' wyniesc? przeciez to juz dorosle osoby, rozumiem ze pracujace, wiec najlepszym presentem dla nich bedzie jak im pozwolicie wreszcie wziac zycie w ich wlasne rece. Ja z tych co wola usamodzielniac dzieci od malosci, bo jak mnie zabraknie to kalakami zostana? Dla twojego i M spokoju, powinniscie im poradzic ze to bedzie dla dobra kazdego. Wybacz mi, ale naprawde zadziwia mnie wasza 'miekkosc'. I to nie jest nawet twoja corka :o Rebeko, pozostaje ci tylko znalezc nowego dentyste blizej pracy ;) A z prezentami w tym roku chyba problemow miec nie bedziesz, masz teraz centrum handlowe pod nosem :D:D:D No i ja tez juz powinnam zaczac myslec .... :o Narazie musze wykombinowac stroj na dzisiejsze disko w szkole. Nie bylo czasu w zeszlym tygodniu a teraz to juz po Halloweenie i w sklepach juz pewnie nic nie maja ... a Duza *musi* byc za czarownice ubrana ... ewentualnie kota (czarnego!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, kawka jest :) Super :) Dea 🌻 - juz z dentystami nie eksperymentuje ;) ...znalazlam jednego blisko domu, doslownie za rogiem, myslalam ze troche czasu zaoszczedze, to po 2 wizytach tak mi podpadl ze z podkulonym ogonem do mojej starej dentystki wrocilam :P Jakos sie z tymi wizytami w Paryzu pomecze ;) ... Nic nie piszesz jak Duza w szkolce polskiej sobie radzi ? Zaakilmatyzowala sie juz dobrze ? Daleki dojazd macie ? Qrde, ja tez sie nad czyms podobnym dla Ali zastanawiam... ale strasznie mi szkoda sobotniego przedpludnia ;) :P Jak Wasza Pani do pomocy .... jeszcze nie uciekla ;) ? :D Ide cos na ruszta wrzucic i moze sie troche po centrum powlocze ;)... moze jakis pomysl na prezenty mi do glowy wpadnie ;) MILEGO DNIA kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w piatek :) Dea - dzieki za kropelki,co prawda napisane bylo niedostepne hihi ale zobacze. Wracajac do dzieci. Dea to nie tak. Moje dzieci sa samodzielne,od malego uczone tego,zeby dac sobie rade w zyciu,moi synowie sprzedaliby ,,coreczki,, w mgnieniu oka- ale tam to inna sprawa. M zrobi wszystko dla corci,zeby sie uczyla spokojnie.Tata chlopaka mial dosc wszystkiego,mlodzi,wiadomo,sprzatac im sie nie chce,on ma jobseecker allowance,ona studentka,w banieczkach im sie powywracalo,ten mial juz po dziurki w uszach wszystkiego i miarka sie przelala.A moj M co ma zrobic,nie przyjac swojego dziecka? sama mialabym wyrzuty,maja czas najwyzej dwa tygodnie na znalezienie mieszkania i ulozenia sobie zycia,do tego maja mi dokladac na zycie,nie interesuje mnie reszta jak i co zrobia.Juz dzisiaj wiem bo rozmawialam z M,ze znalezli mieszkanie ale bedzie wolne za 8 dni,prace corka moze dostac przeniesienie do naszego miasta a do C -e dojezdzac na zajecia. No chyba moje warunki nie sa wygorowane?Powiedzialam im wczoraj,co mysle na ten temat i jak wyglada ich zycie,chca niech sie obrazaja,nie to nie - ja mam to gdzies,medalu nie dostane. To na tyle w temacie.Tak,ze Dea ja uwazam podobnie jak Ty,dzieci trzeba uczyc samodzielnosci,zeby nie byly kalekami,100%racji. Rebeko - toz Ty wolne masz dzisiaj? ze tak po cmentarzach spacerujesz? Ok kawka poludniowa {_]??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzień Rebeka👄 Zrobiłam tak jak sugerowałaś ,poszłam do ortopedy i pan doktor stwierdził , ze mam naderwaną dtrebkę przy kostce.W związku z tym dostałam rechabilitacje i jeszcze 4 tygodnie zwolnienia.Ja osobiscie nie widze obrzęku wokło kostki ,ale lekarz widzi i nie zamierzam się z nim kłucić. She👄 To co właściwie stało się Twojemu ałtkowi:(?Mam nadzieje że odszkodowanie jakie uzyskasz pozwoli na zakup nowego samochodu...trzymam kciuki. Straszny ból musiałas odczować:(wiem jak bolą nerki i przykro mi że spotkało to akurat Ciebie👄 Dea👄nie wiedziałam że taka świetowa(unijna )kobitka z Ciebie :D:D:D skoro tyle lat tam byłas to napewno widziałas niejedno;)cudo:D smutne w pewnym sęsie jest to że rodzina tam została i tak żadko się widujecie:(.........................i ja jestem ciekawa jak córa sobie radzi ....no i ta pomoc jest??? hihi...👄 Erato❤️ -em jestem z TOBĄ ,ale powiem Ci kochana że DEA ma racje i podzielam jej zdanie ,ile w końcu oni mają lat,żebyś musiała im jeszcze macoszyć? Dziwna to młodzierz. KASZUBKA👄 CUDOWNE FOTKI NA GARNUSZKU ;):D:D:D 👄pozdrawiam 🖐️ Na tarasik zapraszam ja juz lece hehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×