Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Rebeko🌻troszke smutne to ze tak krotko swietujecie,ale mysle ze jesli to los wszystkich dookola to nie jest tak zle:P... Kaszubko🌻cos czesto Was dopadaja te wietrzyska :(...mam nadzieje ze obedzie sie bez wiekszych szkod... u nas dzisiaj tez juz po swietach ,ale jeszcze swiatecznie...dzieci nie ida do szkoly wiec jest inaczej i wesolo i troszke radosniej... w wigile mielismy niespodzianke w oborze...jeszcze przed kolacja wigilijna na swiat sprowadzilismy male cielatko:P...fajna sprawa...tym razem obylo sie bez komplikacji a maluszek dorodny i urodziwy,a co najwazniejsze zdrowy...mowi sie ze jaka wigilia taki caly rok :pczyli jest nadzieja na dobry urodzajny rok:P nonic,niestety nazbieralo sie przez te swieta duzo prania itp,takze zyczac milego dnia bede sie zegnac... a tak ogolnie to dziekuje za wszelkie dobre zyczenia i inne wyrazy sympatii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kawa aromatyczna kusze :), prosze sie czestowac : \/> \/>\/>\/>\/> ... Ania 🌻 - i tego z calego serducha zycze :) ! Kaszubko 🌻 - czekam na fotki, napewno znow bedzie co ogladac :) Dzisiaj moj "budzik" dopiero o 8h30 "zadzwonil":P, wyspalysmy sie obie i babcia nas jeszcze w pidzamach zastala :D.... ale w pracy w tym tygodniu wzgledny spokoj :) .... polowa ludzi na urlopach, w tym szefostwo ;), na drogach pusto, w centrum handlowym tez sie jakby troche przerzedzilo :P.... lubie taki okres, bez nerwow, stresu, korkow.... Troche jednak popracowac trzeba, tym bardziej ze dzisiaj sroda :P.... wiec sie zegnam, milego dnia zyczac :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kawa aromatyczna kusze :), prosze sie czestowac : \/> \/>\/>\/>\/> ... Ania 🌻 - i tego z calego serducha zycze :) ! Kaszubko 🌻 - czekam na fotki, napewno znow bedzie co ogladac :) Dzisiaj moj "budzik" dopiero o 8h30 "zadzwonil":P, wyspalysmy sie obie i babcia nas jeszcze w pidzamach zastala :D.... ale w pracy w tym tygodniu wzgledny spokoj :) .... polowa ludzi na urlopach, w tym szefostwo ;), na drogach pusto, w centrum handlowym tez sie jakby troche przerzedzilo :P.... lubie taki okres, bez nerwow, stresu, korkow.... Troche jednak popracowac trzeba, tym bardziej ze dzisiaj sroda :P.... wiec sie zegnam, milego dnia zyczac :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kawa aromatyczna kusze :), prosze sie czestowac : \/> \/>\/>\/>\/> ... Ania 🌻 - i tego z calego serducha zycze :) ! Kaszubko 🌻 - czekam na fotki, napewno znow bedzie co ogladac :) Dzisiaj moj "budzik" dopiero o 8h30 "zadzwonil":P, wyspalysmy sie obie i babcia nas jeszcze w pidzamach zastala :D.... ale w pracy w tym tygodniu wzgledny spokoj :) .... polowa ludzi na urlopach, w tym szefostwo ;), na drogach pusto, w centrum handlowym tez sie jakby troche przerzedzilo :P.... lubie taki okres, bez nerwow, stresu, korkow.... Troche jednak popracowac trzeba, tym bardziej ze dzisiaj sroda :P.... wiec sie zegnam, milego dnia zyczac :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Święta,święta i po świętach............. A za pasem Nowy Rok, nie powiem czas biegnie bardzo szybko, i kolejny krzyżyk;) na karku..... Piękne słonce u mnie więc posyłam razem z wyśmienitym humorem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 w ten przedostatni dzien tego roku ;).... jeszcze tylko 38 godzin i, jak pisze Wesola, nastepny krzyzyk ;) .... Wie ktoras czy 2012 to rok "przestepczy" ;) ...? cos tak mi sie majaczy..... :P Kaszubko 🌻 - dziekuje za fotki :) ... dobrze pisalam, znow jest na czym oko zawiesic ;) :) To co, moze kawka ... ?? Prosze sie czestowac : \/> \/> \/> \/> \/> .... Do kawki croissanty i dobry humor dokladam :D :D :D :D :D :D :D .... MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze w starym roku :) Przepraszam za nieobecnosc ale wiecie,ze mam gosci. Brat wpadl dwa dni przed wigilia (akurat mial kurs do Londynu z pracy ) fajnie sie bawilismy.Siostra z narzeczonym przyjechala tak jak mowilam.Jest ok. Wczoraj znowu brat przyjechal na jeden dzien ale to juz chyba ostatni raz bo cos im nie wypalilo. Ogolnie mowiac,zmeczona jestem. Siostra musze powiedziec,ze len nie z tej ziemi,jakbym miala czekac az ona cos zrobi,to pewnie obiad jadlabym na sniadanie drugiego dnia. W srode na drugi tydzien juz jada,fajnie bylo ale dluzej sie nie da :) Ok to na tyle w tym roku,ide bo wlasnie mam awarie w toalecie,zapchany odplyw,kurcze,dobrze,ze juz sie niedlugo wyprowadzam.Zaczelam pisac posta o 15-ej a tu prosze juz 21.00 Milego dzionka jutro zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, tak, niestety 2012 przestrepczy bedzie. Mam nadzieje ze jednak zly sie nie okaze. U nas wsio ok, ja jestem strasznie zmeczona i nie moge jakos odpoczac. Nowy Rok przywitamy z ospa bo jednak Ola sie zarazila. A tak chcialam zeby sie to rozkrecilo juz w zeszlym tygodniu, bo w przyszlym tygodniu znowu wolne z pracy trzeba bedzie brac :o Kochane, na 2012 zycze nam przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i wiecej czasu by odnalezc zapodziana cierpliwosc. Do nastepnego razu, juz w 2012 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 no chyba nieladnie byloby sie nie pokazac,no to jestem:O:P... ja w" przestepczy" rok zaprowadzilam mojego mena przed oltarz i w sumie to nie narzekam,wiec jakos tak bez strachu oczekuje tego Nowego Roku i iwerze ,ze w koncu kiedys i nam sie pospelniaja zyczenia :zdrowia ,szczescia i powodzenia we wszelkich zamierzeniach i tego sobie i Wam z calego serca zyczac macham wesolo🖐️ i do siego roku👄 Dea🌻 dla Ciebie dodatkowe buziaki za to ,ze witasz ten nowy roczk z ospa wespol:P ale w sumie chyba lepiej teraz niz tak jak ja w wieku 30 paru lat,to dopiero horror.... no to pa,bawcie sie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 już niedługo następny Nowy Rok. Stary Rok mija, lecz marzenia zostają. Niech one się wszystkie spełniają. Życzę Wam jak najmniej kłopotów (szczególnie tych spędzających sen z powiek) oraz dużo dobrych, radosnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszystkie dni Nowego Roku Życzę Wam wiary w sercu i światła w mroku, obyście jednym krokiem mijali przeszkody, byście zawsze czuli się silni i młodzi. Marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 🌻 Wszystkiego najlepszzego w tym Nowym Roku dla wszystkich !!! Niech sie nam marzenia spelniaja i mnoza ;) i niech nigdy na zabraknie w naszych domach milosci ! :) 🌻 Dea 🌻 - ja tam lata przestepcze lubie :) Buziaki dla dziewczynek i trzymie kciuki zeby Olenka bezbolesnie to przeszla. A tak przy okazji.... odpieluchowanie przeprowadzone ? Bo pisalas kiedys ze przez Swieta bedziecie dzialac ... ? Nie rozpisuje sie, dzisiaj tylko pozdrawiam serdecznie caly sklad i uciekam pod kolderke, bo niewyspana do nieprzytomnosci jestem :O.... do 4-ej z M wczoraj siedzielismy a o 7h30 Ala nam podudke dzisiaj zrobila :O.... chyba sila rozpedu dzialam :D :D Buziole wielkie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !! :) Nowy tydzien czas zaczac :) Erato 🌻 - korzystaj z gosci :) Raz na rok, mozna zeby zacisnac i na drobiazgi uwagi nie zwracac :) Ania 🌻 - 🖐️ kaszubko 🌻 - 🖐️ Rudamaxi 🌻 - 🖐️ Kawa : \/> \/>\/>\/>\/> ... i dobry humor :D :D :D :D :D na stole :) Slodkosci nie stawiam bo na diete przechodze :P .... ktoras tam z kolei :D :D ale zmotywowana na maksa jestem :D Niestety znow mi kilka kilogramkow przybylo :O Odbija sie na mnie brak ruchu, tylek teraz woze, po metrze nie latam i doopka rosnie :O :D 40-cha na karku ;) to fajnie by bylo w ten piekny wiek z wymarzona waga wkroczyc .... no i planujemy do Pl sie w lecie wyrwac i nie mam za bardzo ochoty po 2 latach rodzince sie w postaci hipopotamka pokazac :) :D :D MILEGO DNIA KOCHANE !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko 🌼 Jasne,ze mozna,caly czas pasa zaciskam :) Wiecie co? Wstalam dzisiaj o 7-ej bo od piatku mam awarie,znowu nie dziala u nas toaleta,mamy mlynek i sie zepsul,w sylwestra korzystalismy z dobroci sasiadow ale dluzej tak sie nie da. Moja landlorka zrobila mnie w balonik,w sylwestra powiedziala,ze nie bedzie sobie psuc humoru i po nowym roku przysle mi fachowca.M ze szwagrem sami rozebrali to wszystko,probowali naprawic ale bez nowej pompy ani rusz. Dzis fachowiec przyjechal,poogladal i stwierdzil,ze sklepy pozamykane bo bank holiday jest i nic nie zrobi do srody. Landlorka (wie,ze sie wyprowadzamy na dniach) uparla sie abym jej zaplacila za czynsz,ja nie chce placic bo za co? nie mam toalety,ogrzewanie zepsute,za co pytam sie mam placic? w srode ide do councilu,zeby przyspieszyc wszystko i do citizen advice dowiedziec sie,jak to w koncu jest.To ja mam placic 150F tygodniowo za samo mieszkanie?zgroza,tak nie bedzie,nie ze mna te numery.Juz wystarczy robienia za kogos. Dzisiaj jestesmy zaproszeni na kolacje do restauracji przez znajomego z Pakistanu a tu ani sie wykapac ani nic. W srode goscie odlatuja,zaproszenie mam do Italii na przyszly rok na swieta i sylwestra a wczesniej na urlop,hmmm,fajnie ale jak toi dlugo trzeba czekac. W wigile wygralam w zdrapke,nie duzo ale zawsze cos,oby caly rok tak sluzyl. Rebeko - nic sie nie martw tymi kilogramami,ja bylam u lekarza pod koniec grudnia i lekarz powiedzial,ze po tych zastrzykach przybedzie mi duzo bo to sterydy a tak sie cieszylam,ze 12kg udalo mi sie zrzucic,juz tyje bo czuje po sobie a wyobraz sobie,ze jem bardzo malutko.Mimo wszystko gratuluje samozaparcia. Annapo - Gratuluje nowego czlonka rodziny :) chodzi o cielaczka :) Kaszubko -🌼 Wesola 🌼 Ruda 🌼 Dea - Mam nadzieje,ze ta ospa szybko przejdzie i trzymam kciukasy za Ciebie 👄 dla dziewczynek. Goja - Ja Kochana nic niemam na poczcie. Rzena - Gdzie Ty? Pozdrawiam caly sklad i ide robic sniadanko,tak,tak sniadanko bo u mnie wszyscy spia (czyt.goscie) domownicy w pracy.Wiem wolne u nas ale pracuja,tak wyszlo. Milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tak na dwa slowka,bo musze jeszcze cosik zrobic,ale kompa mam odpalonego i nie dalam rady przejsc obojetnie... mam takie pytanko,czy Goja sie do ktorejs z Was odezwala na @...jak wiecie ja tez ciekawosc mam we krwi :Pa ona obiecywala ze napisze a u mnie w skrzynce pusto....:(i troszke sie boje,co to moze byc za wiadomosc... Rebeko🌻 oj ja dzisiaj jak glupia wlazlam na wage i to co widzialam nie bylo mile dla mych oczu,takze pociesz sie nie jestes sama z takim problemem na glowie,a ja w dodatku jeszcze mam troszke slodkosci po swietach i zero ochoty na diete:(... Erato🌻 w Twoim przypadku to akurat waga powinna jak najmiej Cie obchodzic,zdrowie najwazniejsze i jak te tabletki sa konieczne to sie nie przejmuj glupia waga,jak bedziesz zdrowa to bedziesz sie przejmowac a teraz najwazniejsze zdrowie...wspolczuje tych awarii,bo to potrafii czlowiekowi skutecznie humor popsuc,ale jak sie niedlugo przeprowadzacie to tylko cierpliwosci duzo zycze ,zeby doczekac... Kaszubko🌻 serdecznie dziekuje za fotki,fajnie sie tak oglada,sprawiacie naprawde wrazenie szczesliwej rodzinki...i popatrz niedawno Macie byl taki jak Michal a teraz juz taki kawaler.... no nic teraz tylko szybko pozdrawiam mocno i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Wesoła - skąd wiedziałaś, że jestem na diecie? :D dopadła mnie jelitówka - coś się panoszy od pewnego czasu na Pomorzu. Annapo - a ja unikam wagi :D nie chcę wiedzieć ile kg mi doszło - a doszło. Maciek w lutym skończy 5 lat... już zna prawie całe abecadło :D i potrafi pisać literki [drukowane - duże]. Goja milczy - do mnie też nie doszedł @. Erato - to masz wesoło :D żartuję - ale kłopoty to bardzo Ciebie lubią. Rebeka - nowy tydzień - fakt, ale i nowy rok :D mam masę planów - ciekawe ile z nich zrealizuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kawa na stole i dobry humor :D:D:D:D:D Waga nasz wróg hi,hi,hi,hi.......nic tak nie zbliża jak wspólny wróg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 Wesoła🌻 no trudno nie przyznac Ci racji:P...wiec tez tylko kawe dzisiaj biore,u mnie co prawda jeszcze jakies swiateczne slodycze placza sie po domu ale staram sie ich unikac jak moge:0... Kaszubko🌻 no to ja sie tez pochwale ze moj Maly juz kilka literek rozpoznaje,rano jak ide do biura to on zostaje z tesciem a tesc ma obowiazkowa prasowke i Maly przy nim sie nauczyl :p... A to co Cie meczy do mnie tez dotarlo,tyle ze w takiej niegroznej formie,chyba sam moj organizm uznal ze mu za duzo doladowalam i sie pozbywa nadmiaru... no nic tyle na dzisiaj,posylam moc pozdrowien i do znowu:)...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) 🖐️ U mnie dzisiaj za oknem piekne slonce... zawrot o 180 stopni w stosunku do tego co mielismy wczoraj... Kaszubko 🌻 - no to powodzenia w realizacji zycze !! :) Ja tam sie staram za bardzo nic nie planowac.... wiesz jak to mowia : "chcesz rozsmieszyc Pana Boga to pwiedz mu o swoich planach" :P ... ale tak jak i Ty mam nadzieje w tym roku conieco podzialac ;) Ania 🌻 - ja tez od Goi nic nie mam... i tez sie troche martwie co u niej :(. Mysle ze jak znajdzie czas (bo chyba to jest powodem ze nie napisala) to sie odezwie.... U nas sie zaczynaja pytania typu : " a co jest na literke byyyy ? " :D ... przed nami tabliczka mnozenia, rachubek prawdopodobienstwa, calki i macierze :D :D Erato 🌻 - tez wygralam :) ... tyle ze 1/5 tego co na zdrapki wydalam :D Wspolczuje problemow, mam nadzieje ze sprawa nowego mieszkania szybciutko pojdzie do przodu i tak prozaiczne (sick!) ale baaaaardzo uciazliwe problemy sie dla Was skoncza. A co do kilogramkow to Ania dobrze pisze (jak zawsze :) ) w Twoim wypadku zdrowko wazniejsze ! Tak szybko tych strconych 12 kilo (gratulacje !!) nie nadrobisz a zdrowko troche podreperujesz :) Wesola 🌻 - przylaczasz sie do walki ;) :D W kupie sila :D :D Wiecie co, wrocilam wlasnie od fryzjera i troche w szoku jestem :O : za najzwyklejsze w swiecie mycie/obciecie/czesanie zaplacilam 2 razy wiecej niz tam gdzie chodzilam do tej pory :O Hehe, dobrze ze to poczatek miesiaca :D :D :D :D i jeszcze kasa na koncie jest :D :D :D No nic, ide jeszcze przy dymku moja krzywde przetrawic ;) :P .... stawiam poobiednia kawke i milego popoludnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 😍 I znow dzisiaj zwrot o 180 stopni :( : zimno, deszcz i wiatr taki ze mi autem po drodze rzucalo :O Mam nadzieje ze u Was jest lepiej i ktoras troche slonka podesle ;). Ja sie tylko kawka podziele : \/o \/o \/o \/o ... i do obowiazkow zmykam :) MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cztery pory roku przy tym wietrze! a w nocy myslalam ze wichura nam ten nowiusienki dach zerwie... akurat teraz piekne slonce swieci wiec wysylam do waaz szybciutko :) ten tydzien w pracy diac szybko schodzi bo pracuje po pol dnia :) Z dzieckiem trzeba w domu siedziec dopoki jej chrostki nie odpadna co mam nadzieje nastapi jutro pojutrze. Rebeko, nie, nieodpieluszkowalam Oli jeszcze. wg mnie nie jest jeszce na to gotowa. wiec nastepne okno nadzieji otwiera sie na wielkanoc. A i cieplej bedzie. Co do diet to znowu mamy klubik odchudzajacych sie w pracy i nie powiem wam ile waze bo jestem strasznie zalamana. jak tylko mi sie wyreguluje rutyna to uruchamiam stalowa wole dukana.... ciekawe jak to bedzie bo rzucam tez i fajki, kiedy ta moja wola peknie? ;) Erato, dziewczyny maja racje, na razie mysl o zdrowiu!!! oki, czas moze jakies pranie wstawic jak juz jestem w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cztery pory roku przy tym wietrze! a w nocy myslalam ze wichura nam ten nowiusienki dach zerwie... akurat teraz piekne slonce swieci wiec wysylam do waaz szybciutko :) ten tydzien w pracy diac szybko schodzi bo pracuje po pol dnia :) Z dzieckiem trzeba w domu siedziec dopoki jej chrostki nie odpadna co mam nadzieje nastapi jutro pojutrze. Rebeko, nie, nieodpieluszkowalam Oli jeszcze. wg mnie nie jest jeszce na to gotowa. wiec nastepne okno nadzieji otwiera sie na wielkanoc. A i cieplej bedzie. Co do diet to znowu mamy klubik odchudzajacych sie w pracy i nie powiem wam ile waze bo jestem strasznie zalamana. jak tylko mi sie wyreguluje rutyna to uruchamiam stalowa wole dukana.... ciekawe jak to bedzie bo rzucam tez i fajki, kiedy ta moja wola peknie? ;) Erato, dziewczyny maja racje, na razie mysl o zdrowiu!!! oki, czas moze jakies pranie wstawic jak juz jestem w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie tez wichury,ale obiecuja ze jutro bedzie lepiej....jutro mamy ponoc swieto,wiec ja znowu musze szybciej zwlec sie z lozka:(...ale potem moze troszke mi sie uda odsapnac... zycze Wam milego wieczoru i zmykam do pracy...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Lepiej późno niż wcale - życzę Wam kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Przede wszystkim zdrowia pod dostatkiem, dużo miłości, radości, uśmiechu na co dzień i spełnienia wszystkich marzeń. Obiecałam maila, przepraszam, że jeszcze nie wysłałam, postaram się w sobotę napisać. Jutro idziemy do znajomych, więc jak wrócimy to już pewnie będzie późno i nie będę miała siły :-) U mnie też od kilku dni wietrznie. Chodzę niewyspana, boli mnie głowa, mam nadzieję, że już wkrótce przestanie wiać, bo już mam dość. Życzę dobrej nocy, a jutro miłego wypoczynku. Pa 👄 P.S. ja też muszę na dietę. W środę idę na jakieś pomiary, ważenie itp. i będę się odchudzać ;-) Muszę zgubić 5-6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×