Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Macham wam dzis pierwsza, po tak dluuugiej nieobecnosci obowiazkowo kawa z piernikiem :) dla Rebeki tylko kawa zeby jej z torow dobrych zamiarow nie rozkoleic ;) musze powiedziec ze i u mnie kilosow sie nazbieralo. chora bylam, w pracy mega stresy bo roboty dla czterech a tu tylko dwie lapy czlowiek ma, dziewczynki tez ze zdrowiem nie grzesza.... cos do tej wiosny dochodzimy bardzo oslabione i chorowitki :o witaminki i probiotyki juz wprowadzone wiec teraz juz tylko czekac. Ale dzisiaj tez z w domu zostalam bo Ola cala noc goraczkowala :o Ale i ja psychicznie od duzej metropolji sobie odpoczne i niech sobie radza beze mnie :p sloneczko dzis tak pieknie swieci az chcialoby sie ogrodem zajac. Ola niestety ciagle w stanie podgoraczkowym wiec lepiej zeby jej nie przewialo. Buziaki wsiom! Rzena, w moich stronach bylas bo ja w Koszalinie rodzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, na kawke sie zalapalam :) ... dzieki Dea ze dbasz o moja diete ;) i piermniczkow nie proponujesz :) Nie dam sie skusic :P, mam pod reka ciasteczka proteinowe w razie "W" :P Duuuuzo zdrowka dla Olenki ... no i dla Ciebie tez, niech wam te witaminki i przede wszystkim sloneczko dobrze zrobia :) Ja dzisiaj wyjatkowo w formie jestem :) po wczorajszej 2 godzinnej siestce po poludniu dzisiaj po raz pierwszy od baaaaardzo dawna nie obudzil mnie moj "budzik" tylko sama wczesniej niz Ala wstalam :) W pracy mamy dwa dni luzu przed nastepna fala roboty, wiec instaluje moj nowy PC (dostalismy takie tip-top :) ... fajnie, tylko jeszcze nie wiadomo czy nam wszystkie softs bede na Windows7 dzialac ;) ) i mysle w poludnie do dentystki wyskoczyc :) ... moze jutro fryzjer :P ...? Musze ten "luz" wykorzystac, bo jak mnie pozniej robota zawali to znow przez nastepne 3 tygodnie obiady przy biurku bede jadla :O No nic, luz luzem, ale jednak cos tam do roboty mam ;), wiec porywam kawke i milego dnia zycze !!! Byle do wiosny, kobitki !!! :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, na kawke sie zalapalam :) ... dzieki Dea ze dbasz o moja diete ;) i piermniczkow nie proponujesz :) Nie dam sie skusic :P, mam pod reka ciasteczka proteinowe w razie "W" :P Duuuuzo zdrowka dla Olenki ... no i dla Ciebie tez, niech wam te witaminki i przede wszystkim sloneczko dobrze zrobia :) Ja dzisiaj wyjatkowo w formie jestem :) po wczorajszej 2 godzinnej siestce po poludniu dzisiaj po raz pierwszy od baaaaardzo dawna nie obudzil mnie moj "budzik" tylko sama wczesniej niz Ala wstalam :) W pracy mamy dwa dni luzu przed nastepna fala roboty, wiec instaluje moj nowy PC (dostalismy takie tip-top :) ... fajnie, tylko jeszcze nie wiadomo czy nam wszystkie softs bede na Windows7 dzialac ;) ) i mysle w poludnie do dentystki wyskoczyc :) ... moze jutro fryzjer :P ...? Musze ten "luz" wykorzystac, bo jak mnie pozniej robota zawali to znow przez nastepne 3 tygodnie obiady przy biurku bede jadla :O No nic, luz luzem, ale jednak cos tam do roboty mam ;), wiec porywam kawke i milego dnia zycze !!! Byle do wiosny, kobitki !!! :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ojj Dea👄 byłam,byłam ...przez KOSZALIN zawsze wszystkie droko do MORZA prowadzą hihi... jak bym wiedziała to w Twoim imieniu bym 🖐️rodzince hihi.... w Mielnie było cieplutko ,w Kołobrzegu straszna mgła.A dawno byłaś Dea w koszalinie??? Bardzo sie zmienił rozbudował hohp jak tam ładnie ;) Zdrowia wszystkim zycze i aby ta gorączka jaknajszypciej zeszła👄👄👄 Rebeka👄No tak jakoś synuś ma hihi...tyle że tym razem miały być dwa turnieje i p...a nie pojedzie ,dopierw we Wrześniu open w Berlinie... Rybka pyszna ,ale te ceny :(szleńcy i potem sie dziwia że ludzie nad bałtyk na wakace nie chcą jechać. np. Wikend majowy na 3 osoby wychodzi hotel jakieś 2000zł bez wyzywienia a wikend majowy w Hiszpanii 2200zł z wyżywienie i słońcem ...masakra co w tej Polsce wyprawiają , sory może kogoś uraziłam ale wole gdzieś indziej niż nad bałtyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Rebeka🌼nie doczytałam ;) no to będziesz piękniejsza hihi...i kolorek świerzy :D,ja tez troszke poprawiłam ,ale to nie to co chciałam .Miał być ciemny bląd ,wyszedł żółty,za miesiąc jeszcze raz zrobie ,moży się uda hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kawusia jeszcze jedna przed wyjściem \_/> \_/> |_|>|_|> ;)👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka jest - dzieki,dzieki :) Dolorze babke ale za 10 min :) murzynek Wyrobilam sie ze wszystkim,hurrra. Jutro ide na fizjoterapie,zgroza,bylam w zeszlym m-cu i normalnie smiech,wiecie jak wyglada teraz fizjoterapia? Dostaje sie dwie kartki z pozycjami cwiczen,prosze to w domu robic i za m-c przyjsc na kontrole :) dobre nie? Rebeko - juz wszystko wiem o cystach,poczytalam i widze,ze duzo kobiet to ma ale nie sa grozne. wycinaja te wieksze,u mnie w papierach mam 2cm na 2 i 1cm wysokosc,niemam zadnych tabletek na to,tylko kazali brac paracetamol. Wiesz tu wszystkim daja paracetamol na wszystko,ja to potzrebowalabym paczke od razu zjesc po tych tabletkach przeciwbolowych na kregoslup ale co bede mowic jak i tak wiem co dostane :) a termin faktycznie dlugi,nie ma wolnych terminow. Dea - zdrowka zycze dla wszystkich 👄 Rzena - fajne fotki z rodzinnej wyprawy,wypoczywaj ile mozesz :) Ok to na tyle dzis,do zobaczenia jutro 🖐️ Acha,zapomnialabym MM juz wreszcie dzis poszedl do pracy,dobrze bo troszke za dlugo juz bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sama dzis jestem :) To kawke postawie (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> prosze bardzo,ciasta juz nie ma,poszlo od razu,wiec moze ktoras z Was cos dorzuci. Zdenerwowalam sie,wyszykowana juz na fizjoterapie a tu telefon,przepraszamy ale musimy przelozyc Pani spotkanie na 2-ego kwietnia,hmmm,zostaje w domku. Obiadek na dzis szybki,wiec nawet sie teraz nie zabieram,bede sie byczyc ;) kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) To dzisiaj ja Wam kawke postawie :) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... wiosenna, pyszniutka :) ... prosze sie czestowac :) Slodyczy nie dokladam, bo nie mam, chyba ze ktos na ciasteczka proteinowe reflektuje :D :D :D :D ... ale moze sie Wesola pojawi i jakas kremowka Was uraczy :) A tak na marginesie, Dea 🌻 ... nie wspominalas cos ze slodycze odstawiasz ...? :P Rzena 🌻 - co do cen to sie zgadzam, niestety :( ... urlop w Polsce drozej niz w cieplych krajach kosztuje ;) Fotek niestety nie poogladam bo mnie na FB nie ma :( Erato 🌻 - no tak, paracetamol dobry na wszystko :O ... trzymaj sie, kochana !! Ja fryzjera jednak nie zaliczylam, bo sie mam troche problemow pokazalo, i w rezultacie dalej jak mop (i to taki porzadnie wyeksplatowany) wygladam :D ....mowi sie trudno :P Dzis mamy za oknem piekne slonko, wiec sie moge podzielic :) Na popoludnie nam 17C zapowiadaja wiec pomimo tego ze dzien sie pracowity zapowiada (w koncu dzis sroda, wiec nie moze byc inaczej :P :D ) to buzka sie smieje :) ... czego i Wam zycze ! MILEGO DNIA moje mile panie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna ach to Ty :) Dzien dobry slonecznie,o i kawka jest 🖐️ Rebeka - dzieki,dzieki,masz racje ten parace tamol jest na wszystko :) To ja doloze babeczke,wlasnie z piekarniczka wyjeta,palce lizac. To pochwale sie Wam,ze sama nalozylam sobie na te moje kudelka trwala,co prawda ziolowa bo sie balam ale stwierdzilam,ze sama,bo ja zosia-samosia jestem :) fajnie wyszlo i ciesze sie,ze jednak tylko ziolowa bo dluzej bym nie zniosla tego ukladania.Musze sie sprezyc i zrobic jakies fotki i sie odswierzyc.Zreszta szkoda mi juz niszczyc wlosy,jak rozpuszcze to juz Kochaniutkie za dupke siegaja :) a na noc niestety bez warkocza nie usne,przeszkadzaja bo przygniatam ale co,MM bardzo takie lubi :) Za diete sie nawet nie zabieram bo hormony mi skacza i waga rowniez,nie jest tak az tragicznie ale te 6 kg przydaloby sie zrzucic ;) Ok to ja ide zajrzec do obiadku i bede na podgladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no i troszke mnie znowu nie bylo ,ale goscie wczoraj juz pojechali do domu,no to sa szanse ze bede czesciej zagladac.... jak to po gosciach bywa ,smutno sie zrobilo i cicho w domu:(...ale z drugiej strony jakby tak jeszcze troszke posiedzieli to chyba bysmy musieli drzwi na wieksze wymienic,bo codziennie ktos przychodzil i od razu smakolyki z szafek na stol i kawka a wieczorem cos dobrego:P w kieliszeczku na zasniecie ,jakby tego bylo malo to jeszcze szwagier ,szwagierka i tesciowa w tym czasie mieli urodziny a zeby przed zagranicznymi goscmi dobrze wypasc to stol az sie uginal...ja nie wiem czy oni nie wiedza ze post jest :P...no ale teraz juz pojechali to chyba bedzie mozna zaczac myslec o tym zeby to teraz spalic,tyle ze jak to zrobic to jeszcze nie wiem... dzisiaj mam strasznego leniwca i na obiad bedzie tylko kurczak z solarium:P a o kolacji moze w ogole zapomne...:P i to tyle na dzisiaj ,bo jak juz pisalam wyzej pan Len u mnie takze i na kafe sie to odbije...no to moze jutro mi sie uda go pognac i wiecej napisze a teraz zycze wsiem milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna ach to Ty :) Dzien dobry slonecznie,o i kawka jest 🖐️ Rebeka - dzieki,dzieki,masz racje ten parace tamol jest na wszystko :) To ja doloze babeczke,wlasnie z piekarniczka wyjeta,palce lizac. To pochwale sie Wam,ze sama nalozylam sobie na te moje kudelka trwala,co prawda ziolowa bo sie balam ale stwierdzilam,ze sama,bo ja zosia-samosia jestem :) fajnie wyszlo i ciesze sie,ze jednak tylko ziolowa bo dluzej bym nie zniosla tego ukladania.Musze sie sprezyc i zrobic jakies fotki i sie odswierzyc.Zreszta szkoda mi juz niszczyc wlosy,jak rozpuszcze to juz Kochaniutkie za dupke siegaja :) a na noc niestety bez warkocza nie usne,przeszkadzaja bo przygniatam ale co,MM bardzo takie lubi :) Za diete sie nawet nie zabieram bo hormony mi skacza i waga rowniez,nie jest tak az tragicznie ale te 6 kg przydaloby sie zrzucic ;) Ok to ja ide zajrzec do obiadku i bede na podgladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - to poczekamy sobie na Ciebie a Ty Kochana najpierw odpocznij,obiadem sie nie przejmuj,wpadne i zrobie a tak na marginesie,Twoja corcia przejawia jakies sklonnosci kulinarne? to juz taki wiek,pamietam,ze od 16-ego roku zycia to ja krolowalam w kuchni.Zostalo mi tak do dzis.Przedwoczoraj rozmawialam z siostra i tak wspominalysmy dawne i obecne czasy,ona stwierdzila,ze to jednak odziedziczylam po mamie przemeblowania a wlasciwie wszystko co zwiazane ze sprzataniem po mamie a po tacie gotowanie bo mama zawsze twierdzila,ze nie lubi gotowac a moja siostra leniuchowanie ale po kim to ma to niemam pojecia. Ona nawet lozko scieli po poludniu,hmmm.Dobrze,ze na kolacje sie wyrabia :) Brat z kolei,pracoholik albo ucieka z domu w prace. Dobra to na tyle-wracam do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Nie narzekam, nie marudzę :D ale mam już po dziurki w nosie taką wiosnę. Zimno. W zeszłym roku o tej porze już zdążyłam się trochę opalić.A teraz opalam się papierosami :D :D i siedzę w dołku. Szarość za oknami mnie przygnębia. O zrzucaniu wagi to nawet nie myślę :D dla mnie ważniejsze jest, aby waga nie szła w górę i tego pilnuję - a nie jest to łatwe zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonkiem Rebeki :D To prawda dzisiaj ŚRODA i pracowity dzień... Erato👄już czuje tego murzynka mniam...juz nie pamiętam kiedy to cudo jadłam... Fizykoterapia? czy to jakaś wkrętka??? U mnie są normalne(zajęcia) zabiegi,sala gimnastyczna ,chydro masarz,bioterapia,no nie pamiętam co jeszcze ale prawie na 6 godzin dziennie chodziłam. Rebeka słonko ty moje ❤️posle Ci dzisiaj!!! Dawid ocenił Alis hihi...powidział że tylko maleńkich kolczyków jej brakuje i będzie słodziutka jak aniołek,no i tygrysek pewnie by się bardziej ucieszył na panią doktor w kolczykach ...hihihihihihihi...:D;) Annapo👄 Proponuje zainstalować drzwi westerny hihi,w tedy bez problemu wszyscy wejda i wyjdą ,nawet nie zauwazysz wymiany gości...no tak polska gościnnośc Górą hihi...ważne że goście zauroczeni :D a post postem a jeść trzena hihi... Jeszcze tylko rzuce urok na tego Pana Lenia ,dziś jest za pięknie na dworku by Cię męczył... a kysz do dziury !!!leniu!!! ANNAPO👄 Kaszubko❤️ Witaj kochana :D ojjj ,jakaś nabuzawana chyba jesteś co??? Wiosna dopiero od wczoraj hihi...będzie dobrze przecierz już kwiatki zakwitły :* i ptaszki świergolą :D Wagą sie nie przejmuj ,ja chcę byś radosna i zdrowa była 👄👄👄 :D:D:D:D No to teraz 👄dla wszystkich i uciekam pobiegac po zakładzie troszke hihi...a co niech widzą że jestem hihihi..🖐️laseczki no macie jeszcze \_/> \_/> \_/> ale nie jest już gorąca ,wiec szypki sie częstujcie hihi...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam kolejnego pieknego dnia :) slonko poslalam na 4 strony swiata. Kaszubko - Mam nadzieje,ze dzis juz lepiej u Ciebie,lampka dobrego winka i lektura w lozeczku,polecam :) Rzena - Jak widac tutaj fizjoterapia wyglada inaczej,nie,zartuje.Tak naprawde niewiem dlaczego mam taki przebieg fizjoterapii,moja znajoma tez chodzi i jej od razu powiedzieli,naswietlania,masaze itp: itd: a ja mam sie zarzynac przy wszystkim.Oni mysla,ze jak mloda to nie powinno nic bolec,ja to czuje,oni nie. Na dodatek dzisiaj dostalam korespondencje odnosnie mojego spotkania z komsja lekarska.Mam wolne,zdrowe rece to moge isc do biura na komputer,ogolnie mam wracac do pracy.Odwolam sie i znowu bede czekac. Zycie idzie naprzod,tyle lat boli to i pewnie umre z bolem :) Jaka optymistka ze mnie. Wesola - dzieki za humorek-juz lepiej. Kawka Moje Panie na tarasiku (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrsoła🖐️ Erato👄naprawde dziwie sie podejsciom lekarzu u Ciebie,teraz to normalne że mlodzi ludzie chorują na kregosłup ,bo to niby choroba połeczna, ale nie wszystkich tak samo boli😠 nie traktuja Cie poważnie! Na twoim miejscu chyba bym udała że te ćwiczenia jeszcze mi zaszkodziły i boli mnie bardziej...nie wiem,cebule pod oczy i placz im ile wlezie ,niech zareagują prawidłowo :( ...Ale sie wkurzyłam.No i jeszcze tak komisja,u nas tez podobnie trzeba przyjść z głową pod pachą by pozytywnie rozpatrzyli ...masakra :( :(:(:(:( Już jestem na tarasiki 🖐️macham WAM 👄pozyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 👄 Bede sie odwolywac,tak tego nie zostawie. Symulowac nie musze bo naprawde mnie boli,oni zasiegneli porady lekarki ale mojej,dlaczego nie wzieli odpisu ze szpitala,to jest dziwne a ta lekarka co moze powiedziec? jest tu regularnie,przepisujemy jej tabletki i co wiecej moga zrobic. Co jest smieszne,mam 0 punktow w tym wszystkim a historia choroby mowi co innego,ach szkoda mowic. Nie ma sie co martwic od zeszlego roku od sierpnia jestem na zwolnieniu lekarskim z wyraznym zaznaczeniem nie nadajaca sie do pracy,dlatego uwazam,ze to jest wystarczajacy powod a od 7-u lat lecza mnie tymi samymi tabletkami ...7lat!!! halo-cos tu jest nie tak,gdybym chciala sie najesc tabletek to kupilabym sobie w aptece byle jakie a nie akurat te,ktorymi mnie lecza a co jest zabawne,ja je musze odstawiac regulujac dawke bo sa tak silne,ze wszystko przy nich boli a wlasciwie nie sa przeciwbolowymi,tylko zmieniaja w twojej glowie myslenie,za dzialanie maja odwrocic cie od bolu,jak juz usiadziesz to bol wraca,pozwalaja Ci na normalne funkcjonowanie w ciagu dnia i dzialaj na sen,to wszystko a paracetamol to ja sobie moge wsadzic w cztery litery bo u nas z tego co pamietam,dawali to dzieciom. Dobra nie bede sie wywodzic,szkoda slow na lekarzy,tak czy siak bede sie odwolywac.Czekam 7 lat az cos zrobia to i poczekam nastepne kilka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry w Piatek :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? kawka kusze w piekny dzien u mnie ma byc dzis 20C wiec slonko posylam na 4 strony swiata Milego dnia zycze i Weekend czas zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry w Piatek :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? kawka kusze w piekny dzien u mnie ma byc dzis 20C wiec slonko posylam na 4 strony swiata Milego dnia zycze i Weekend czas zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mieszkanko posprzatane,czas jechac na zakupy. Dzis wczesnie wstalam bo szkoda dnia to pewnie pojde o normalnej porze spac :) Kaszubko 👄 Wiesz,wczoraj dotarly do mnie dopiero Twoje slowa,ze musisz pilnowac wagi,zeby nie przytyc. Zdalam sobie sprawe,ze faktycznie przeciez ja tez to teraz robie- jaki zaskok :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou !! 🖐️ 😍 Na kawke wpadlam :) ... dobrze ze Erato postawila bo mam malo czasu dzisiaj, a tak tylko porwie i moge szybko wychliptac ;) :D Tez sie slonkiem moge podzielic, bo na niebie ani jednej chmurki a termometr gwaltownie w gore idzie i tez nam 20 zapowiadaja ... taka wiosne to ja KOCHAM !! :) Buziam goraco !! 😘 moze wieczorkiem na dluzej wpadne to cos wiecej szkrobne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko - Jutro u mnie taka sama pogoda :) Po prostu pieknie dzisiaj bylo,w sumie dalej jest. Jedziemy jutro pogrillowac nad jeziorko,trzeba zlapac troszke swiezego powietrza. Ok uciekam bo juz do domu sie pozjezdzali i trzeba dac obiadek :) obowiazki wzywaja :) Zycze wszystkim MILEGO WEEKENDU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór... Taka piękna pogoda że żal było w domu siedzieć :D ,przyznam sie ze rowerek juz poszedl w ruch hihi ,ale do pracy jeszcze nie ,musze sie przystosowac no i trasa straszna przez te remonty na EURO:( hehe uciekłam nawet dzisiaj z pracy by rower przygotować.Moje szczęście że sie nic w pracy nie wydarzyło i nikt mnie nie szukał :D hihi... Erato ❤️ powiem tylko że strasznie mnie to boli ,ta obojętność lekarzy ,ale 7 lat to za długo ,podziwiam Twoją ciepliwość i to w jaki sposób sobie radzisz ;) no ale kolejne 7 lat to już nie to samo.. szacun,sory ale lat nam przybywa i strach jak sobie poradzić z bólem. Ja na razie jakoś funkcjonuje i boli mnie w miare wytrzymałości ,da sie z tym żyć. Morze to dzięki moim treningom ,nie wiem ,ale szczerze mówiąc boje sie jaka będe za kilka lat :( ... na treningu są dwie babcie ,Krysia i Ula co mają po 60 lat i są lepiej rozciągnięte ode mnie ,no i to właśnie przez kręgosłu:( mnie wszystko boli,mięśnie ,a babcie jadą szpagaty i skłony że głowa międzi kolanami ,mode sobie tylko popatrzeć i pozazdrościć ich zdrowia :) Ale są kochane i mnie dopingują hihi...:D Wczoraj trener dał nam taki wycisk że po dwóch godzinach po kolanach szłam do drabinek ,bo jeszcze brzuszki kazał a biedna podnieść sie nie mogłam hehehe...Twarda bede NIE PODDAM SIĘ ! ! ! Jeszcze na świeta nie zaczęłam sprzątania ,mam nadzieje że jakieś skrzaty sie u mnie pojawią na czas hihihi :D:D:D:D Rebeka 👄nie moge wysłać fotem do CIEBIE :(😠poczta wraca do mnie ,probowałam wczoraj kilka razy a dzisiaj to już przestałam liczyć:( nie mam pojęcia co sie dzieje...ale dam sobie jeszcze szanse w poniedziałek ,bo na wikend jedziemy do Jarocina na zawody ,jako opiekunowie..no coś w tym rodzaju ;)...pozdrawiam👄 Kaszubko👄krzaczki zaczynają się zielenić WIOSNA :D:D:D:D:D👄🌼🌼 Pije zdrowie wszystkich co na" morzu " hehe i w domu..."ruda "na stole(obok) hihi 👄 Miłego wikendu moje drogie ...korzystajcie z pogody koi ??? 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niedzielnie 🖐️ wszystkim :) Jak to w Niedziele,ruchu nie ma i pewnie nie bedzie ale moze ktos sie skusi na kawke (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? prosze bardzo. Wczesnie sobie dzis wstalam zeby na wieczor isc o normalnej porze spac :) ale z drugiej strony chcialam obejrzec walke Artura Szpilki w necie he,he i wygral chlopak znowu w pierwszej rundzie.Mlody ale go lubie-czekam czasow az bedzie walka z nim i z Kliczka :) Dobra nie zanudzam bo nie kazdy to lubi-:) Rzena 👄 Kusisz tym rowerkiem i widze,ze coraz czesciej spogladam w jego strone ;) Milej Niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Poniedzialkowo :) i Wesola - dzieki za kawke :) Sliczna pogoda-zapraszam na spacerek 20C Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.... niestety aura mnie nie rozpieszcza ,wiec nie mam za dobrego humorku,ktorym moglabym sie podzielic,a nie chce za bardzo biadolic,no to raczej tylko pocztytuje co tam piszecie ,niz pisze,ale dzisiaj postanowilam skorzystac z chwili spokoju i napisac kilka slow... cos mi sie zdaje ,ze ten rok przestepny rzeczywiscie niezbyt laskawy dla mnie :( na polach sporo nam wymarzlo i trzeba bedzie na nowo siac czyli dodatkowe koszty,jedno szczescie ze maz nie nawozil przed zima ,to przynajmniej tyle zaoszczedzilismy....no coz u moje zycie niestety w 90 %zalezy od pogody ,raz jest lepiej raz gorzej nigdy czlowiek nie wie co mu los zgotuje i ze wszystkim trzeba sie liczyc...niestety w wiekszosci jest gorzej niz lepiej i gdyby nie moj wrodzony optymizm i wiara ze jakos dam rade to nie wiem czy bym sie dawno nie zalamala... z drugiej strony sa tacy ktorzy maja jeszcze gorzej wiec nie ma co narzekac....:) dzieki temu ze trzeba koniecznie na polu porobic ,to remont mojej kuchni znowu w odstawke poszedl :) powoli zaczynam sie bac ze w tym roku nie zdarze :):P,bo co chwilke cos w parade mi wchodzi...przydaloby sie tez do ogrodka przylozyc i jakos doprowadzic go do fajniejszego wygladu ,ale ja tak strasznie nie lubie sie tym zajmowac brrr... nad tym wszystkim ciagle wisi nam widno matury i egzaminu gimnazjalnego i w dodatku ani jedno z moich dzieci nie wie co dalej? :( no,to na te wszystkie nieprzyjemnosci ,zeby choc troszke sobie zycie umilic kupilam komplet foremek do mufinek i pieke babeczki ,dzisiaj byly czekoladowe,jeszcze kilka jest no to mozecie sie poczestowac...a co przynajmiej tyle,a dieta ????....jak to Rebeka pisala niech sobie kwiczy... i tym optymistycznym akcentem pozegnam sie z Wami dzisiaj zyczac dobrego wieczoru calemu skladowi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×