Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...Dobry wieczor......🌼 Annapo-👄...Dea...to chyba telepatycznie sie dowiedziala ze jej tu brak......a moje pasemka wyszly fajnie niespodziewalam sie ze na czarnym tak zlapie...ale jutro robie poprawke wiec pokaze po drugim razie ...zrobilam zdjecie wczoraj ale moj M cos nie tak zrobil i niewyszlo ....lekko zamazane ..wiec niema sensu..... Dea-👄.....jak u Ciebie ?...wypad do Polski chyba sie udal ....🌼 Kaszubko-👄..... Wesola Aniu-👄..mowisz z Nowym Rokiem Nowym Krokiem.....🌼 dziekuje kobiety za wszystkie zyczenia i kartki...i oby ten Rok 2008..byl lepszy od poprzednich...i z nowymi nadziejami......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,że dopiero teraz: Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi kufel piwa to za mało litr szampana by sie zdalo;) Trzeba opić wszelkie troski by następny rok był boski!!! ;))) Życzę Wam Radosnego i szczęsliwego Nowego Roku z marzeniami , o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 !! Dla wszystkich pan po 🌻 i 😘 na ten Nowy Rok ! Fajnie ze wszyscy zadowoleni z Sylwestra - ale pamietajcie : podobno JAKI NOWY ROK, TAKI CALY ROK ! My nawet niezle rok zaczynamy : M jak slowik dzis bo za kierowce wczoraj robil, ja troszke gorzej sie czuje... ale to wiecej niewyspanie niz cos innego... Imprzeka udala, wrocilismy do domu o 5.00 wiec sila rzeczy caly dzien taki wiecej \"senny\" i gdzies sie nam obiad zgubil :-D. Ale nie bede go przesadnie szukac :-P Kaszubko - ja ta Twoja kawe poczulam, ale nie mialam sily z lozia sie zwlec :-) Ewanisia - u nas juz teraz nie ma sztucznych ogni na Sylwestra :-(. Teraz tylko na 14 lipca organizuja pokazy... ale wtedy naprawde jest na co popatrzec :-) Annapo - zawsze mowilam ze Golf to pakowny samochod ;-). Zartuje, pewno byliscie w ograniczonym skladzie ? Dea - wybaczamy ;-), ale nie rob tego wiecej :-D ! Wesola - zgadza sie... baardzo duzo, ale co z tego wyjdzie ...? BT - na dobre zyczenia nigdy nie jest za pozno ! Rzuce okiem na \"okienko\" i pewno wczesniej spac pojde...zeby stracona noc nadrobic. Do jutro kochane 😘😍 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Dzien dobry.....stawiam kawke w tym Nowym Roku....czy ktos ma ochote...?.......ciasta juz niemam niestety......a teraz zaczynamy spalac kalorie poswiateczne....hihihi......🌼 Pobudka....drogie panie....normalny czas pracy....chyba ze wy jeszcze na wolnym.......🌼//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annpo
Witam ! Dzieki za wszelkie zyczonka... Ja na razie sie tylko witam,skusila mnie kawka ,ale teraz mam czas na mały łyk i niestety musze pedzic do obowiazkow ,ale jak wroce to na pewno zajrze,to miłego dzionka.... Dea ,ja to mam siłe "telepatyczna" hi,hi ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda juz jestem po sniadaniu,ale widocznie nienasycona :) ,bo literki zjadam....oczywiscie to wyzej to ja...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kawy zaprosił mnie :) witam dziewczyny trzy dni pracy i znowu wolne :) można się od pracy odzwyczaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety🌼 impreza udana i z niespodziankami - przylecieli nasi przyjaciele, którzy od 3 lat mieszkają w Izraelu :) kawkę chętnie wypiję i do pracy dzisiaj za dwoje, bo część jeszcze wypoczywa, zdjęcia postaram się posłać wieczorem, miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie do kawki dolacze 😘. Zostalo jeszcze ? Dla wszystkich pan po 🌻 i lece dalej skladac i przyjmowac zyczenia, bo ponad 150 osob musze dzis \"odwiedzic\" ;-)... Rybko 🌻 - dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry przemile Panie 🌻 mam nadzieje ze 2008 zaczal sie bardzo dobrze dla nas wszystkich! Wczoraj wpadlam i \"wypadlam\" - polaczenie z netem mialam tak fatalnie wolne ze szlak mnie trafil i wylaczylam laptopa 😡 no ale dzisiaj juz jestem w pracy a tu polaczenie, wiadomo, szybsze :) Duzo sie wydazylo jak mnie nie bylo :) Agnieszko, alez przygode miala i to tuz przed samymi Swietami. Dobrze ze juz po wszystkim i ze teraz mozesz nadrobic w jedzeniu i piciu ;) BT - gratulacje podwyzki, nawet jesli takiej symbolicznej, zawsze to cosik wiecej w kieszeni. Mnie tez sie szykuje taka symboliczna w tym miesiacu, nie wyrobilismy sie z produkcja wg planu to mniej nam dadza... :( ale nie narzekam bo pieniazki to nie wszystko, prawda? Rybko, przykro slyszec ze cos ci sie nie wiedzie w pracy. Ale czemu? A to nie prawda ze tylko chude moga w slepach pracowac, teraz modne sa kobiety z \"zakretami\", czyli z prawdziwa kobieca figurka! Annapo, mam nadzieje ze cora w koncu przgoni to chorobsko. Gratuluje nowego cielaczka (i szkoda tego co odszedl) i zgadzam sie z toba, zwierzeta czasami sa bardziej ludzkie od ludzi! Iwo, widze ze i ciebie dlugo tu nie bylo, ale teraz nie masz wymowek! Nowy ruter spod choinki :) Gdansk byl zimny i szary, szkoda ze nie zamowilas bardziej slonecznej pogody dla nas ;) Ellisa, nogi cale? A ja chce zaczac jezdzic na nartach! Nigdy nie bylam :o Zle zrozumialam, czy rzeczywiscie wracasz do pracy od ... dzisiaj? Jesli tak, to powodzenia! Ewanisia, spoznione zyczenia imieninowe 🌻🌻🌻 Ale zywiol dzioucha jestes! Dzieki za fotki - bede szczera, mnie podobasz sie w obydwoch kolorach wlosow ale zdecydowanie z mniejsza iloscia makijazu. Czekam niecierpliwie na zdjecia z pasemkami!!! Rebeko, ty az tryskasz optymizmem!!!! Pieknie! Dzieki za fotki, i rzeczywscie, szczesciem promieniujesz - i ja tez mysle ze bardziej do taty jestes podobna :) Kaszubko, jak zwykle jestes niezbednym zrodlem wiedzy, czy tez tej ludowej, czy tez tej zebranej doswiadczeniem zycia 😘 I gratuluje \"postawienia sie\" synowej! Wszystkim (tym niewymienionym tez) duze 😘 i usciski. Narazie lece troszke popracowac i pomachac na innym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urywek piosenki Maryli Rodwicz: W niemożliwym niebie niemożliwe anioły, w niemożliwym niebie niemożliwy dom. I wcale nie trzeba chodzić do szkoły i nie ma końca błazeński ląd. W niemożliwym domu niemożliwe przedmioty, w niemożliwym domu niemożliwy stół. I już od południa tańce i psoty i wszystko całe, niczego pół. A ja mogę dodać, że w możliwym świecie istnieją komputery, jest internet i kafe... i nasz Topik... i My.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak a ja czekalam rano z goraca kawka az zasnelam.....i juz sie obudzilam....w domku cicho spokojnie M w pracy....dzieci jeszcze spia...hihihi...jeszcze sylwestra odsypiaja.....ale czas sie za cos zabrac......🌼......Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny wiersz Agnieszki Osieckiej : Mazltow, mężczyzno i kobieto, mazltow, chłopcze i dziewczyno, za dobry świat, za koniec świata złego pijcie wino, pijcie słodkie wino. Radosna boża ręka wygładzi wasze grzechy i utka wam baldachim z najcudowniejszych róż. Sprowadzi czułą czułość w wasze młode łoże i ześle pola jagodowych mórz. Mazltow, mężczyzno i kobieto, mazltow, chłopcze i dziewczyno, za dobry świat, za koniec świata złego pijcie wino, pijcie słodkie wino. Świetliste boże oko spoczywa na obłoku, ozłaca każdy kamyk płowiejących plaż. Dogląda małych snów naszych świętych dzieci zapala księżyc i ucisza płacz. Zapachną świeżym miodem nowe prześcieradła, opadną szpetne szpony piekielniczych lat. Obudzą się ręce kochania nie uczone i lęki nocne w cukrowy spłyną świat. Mazltow, mężczyzno i kobieto, mazltow, chłopcze i dziewczyno, za dobry świat, za koniec świata złego pijcie wino, pijcie słodkie wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden wiersz - tak jakoś podoba mi sie - a jest piękny: Kto przysłonił te księżyce nad dachami, mądrą głowę miał, chciał by żony całowały się z mężami, nie wpadały, mój kochany, w szał. Księżycowy wstaje wcześniej niż stójkowy, i przemierza świat, dobrym ludziom serca błyszczą jak podkowy, a złym ludziom czarno kwitnie sad. Uplotę ci złoty kołacz z moich świetlistych promieni, już ty się człowieku nie kołacz, niech ci się na dobre odmieni. A z mego żaru srebrnego utoczę ci miodu ciut, niech ci się w sercu zapieni gęsty miód. Ucisz serce, ucisz serce, w białym świetle rozpalonych świec, ucisz serce, ucisz serce, jedno z tylu, jedno z tylu serc. Wielki Panie winorośli, stworzycielu gwiazd, proszą dzieci i dorośli, nie zapomnij, nie zapomnij nas. Ty, co gładzisz oceany i prowadzisz w dal bezpieczną, spojrzyj też na nasze rany, na kołyskę i miasteczko. Rozesłano już kobierce w białym świetle rozpalonych świec, ucisz serce, ucisz serce, jedno z wielu serc. Ty, co złocisz łany zboża, bielisz mąki pył, od pożaru i od noża, chroń nas z całych sił, daj nam rodzić się w pokoju i umierać w noc serdeczną, wodą z królewskiego zdroju, pobłogosław to miasteczko. Ucisz serce, ucisz serce, w białym świetle rozpalonych świec, ucisz serca, ucisz serca, czarne gwiazdy serc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze, piekne Kaszubko. A w tej linijce "dobrym ludziom serca błyszczą jak podkowy" pomyslalam o Ewanisii... i a propos Maryli Rodowicz, Rebeka na jednym ze zdjec ma ja w tle hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea 🌻 nie zdecydowalam sie pracowac:D poza tym zepsul mi sie dzis samochod:D dodam -zupelnie nowy samochod:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, Dea, gdzies ty Maryle wypatrzyla ? Bede musiala w domu zdjecia z lupa poogladac... :-D A wiersze naprawde piekne, Kaszubko. Kawe stawiam \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... prosze sie czestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Dea-...👄👄👄......................jak pieknie to wyrazilas....az sie wzruszylam ....zadko slysze takie cieple slowa....🌼...dziekuje za zyczenia imieninowe..........🌼 Kaszubko-👄.....piekne wiersze......🌼...... dla wszystkich pan -👄👄👄..........🌼 .....czekalam z ta kawka rano ..az usnelam ....ale sie wyspalam ....a teraz ciezki tydzien przedemna....jutro minie miesiac od smierci mego Taty....pojutrze wyjasni sie nurtujaca mnie sprawa....i dopiero bede mogla podsumowac rok.......chociarz niebyl taki zly ...zmienilam prace,wzielam slub....zaczelo psuc sie od polrocza....ah to zycie .....od soboty pracuje po 12 godzin przez 7 dni w tygodniu...ciezko ale musze ...wzielam jeszcze jedna dodatkowa prace ..przed naszym wyjazdem ...zebym mogla sie szybciej z wami kontaktowac...po wyjezdzie ......🌼 ciesze sie ze was poznalam ...dziekuje wam za to...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka -👄....ja biore kawke i ide na taras a Ty ..?...chodz,chodz,kiedy indziej rzucimy ...hihihi...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, troche zimno u mnie, wiec nie dolacze, moze pozniej, po drodze do domu... Ewanisiu, moj 2007 tez byl nieciekawy w drugim polroczu (pierwsze bylo wysmienite) - na pewno 2008 bedzie lepszy! No i o jeden dzien wiecej do zycia!!!! Rebeko, ta Maryla to w telewizorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wiecie kiedys bardzo podobala mi sie piosenka Marylki Rodowicz...Marusia.....posluchajcie.....a ja lece robic obiadek....bo pozniej przychodzi potencjalny kupiec na pare zeczy z domku.....hura juz powoli sie wyprzedajemy.....niedlugo w droge.....🌼.....wpadne pozniej ....pa,pa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, a kiedy sie przenosicie za Ocean? Zapomnialam powiedziec, twoj M niezle ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest,ale jak przyjechałam z podrozy \"słuzbowej\' to zrobiłam obiad i nie wyrobiłam sie ,zeby tu zajrzec...:( Niestety teraz musze udostepnic kompa dzieciom i jak mi sie uda to dopiero wieczorkiem zajrze... Miłego popołudnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea.....pod koniec lutego bo teraz czekam na papiery zeby jechac po wize i jeszcze musze zrobic badania okresowe...taki wymog...wiza 6 tygodni...wiec pod koniec lutego powinnismy juz jechac....a jak Ty wypatrzylas mojego M na tym zdjeciu jak niemozna go bylo powiekszyc...hihihi...ale tak dziekuje ..on ma juz 44 lata a nic sie niezmienia.....jak bede wysylac fotki w pasemkach to wysle rowniez jego ......terazniejsze ..sama sprawdzisz.....🌼...... Annapo-👄....u mnie dzieci sie juz nauczyly...w dzien ja mam kompa ....na wieczor bierze go mlodszy ,.....starszy swoj sprzedal bo on doszedl do wniosku ze niepotrzebuje....on ma inne zainteresowania.....musze wam powiedziec ze starszy syn uczy sie na nauczyciela W-F ....wybral sam to jego zycie ale nienarzeka....i sama sie dziwie ze on tak daje sobie rade z zyciem ...ale to dobrze nie boje sie juz o niego.....madry chlopak.....mlodszy to bedzie wiracha....ma 13 ....a juz interesuje sie dziewczynami,dyskotekami....i niema przyjaciol w swoim wieku bo niema o czym z nimi rozmawiac ....w szkole sie nudzi .....za proste wszystko dla niego ...bardzo lubi matematyke....i oglada wszystkie programy ze zwierzetami...to go pociaga.....a w przyszlosci chce zostac fotografem...niezle mu idzie potrafi wydobyc cos z niczego ....chociarz tu moge byc dumna....🌼 ale numer zaczelam o czyms innym a na czym koncze....hihihi....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×