Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Winko polewam : dla Kaszubki duzy kieliszek na dobranoc, dla Ciebie troche mniejszy, bo mas slaba glowke ;-) :-D. I dla Ewanisi tez... ? Student kuje :-P... egzamin we wtorek. Cos czuje ze ciezki WE przedemna... przypomne sobie zawod wyuczony :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ,a ja tez lubie pluszowe misie... A tak a propo snu ,to ja jeszcze nie ide spac, bo moj 11 letni syn oglada jakies bajki...dzisiaj piatek to mu pozwalam troche dłuzej popatrzec,i tylko od czasu do czasu sprawdzam czy nie usnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na egzamin maturalny niektorzy przychodzili w czerwonych majtkach i ponoc przynosiło im to szczescie ,to poszukaj w szafie moze mu to pomoze... Czasami samo kucie nie wystarcza...:P Rebeko ,a jak nie ma swoich to mu pożycz hi,hi....:) Pije maly łyk i pedze bo cos do skrzynki wpadło ,ale zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-👄....ja teraz niewiem do kogo Ty mowisz...?..aha juz wiem jeszcze raz otworzylam stronke ...i dobrze..... Kaszubko-👄...to ja sie dolacze do dziewczyn i wypije rowniez..duzy kielich za Ciebie zeby Ci sie lepiej spalo ....dobranoc...skoro musisz...🌼 Rebeka-👄...to polewaj .....zdrowko...a tak poza tematem ..nie dosc ze za kazdym razem problem z Twoja skrzynka pocztowa to jeszcze teraz niemoge otworzyc niektorych filmikow od Ciebie...ale znajde obejscie.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - uwielbiam ta bajke... to moje dziecinstwo :-) !! Annapo - no, skoro mowisz ze bajki :-P. Zartuje :-D, ja tez w piatek zazwyczaj siedze troszke dluzej. Halo, Ewanisia !!! No i co jestes tu czy nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ewanisia bo ja jestem kobieta niedostepna :-P :-D. A winko prosze bardzo, na rozgrzewke, na dobry humor... na co kto chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - to chyba bede musiala faktycznie mu moich pozyczyc :-D, albo kupic mu jutro jak pojedziemy na zakupy :-D. Myslisz ze podwiazka by mogla byc ? Mam jeszcze moja slubna, to moze tez mu szczescie przyniesie :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba moja inteligencja juz spi ,bo nie wiem,ktory kierowca:( Ale mało tam tych kobietek!Chociaz wyglądają sympatycznie... Na pewno masz lepsze towarzystwo w pracy niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,ja tez miałam czasami problem z otwarciem niektorych filmikow,ale dzieki temu wiele sie nauczyłam...Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło... A syn juz przyszedł i wpakował sie pod kołderke... rebeko,a ta podwiazka czerwona ,bo jak tak to chyb nawet wieksza moc bedzie miała ,a szczególnie u niego na nodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz to tylko sprawdzam czy dojdzie ..bo pisze i nie chca mnie wpuscic ....wcina mi wpisy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo pan... to fakt... na 150 osob jest nas, jesli sie nie myle, 10. Ale wszystkie sa super ! Wiesz, u nas jest naprawde super atmosfera, bardzo luzna, bez zawisci, plotek, podchodow i podkladania nog. Doceniam to bo wczesniej bylam w firmie gdzie bylo diabelnie sztywno (kostium obowiazkowy !), smutno i w rezultacie ... nudno. A tu mamy pelny luz-blues - garniturki zarezewowane dla WIELKICH SZFOW ;-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-👄..nie chodzi tu tylko o filmiki ale rowniez o poczte ..czasami zdarzalo mi sie,ze niemoglam wyslac do Rebeki nic..teraz tylko na jedna z nich....🌼 Rebeka-👄 ..dostalam fotki..kwitniesz w oczach..🌼...dziekuje ..i masz swietnych znajomych... Kaszubko-👄...milej nocy zycze...🌼.. Dea-👄...Twoje fotki rowniez otrzymalam ..dziekuje...i zmieniacie sie w oczach obie ...tzn: cieply blask bije z waszych oczu..🌼 Wesola Aniu-👄...czesciej witaj do nas to sie rozluznisz...🌼 dla reszty ...buziaki....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko... Annapo... .....zdrowko...obojetnie z czym i za co ..prawda.....ja piwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:33 a mojego pana jeszcze nie ma w domu,i juz zaczynam byc nerwowa,bo on dzisiaj za kierowce robił...Czy Wasi panowie tez czasami graja Wam na nerwach ?przepraszam,ze narzekam...Rebeko polej jeszcze bo moze pomoze! Co do podwiazki ,to szkoda nie farbuj,ju lepiej kup mu nowe "majtki":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,a co mi tam tak mnie moj slubny denerwuje ,ze nawet piwka tez sie napije...moze zasne i nie bede musiala go juz dzisiaj ogladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo..tak to juz jest z nami kobietami ze martwimy sie za wszystkich i za wszystko....🌼 Rebeka .....?....🌼 co Ty chcesz farbowac bo ja nie kumam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowko niech Ci idzie Annpo !! Moj M gra... wprawdzie zadko ale za to porzadnie. A ze ja sobie nie pozwole... na zasadzie : co za duzo to nie zdrowo to i awantury u nas sa zadkie ale porzadne, takie z trzaskaniem drzwiami :-P :-D. Jeszcze talerzy nie tluklam bo mi troche szkoda ;-), ale kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisie _ moja slubna podwiazke... na egzami dla M, zeby mu szczescie przyniosla... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie trzaskam talerzy ,bo nie umiem ,a powiedziec co mi lezy na watrobie tez nie i jak juz mi naprawde dopiecze to robie za "niemowe"... I to nie tylko w stosunku do M... To chyba moja najwieksza wada...przynajmiej dla mnie ,przez to ,ze wszystko w sobie kumuluje miewam te nieszczesne migreny... "I potem se nie wypij" jak to powie moj M..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Rebeko wiesz u mnie tez zadko sie zdarzaja awantury a jak juz sa to az glupio sie godzic bo ...jak mowie to zadkosc...i nieodzywamy sie z godzinke a pozniej jest normalnie....🌼....nieodzywamy sie ale rozmawiamy to dziwne nie ...sex jest dobry na wszystko...hihihi..🌼 Annapo-..a gdzie Twoj M wlasciwie gra ...🌼...my raczej niewychodzimy osobno.....przepraszam ze tak mowie .ale dla mnie moze to dziwne ..bo odkad jestesmy z M razem to tylko praca nas dzieli a tak to zawsze szukamy okazji do bycia sam na sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Annapo ...widzisz skutki piwka Ty piszesz ze on dzis kierowca ,...a ja gdzie gra .....:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...przestan sie denerwowac ...albo chociarz sprubuj..zobaczysz ze samopoczucie sie zmieni i wszystko sie rozjasni...powinnismy sie czesto smiac....🌼 i zaraz powiem wam kobiety dobranoc bo cos rozkojarzona jestem i nieoge sie skupic....wiec bzdury pisze..... wiec cudownej nocy zycze .....👄👄👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wiem ze sa ludzie ktorzy nie potrafa powiedziec co im "lezy na watrobie". I na taki charakter nic nie poradzisz :-(, maja nielatwe zycie :-(. Taka jest moja mama. A ja sie nauczylam pyskowac, chyba widzac ze nie inaczej sobie nia poradze z "charakterkiem" mojego m. Ewanisia - u nas tez szybko sie godzimy bo przy takich gwaltownych awanturach to emocje zazwyczej szybko opadaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi sie cos przypomniało odnosnie klotni,postaram sie to dostepnie opisac...moi tesciowie mieli dom i potem my go rozbudowalismy i doszly pomieszczenia i na dole u tesciow i u nas na gorze.Ale drzwi do mojej kuchni sa od tesciowej ,a wejsciowe kupilismy my...No i kiedys moja tesciowa wydarła sie na mnie i tak dosyc ostro sie poklocilysmy,u mnie w kuchni,ona nie umiała mnie przegadac i wyszla obrazona i trzasneła drzwiami...Powiedziałam je ,zeby nie trzaskała ...a ona mi na to ,ze to jej drzwi i moze nimi trzaskac,bo ona je kupiła i moze z nimi robic co chce... nawet wyciagnac ,a ja jej na to ze wejsciowe sa moje ,bo ja je kupiłam i ciekawe jak wejdzie do domu jak je zamkne....To była jedyna klotnia gdzie sie nie dałam,a teraz sie smieje ,bo obie byłysmy głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×