Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Matko jedyna ,juz niedługo to człowiek bedzie sie bał z domu wyjsc,tyle tych chorob...Dobrze ,ze mam do Angli daleko,hi,hi...A Dea przez ekran chyba nic nie przekaze:),:P Rebeko,zeby krowka dała mleko ,musi miec cieliczka i tak ogolnie to jedna krowka ma w roku jedno ciele,potem sie ja doi przez ok.10 miesiecy, w tym czasie musi byc pokryta,potem przez 2 miesiace stoi zasuszona (regeneruje siły,nie jest dojona),potem znowu sie cieli i tak w koło...Nie maja ciekawie te krowy,no nie?:P A jak sie ktora upiera i nie chce byc,cielna to niestety musi isc na spęd...Ja wiem,ze to okrutnie brzmi,ale nie ja to wymisliłam:( A co jadłaś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Annapo, ja chyba zacmienie jakies mam... przeciez zeby bylo mleko musi byc cielik ;-). Dzis kaczka w brzoskwiniach... nawet niezla byla :-). A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja sie tego dowiedziałam dopiero u meza...hi,hi...a poza tym to krowy maja kilka podobnych rzeczy jak my kobiety np.sa 9 miesiecy w ciazy,albo maja zapalenie wymiaczka ,jak np. ja po porodzie,itd... Dobrze chociaz .,ze my nie musimy miec co roku dzieciatka ,zeby nas nie sprzedano na rzez:P A ja teraz robie własnie rybe z ziemniakami i ogorkiem kiszonym... I chyba sie przypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Annapo, tyle dobrze ! Ale sa podobno jeszcze kraje gdzie bezdzietna zona po 3 latach automatycznie dostaje rozwod... :-P. Ratuj rybke ;-), bo rodzinka glodna dzis bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu na chwilke ucieklam,ale trzeba było wydac obiadek ,a potem obejrzec film,a teraz musze posprzatac w kuchni ina kompa wchodzi maz...ale on dzisaj jedzie wieczorem pograc,wiec moze mi sie uda zajrzec...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kaszubka 🌻 dziękuję za pamięć. Czasem czytam ale na wpis nie mam czasu. Praca zawodowa, prace domowe ... i tak w kółko. No i zżera mnie deprecha. Wiem co powoduje ten stan ale jakoś dam radę. Jest ze mną źle ale pozbieram się do kupy. ... no i znikam. Pozdrawiam wszytskich gorąco bo ziąb straszliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko- trzymaj się jakoś i jak najszybciej uciekaj z tej depresji....wiem, co to znaczy depresja-sama często wpadam w takie pomniejsze, a dwa razy miałam bardzo ciężkie i długie...brrr... okropieństwo - nie życzę tego nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anko - jeszcze zamiast Wesołej powinnaś mieć nick - Tajemnicza i Pędziwiatr... mało, a właściwie nic o sobie nie piszesz... a do tego wpadasz na topik w szybkim pędzie i jeszcze szybciej gdzieś dalej biegniesz.....ale i tak fajnie, że codziennie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Ciebie Anko... Jeszcze się tam żagiel bieli - Alicja Majewska Wyszły kobiety na morski piach z stadami mew, z wielką wodą, stare, młode, całe we łzach... I z wiatrem leciały od lądu, bezradne i mokre od łez, spojrzenia aż po horyzontu jasny kres... Jeszcze się tam żagiel bieli, chłopców, którzy odpłynęli, nadzieja wciąż w serc kapeli na werbelku cicho gra... Wrosły kobiety w nadmorski brzeg, w czekaniu swym i cierpieniu, jak kamienie, tnąc fali bieg. I z wiatrem leciało od lądu milczenie ich oczu i rąk, daleko, aż po horyzontu jasny krąg... Jeszcze się tam żagiel bieli, chłopców, którzy odpłynęli, nadzieja wciąż w serc kapeli na werbelku cicho gra, bo męska rzecz być daleko, a kobieca - wiernie czekać, aż zrodzi się pod powieką inna łza, radości łza. Męska rzecz - dognać w biegu i uśmierzyć grzywy fal... Nasza rzecz - stać na brzegu, stać i wierzyć i patrzeć w dal... Jeszcze się tam żagiel bieli, chłopców, którzy odpłynęli, nadzieja wciąż w serc kapeli na werbelku cicho gra, bo męska rzecz być daleko, a kobieca - wiernie czekać, aż zrodzi się pod powieką inna łza, radości łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - idą duże mrozy.... zacznijcie przytulać sie do swoich mężów - będzie cieplej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Kaszubko to dobrze ,ze mamy internet,no nie? A ta przepowiednia tych mrozów to powazna?Bo ja juz mam troszke dosyc tego zimna i marzy mi sie chociaz kilka dni łagodniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówili na TVNie dziś wieczorem - u mnie jutro ma dojść do 23 st mrozu, na suwalszczyźnie do 30 st - z powodu wiatru w całej Polsce ma być zimno, mroźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wesoło,w domu bedzie cieplo ,ale co z moimi zwierzakami:( Mam nadzieje ,ze nie na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilę kończę na dziś z internetem, ale na dobranoc duża lampka wina w sam raz. Moje zwierzaczki od dwóch dni zaczęły więcej jeść - wynika z tego, że zimno trochę potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ale ty nas wystawiasz na pokuszenie hi,hi ....:Pa tak w ogole to czemu dopiero teraz ,chcesz zebysmy z Kaszubka poszły spac?...:P Dzieki za poczte...Troszke sie usmiałam,bo oczekiwałam innych zdjec,ale te tez moga być:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - za duzo zajec mam po powrocie do domu i zanim sie "odrobie" to najczesciej juz po 22.00 jest. Ale to przeciez piekna pora na "nocne Polakow rozmowy", nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...halo.halo,.....jest jeszcze ktos .....doczytam i wejde albo niedoczytam.......?......Dobry wieczor....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech i tak bedzie ,przyjmuje wytłumaczenie...To w takim razie napije sie winka i chwilke z Toba posiedze... A jak tam Twoj student...Nauczony?Kiedy ma ten egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - nocny ptaszek - ja szykuję się już powoli do spania, bo muszę - mąż marudzi...szkoda, że nie mogę go czasem wymienić na "lepszy model" Na dobranoc - dobry wieczór miś pluszowy śpiewa Wam. Mówią o mnie Miś Uszatek, bo klapnięte uszko mam. Jestem sobie mały miś, gruby miś, znam się z dziećmi nie od dziś. Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, znam się z dziećmi nie od dziś! Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ,to takie slajdy a nie fotografie Rebeki Ewanisiu nie odchodz...Korzystaj poki Rebeka dobra i czestuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×