Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

....czesc kobietki.....wiecie co zasnelam rano po pracy i dopiero sie obudzilam....a moje orzelki jeszcze spia.....oni to maja melodie.... Rebeka -👄...nie slyszalam jak pytalas ale robie kolejna kawke ..wiec prosze sie czestowac......a ja moze skosztuje pierniczka Annapo...👄.....czy jeszcze sa....... Wesola Aniu-👄...... Kaszubko-👄...z tym snem to dobrze tez pospalas co...? Dea-👄...usciskaj maluszka...niech szybciutko wraca do zdrowia.... a gdzie reszta sie podziewa.....?......czy juz nie zajrzycie.....dla was duza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie ,ale co niektóre to juz spac poszły ,a jeszcze inne sie obudziły:),ale ciekawy ten nasz topik... Ewanisiu ,mnie sie wydaje ,ze czesc dziewczyn ciezko pracuje ,a druga czesc tylko podczytuje ,ale sie nie melduje...Ale przeciez sie odezwa!!!! A pierniczki jeszcze sie kilka uchowało ,wiec sie czestuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - z nieba mi spadasz z ta kawka... :-) Co Wy wszystkie takie zaspane dzisial jestescie ;-). A moze by ktoras wpadla do mnie i mi troszke pomogla, bo znow mnie robota zawalili... nie maja litosci :-O. A na tarasik i tak pojde... robota nie zajac ;-)... jak by powiedziala Dea : niestety ;-). Ewanisia, idziesz ? Annapo - to ja sie lapie na jednego z ostatnich pierniczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ale świeżo zaparzona kawa cudnie pachnie.....czujecie ?...a ja idę z Rebeką na taras- czas na papierosa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...to ja biore pierniczka i skoczymy z Rebeka na tarasik...na chwilke.......ja tez mysle ze nas podczytuja ale zadna nic nie pisze....hej,hej,..gdzie jestescie...? Rebeka to moze ja wpadne i Ci pomoge....hihihi....z trzecia kawka ...cholerka dzis bez mleczka ....za wczesnie skonczylam prace i wszystko bylo zamkniete......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, Annapo - ja Was nie wolalam bo zimno u Was... no ale milo mi ze mi towarzystwa dotrzymujecie 😘 Dotarly do mnie zdjecia z ostatnich imprez w pracy... moze Wam wysle ;-)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka a u C iebie tak cieplo......bo u mnie co godzinke maluski sniezek proszy.....no i czekamy z niecierpliwoscia na fotki...moze wyslesz..hihihi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - w tej chwili jest jakies 6-7 °C... to niezle, da sie wytrzymac kilka minut. I nawet nie pada. Tylko slonka caly dzien nie widzialam... i tak mi troszke smutno... no ale moze jutro bedzie lepiej :-). Zdjecia musze chyba troche zmniejszyc, a to dopiero w domu zrobie.... wieczorkiem :-). Ja bym chciala troszke sniegu... wystawilismy na balkon mala choinke i tak by slicznie wygladala w sniegu :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palę... i to od dawna.pierwszy papieros, jak oczy otworzę, a ostatni - na dobranoc....A do tego kilka kaw dziennie. Mąż już 7 lat nie pali - przerwał palenie z godziny na godzinę - w zamian je dużo cukierków miętowych.....a ja zapachu mięty nie lubię... brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ja szukam do czego przypiac to sorki i niewiem....🌼 ....nie szkodzi...hihihi.. ja dzis nie robie obiadu ...dzis chiken...z kfc...nie chce mi sie nic gotowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przyznam ,ze na chwilke na telewizor wyskoczyłam,bo zaczelam w tamtym tygodniu ogladac taki film i mi sie spodobal :Barwy szczescia ,dziewczyny za granica nie znaja ,taki serial o zyciu....Leci juz 47 odcinek ,ale w serialach to jakos sie czlowiek zawsze połapie o co chodzi:) Rebeko ,ja zdjecia przyjmuje w kazdej ilosci,mam dla Was specjalna płytke i tam je sobie zgrywam... Ewanisiu ,z checia bym posłała sniegu ,ale nie bardzo jest jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śnieg by się przydał - co to za zima bez śniegu. Annapo, ja już od dawna seriali zagranicznych nie oglądam - teraz jedynie kilka polskich, a i to nie zawsze i najczęściej obok zawsze mam jakąś krzyżówkę. Iwa obiecała częściej zaglądać, ale jakoś jej nie widać. A co z resztą dziewczyn - tak zapracowane, czy jeszcze świętują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ,przypomiałam sobie ,ze powinnam Ci podziekowac,co niniejszym czynie ...a za co? Korzystajac z Twoich podpowiedzi umiesciłam adres E-mailowy w tym samym miejscu co Ty...I nareszcie jestem zadowolona ,bo jakos tez nie za baerdzo przypadło mi do gustu to ,ze jest widoczny ... 🌻 i 👄 dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja tylko zobaczyłam, jak to zrobiła Ellisa i powtórzyłam za nią. Jest jeszcze jedna ciekawa sztuczka...przeczytałam o tym na innym topiku [ piszę tylko tutaj, lecz na inne zaglądam z ciekawości]. Można pisać na czarno również pod innym nickiem i np mogę wysłać wpis jako Ty i sprawdzić to można naciskając nick - wtedy wyświetli się prawdziwy właściciel wpisu. Chyba jutro to wypróbuję podszywając się pod którąś z nas...hihihihihi... będzie trochę zabawy, jeśli ten chwyt jeszcze działa. A może któraś z Was tak się zabawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,widze ze wykopałaś sie spod stosu papierkow,pracujesz sama ,czy ktos Ci chociaz w tej niedoli towarzyszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - powolutku sie wyrabiam... ale tylko powolutku :-(. Jutro bedzie ciezki dzien :-O... no ale to dopiero jutro :-D. A dzis juz do domu uciekam... wiec zegnam sie z milymi paniami ;-) 🖐️😘 Postaram sie dzis zagladnac ! DEA !!! WSTAWAJ BO TRZEBA BEDZIE ZA CHWILE ISC SPAC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko nie za wczesnie uciekasz? Ładnie to tak:P Dea ,mam nadzieje ze o mnie nie zapomnisz?:D Jak mała ,troszke lepiej... Ja kiedys przechodziłam powazne zapalenie pecherza i wiem ,ze to nie jest miłe ,jak tam cos nawala ,a juz u takiego maluszka ,to dopiero? Bardzo nie lubie jak dzieci choruja,człowiek chciałby im jakos pomoc anie zawsze sie da ...To takie niesprawiedliwe ,ze maluchy juz musza cierpiec...Ale takie zycie...niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak sie składa ,ze jak Rebeka do domu ,to ja do pracy...:( To dopiero niesprawiedliwe...Hi,hi 🖐️ ,juz nawet nie pisze ,ze wieczorem zajrze ,bo przewaznie jak napisze to nie wyjdzie ,a tak moze mi sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, pewnie ze nie zapomnialam o tobie!!!! i czekamy na ciebie wieczorkiem (nie wiem jeszcze czy ja bede :( ) Ja tez nie lubie jak moja choruje. Do 1go roku zycia jakos sie obeszlo bez lekarstw a teraz.... najgorsze jest to ze moja jeszcze nie mowi i czasem trudno zrozumiec co i jak. Trzeba zdac sie na instynkt. Rebeko, wstalysmy po 2godz snu, az wstyd! Ale jak mowi Kaszubka, sen to zdrowie, no i rzeczywiscie, dopiero co zmierzylam temperature malej i spadla do 36.4!!!! Hurra!!!! Jeszcze wczoraj byla 39.7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, mój najstarszy syn zaczął mówić dopiero, gdy ukończył 3 lata - wcześniej tylko najbliżsi mogli go jakoś zrozumieć. Jak już rozpoczął swoje gadanie, to do tej pory dużo gada. Byłam z nim nawet u lekarza - ten powiedział mi, że dopiero, gdy dziecko skończy 5 lat i jeszcze nie będzie mówić, to zajmie się leczeniem i pośle dziecko do specjalistów. Ja zauważyłam, że dziecko ma na rozpoczęcie mówienia swój czas, porę - nagle zaczyna mówić.. i to często całymi, pełnymi zdaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, tak wiem ze nie powinnam sie tym martwic. Jeszcze jeden powod to dwujezycznosc, dzieci majace stycznosc z wiecej niz jeden jezyk musza najpierw \"zakategorowac\" wszystko. Moja to jest juz gadula ale tylko po swojemu :) a ja i M uczymy sie jej jezyka ;) Jedyne co to w przypadkach choroby, bo nie moze powiedziec gdzie ja boli :( Podczas przerwy swiatecznej odwiedzilismy w Gdyni kolezanke M i jej prawie 2letnia coreczke - ona gada jak dorosly!!!! Bylam poprostu w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, jestem kaszubką, lecz nie mówię po kaszubsku [ wiele rozumiem, ale nie wszystko - gdyż w języku kaszubskim jest znacznie więcej odmian, gwar aniżeli w języku polskim]. Moi rodzice kładli duży nacisk na poprawną polszczyznę - po kaszubsku w domu, przy nas nie mówili - uważali oni, że lepiej pójdzie nam nauka w szkole - jakaś rację w tym mieli, a nawet dużo- z nauką nikt z nas nie miał kłopotów - ale chyba nie z powodu nie mówienia po kaszubsku. Moja synowa dopiero po wyjściu za mąż nauczyła się mówić poprawnie po polsku [ była ekspedientką - jak ona dawała sobie radę w sklepie... jeden pan bóg wie]. Mój wnuk a jej syn [ ma 6 lat] wychowywany jest przez jej rodziców - chodzi teraz do zerówki - też mówi bardzo brzydko.. w szkole śmieją się z niego. Gdyby chłopiec mówił czysto po polsku lub po kaszubsku nikt by go nie zaczepiał.. ale on mówi tak jak jego dziadkowie - dziwną mieszaniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×