Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Tak po prawdzie Rebeko,odnosnie szefa w naszym domu...to jak sie tak dobrze zastanowic ...to ja w domu szefuje a M w gospodarce...i staramy sie nie ingerowac w kompetencje tej drugiej osoby... A remont juz nie moze byc odkladany...bo to juz od kwietnia czeka ,a jak teraz nie zrobimy to dopiero na zime ,kiedy indziej nie ma czasu na takie "bzdury"...a jak dobrze pojdzie i bedzie wystarczajaco pieniazkow ,to jeszcze czeka nas tynkowanie domu i zrobienie schodow na poddasze,a to laczy sie z kuciem dziury w suficie i tym podobnymi przyjemnosciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w porownaniu z moja lazienka mozna smialo powiedziec ze bedziecie miec baaardzo duuuuzo pracy. Sami to bedziecie robic czy macie kogos do pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to przezyje to bedzie na prawdę dobrze...! Potem jeszcze mamy cale poddasze do zagospodarowania ,ale to juz chyba zostawie dla dzieci...ja mam wystarczajacą przestrzen zyciowa hi,hi! W sumie nasz dom ma chyba ok 300 m kw.razem z poddaszem ,i piwnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęta byłam ściąganiem - moja ciekawość dłużej nie wytrzymała....ale to jest fajne i prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ty nas przeceniasz...Oczywiscie tynkowanie ,schody itd to firma ,a my tylko malowanie ,tapetowanie itd.... My sie juz budujemy od 1996 roku i nie mozemy skonczyc...bo zawsze brak kasy....zawsze cos wazniejszego do gospodarki potrzebne...a teraz jeszcze znalezc fime ,tez nie jest prost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie chetnie takie poddasze urzadzila... :-). Fajnie sie musi mieszkac na takiej duzej przestrzeni, nikt nikomu na glowie nie siedzi ale jak ty sobie radzisz ze sprzataniem ?!? Ty chyba calymi dniami nic innego nie robisz tylko porzadki (miedzy wyjsciami "do biura" oczywiscie ;-) ) ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - najbardziej podoba mi sie "Adresat w dalszym ciagu nie zyje..." :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - wcael nie przeceniam... wiem ze jakby trzeba bylo to napewno dalibyscie sobie rade !!! POLAK POTRAFI !!! A jeszcze bardziej POLKA potrafi !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie na razie dol domu sprzata tesciowa,takze ja tylko swoje....ale tez troszke tego jest... Najgorzej jak tak sobie ladnie pomyje podlogi ,poodkurzam a potem na to wszystko wejdzie w biurowych butkach moj M bo np. musi zadzwonic do weterynarza i co? Przeciez nie zabije? .....Zaczynam od poczatku....a czasami macham reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak my bysmy mieli to sami zrobic to chyba tylko noca....:pA ja w nocy wole inne rzeczy robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIhi, a propos tego brudzenia zaraz po sprzataniu... ostatnio uslyszalam od M : Najlepiej to by bylo zebym ja sie wyprowadzil z domu od poniedzialku do piatku... mialabys clay czas czysto w domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,a moj M to tylko troszke Polak ,bo on ma podwójne obywatelstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz obejrzałam już wszystko, obudziły się moje wspomnienia.... tak przecież było.. będę musiała koniecznie pokazać to wnuczkom... bo jak mówię, to nie zawsze do nich dochodzi....a ja w tym dorastałam i żyłam. Dziewczynki, gadajcie sobie dalej.... będę mieć jutro coś do poczytania... ja już , albo nareszcie, wyłączam komputer...dochodzi 23... dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kaszubko !! 😘 Ja tez za chwilke bede "odplywac" :-P, czekam az sie moja niwyremontowana lazienka zwolni :-D Annapo - mozna wiedziec jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny ten Twoj M...:P Moj tesciu tez tak czesto narzeka... Ja juz sie przestalam tak bardzo przejmowac ,w koncu w domu powinien czlowiek sie odprezyc,czuc swobodnie ...a ze czasami gdzies jakis kurz sie znajdzie ...Od tego jeszcze nikt nie umarl... Kaszubko,ja juz myslalam ze Ty tak dobrze umiesz utrzymac babska ciekawosc?,ale widze ze jednak tez ciekawska jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastepna ciekawska hi,hi....:P Niemieckie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....milej nocy! Rebeko posiedzimy do 23.20 a potem idziemy do lozeczka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,nie podejrzewam ze mi nie powiesz Dobranoc....gdzie jestes,bo ja juz 3 razy naklikalam: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az taki biedny nie jest... kurzem tez sie nie przejmuje, nie latam ze swiferkiem co drugi dzien, okna myje raz na pol roku, zaslony tez piore z taka czestotliwoscia (bo jak sobie pomysle ze trzeba to pozniej w pocie czola prasowac to mnie "skreca" :-P a firanek nie mam... W sumie nie jestem z tych co to non stop ze szmata lataja :-) ale jak mi lustro w lazience godzine po myciu zachlapie to... nie lubie i juz :-P :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,Annapo ... nigdy bym Cie nie zostawila bez pozegnania !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, Annapo, ja nie chcialam :-( !!!! Tak mi sie jakos dlugo pisalo :-( !!! Pisalas do 23.20 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie nie jest tak zle... Ja okna musze czesciej myc ,bo u nas w poblizu taka duza fabryka ma bardzo duza ilosc kopcacych kominow i po 2 tygodniach to juz widac brud :o A firanki i zaslony mam nie gniotace...zawsze jak kupuje to prosze o cos takiego zeby nie trzeba prasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz jeszcze kogos w lazience to moge jeszcze posiedziec 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyszedl, ale jeszcze przed okienkiem usiadl... 10 minut wytrzymie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak mi powiesz ze przyjedziesz w odwiedziny to Ci obiecuje ze cale mieszkanie baaardzo dokladnie posprzatam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko nie kus! Bo ja czasami mam bardzo glupie pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×