Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko, poczta o2 ma od 3 dni jakieś kłopoty... nie można tam się dostać. Jedynie działa tlen.pl, ale też nie zawsze przynosi wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...🖐️..kobietki...wpadlam do domku...juz koniec na dzis ..jutro zapowiada sie dluzej .....czy zalapie sie na kawke?...🌼 Annapo......mamy dzis podobne danie u mnie kasza ale tylko dla mnie reszta ziemniaczki i gulasz...dodatek kapusta kiszona ...smacznego..🌼 Rebeko...u mnie M zajmuje sie budzikami ...on wstaje wczesniej wiec ja juz niemusze...ja tylko jade z nim zeby zabrac auto ..a jesli juz jestem na nogach to moja praca jest wczesniej skonczona...hihii🌼......ale ja dalej za tym nowym systemem 3/4... Dea,Rybka....od jutra prosze pamietac o lewej nozce...hihiihi🌼 Kaszubko...jak bylam mala to zbieralam krysztaly gorskie...ale po trzech latach minelo....teraz mam jeden kamien i nawet niewiem co to jest...ale jest na lancuszku ..wiec jest...🌼 Kiciulek🌼 milego dzionka a ja lece do kuchni.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dzieki za wyjasnienie, bo juz sie wystraszylam ze mnie wrzucilo na liste "zakazanych adresow" ;-( :-(. Byl taki okres ze nie moglam z pracy wysylac wiadomosci do nikogo w Polsce (z racji tego ze od nas leci duuuzo wiadomosci jeden serwer uzanal nas za "rozsylacz spamow" i rozprzestrzenil wiadomosc) .... mielismy z tym niezle klopoty i sporo pracy ale juz teraz jest ok. Dea - tylko 8 odcinkow w tym sezonie (strajk scenarzystow :-O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOO ! Co tu tak pusto ? Dea, Ewaniasia, Kaszubka - na tarasik pora, slonko zza chmurek wyszlo !!! A reszta niepalacych pan tez moze dolaczy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wyszłabym z Wami ale dzisiaj słonce mi przeszkadza bo mam migrenę:( a nie wzięłam ze sobą lekarstw,ale na szczęście lece juz do domu, muszę sie przygotowac na ostatni egzamin, pozdrawiam i dzieki za trzymanie kciuków,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reboko, zaczekaj... już idę. Była u mnie Kaśka, zleciało troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być - Rebeko, ale pisałam to w pośpiechu. Przechytrzyłam pocztę o2... pobrałam komunikator z Tlenu.pl należącego do poczty o2 i w ten sposób odbieram przychodzące na pocztę wiadomości. Mogę również z tlenu wysyłać smsy do komórek prawie wszystkich operatów za darmo - następny plus dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lece lece do domciu bo bociek przywozi mi dzis sledzie :) :D:D:D nie moge sie spoznic!!!! do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - test zrobie juz w domu... wyniki podam do publicznej wiadomosci :-D :-D A teraz juz uciekam ... milego wieczoru zycze i... kto wie ;-) . 😘 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Udalo mi sie usiasc na chwilke...na szczescie juz po pracy.... Kaszubko ....ja mam taki dosyc zastanawiajacy wynik w tym czy pasujemy She ...wnioskuje ,ze poprzedni egzamin poszedl dobrze ....no to znowu trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - nie jest ważne co wskazują jakieś testy, co mówią inni ludzie.... ważne jest tylko to, co mówi Twoje serce i rozsądek. O moim małżeństwie ludzie mówili, że potrwa najdłużej jeden rok, że za bardzo się różnimy, że nie pasujemy do siebie.... a teraz będzie 39 rocznica ślubu i wciąż jesteśmy razem. było pod wozem, było na wozie... ale przetrwało... na przekór wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie bardzo kieruje sie horoskopami ,czy innymi wrozbami...raczej traktuje z przymrozeniem oka...ale w tym mi wyszlo ,ze jako panna i kawaler pasowalismy 99% a jak podalam juz nazwisko po mezu 100 %,no i nie rozumiem czemu takie rzeczy nas spotykaja jak w zeszlym tygodniu ,skoro tak dobrze do siebie pasujemy hi,hi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,no chyba nie powiesz ,ze na trzezwo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - no, ja dzisaj abstynentka, ale jakby ktos chcial to moge poczestowac :-) ... ide zobaczyc co sie tam po barku poniewiera ... ;-) A wtescie wyszlo 50% - "Hmm... coś między wami jest, ale tylko Ty możesz odkryć co to naprawde jest :-)"... ja doskonale wiem co ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest winko, koniak, Martini, Campari i odrobina whisky ... a z dodatkow Cola, sok pomaranczowy i grejfrutowy i lod :-P... czekam na zamowienie :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymać....ja dzisiaj tez nie pije...:P Ja na tym tesciku sprawdzilam i moich rodzicow i tesciow,obie pary zyja juz razem ladnych pare lat ,a jedna i druga ponizej 50%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wierze w horoskopy... ale prawie codziennie rano czytam po przyjsciu do pracy... ale to wiecej dla zartow... troche sie zawsze droczymy :-D, kto w danym dniu ma sie nie brac za zadna porzadna robote :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś zaglądałam w horoskopy i okazało się że pary którym wykazywało bardzo, bardzo dużo na plus - nie zawsze były szczęśliwe. Mnie i mojego męża bardzo dzieli i bardzo dużo łączy. często bywają dni chmurne.. a właściwie tylko godziny, bo nie potrafimy długo milczeć lub się kłócić... a powody bywają nieraz śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalyscie poczte od Rybki,bo warta obejrzenia...fajnie tak powspominac...akurat syn szykuje sie do spania i pokazalam mu ...i wyobrazcie sobie ,ze troszke zdziwiny... Rebeko mam nadzieje ,ze jutro mozemy liczyc na Francuskiego paczka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala "wklejka" na usmiech (choc cos w tym jest ;-) ) : Kowalski idzie do swojego przełożonego. - Szefie - mówi - mamy jutro generalne porządki w domu i moja żona potrzebuje mojej pomocy przy przesuwaniu i przenoszeniu różnych przedmiotów na strychu i w garażu. - Nie mamy rąk do pracy - mówi szef - Nie mogę dać ci wolnego. - Dzięki, szefie - odpowiada Kowalski - Wiedziałem, że mogę na pana liczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moj M ma przechlapane nie ma szefa ,ktory by nie dal mu wolnego:P A niestety czeka go cosik podobnego w niedlugiej przyszlosci i az sie boje co to bedzie...jak ja nie lubie takich remontow :(....ale lubie i to bardzo jak jest juz po remoncie ,pachnie swieza farba,wszystko czysciutkie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam, lecz otworzę jutro rano, bo wtedy internet szybciej mi chodzi... jeszcze 1,5 roku muszę pomęczyć się z tym co mam... to na abonament z Plusa, potem wezmę coś lepszego, szybszego... spieszyłam się i chciałam jak najszybciej mieć wymarzony internet... i cena była dość niska.... a teraz w szybkim tempie wszystko się zmienia... za tą samą kasę miałabym obecnie o wiele szybszy internet... trudno, za błędy i pośpiech trzeba też płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam te obrazki !!! Wyslalam Wam tez cos podobnego... niektore sie powtarzaja ale jest tez kilka "perelek". Annapo - to jak to u Was jest szef to M czy Ty :-D ? My odlkadamy nasz "wielki remont" ;-) :-D lazienki juz od 3 miesiecy... ciekawa jestem kiedy wreszcie "sie zrobi" :-) ... ? A wy to pewno jeszcze przed wiosna bedziecie robic...? Zanim nie ma tyle roboty na gospodarce, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na czas remontu, malowania mieszkania znikam z domu - jestem uczulona na farbę olejną, kleje itp... zaraz się duszę i dostaję silny, długotrwały kaszel... jadę wtedy do córki na wieś, a wracam, gdy już wszystko jest gotowe. Ale nie lubię być za długo z dala od męża, od domu... może w tym roku latem, gdy znów mąż będzie coś robić, zostanę w altanie w ogrodzie - razem z pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fajno, że jednak założyłam komunikator z Tlenu - już przyszła wiadomość, że jest poczta od Rebeki. Rebeko, to wcześniejsze od Ciebie pokazałam synowi - powiedział,że w tamtych czasach było lepiej i że jest co wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie czasami lezka kreci na widok tych wszystkich obrazkow i na wspomnienie tych szalonych lat... ile ja sie na trzepaku wysiedzialam :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ....brzuch mnie boli i oplulam monitor....Ale juz wytarlam:P Skad Ci ludzie biora takie rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - sama sie czasami zastanawiam ! Al to samo zycie !! To tak jak filmy nieodzalowanego Barei : zaledwie lekko przejaskrawione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×