Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A moj M przed chwila z piwnicy wrocil...chyba jeszcze tez przez chwilke wytrzymie...ale nie wiem jak jutro wstaniemy... Taki moj madry kolega to jak zona go zmuszala do posprzatania przed wizyta swojej mamy to jej powiedzial,ze sprzata sie po gosciach ,a nie przed....Madry chlop!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zaden "glupi pomysl" :-) ! A powaznie , to lubie miec w domku czysto, zle sie czuje jak wiem ze mam nie posprzatane, ale nie jastem z tych co to poswiecaja na sprzatanie cale zycie. Wychodze z zalozenia ze latwiej jest nie robic balaganu niz pozniej sprzatac... albo sprzatnac od razu :-)... Kolega madry !!! Bede musiala sprobowac wprowadzic to w zycie !! To co Ania, pod kolderke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,dobrej nocy....ale posylam ci jedna wiadomosc to zajrzyj do poczty,jeszcze daj znac czy doszlo a potem ,bierz M pod pachy i do lozeczka ja robie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam Ania !! Dzieki 😍 Jutro bede szukala laciatych i Beretki !! Dobrej nocy Ci zycze i wpadnij juto po pierwszej zmianie na kawe !! 😘 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszego domostwa niestety nie widac ale znajduje sie tak w okolicy slowa" marzec". A teraz juz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka...... Witam was dziewczęta 🌻 Stawiam wodę na kawę, herbatkę... poczytałam wasze nocne pogaduszki, ale nie bardzo jesetm w temacie, bo nie wiem cóż to za wspominki oglądałyście :) Na dworze ponuro, ani słońca, ani zieleni (do wiosny jeszcze trochę)... Co do remontu, to do remontu naszej łazienki przymierzamy się juz 1.5 roku. Niestety zawsze są pilniejsze wydatki i potem nie ma na remont kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 witam was rankiem u mnie ciepelko....wiosna...az lepsze samopoczucie........ widze ze tu zjazd wieczorny byl a my opracowywalismy nowego windowsa....mam problem z vista i zmieniam program jeszcze dzis najprowdopodbniej mnie nie bedzie ..sila wyzsza....niemoge zalozyc gg ani skype ani nero ...do kitu ten program jeszcze a ja tu potrzebuje innych rzeczy...wybaczycie hihii..🌼 juz trzeci raz telepatycznie sie porozumiewamy..hihihi....mowicie o remoncie hmm ja wlasnie dzis przystepuje do malowania pokoju...ale numer same widzicie ze cos w tym jest....zycze wszystkim milego dnia i do uslyszenia..ja dzis pracuje wiec nawet na kawke na druga zmiane nie wpadne....wypijcie za mnie i prosze niezapomniec o mnie na tarasiku.... a wracajac do szefostwa w domu to Kobiety szefuja...a moze nie...tylko sie mowi glowa rodziny ale tak naprawde to szyja ja podtrzymuje.....ok milego dzionka....🌼 Kiciulek🌼...dzieki za wode..hihihi...;) dla kazdej po 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 witam was rankiem u mnie ciepelko....wiosna...az lepsze samopoczucie........ widze ze tu zjazd wieczorny byl a my opracowywalismy nowego windowsa....mam problem z vista i zmieniam program jeszcze dzis najprowdopodbniej mnie nie bedzie ..sila wyzsza....niemoge zalozyc gg ani skype ani nero ...do kitu ten program jeszcze a ja tu potrzebuje innych rzeczy...wybaczycie hihii..🌼 juz trzeci raz telepatycznie sie porozumiewamy..hihihi....mowicie o remoncie hmm ja wlasnie dzis przystepuje do malowania pokoju...ale numer same widzicie ze cos w tym jest....zycze wszystkim milego dnia i do uslyszenia..ja dzis pracuje wiec nawet na kawke na druga zmiane nie wpadne....wypijcie za mnie i prosze niezapomniec o mnie na tarasiku.... a wracajac do szefostwa w domu to Kobiety szefuja...a moze nie...tylko sie mowi glowa rodziny ale tak naprawde to szyja ja podtrzymuje.....ok milego dzionka....🌼 Kiciulek🌼...dzieki za wode..hihihi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, stawiam następne kawy... śpiący dzień... Kiciulek, u mnie też nie ma słońca.... oby już wiosna przyszła.... będzie weselej. Ewanisia, wszelkie nowości na początku są tylko trudne,potem to bułka z masłem... ja bym nie zmieniała programu... powalcz jeszcze trochę. Podaję wszystkim ciekawą stronkę - dostałam ten adresik od Kasi... http://www.infobot.pl/index Infobot jest botem informacyjnym oferującym prognozę pogody dla 381 miast, słowniki językowe: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, słownik języka polskiego, wyrazów obcych, bliskoznacznych, ortograficzny, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, newsy, program telewizyjny dla 224 stacji, kursy walut, skracacz adresów oraz informacje o związkach chemicznych. Z Infobota można korzystać przez: * Gadu-Gadu pod numerkiem GG:3217426 * Skype jako kontakt infobot.pl * Tlen jako kontakt infobot@tlen.pl * Jabber pod JIDem infobot@infobot.pl (obsługiwane komunikatory to między innymi AQQ, Spik, Google Talk i wiele innych) * pocztę Google Mail * SMS Aby skorzystać z Infobota, należy w swoim komunikatorze dodać odpowiedni kontakt. Aby poznać listę funkcji napisz do Infobota pomoc Po napisaniu polecenia do Infobota łączy się on z odpowiednią stroną i przygotowuje odpowiedź, która następnie jest wysyłana do użytkownika. Trwa to nieporównywalnie krócej niż wyszukanie informacji w tradycyjny sposób. Infobot jest w pełni bezpiecznym programem. Sprawdziłam jego działanie i spodobało mi się. Odpowiedź daje w bardzo szybkim tempie. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍!! Po 😘 i 🌻 dla kazdej z osobna ! U mnie buro, ponuro, wietrznie i deszczowo :-(... no ale nie poddaje sie i humorek niezly :-). Kiciulek - kilka obrazkow wczoraj wymienilysmy... a ja wysylam tylko do tych osob ktore wyraznie powiedza ze chca filmiki i inne \"duperelki\" dostawac zeby nie zasmiecac innym skrzynek... wiec jak chcesz to wpisze Cie na moja liste ? Ewanisia - milego malowania ! Jak bedziesz miala czkawke to znaczy ze jestesmy na tarasie :-)... Kaszubko - byle do wiosny! Na stronke zagladne ale pozniej bo mam pilna robote do wykonczenia ;-) do konca dnia... Milego dnia dla wszystkich... mam na Was oko ;-) :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Można powiedzieć,że dzisiaj bardziej prawa niż lewa ;) Rebeka dzięki za pocztę :) Kaszubko a Tobie za stronkę,dobrze,że masz ciekawość i cierpliwość i takie rzeczy dla nas wynajdujesz :) Ewanisiu hi,hi,hi,hi.............może jakiś śliczny wzorek wymalujesz :) Annapo niezły wynik z mężem :) Mnie też niezły wyszedł :) aż sama się zdziwiłam:P Za to pogoda dzisiaj ble.....co prawda ciepło,ale bez słońca :( Czyżby dziewczyny konieć karnawału ,uciech i bali przebieranych i nie tylko.............teraz wór pątniczy i żałować za grzechy:P Hi,hi,hi,hi.........tylko za jakie takie tam drobne przewinienia...........hi,hi,hi,hi.........balangi do nocy i opilstwo;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie tez ciepelko na dworze chociaz bez słoneczka... Kiciulku🌻 z tymi remontami to zawsze najtrudniej z kasa i tym zeby zaczac...ale pocieszajace jest to ,ze wszyscy maja podobny problem:D Ewanisiu🌻wypijemy kawcie za Ciebie ...milego malowania...a tak a propo to czemu malujesz ,jak niedlugo sie przeprowadzacie to jakis przepis? Kaszubko 🌻 ja tak szczerze powiedziawszy nie tesknie za wiosna ,bo u mnie to wiecej pracy :( Rebeko 🌻 juz myslalam ,ze zaspalas....moze kawki ,bo mnie dzisiaj baaardzo sie przydaje hi,hi Ok ja tez na podgladzie.... oczywiscie milego dzionka zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola toz to nawet po Twoim wpisie widac ,ze chyba dzisiaj prawa wstałas i tak trzymaj....a ja wora nie wloze bo mi nie do twarzy:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - przeciez my takie grzeczne jestesmy ;-) :-D. Cos mi sie wydaje ze za pijaka ktos mnie tutaj bierze ;-) :-O :-D. Przeciez ja zawsze "z kulturka" :-D i tylko od czasu do czasu :-D !! Annapo - ja tez na kawie dzis jade :-D : \_/ \_/ \_/ \_/ ... A teraz pora na obiadek :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko hi,hi,hi,hi nikt za pijaka Cię nie bierze :) To tak ogólnie odnośnie postu :) A w worze to chyba nikomu nie jest do twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko dzieki,co prawda troszke sie wylewalo,ale kubeczek podstawilam i zlapalam:) i smacznego! Wesola A... wiesz ponoc ladnemu we wszystkim ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko chętnie wpiszę się na Twoją listę 🌻 My z koleżanką w pracy dzisiaj robimy sobie ostatki- cola, czekolada i rodzynki w czekoladzie (ale mi juz słodko brr...), a od jutra pościmy. Słoneczko u nas już świeci, więc zrobiło się weselej ❤️ Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulek, do mnie też zawitało słonko - albo mieszkasz niedaleko mnie.... albo mi je przesłałaś....która opcja jest bardziej realna?... \Wesoła Anko, mam z Was najwięcej czasu na siedzenie w internecie... to się bawię i przy okazji powoli się uczę... A ciekawość to stopień do wiedzy.... lubię dużo wiedzieć. Annapo,zdaję sobie sprawę, że wiosną nie będziesz mieć tyle czasu, co teraz... ale wierzę, że i tak będziesz tu codziennie zaglądać..... jesteś, tak jak my, również zakażona wirusem - który nazywa się "internet" - i nie ma na niego żadnego lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - :-D :-D Wesola - dzisiaj naprawde godnie reprezentujesz swoj nick ;-) !!! Kiciulek - zostalas wpisana :-) ! Wiesz ze to nie jest glupie ...:-) ? Moze ja tez od jutra mala dietke zrobie ...? Kaszubko - ja jestem zarazona wirusem pt \" praca w ktorej czasami wzystko naraz sie wali, a czasami troche nudno\" :-D. Ale nie ukrywam ze jak wieczorem nie zagladam na topik to tak mi czegos brakuje ;-) :-)... Popoludniawa kawka sie klania.... teraz juz kubki niewybrakowane beda (mam nadzieje :-)) : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,no przeciez ze bede zagladac,nie ma inaczej:) W koncu kto mi zabroni...jedynie w same zniwa moze byc problem,ale w tym okresie to ja na nic nie mam czasu:( A u mnie sloneczko sie stara przedrzec ,ale tak niesmialo... Kiciulku ja tez jutro poszcze ,za to dzisiaj robie bardzo pyszny obiadek.... Pozdrowienia dla kolezanki ... Wesola A ...mnie tez nie we wszystkim ładnie:P,ale zalezy tez kto patrzy.... Rebeko te juz sa superek ,a jaka pyszna kawka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam przed chwilka na Spisie tematow i tam ktos dodal nowy temat:Otwieram nowy klubik dla troche starszych 14 tek... Jakos tak nie fajnie mi sie zrobilo ,bo co to znaczy😠 ....tak jakby ktos sie wysmiewal! A co Wy na to ...czy ja przewrazliwiona jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ten Kazmierz nam po prostu zazdrosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, tym się akuratnie przejmuj.... to ktoś nowy - ma na czarno dopiero 249 wpisów. Może faktycznie ma dopiero 24 latek... a tacy jeszcze nie zawsze potrafią dobrze myśleć,..... możliwe, że to tylko dzieciak, który nawet nie zauważył, że dał bardzo podobny tytuł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annpo - zazdosc, zawisc i zlosliwosc :-( !! Jak czasami sobie pobuszuje troche po kafe ... widac ze niektorzy nie maja nic innego do roboty jak tylko wyzywaci wysmiewac innych... :-O. Przeciez nie bedziemy sie przejmowac takimi glupotami, nie ? Nasz topik jest \"THE BEST\" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę pracę, i lecę na masaż (bez podtekstów :) ). Potem dwa zebrania w szkole, dyktandto z synem (robi straszne błędy ortograficzne), no i wieczorkiem oddam się mojemu hobby czyli dalej będę wyszywać kartki wielkanocne. Miłego popołudnia i wieczoru, do zobaczenia jutro 🌻 👄 Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego popoludnia Kiciulek ! A jutro musisz ;-) wyjasnic co to znaczy "wyszywac kartki wielkanocne" ...? Oj, kochane, oczy mi sie same zamykaja :-O ... chyba jeszcze jedna kawe wypije. Kawa lubi dym :-)... zapraszam na taras :-) ... teraz nie pada to mozna wyjsc :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... i kawa i papieros jest mi potrzebne.... musi to być taki śpiący dzień? ... chyba dziś pójde wcześniej spać.... tylko czy mi się uda? ... jak przychodzi wieczór, to sennośc mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nie widze wpisow :-( , moze to moje zmeczone oczeta ;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×