Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

tylko na chwilke jestem, po mnie UFO porywa ;) :P Rebeko - SUPER nowina!!!! Gratulacje dla M i dla ciebie. Te samotne piatkowe i inne wieczory jednak sie oplacily 😘 Kaszubko, a probowalas "hal, hal, hal" ??? Wloskie psy natomiast szczekaja "bau, bau, bau", angielskie "woof, woof, woof (fonetycznie luf, luf, luf) czyli nie tylko ludzie musza uczyc sie jezykow! ;) a co do prawie synowej, oj rzeczywiscie w ostatniej chwili uratowana! Mam kilku znajomych cukrzykow i nawet bym nie zgadla gdyby mi nie powiedzieli i pokazali jak sobie robia zastrzyki. A te igly takie malutkie ze to nawet bezbolesnie wyglada. Dzisiejsza medycyna naprawde jest do przodu. Zmeczona jestem, nawet nie wiem czemu, wiec sie pozegnam i zycze dobrej nocy mile panie! Acha, bo ciagle zapominam - Annapo, gratulacje slicznej siostrzenicy! I nie przejmuj sie nami, jak mowi Rebeka, z nami jeszcze posiedzisz! Ciesz sie mala bo nie wiadomo ile bedziesz musiala czekac na nastepna taka kruszynke w twoich ramionach! a teraz juz spac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film sie skonczyl, pozegnalam George\'a na ekranie ;-), teraz ide do Morfeusza ... Qrde, ale mi dobrze :-D, dwoch przystojniakow na wieczor mam :-D Dzieki Dea :-). Samotne wieczory dalej bede spedzac, bo taka juz specyfika tej pracy... ale raczej nie czesciej niz 2 razy w tygodniu i juz do tego przywyklam, nawet lubie taka krotkotrwala samotnosc... a poza tym nie jestem tak calkowicie sama ... ma WAS 😘 !! Dobrej nocy zycze wszystkim i do jutra 😍 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkie panie i dla kazdej 👄 na powitanie....🌼 Poranna kawke stawiam i zycze milego dnia .... Rebeka ...mam laptopa ..odebralam po poludniu dopiero ..cena wzrosla o 10F ..ale juz hula ....usuneli usterke ale cos mi nie pasi ...wogole niemoge zrobic jasniejszego ekranu i niepoprawili mi gniazda od sluchawek ...i wlasciwie niewiem co zrobic...jesli go oddam na reklamacje to niebede miala przez m-c ..i co zrobic? ...ciesze sie ze lot sie udal ...🌼 Dea ...u mnie wczoraj niebylo sniegu ..tylko na przemian padalo ..raz grad raz deszcz...a jak Ty sie czujesz dzis? 🌼 Rudamaxi ...ja niedostalam wczesniej fotki ...dopiero od Kaszubki ...ale niema sprawy ..juz mam ...🌼..i jak Twoje spotkanie z gora w sprawie Konradka ..🌼 Rybko ...co tak skromnie na razie ...wpadnij na kawke 🌼 Kaszubko ...jak Twoje cisnienie ...posylam Ci dzis sloneczko ..bo zapowiadaja ladny dzionek ...🌼 Annapo...no kto jak kto ..ale Tobie faktycznie brakuje czasu na wszystko ...buziaki dla malej ...👄 She ...co tak skromnie wczoraj ...znowu zapracowana? kiedy bedziesz miala czas dla siebie? 🌼 Wesola Aniu ..moze dzisiejszy dzionek bedzie dluzszy ...🌼 BT ...gdzie sie zmylas? 🌼 ...zapowiada sie ladny dzien sloneczko swieci ..ale jest dosc zimno ...wczoraj bylam pol dnia z jedna Polka po szkolach ...ma 4-oro dzieci i postanowili sprobowac sil na obczyznie ...pomagalam jej w zalatwianiu wszystkiego bo ona bez jezyka ...i oczywiscie moj M mial kwasna mine bo stwierdzil ze bardzo sie angazuje w sprawy innych ,...moze i ma racje bo niedosc ze caly dzien stracony ..to obiad byl pozny a swoich spraw niemoge zalatwic bo niemam czasu ...ale juz je dobrze... ...na dodatek w pracy postawilam auto pod drzewem i spadla mi mala galaz na bagaznik i zarysowala kawalek ...i chcial niechcial musze umyc i zapastowac moze niebedzie widac ....o dziwo M nic niepowiedzial ...coz czasami tak jest .... Pozdrawiam wszystkich i do pozniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ...wpadnij do mnie u mnie slonca dzis pod dostatkiem ...pieknie za oknem ...a moze na razie ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim..... Zimno się zrobiło , kwiecień - plecień panuje i pokazuje, co potrafi. Szczecin bez prądu i wody... na szczęście u mnie nie aż tak źle. Stawiam szybciutko kawę.... za oknem ciemno, chmurno.... w domu dziś najprzyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...dlaczego bez pradu i wody ..co tam sie stalo bo nic niewiem...posylam Ci slonko na powitanie ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie 😘 ! Rybko 🌻 Ewanisia 🌻 - Wiadomo ze pomoc trzeba... ja tez nie umiem powiedziec \"nie\"... i czasami M tez sie zlosci ze przedkladam innych nad niego... Najwazniejsze ze juz OK :-) Wesola 🌻 - posylam slonce, bo tego u mnie dzis nie brakuje ;-) :-) Kaszubko 🌻 - do Ciebie tez juz slonce polecialo ;-). 😘 MILEGO DNIA ZYCZE ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,po przerwie. Najpierw zamieszanie z goścmi..........a potem .......jak to w zyciu:D Wczoraj przezyłam w trasie straszna burzę.....miałam wrażenie że nie ujdę z życiem;)...........a dzis LODOWATO.mokro i wieje!....... Narazie pozdrawiam......zgłosze się później Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 no to ja tez posyłam troszeczke slonecznych promyczkow komu trzeba.... dzisiaj zapowiada mi sie troszke spokojniejszy dzien...siostra chciala sprobowac sama posiedziec,jakby co to jestem pod telefonem...mysle jednak ze sobie da rade... Kaszubko...strokrotne dzieki za fotke...az mi glupio ,ale zawsze jakos zapomne podziekowac...a wielka przyjemnosc mi tym sprawilas i podziekowania Ci sie naleza... Moja mama tez ma cukrzyce i strasznie sie bała zastrzykow,ale teraz jakos sobie daje rade...coz kazdego z nas cos dreczy na tym swiecie . Dea ...Tobie tez dzieki za fotke...super dziewczyna Ci rosnie pod reka...oj bedziesz musiała kawalerow przeganiac niedługo...a dziecko takie lekko brudne to tylko oznaka ,ze malutka szczesliwa... Rybko...dobrze ze chociaz tyle!!!...mnie ostatnio nawet na to brakuje czasu...;) Ewanisiu dzieki za kawke,bardzo sie przyda,bo wczoraj szybciej zasnełam i jakos mam klopoty z wybudzeniem... Wesoła...no to niezbyt tam ciekawie u Ciebie...ale mam nadzieje ,ze przynajmiej humorek Cie nie opuszcza... Rebeko...gratulacje...taki spokoj o przyszłosc to na wage złota...no i wiesz ,ze przynajmiej w piatki to zawsze mozesz na Nas liczyc...moj slubny teraz w piatki w domu ,ale ja postaram sie mimo wszystko zagladac... Amarylis...tez witam po przerwie...dobrze ze przezyłas...cieplutko sie ubierz ,zebys nie zamarzła... Ok to tyle na teraz ,ale dzis bede podgladac...przynajmiej sie postaram... Posyłam dla kazdej po 🌻 i 👄 zyczac miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam normalnie;) to ze przeszla nawalnica w Szczecinie i zgaslo tam swiato zmylilo Ufo i polecieli gdzie indziej wiec jestem z wami:P ewanisia rozmowe z ksiedzem mam jutro o 20 ,pewnie chlopina musi sie przygotowac,ale i tak ma przerabane bo mnie wnerwil a ja sama siebie nie lubie jak jestem wnerwiona a co dopiero ktos inny.Ale ja normalna lwica jestem co walczy o swoje lwiatka wiec walczyc bede wytrwale.Potem jestem umowiona na rozmowe z ksiedza przelozonym czyli z proboszczem a jak to nie pomoze to napisze odpowiedni list do arcyPana czyli do biskupa,no nie trafili na spokojna kobiete;)tzn,ja jestem spokojna jak mnie nikt nie ruszy w przeciwnym razie niektorzy sie moga strasznie zdziwic:P A to na poprawe humorku Czym sie różni mucha od meza? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym rózni sie facet od papieru toaletowego? - Papier sie rozwija.. Kobieta modli sie do Boga: - Panie Boze, sam wiesz jak trudno jest zyc madrej kobiecie. - Prosze, spraw bym byla glupsza... - Na to Bóg: - No, niestety kochana, mezczyzny to ja z Ciebie nie zrobie! Mezczyzna 1/3 zycia spedza na spaniu. Pozostala czesc poswieca na namawianie kobiet do przespania sie z nim. Dlaczego mezczyzni sa wyzsi od kobiet? - W naturze chwasty tez sa wieksze od kwiatów. Dlaczego mezczyzni sa jak slimaki? - Maja rogi, slinia sie i mysla, ze dom nalezy do nich. Dlaczego mózg mezczyzny jest cenniejszy niz mózg kobiety? - Bo jest rzadkoscia... Jakie sa trzy najwieksze nieszczescia dla mezczyzny? - smierc zony, - utrata pracy, - RYSA NA LAKIERZE! Kiedy mezczyzna potrafi prosto stanac? - Kiedy piwo stoi na górnej pólce. Ilu mezczyzn potrzeba, aby zmienic rolke papieru toaletowego? - A kto to wie? - Czy to kiedykolwiek sie zdarzylo? Dlaczego mezczyzni jezdza tak chetnie BMW? - Bo to jedyne auto, którego nazwe moga przeliterowac. Jaka jest róznica miedzy mezczyzna a jogurtem? - Jogurt ma kulture! Co wspólnego maja mezczyzni i chmury? - Gdy znikaja za horyzontem nastaje piekny dzien. Jak poznac, ze facet mial orgazm? - Chrapie. Czego domaga sie w procesie rozwodowym naprawde okrutna zona? - Pilota od telewizora. Dlaczego facet jest jak zapalenie wyrostka robaczkowego? - Powoduje duzo cierpien, a jak sie go pozbedziesz, to okazuje sie,ze do niczego nie byl potrzebny. Maz: A moze dla odmiany szybki numerek? - Ona: Odmiany od czego ....? Co maja wspólnego: kobiece gusta, toaleta i lechtaczka? - Mezczyzni zawsze trafiaja obok. Dlaczego mezatkom trudniej utrzymac diete? - Kobieta niezamezna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do lózka. - Mezatka wraca do domu, patrzy co jest w lózku i idzie do lodówki. Co znaczy dla mezczyzny malzenstwo? - Kosztowy sposób na darmowe pranie. Dlaczego mezczyznom jest tak trudno utrzymac z kobieta kontakt wzrokowy? - Cycki nie maja oczu. Jakie slowa potrafia zepsuc kobiecie najlepszy seks? - Kochanie! Wrócilem! Dlaczego mezczyzna w lózku jest jak mikrofalówka? - 30 sekund i po wszystkim. Które ze zdan skuteczniej odstraszy mezczyzne? - Wynos sie albo zawolam policje! - Kocham cie, chce za ciebie wyjsc i miec z toba dzieci. Kiedy mezczyzna uwaza, ze kobieta mysli nielogicznie? - Gdy mysli inaczej niz on. Dlaczego mezczyzni sa podobni do karaluchów? - Kreci sie po kuchni i cholernie trudno sie ich pozbyc z domu. Dlaczego do zaplodnienia jednego jaja potrzeba miliona plemników? - A widzialas kiedys faceta, który pyta o droge? Co ma wspólnego kolejka elektryczna i piersi? - Sa przeznaczone dla dzieci, ale bawia sie nimi faceci. Skad wiadomo, ze chlopiec stal sie mezczyzna? - Kupuje drozsze zabawki. Jaka najinteligentniejsza rzecz moze powiedziec mezczyzna? - Tak, kochanie. Maz: Gdybys nauczyla sie gotowac, to obylibysmy sie bez kucharki. A jeszcze sprzatac, zwolnilibysmy sprzataczke. - Ona: Gdyby umial mnie zaspokajac, nie potrzebowalibysmy tez ogrodnika. Co znaczy, jesli kobieta uwaza sie za równa mezczyznie? - Ma zanizona samoocene. Dlaczego mezczyzni maja takie duze dziurki w nosie? - Zobacz, jakie maja grube palce! Co zrobic, zeby mezczyzna byl zawsze zadowolony w lózku? - Przeniesc telewizor do sypialni. Nagi mezczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja meskosc: - Dwa centymetry wiecej i bylbym królem... - Ona: - Dwa centymetry mniej i bylbys królowa... Czy trudno bylo wyprodukowac mówiaca Barbie? - Nie, duzo trudniej jest zrobic sluchajacego Kena. Komisja wojskowa: Zawód ojca? Ojciec nie żyje... Ale kim był?! Gruźlikiem... Ale co robił?!! Kaszlał... Ale z czego żył?!!! Z tego się przecież nie żyje! Przecież mówię, że nie żyje... Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian.Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz: Te grubsze babciu, papierowe.. Babcia: Aa nie.. te grubsze mam na fryzjera.. Ksiądz: babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera. Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Mercedesem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis 🌻 - jak sie udala impreza ? Ania 🌻 - 😘 ... Cos mi mowi ze dlugo nie wytrzymiesz i niedlugo znow do siostry pojedziesz :-) ...? Rudamaxi 🌻 - no i po co sie bylo denerwowac na zapas :-D Dea 🌻 - troche sie dziwilam ze zdjec nie dostalam :-P, ale przelecialam wszystkie skrzynki (ciakwe na jaka choinke tyle ich mam :-O) i znalazlam :-). Ten wyraz szczescia na buzince jest wart wszelkich wysilkow 😘 Na taras zapraszam :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszedłem na taras
rebeka72 i co tera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi....bardzo dzieki za poprawe humoru i zadanie dla Nas przy okazji ,obie mamy chlopcow to musimy sie postarac ,by w przyszłosci jak najmiej tych dowcipow odnosiło sie do naszych synow:p juz czuje ze ciezko bedzie... Rebeko...ja cały czas mysle ,jak tu sie urwac z domu,ale niestety tez mnie tu potrzeba...hi,hi...najprosciej to trzeba sobie taka kruszynke naszykowac ,zeby na miejscu była....tyle ,ze one tak szybko rosna i to juz nie zawsze fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ...a moze przydaloby Ci sie jeszcze jedno:D 👄 Rebeka ...bo my jestesmy Matki Polki ..hihii ..👄 Amarylis ...witaj po przerwie ...👄 Dea ...juz lece na poczte zobaczyc ,...moze i u mnie cosik jest...👄 ...byla sasiadka bo niewie co ma zrobic ...dostala rozyczke i pytala jak to bedzie z mala...cala wysypana ...ojej ..a ja znowu matka Tereska...ale zamowilam jej wizyte i musze przypilnowac malej godzinke ..bo niania zle sie czuje ...ale numer ..dobrze ze ja juz po tych chorobach.... aha ...Rybko jak z corcia ..co z tym bolem...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,....ja niestety ze wzgledow zdrowotnych nie moge miec wiecej dzieci:(...gdyby nie to to pewnie juz bym meza do łóżka ciagneła hi,hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja dziś cała w steresie. Córcia pisała egzamin końcowy. Jest już po i mówi że jej dobrze poszlo. I Bogu dzięki. Juz mam obiadek gotowy. No to tymczasem! pa i pozdrawiam Ło matko jak na nic nie mam czasu dziś. dziś pracowicie dzień się zaczął i taki będzie do koło 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala krolewna zasypia a ja zaraz bede sie relaksowac przy kawce:) ewanisia zajrzyj jeszcze na skypa tam tez cos czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciagneli mnie do japonca i znow sie objadlam jak bak ;-) :-)... ciezko bedzie popoludnie przetrzymac... i jeszcze w dodoatku znow mnie dopadla nudna robota :-(. Rybko - cool ! Milego popoludnia ! Biore sie za ta zakichana dokumentacje :-O... im czesniej zaczne tym wczesniej skoncze... ale TAK MI SIE NIE CHCE :-O !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko....wielkie gratulacje dla corki...mnie to czeka dopiero za rok.... Rebeko...złe rzeczy tez sie koncza...a zdolna z Ciebie dziewczyna takze szybko sie uwiniesz... Ja koncze na teraz bo syn ma miec goscia i oczywiscie potrzenuja kompa...🖐️ moze potem jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczka do mnie dzwoniła - już po testach - dlaczego dzieci muszą taki stres przechodzić - kiedyś było inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słońce :) hi,hi,hi,hi......Annapo humo mnie nie opuszcza,a wręcz odwrotnie mam głupawkę max!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj
pierogi wesoła anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinak - nawet za dużą kasę bym nie ruszyła.... To już niech będą z pieczarkami..... ale najbardziej lubię grzybki marynowane lub suszone [ w małych ilościach ] dodawane do niektórych potraw. A grzyby lubiłam zbierać.... Ileś lat emu zamiast posłać dzieci do szkoły - wybrałam się z nimi do lasu na grzyby - po kilku godzinach włóczenia się po lasach zrobiliśmy przerwę. Dzieciaki zabrały się za jedzenie kanapek, a ja weszłam do malutkiego zagajnika..... pierwszy raz w życiu zobaczyłam tak ogromną ilość maślaczków... wróciliśmy do domu bardzo obładowani. Nigdy więcej aniw tym zagajniku, ani gdziekolwiek indziej nie udało mi się znaleźć tak ogromnej ilości grzybów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie na chwile oderwac bo szalu dostane ;-)... Kawa na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ Wesola - rzuc pierogiem :-D... z pieczarkami poprosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka❤️ ...malutka oddana ..mama wrocila od lekarza ...wiecie co...takie 8 m-cy dziecko potrafi wymeczyc...oj tak ...ale jak mala przysnela to zrobilam ciasto jogurtowe z brzoskwiniami ...pycha stawiam do popoludniowej kawki.... Rudamaxi...miodzio ...super fotki ...dzieki ...prosze,prosze jaka sesja ....buziaki dla dzieci i powodzenia na rozmowie...🌼 Aniu ...hoho...mowisz ze jeszcze bys chciala...buziak za odwage...🌼 Rebeka ..u mnie dzis spagetti bo dawno niebylo ...a jak Twoje papierki? 🌼 Kaszubko ...my tez chodzilismy na grzyby z tatem ..a ja to sie nieznam na tym ...rozrozniam tylko kilka ...🌼 Wesola ...dzis to Ty naprawde wesola :D 🌼 Rybko ..milej pracki ..i gratulacje dla corki ...🌼 ...ok zycze wszystkim milego popoludnia bo niedlugo znikam ...a teraz czas na tarasik ...kto chetny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×