Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Juz !! Zgadza sie : teraz juz spokojniejsza jestem, bo zawsze to te kilkaset kilometrow za kolkiem... On wyjezdza na wieczor, jest na miejscu ok 24.00 laduja mu towar i przed poludniem jest z powrotem. Nocka zarwana, ale to tylko 1-2 razy w tygodniu, reszte czasu jest na miejscu. A to ze sam to mu nie przeszkadza, on lubi byc sam sobie "sterem, zeglarzem i okretem"... nie byc zalezny od innych i lubi liczyc tylko na siebie... no i czasami na mnie :-) Mozesz jeszcze podeslac jakas fotke... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzałąm sobie ten filmik o tym malutkim piesku i kaczce i skojarzyło mi sie z moimi kotami,ktore cala zime wieczorem wszystkie 7 sztuk kłada sie spac z moim psem...leza na niej ,a ona nie ma nic przeciwko temu... I co jestes juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze wszystko Ok...ja jednak wolałabym miec do kogo pyszczek otworzyc...chociaz ze soba tez sobie mozna pogadac....:D Cosik mi powoli kafe chodzi a poza tym juz pozno sie robi...takze posiedze do 15 po 24 i uciekam...a fotke moze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko wybacz...ale te powolne ruchy mnie pokonały....ide pod kołderke ....Kolorowych snow i miłego przebudzenia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Ania :-). Milutko sie rozmawialo :-) 😘 Fantastyczna sprawa ta kafe : kobitki z 4 stron Polski... a nawet swiata ;-) spotykaja sie na pogaduszki :-). Ja mam wrazenie ze Was wszystkie znam osobiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak dobrze ze dopiero teraz taka leniwa sie zrobila ;-) :-D. Dobranoc Ania 😘 i spokojnych snow !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moja córka dojechała szczęśliwie ale na miejscu okazało się ze nie ma żadnego busa i idą do Duszników-6 km na pieszo:Pz tymi wszystkimi bagażami:Pwiadomo -dziewczyny nie maja plecaków tylko torby na kółkach, mam nadziejeze chociaż nie pada teraz:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie przedpoludnie 😍 i kawe/herbate/czekolade/cacao stawiam dla wszystkich ! She - zeby tylko kolka w torbach wytrzymaly :-P. Piekne slonce, bezchmurne niebo i 18°C na termometrze :-)... czego chciec wiecej ? Chyba tylko zeby juz mieszkanie bylo posprzatane... wiec szybciutko biore sie do pracy ! 🌻 😘 🌻 Milego dnia dla wszystkich milych pan !! 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez witam słonecznie... Widze ,że pogadałyście...aż miło:) Planuje dzis wylegiwac sie w ogrodzie .i nie robic nic..no może mały drink........taka inauguracja...sezonu oczywiście. She...ja jade w środę tam gdzie Twoja córcia.Gdybym spotkała je na drodze.........to podwiozę...jesli jeszcze pójdą;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim.... 🌼 🌼 🌼 Najpierw miałam kłopoty z internetem,a teraz zbiera się na burzę,,, jak pech, to pech..... jeszcze ponad rok musze wytrzymac z tym operatorem... ale mam już tego powyżej dziurek w nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Ty o burzy to ja w okno.......i faktycznie u mnie też cos jakby .chmury sie zbierają................... musze sie pośpieszyc z wyjsciem..do ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki obejrzane.............. Swietne.. Przed chwilka wróciłam ze spaceru z pieskiem....na dworze cudnie ......rozmarzyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....!.......(.).____.(.)... .(........'/...............,.....) .)....... | .....................I.. ..i... _.| ...(ª). _ .. (ª)..|... ...!.. =.i .......`._.´......./.=. .....!......'.-..____..-.'. .....!.....`.././.___././`*,.;. .......!..../.I..o.......o.*/.,*; ........! (_.| ...............|._). ..............|____.,____| .(¨`•.•´¨). ............. (____.|____)...`•♥•´. Dobranoc...❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge tak
nie moge tak życ-bez milosci-zrozumienia,nie moge mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge tak
do dupy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge tak
powiedzcie cos, pomózcie,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 👄 👄 👄 Wstawać dziewczęta - jest śliczny niedzielny poranek 🌼 🌼 🌼 Stawiam kawę..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci prostą odpowiedź - żeby było bardziej kolorowo, żebyś Tyś mogła zastanawiać się nad tym "dlaczego" i najważniejsze - nam tak się podoba.:D :D :D 🌼 na topik wchodzimy, aby się rozluźnić, aby miło spędzic czas.... starczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę niegrzecznie odpowiedziałam, ale zadaj sobie jedno pytanie "dlaczego Ty sama wchodzisz na topik, jaki jest tego powód?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 U mnie dzisiaj tez slonko przez okna zaglada...ciepło prawdopodobnie tez jest...a ja sobie siedze spokojnie przed kompem i bardzo sie z tego spokoju ciesze....nikt nic ode mnie nie chce....nigdzie nie musze wychodzic i do 18 nic nie musze robic...zyc nie umierac!!!!! Serdecznie wszystkie panie pozdrawiam i miłego dzionka zycze.... A tradycyjnie posyłam po 🌻 i👄...dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :-) !! Troszke Was zaniedbalam, ale mam wytlumaczenie : w sobote obowiazki (porzadki, zakupy) i wizyta znajomych a dzisiaj Grand Prix F1, piekna pogoda (o 16.00 bylo 24°C :-)) i rodzinka :-)... mam nadzieje jako wytlumaczenie wystarczy ;-) Dobra wiadomosc WE to to, ze po dluuuuuugich bojach w koncu udalo sie nam z M dojsc do porozumienia i wybrac kafelki do lazienki (oboje poszlismy na kompromis, ale on wiecej :-P) a zla to taka ze w przyszly WE mama bedzie juz w Polsce :-( ... i pewno zostanie do konca wakacji. Dla Niej super, dla mnie troche gorzej... no ale przezyje to jakos. Zycze wszystkim milego wieczoru... u nas dzis w TV fajna komedia wiec mamy co ogladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wieczór - dzień jakoś zleciał.... oglądam :Taniec z gwiazdami"... kotka dalej poluje na moje pieszczoty.... i czego jeszcze więcej chcieć? Właściwie to coś bym chciała.... wiele, wiele kasy i nawet wiem co bym z tym zrobiła.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! :) Witam i o zdrowie pytam ? Ja cała spuchnięta i zakatarzona fuj,fuj i głowa mi pęka:( nie lubię tego! Tak to jest alergia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek 😍 Troche wyjatkowy ten tydzien u nas bo : nie dosc ze tylko 3 dni pracy to jeszcze z 5-ci osobowej ekipy jest nas tyko dwoje, a w srode bede sama :-O... Mam nadzieje ze nie bedzie zadnych nadprogramowych interwencji i tydzien uplynie spokojnie... a przynajmniej bez nerwow i stressssssu ;-) :-) Wesola - niech sie ta Twoja alergia nie wyglupia i niech sobie idzie precz !! ;-) Duzo zdrowka zycze i dzieki za kawe :-) Kaszubko - Emanuel Kant powiedzial kiedys ze \"Czlowiek nie jest bogaty tym, co posiada, lecz tym, bez czego z godnoscia moze sie obejsc\"... Tez nie wiem co bym zrobila z duza iloscia kasy... Pewno splacilibysmy kredyt i po prostu zylibysmy spokojnie :-) :-D. Nie mam zadnych wielkich marzen :-) 🌻 😘🌻 Milego dnia zycze wszystkim 🌻 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×