Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisio 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Te buziaki za to, ze zaskoczyłas męża swoim zachowaniem.:D Kobieta musi byc zmienna..... a z tą facetką ja bym natychmiast zerwała znajomośc..... lub jeszcze chwilę poczekała, aby zobaczyc, co może byc dalej.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 👄👄 -ja jeszcze poczekam ..zobacze jak ona sie bedzie zachowywac ..ale wiesz co? za cicho to ja nie moge siedziec ..juz dogryzam lekko ..a to blad ...ale bedzie dobrze ..dzieki wielkie .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wrociłam!!!!!!!🌻 Moje drogie jestem juz od czwartku w domu ,ale dopiero dzisiaj udało mi sie wejsc na kafe...mam nadzieje,ze wybaczycie ?... Przyznam sie ,ze raz na dwa dni nawet wypoczywajac czytałam Wasze wpisy,ale pomyslałam ,ze Wam tez sie nalezy troszke spokoju ode mnie :P... W domu trafiłam na zniwa i od razu musiałam wskoczyc w trybiki...ledwie co sie zdrzemnełam 2 godzinki i musiałam leciec na pole... Troszke jednak udało mi sie podładowac akumulatory...przynajmiej zmieniłam otoczenie i psychicznie odpoczełam... Dzieki za pamiec i wszelkie przesyłki na poczte...! Pozdrawiam wsztkie panie i posyłam po 🌻 i 👄 dla kazdej z Was...🖐️ ok...to tyle na razie i jesli tylko bedzie brzydka pogoda to bede sie meldowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaaaa - jest Annapo :D Jutro popiszę, bo dziś już trochę późno 🌼 dobranoc dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ewanisio ❤️ działaj mądrze - tak, aby przypadkiem przez nierozważny krok nie zburzyc spokoju w Twoim domu. I tak jak wcześniej pisałam - bądź wciąż zmienna i zaskakująca..... a przede wszystkim czujna. :D Jestem pewna, że związek tego faceta przez wybryk jego partnerki ma się ku końcowi..... żaden facet ego spokojnie nie zniesie :D Annapo ❤️ to niech będzie więcej deszczowych dni - szczególnie wtedy, gdy poczujesz sie zmęczona. :D Dla wszystkich dziewcząt 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Annapo 👄 Witaj! cieszymy sie ze podladowalas akumulatory ..deszczu raczej Ci nie zycze bo wiadomo wszystko niszczeje ..a tu zniwa,wiec rece pelne roboty ..ale juz jestes z nami ..Pozdrowienia dla Was wszystkich 🌼 Kaszubko 👄 ja juz sie przyzwyczailam do niektorych spraw ..wiesz jak to jest jak ktos ma ,,kurwiki,, w oczach ..hihii...wczoraj zadzwonil kolega i sie pytal co my o niej sadzimy..M odparl zeby raczej mnie sie pytal ..bo nie reczy za moja odpowiedz ...ale jak sama widzisz ,,koledze to pasuje,, u mnie juz pozycja przegrana..dzis juz smiejemy z tego ...a ja Kaszubko -jestem zmienna i zaskakujaca kazdego dnia ...dziekuje Ci bardzo ..🌼 Kobietki niedziela niedlugo dobiegnie konca ale ja jeszcze jutro wolne i we wtorek do pracy ..a tu nic nie pomaga ..ani tabletki ani plastry ..ani masaze...ale coz ciezki jest los czlowieka cierpiacego..hihii.. Jesli ktoras z pan chetna na spacerek po tarasiku to zapraszam.. Wszystkim posylam 👄 i po 🌼.. Milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż niespodziewanie zabrał mnie do ogródka.... w drodze do domu trochę mnie pokropiło.... :D teraz muszę obejrzec zdjęcia.... i jestem przyjemnie zmęczona - to było fajne popołudnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Wesola 👄 Kaszubko 👄 fotki sliczne 🌼 21 stopni na termometrze ..szkoda dnia na spanie ..zaczynamy poniedzialek ..dla kazdej z pan posylam 👄 i po 🌼 Milego Dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 😍 ! Ania 🌻 - witaj w domu ;-) :-) !! Teraz z nowymi silami do nowych zadan ;-). Kaszubko 🌻 - fotki ogladam zawsze z przyjemnoscia :-) Ewanisia 🌻 - moze w wypadku Twojego kolegi to jest na zasadzie \"jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma\" ...? W kazym razie gratuluje postawy i stoicyzmu... ja bym chyba nie wytrzymala :-D Wesola 🌻 - jak zwykle niezastapiona z ta kawa :-) Musze troszke popracowac ale jestem na podgladzie ;-) MILEGO DNIA kochane 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam serdecznie i cieplutko 🌻 W sobote i niedziele pogoda uraczyła nas deszczem ,wiec dzisiaj troszke spokojniej,jesli chodzi o prace na polu ,ale od jutra chyba znowu ruszymy pełną para... u mnie w domu znowu cicho...wczoraj byłam odwiedzic rodzicow i podrzuciłam im przy okazji swoje latorosle...nie wiem jak długo wytrzymaja ...dzieci poowiedziąły ,ze jak im sie znudzi to przyjada autobusem do domu...:( juz takie samodzielne ,ze niedługo matka im nie bedzie potrzebna :( :P... Korzystajac z pogody piore dzisiaj w ilosciach hurtowych,a potem czeka mnie prasowanie,a w dodatku obrodziły pomidory i trzeba zrobic jakis przecier... Na oknie postawiłam maliny przesypane cukrem i robie pycha sok ...potem zaleje to wodka i spirytusem i poczekam kilka dni ....a potem zaprosze Was na pyszna ,zdrowa nalewke malinowa....a w zimie jak sie ktoras przeziebi,to kieliszeczek do goracej herbaty tez działa cuda... Z ostatnich ciekawostek...moja kwoka chodzi juz dumna jak paw z 5 swoich maluchow...jak mi sie uda to zrobie jej jakas fotke i posle... ok wiecej nie zanudzam,bo zelazko juz 3 raz sie nagrzewa...bede zagladac a teraz zycze Wam miłego dzionka i posyłam po 🌻 i 👄 dla kazdej z pan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wcale nie zanudzasz :D a raczej jest na odwrót - zawsze lubię czytac to co piszesz :D Rebeko - nie przemęczaj się zbytnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no to sie ciesze...moje zycie bardzo sie rozni od reszty dziewczyn i dlatego tak czasami sie rozpisuje ....w koncu chyba zadna z Was nie ma szans np. na małego cielika lub mała kurczeta z kwoka...:)... Czytałam,ze Psoka nabawiła sie lokatowrow,nie wiem czy to Cie zainteresuje ,ale ja stosuje z duzym powodzenie obroze przeciwpchłowa,a w oborze gdzie spia koty i piesek czesto podrzucam liscie miety.... ta obroza nie kosztuje ok 6 zl ,działa przez 4 miesiace i naprawde jest bardzo skuteczna... Ok pedze dalej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - widze ze wracasz do nas na pelny etat, bo jak zwykle fajnie opisujesz \"co w trawie piszczy\" ;-) (Nie)cierpliwie czekam na fotki :-) Kaszubko - no cos ty, kto to widziel zeby sie przemeczac :-P :-D. W dodatku szef na wakacjach wiec przez najblizsze 3 tygodnie moze i pracy tyle samo co zwykle, ale wiem z doswiadczenia ze jakos tak spokojniej i bezstressssowo ;-) bedzie sie pracowac :-D A moze jeszcze przed obiadem wyskoczymy sie dotlenic :-P :-D...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem sama - był Maciuś z mamą.... :D chłopczyk jest coraz mądrzejszy i w moich oczach - coraz ładniejszy. Annapo - Psotka nie cierpi takiej obróżki.... a że pchełki ma tylko raz w roku [o tej własnie porze] to zbytnich kłopotów z tym nie ma :D Rebeko - zdążę jeszcze na taras ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....nie wiem kiedy ,ale jak tylko znajde chwilke to wysle cos do ogladania:)...moze nawet cos z wakacj,co prawda nie bylam w takim fajnym domku jak Ty ,ale okollica tez była ciekawa...takze musisz uzbroic sie w cierpliwosc...;) Kaszubko...to fajnie jak tylko raz w roku cierpi na towarzystwo ,u mnie za duzo zwierzat i w dodatku chodza gdzie chca,a ze do domu tez wiec moje czy chca czy nie ,musza znosic ten kaganiec... na tarasie juz byłam ,wieszałam pranie,wiec teraz mam chwilke na kompa.... Maz jednak pojechal na pole takze wieczorem chyba sama bede obrabiac moj zwierzyniec hi,hi...i dlatego teraz zrobie kawe i posiedze na tyłku,moze ktoras chetna dotrzymac mi towarzystwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - niestety... zoladek mnie wezwal :-D... Ale mozemy jeszcze po poludniu wyskoczyc ;-) Ania - ja chetna :-)... Wlasnie wrocilam z obiadu wiec kawy sie chetnie napije :-). Poczekam cierpliwie :-) ... ja tez ostatnio na nic nie mam czasu... albo raczej ochoty, bo jakos wole na kanapie poleniuchowac niz zabrac sie do jakiejs roboty :-P :-D... nawet do kompa mnie w domu nie ciagne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nawet kawy spokojnie nie wypije....:( jakos tak glupio :)...no to przy okazji zamawiam dzieciakom cwiczenia do szkoły... Rebeko...ja tez kocham leniuchowac,ale tylko jak wszystko w koło zrobione inaczej nie usiedze... ale jak juz padam na pysk to mi wszystko jedno co sie dzieje do okoła i chociaz na chwilke musze odpoczac... Widze ,ze wiekszosc pozmieniała stopki ,to chyba tez sobie czegos nowego poszukam ,zeby nie było nudno...:) A Rybki dalej nie ma ...Trzeba She powiedziec ,zeby jak bedzie sie z nia widziała to niech jej o nas przypomni...jakos tak smutno bez niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Rybki - już nie wiem jak namówic ja do powrotu. Brak tu Jej i to bardzo - codziennie przecież zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - moze Rybka sobie wziela wakacje ... od nas tez :-). Trzeba tylko miec nadzieje ze kiedys wroci :-) Ania - oj, tez nie lubie jak wiem ze cos mi \"wisi\" do zrobienia... ale ja sie juz przyzwyczailam ze porzadki robimy w sobote ... a w tygodniu staramy sie tylko za bardzo nie robic balaganu :-P ... wiec w wieczory w tygodniu mam spokojne sumienie :-D... Zreszta ostatnio nie nadaje sie do niczego :-O : wracam do domu, jem kolacje, klade sie na kanapie i ... zazwyczaj zasypiam przy filmie albo przy ksiazce :-D :-D ... a pozniej robie tylko transfer do lozeczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...ja sie tak latwo nie gorsze...nawet sie troszke posmiałam...a swoja droga to niektorzy ludzie naprawde maja ciekawe pomysły,no nie... A co do Rybki...to ja tez licze ,ze wroci...kazda z nas ma czasami tyle na głowie ,ze nie ma sił na kompa... Rebeko...normalnie wyglada na to ,ze wpakowałas sie w trybiki i dlatego taka znuzona jestes....dawno w kinie nie byłas...a moze jakies witaminki by Ci sie przydały?...a moze troszke ruchu jak juz sie przetransferujesz do łozeczka...czasami to tez pomaga:P :)... No tak dobrze sie radzi :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,rebeko posłałam fotki-zajrzyjcie na poczte... Rebeko Twoje na wanadoo... Niestety dzis sie juz musze odmeldowac...miłego wieczoru kobietki i moze do jutra ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam \"dobry wieczor\" powiedziec, bo tak mi troszke glupio ze ucieklam dzisiaj bez pozegnania :-O... Naszla mnie nagle straszliwa ochota zeby uciec do domu.. i postanowilam z ta zachcianka nie walczyc :-D Kaszubko - a kto by sie tam gorszyl, przynajmniej posmiac sie mozna :-D :-D Ania - dziekuje za fotki :-) ! Kwoka czarno - biala to i kurczatka tez dwukolorowe 😘... a na motorku to ze szwagrem ..? Bo zdawalo mi sie ze u Was stoi Yamaha ...? Aaaa, i widze ze syn dalej nie przepada za zdjeciami ;-) Duza 😘 ... fajnie ze moglas troche odpoczac :-) A jesli chodzi o mnie to ...chyba dzisiaj zrobie transfer przed zasnieciem :-P... moze sie rozruszam, kto wie ;-) :-D I dzieki ze przypomnialas mi o kinie :-)... chyba sie wybiore o ile leci cos ciekawego... a jak nie to umowie sie z kumpela na nalesniki, a co !!! :-) A teraz juz uciekam do mojego szczescia ;-)... a Wam zycze slodkich snow !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ BRRR~...pada,pada i pada ..wcale z lozeczka nie chcialo mi sie wychodzic...ale ja juz po pracy ..wskoczylam na tory i dzis zaczynam nowy tydzien pracy...sniadanko gotowe wraz z kubkiem kawy .. Zycze Milego Dnia 🌼 Annapo 👄 ja nie dostalam fotek ..Pozdrawiam 👄 dla kazdej z pan posylam 👄 i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie zawodnie jestem z termosem kawy :) Ja żadnych zdjęć nie mam buuuu...... Słonecznie i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×