Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry w deszczowy dzionek ]kwiatek] Jakby troszkę niebo zaczęło się przejaśniac..... :D Pisałam i pisałam .... i coś nacisnęłam niechcący i poszłooooo. a jeszcze wgrywają się jakieś aktualizacje, więc komp wolno chodzi. Mam od rana zły humor.... nic mi nie wychodzi.... wszystko na opak. Stawiam więc duży tort kokosowy - na polepszenie humorku - a co tam - od tego kg nie przybędą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bylam na zakupach a wczesniej mialam problemy z serwerem ale to chyba wszyscy mieli..jak dla mnie dzien szybko dzis leci ..a w domku jeszcze trzeba zrobic ..i obiadek jeszcze nie gotowy ..ojej ...jak tego duzo....;) Wesola 👄 niemoglam odpisac ..hihi...ale u mnie teraz jak latem 26 stopni...wiem ze jeszcze dzis bedzie padalo..🌼 Kaszubko 👄 posylam do Ciebie promyczki na polepszenie humoru..mysle ze juz Ci lepiej ..🌼 Rebeko 👄 do Ciebie tez promyczki poszly..i nieprzepracowuj sie tak ...moze na tarasik? 🌼 -oh niewyspalismy sie dzisiaj -pol nocy u sasiadow bylo wesolo ..az pogotowie przyjechalo i kilka wozow policji...z czyms przegieli bo wynosili chlopaka na noszach ...wiem tylko ze mial zapasc...ale same wiecie moje okna sa przy drzwiach sasiadki i akurat wszystko bylo slychac ..a ze my spimy przy otwartych oknach,wiec i tak slyszelismy ..od rana juz sa i dowiaduja sie co zaszlo ....ale budynek..no dobra na tym koniec ..i do pracy ... -zapraszam jeszcze na tarasik ..kawka i paierosek czekaja .. Dea,Kaszubko,Rebeko ...a moze ktos jeszcze? ...|_|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio ❤️ usłyszałam Twoje wołanie :D i jestem. Na kafe nikt nie mógł się dostac przez kilka godzin. A humor troszkę mi się poprawił - nawrzeszczałam na męża - ma pamiętac, że istnieję... coś tam do niego doszło - ale na jak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 jawazniejsze ze juz jest lepiej .(rozladowalas stres)....wiec idziemy na tarasik ...tak wiem ze kafe niedzialalo czytalam komunikat ...ale juz jest ok...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od razu na wstepie przepraszam najmocniej panie ktore nie dostały fotek,ale ograniczona jestem czasem,a jak chce posłac do kilku osob za jednym razem to komp nie chce tego zrobic...i dlatego posłałam do tych pan ktore wczoraj były...ale jak tylko znajde czas to posle reszcie ....jeszcze raz sorki :(... U mnie robota leci pełna para...takze czasu nie mam za wiele....ale teraz musze łyknac kawy ,bo inaczej sie przewroce na pysk....a jeszcze sporo pracy przede mna....:) Rebeko...jak tam rozruszałas troszke kosteczki? :P.... A co do fotek ,to wszystko dobrze zgadłas:)...Moj angielski troszke kiepski,a dostałam na poczte cosik odnosnie Twojej skrzynki....nie wiem czy czasem nie chodzi o to ze za duzo posłałam...?jak mi sie uda to posle te wiadomosc i moze Ty rozszyfrujesz o co im biega...ale nie wiem czy dzis dam rade... Ewanisiu....widze ,ze U Ciebie naprawde tez na nude nie idzie narzekac....:)...a przy okazji to fajny montaz wrzuciłas do Garnka... szczegolnie mi sie podoba fotka z rogami....:) Wesoła...Ciebie tez niedługo uszczesliwie fotkami ,ale naprawde teraz nie dam rady za duzo mam na głowie...wybacz... Wszystkim paniom posyłam duze 👄 i niestety na dzis tylko tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko zajrzyj na poczte bsr.aphp.fr A teraz juz naprawde uciekam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 ale mnie rozbawilas ..ja mysle co za rogi? a tu fotka w czapce ...dziekuje bardzo ...hihi...my wiemy ze Ty masz malo czasu ..napewno jeszcze bedziemy kiedys dluzej ..jak na razie duza 👄 dla Ciebie a fotki wyslesz przy okazji ...mysle ze w tym mailu co przyszedl do Ciebie jest napisane ze nie mozesz przeslac do Rebeki na ta poczte ..ja tak mam czasami ...a swoja droga ja sie tutaj nie moge nudzic ..mieszkamy w budynku gdzie sa 4 rodziny w tym jedna patologiczna ..jedna gdzie alkohol zadzi i samotna mama z dziecmi ...oczywiscie i my ...sama widzisz zawsze jest wesolo ..Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 masz takie kłopoty z fotkami, gdyż są za duże rozmiary - zmniejszyłam je i odeślę Ci takie mniejsze - wtedy będziesz mogła spokojnie dalej je wysyłac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam Ania 🌻 Skrzynka w pracy (bsr) ma troche mniejsze limity a ja mam zrobiony transfer kopii wiadomosci do pracy... W kazdym razie do domu fotki dostalam ... mozesz nie zwracac uwagi jesli to dotyczy skrzynki BSR... Do domu zawsze wszystko dostaje bez problemu :-) A kosteczki, nie powiem, rozruszalam :-P :-D Ewanisia, Kaszubko - to teraz juz do Was lece :-) PS : Panieta ktoras czy Dea juz poleciala do Polski czy dopiero poleci ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-zeszlo mi dluzej w kuchni ale to juz dociagniecia ...jeszcze pol godzinki i wyjezdzam po M ...jestescie moze jeszcze na tarasie? -ja niepamietam czy Dea juz w Polsce czy jeszcze nie ..ale w weekend miala przeprowadzke wiec chyba jeszcze nie... Dea 👄 zamachaj do nas chociaz..Pozdrawiamy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - zajrzyj na pocztę. Ewanisia, Rebeka - jeszcze jestem na tarasie i czekam :D Dea chyba jest w kraju ... tak mi się wydaje. Musze zabrac się za jedzenie - zupełnie dziś o tym zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia ❤️ już widzę hihihihihi :D Trochę podjadłam - to i humor wrócił, ostatnio coraz częściej zapominam o jedzeniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ jak to,musisz jesc ..ale wiadomo lato i jak jest cieplo to sie az tak nie chce jesc ...aha jakim programem zmniejszasz fotki? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do was machalam jak szalona a Wy nie zwracalyscie na mnie uwagi :-D :-D Dobra, kochane, popracowalam uczciwie i teraz uciekam do domu. Wszystkim zycze MILEGO WIECZORU ! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ my rowniez zyczymy Ci Milego Wieczoru a na tarasie machalysmy Ci ..widocznie niewidzialas ..ja tez juz wyjezdzam po M ..i rowniez zycze miej reszty dnia ..do uslyszonka ..pa,pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio - robię to najczęściej [bo łatwiej , wygodniej i szybciej] na Microsoft Office Picture Manager - tu są podane rozmiary i wybieram taki, który mi pasuje. Wczesniej robiłam to na Paincie - ale to znacznie gorzej, gdyż musiałam robic to w procentach. Z jedzeniem hmmmm - i upał i nerwy... odezwała się znów nerwica żołądka - wystarczy mi tylko trochę się zdenerwowac i już nie mogę jeśc.... a że mąż często mnie złości - to i mam kłopot - parę kg mi zjechało - szkoda że tak mało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Rebeko 👄 Witaj! OH,OH, co za utwor,rozmarzylam sie .🌼 Kaszubko 👄 dzieki za informacje i dzisiejsze fotki na ,,Garnek,, super 🌼 Posylam rowniez dla kazdej z pan 👄 i po 🌼 -a na mily poczatek dnia zart zacigniety akurat z sennika ..szukalam czegos o pajakach a znalazlam to: ........................................................................................Mama dala Jasiowi ostatnie 50 zlotych na zakupy (do wyplaty bylo jeszcze 2 tygodnie) i mówi Jaskowi: - Jasiek kupisz chleb, margaryne i kawal sera. Reszta kasy trafia na stól. Jasiek poszedl do sklepu ale po drodze spodobal mu sie misiek za cale 50 zlotych. Kupil misia i pedzi do chaty. Matka na to: - Jasiu k...wa co zes zrobil ty baranie, natychmiast idz sprzedaj tego misia. Jasiek bez namyslu poszedl opchnac misia sasiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sasiadka w lózku z jakims facetem. Nagle rozlega sie pukanie do drzwi. Sasiadka wpycha faceta razem z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta: Jasiu - Kup pan misia Facet - Spadaj chlopcze Jasiu - Bo bede krzyczal Facet - Masz piecdziesiat zlotych i sie zamknij Jasiu - Oddaj misia Facet - Nie oddam Jasiu - Oddaj bo bede krzyczal Sytuacja powtarza sie parenascie razy, Jasiu zarobil kasy od cholery, wraca do domu z zakupami (kawior, krewetki, szynki, i cala fure szmalu jeszcze przytargal). Matka do Jasia: - Jasiek chyba Bank obrabales, natychmiast do ksiedza idz sie wyspowiadac. Jasiek poszedl do kosciola, podchodzi do konfesjonalu i mówi: - Ja w sprawie Misia, - Spierdalaj juz nie mam kasy. .................................................................................... Milego Dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ❤️ 👄 U mnie pada, leje, siąpi..... :D Oprócz moich dzisiejszych zdjec na Garnku: http://www.garnek.pl/kama1307/2598319 spójrzcie jeszcze na zdjęcie moje ślicznej Kici [zdjęcie jest u mojej synowej]: http://www.garnek.pl/sylwia42/2592848 Kotka znów jest zdrowa i jak zwykle chadza własnymi drogami :D "Czy jest...takie miejsce" Czy jest takie miejsce na świecie...i czy jest - taki kraj - gdzie nie leją się łzy, a szczęście...w każdym miejscu tkwi. Czy jest - takie miejsce... Gdzie marzenia się spełniają... i nie wiesz, co to rozpacz i złość, a życie nie daje Ci w kość. Czy jest - takie miejsce nas ziemi...i czy jest gdzieś - taki czas - który nie biegnie za szybko...i ludzi na miłość jest stać. taką - Prawdziwą...bezkresną... i gdzie zamilkł już - całkiem płacz. Gdzie tylko...śmiech radości usłyszysz, ze śpiewem ptaków...połączysz się... Przysiądziesz - ze szczęściem - nad oceanem ciszy...i za ręce chwycisz - Je - A gdy...to wszystko Ci się przydarzy... wiedz, że jesteś...nad zatoką marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to chyba najlepsza plyta Marillion\'u, z polowy lat 80-tych ... Jak bedziesz miala okazje to posluchaj sobie w calosci, bo naprawde przenosi w inny swiat :-)... plyta ma tytul \" Misplaced childhood\". Kaszubko - Kociak slodki 😘 ... widze ze cala rodzinka jest \"kocio- psia\" ;-)... Jak ktos lubi zwierzeta to nie moze byc zlym czlowiekiem :-). Slonca u nas tez niewiele ale posylam promyczki... moze doleca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 ja mam Psotkę i Kotkę, starsza córka piękną kocicę, druga córka ma kocurka i trzy pieski [na szczęście mieszka na wsi] i Piotrek ma wielką cudowną Mikę. Zwierzaczki zawsze były i są w naszych mieszkaniach. :D Dziś 13 FERALNA TRZYNASTKA Dnia trzynastego szczęście mam Czego dotknę to już mam W rękach wszystko mi się pali Lecz niekiedy też coś się wali Bo ten dzień jak każdy inny Dla jednego jest szczęśliwy Dla drugiego jest feralny I do tego mówią jeszcze piątek Przecież już niedługo świątek Wyciskaczem łez dla jednego jest Dla drugiego dniem szczęśliwym A więc nie przejmujmy się Bo reguły żadnej nie ma Nie ma i na trzynastego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Oj widze,ze sie troszke ruszyło...u mnie dzisiaj siapi od rana...niestety:(... W domu mam dwoch ludzi do pomocy i cieszyłaby mnie teraz fajna pogoda,bo byliby wykorzystani,a tak siedza i sie nudza,a w dodatku trzeba kolo nich chodzic...a mnie to doprowadza do białej goraczki...😠.. Ewanisiu...jakos tak mi w nawyk wpadło ze jak zagladam do Garnka Kaszubki ,to automatycznie ogladam Twoj i Rebeki.A na te rogi zwrociłam uwage na zasadzie \"kto z kim przystaje\" :D...u mnie w domu rogacizna ,wiec jakos takie czułe oko mam na wszystko podobne...A fotki moze dzis posle ,wiec zajrzyj po południu na poczte... U mnie tyle miskow stoi w pokojach dzieci i sie marnija ,a tu tak łatwo mozna na nich zarobic...tyle ,ze nasz ksiadz juz troszke stary,zeby sie chowac po szafach,a szkoda :D... Rebeko...I co lepszy humorek po tym rozruszaniu ,no nie ? ....a i pare deko mniej....same korzysci:D Kaszubko....bardzo,bardzo dziekuje za prace nad moimi fotkami...jeszcze nie zmiejszalam zdjec ,ale musze w wolnej chwili tez sie tego nauczyć...narazie jednak za pozwoleniem wykorzystam Twoja prace 🌻... W tym roku mam piekne pomidory i nawet dosyc obrodziły,wiec robie wlasnie przecier ale pomiedzy zajeciami postaram sie zagladac... Na razie posyłam po 🌻 i 👄 na dobry dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłalam fotki do Ewanisi,Dei i Wesołej...napisalo ze wysłane ,wiec powinny dojsc.... Posłałam te zmiejszone przez Kaszubke... Jest na nich: taki zegar na opak,cos co zostawiła kostucha jako ostrzezenie,kwoka z małymi i ja ze szwagierka ,szwagrem i dzieciakami... lece pomieszac w pomidorach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke pochwaliłam ,ze sie ruszyło i co....cisza :) ....to ide popracowac,przeciez sama ze soba nie bede pisac :p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :-) Objadlam sie do wypeku :-O :-D... Bylismy dzisiaj w kanjpce gdzie jest bufet i w dodatku same dobre rzeczy :-).... teraz nie moge sie ruszac :-O i zastanawiam sie jak to zrobic zeby nie zasnac :-P Chyba tylko kawa-siekiera jakos mnie utrzymie w stanie czuwania wiec juz szybciutko na stole stawiam : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... Ania - wybralas pore obiadowa ;-) wiec chyba dlatego pusto :-). Humorek dopisuje (zazwyczaj), tylko cialo jakos nie chce sie dostosowac :-P... ale teraz juz lepiej :-)... a w dodatku umowilam sie dzis z kumpela na pifko po pracy... zyc sie chce :-D.Powiedz, Ania, te wsztstkie przetwory to Wy sami zuzywacie !? KIedy !?!? Wesola - zapraszam z nami na pifko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ....to ja sie bardzo ciesze....u mnie tez barowo,ale pewnie slonko niedlugo znowu zawita ,w koncu jeszcze lato....:0 Rebeko...sama sie dziwie kidy my to zjadamy,ale ja w sklepie kupuje wlasciwie tylko kiełbase ,sery i miesko,jakies owoce .....a reszte staram sie we wlasnym zakresie....grzech byłoby zeby ogrodek zielskiem zarastał a ja kupowałabym konserwanty:)....a dzisiaj oprocz przecieru ,jeszcze pyszny dzem malinowy ale tylko 4 male sloiki :)... A teraz ide zapodac obiad....:) na kawke po obiadku wstapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×