Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

i następna okazja do kielicha :D a więc za stronkę i okularki - takie najbardziej nienowoczesne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Wczoraj niestety nie zdążyłam podpisać listy, za to dzisiaj stawiam pachnącą kawkę \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ _/ \\_/ \\_/ \\_/ mam nadzieję, że dla wszystkich wystarczyło. Wczoraj miałam taki szalony dzień, cały czas biegiem (tzn.samochodem) :-) a wieczorem jak się położyłam z moją córcią, to po przeczytaniu jej bajki od razu zasnęłam. No ładnie wczoraj panie imprezowały, ale tak w środku tygodnia??? ;-) Dzisiaj idę znowu na siłownię, więc nie wiem czy zajrzę wieczorem, ale postaram się. Życzę wszystkim miłego dnia i dużo słońca. 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O toscie sobie poszalaly wieczorkiem :) Dzien doberek 🌻 Ja tez musze ta musztarde kaszubska kiedys sprobowac, ogorki kiszone kaszubskie juz jadlam i przyznaje, ze pycha!!! Wesola ❤️ boli glowka ;) ja herbatke narazie stawiam, kawke pozniej, na drugie sniadanko. Podobaja sie okularki? :D:D:D Goja ❤️ ty to zawsze taka zabiegana (samochodem hihihi) ? A ile twoja cora ma lat? Gdzies ta informacja mi uciekla. A imprezy w srodku tygodnia sa najlepsze bo zazwyczaj spontaniczne :) U nas Mysz ma straszny kaszel I bardzo zle zasypiala, musialam do niej zagladac co troche, a potem sama juz sie poturlalam o 23ej do loza. M nie wiem o ktorej doszedl, gral na PS to pewnie gdzies ok 1szej… wariat! No to lista podpisana, ide troszke popracowac 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam She...🌼...najpierw nie wmieściłam sie w zakret i troche za daleko wyjechalam na ulice,potem nie przepuscilam pieszego ...no i nie zatrzymałam sie na zielonej strzałce😠i sie zaczelo jaki osiol dal mi to prawko skoro nic nie moge zrobic dobrze ,tak jak on! Kaszubko🌼wydaje mi sie ze ci nasi faceci z jakiejs innej planety pochodza im sie wydaje ze żona mosi ...wszystko idealnie:Ptak mu robie... Annapo🌼...no to pozdrów mame...:)ja tak jak ona nie mam zamiaru sie odzywać...bo po co skoro jestem ta zła...cikawe jak długo to potrwa. Dea...🌼 Nam mineło 13 lat...troche dużo jak na taki głupie zachowanie,osobny urlopik jest niemozliwy,w tedy to napewno by sie b.zle skonczylo Erato🌼...u mnie jest tylko rok ruznicy ale czasem mi sie wydaje jakby mnie mial za jakąś guwniare ze szkoły... A ja tez chce drinka!!! 👄ki dla WSZYSTKICH kochanych Pań...👄kimilego dnia,u mnie dzisiaj okropna mgła i jazda jakaś powolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Własnie wróciłam do domu - u mnie słonecznie i ciepło.... Rzena - posyłam słoneczko - może ta mgła ucieknie :D Jeszcze tylko coś na dobry humor.... później więcej popiszę.... ale stawiam kawę..... :D Ona: Ciao Janek On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: Może chcesz żebym poszła? On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna! Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie.... Ileś tam lat po ślubie: czytajcie od dołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena o 10.40 drinka ?! Kiedyś za dawnych czasu hi,hi,hi,hi.............w ubiegłym wieku przed 13-tą to było niemożliwe :P A teraz proszę przez 24 godziny ile kto chce i co chce :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - listę wyciągnę jutro rano :D Net dziś ciężko chodzi - wiem, że są kłopoty z wejściem na kafe... ja sama kilka razy próbowałam bez skutku - mam nadzieję, że tym razem będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Oh jak dobrze,ze lista jutro bo dzis naprawde nie mam czasu,mowilam ze bede nadrabiac i prosze,dopiero skonczylam a jutro mam nawal od rana i jeszcze przedstawicieli z Niemiec ..hmmm przypomnimy sobie jezyk :D Wszystkim bez wyjatku posylam 👄 i po 🌼 a ja juz sie zmywam,mam w planach male zakupy i cos musze w domku zrobic 🌼 Do uslyszenia Kochane ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola...🌼...tak mi jest byleja ze wzielabym nawet o 9-00,wiem wiem ze w pracy nie wolno ale w smutku tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzenko, nie smuc sie, nie warto! Wszystko przechodzi, przejdzie i to! Jutro juz sie bedziesz z tego smiala - zycze ci tego z calego ❤️ A teraz ja juz lece do domciu po przepracowanym godnie czwartku ;) A jutro… PIATEK :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 Papatki dziolchy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktos pamieta ;-), ale wpadlam Wam pomachac i po 😘 poslac ... Czas stanowczo za szybko plynie ;-) :-D Pozdrawiam serdecznie cale mile towarzystwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w mglisty poranek 🌼 Rzena ❤️ to Ty podesłałaś do mnie tę mgłę ???? :D Uśmiechnij się dziewczyno - jeszcze będziesz mieć chwile pełne radości. Rebeko ❤️ jak można byłoby Ciebie zapomnieć ??? :D tego się nie da. Wypoczywaj, nabieraj sił i przy okazji podeślij zdjęcia [chyba już troszkę widać ????] :D Dea ❤️ Myszce już lepiej ? Erato ❤️ kiedy znajdujesz czas dla samej siebie ????? Wesoła ❤️ co z pieskiem ???? Goja ❤️ moja Ola pozdrawia Ciebie. Listę wystawiam, tak jak wczoraj zapowiedziałam.... wszytkich dzis nie wymieniam lecz 👄 posyłam. Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 dzien dobry aczkolwiek bez slonca :o Rebeko 😘 baw sie baw sie, my cierpliwie poczekamy ;) a zapomniec cie? Tak nam za skore wlazlas, ze poprostu nie da sie :p ;) Kaszubko 😘 dzieki za roze, urocze rozpoczecie dnia :) niestety nie moglam otworzyc ozdobek twojej przyjaciolki. Myszka ma sie coraz lepiej, teraz na mnie kolej. Mysle ze zarazilam sie od szefa ktory juz od 3 tyg nie moze odtrzasnoc przeziebienia :( niewesolo, no ale coz, sezon na katar! posylam wszystkim bezzarazkowe wirtualne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...:) Jeszcze sie nie śmieje ale dla WAS :D Mgła i u mnie była ,ale dzisiaj juz spokój ,mam nadzieje że za waszym oknem tez jest piekne słoneczko:d Jutro jade z wynem do Jarocina na zawody w Teakwondo:D mam nadzieje że z medalem wrócimy... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄dla was Dziewczyny...:D Miłego wikendu,bo pewnie wielu z was nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam i ja 🌻... I znowu bez sloneczka ,ale nie jest zimno, wiec mozna wytrzymac... Wczoraj znowu mielismy kontrole,musialam tez odwiedzic bank i zrobic jakies zakupy w spozywczym a potem obiad ,sprzatanie ,moje laciate i tak minal dzien... dzisiaj jednak podpisuje liste i przez jakis czas bede na podgladzie... Kaszubko...dzieki za poczte i piekne roze...zaraz sie człowiekowilzej na duszy robi jak popatrzy na takie cudenka... Wesoła...ja tez z całych sił trzymam kciuki za Twoja psinke...nie trac nadzieji... Dea...ja juz pierwsze przeziebienie zaliczyłam i mam nadzieje,ze przez jakis czas bedzie spokoj...calusy dla Myszki...a Ty wieczorkiem jakis rozgrzewajacy napoj z cytryna,skarpetki ,dobra ksiazka i do lozeczka...:) Rzeno...dzieki za usmiech ,przynajmiej dla nas a mysle ,ze na reszte tez przyjdzie kolej...trzymam kciuki za syna... Rebeko...no wiesz :)...chyba zartujesz,jak mamy Cie zapomniec...my tu spokojnie na Ciebie czekamy a Ty łap ten czas i wykorzystuj ile sie da...caluski dla brzuszka..:).. Erato...no i znowu zabiegana..:)..ale przynajmiej nie masz czasu na smutki ,a taka muzyczke jak proponowałas moge posłuchac czemu nie?...ja raczej słucham wszystko i orkiestry dete ,operetkowe kawałki i poezje spiewana ,to wszystko zalezy od nastroju... Goju....jak po cwiczeniach,a co Ty taka zawzieta,masz w planach jakies ciepłe kraje i wystep w bikini ,ze tak sie placzesz po tej siłowni :D... Posyłam wszystkim 👄 i 🌻...i miłego dzionka zycze...i bede zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ czasem dostaje takie fajne rzeczy :D i wtedy Wam równiez je wysyłam. Maciuś jest chory, ma wysoką gorączkę i dostaje zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...to widze,ze naprawde nadchodzi czas roznych chorob,a to u Maciusia jakas infekcja czy cos innego? .. Moj syn szybciej dzis konczy lekcje i zajał kompa i tylko czasami moge zajrzec a teraz trzeba jeszcze pomyslec o jakims obiedzie....moze jajko sadzone,dawno nie było ,to powinno smakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×