Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - to jesienne choróbsko.... ale Maciuś zawsze ciężko przechodzi wszystkie choroby - tzn ma wysoką gorączkę - nawet 39,8... do tego zdarza się również biegunka.... i wszyscy się martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,to tak jak moje dzieci,tez od razutaka goraczka i czesto wymioty,biegunka itp.:(...ale za to one choruja 2-3 dni i potem jest mocna poprawa ,a ja nie mam goraczki a za to przez 2 tygodnie sie mecze...nie wiadomo co lepsze? :(... Mysle jednak ze Maciusiowi sie niedługo poprawi tylko trzeba poczekac.... U mnie juz po obiedzie,ale moj pan i władca:0 zazyczył sobie kawy....no to jak przystało na kochajaca zone ide mu te kawe zapodac hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Jak mowilam nawal pracy i nie mam bladego pojecia kiedy bede miala troszke czasu dla siebie.Wpadlam do domku jak przeciag,robie szybki obiadek i znowu wychodze,najpierw po M a pozniej na 18 do pracy,wieczorkiem spotkanie z mlodzieza i rodzicami. - usmialam sie dzisiaj sama z siebie,pisalalm wczoraj o ludziach z Niemiec, byli dzisiaj - tak sie rozhustali po niemiecku,ze wiecej ich rozumialam niz mowilam,dopiero po dwoch godzinach zalapalm na nowo hihi,jezyk nieuzywany w tej chwili ..ale doszlam z powrotem do mowy. Rebeko 👄 zartujesz sobie? my cierpliwie czekamy na Ciebie az sobie odpoczniesz Kochana :D i czekamy na fotki z ,,brzusiem,, daj maluszkowi buziaczka,a Ty odpoczywaj i nabieraj sil 🌼 Kaszubko 👄 tak jakos wyszlo teraz i jest mi bardzo glupio ze stac mnie tylko na jeden wpis,przepraszam ale chyba powinnam wziac urlop :D - nowy mam dopiero w styczniu -bleee- - usciskaj Maciusia i Ole,mysle ze z Maciusiem to nic powaznego buziaki dla nich 👄 Dea 👄 to jedziemy na tym samym wozku,u mnie tez lekka poprawa ale mysle ze nie wyleczylam sie do konca,dlatego tak mnie trzyma,najgorzej jest rano i wieczorkiem - tylko wiesz co jest najdziwniejsze,ze u mnie w domu wszyscy zdrowi i z regoly ich nic sie nie ima ;) ucaluj Myszke i napisz w koncu cos o sasiadach? 🌼 Wesola 👄 trzymam kciuki 🌼 Rzena 👄 zyczymy z calego serca wygranej dla syna a Tobie Kochana 👄 na oslode,mam nadzieje ze M przemysli i wszystko bedzie dobrze,uwazaj na siebie 🌼 Aniu 👄 skoro nie masz sloneczka to Ci je podsylam,dzis u mnie go duzoooo :D a ja tak jak mowilam czasu dla siebie nie mam a smutki i tak sa,nic to nie zmieni - tylko sie odbija na moim zdrowiu - ostatnio lekko zaslablam wieczorem i nie wiem czym to jest spowodowane ale mysle ze problemy ktore skrywam w glebi wychodza w najmniej niespodziewanym czasie,dobrze ze syn wrocil wczesniej M juz spal a ja krzatalam sie po kuchni robiac sniadanko na rano,skonczylo sie zimnymi okladami i znowu snem - ale juz jest dobrze - -ciesze sie ze muzyczka Ci sie podoba ja tez w zaleznosci od nastroju slucham wszystkiego.Pozdrow rodzinke i calusy dla Was 🌼 Wszystkim paniom bez wyjatku posylam 👄 i 🌼 i duzo,duzo slonka. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...dzieki za słoneczko...mam nadzieje,ze do jutra dotrze... A co do smutkow...wiem ,ze praca i ciagłe zabieganie ich nie zlikwiduje,ale przynajmiej jak człowiek zajety ,to oprocz tych smutkow ma jeszcze inne mysli ktore chwilowo przynajmiej odrywaja od smutkow...jakos tak skomplikowanie mi to wyszlo,ale chyba rozumiesz oco mi chodzi...:D Serdecznie pozdrawiam... No na dzisiaj juz koniec....chyba ,ze jeszcze uda mi sie zajrzec wieczorem ,ale nie obiecuje🖐️ kochane babeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 jasne ze rozumiem,masz racje i mysle ze uciekam w prace aby mniej myslec ..sorki ze tak pozno ale juz bylam po M i teraz znowu wychodze,ja tez nieobiecuje ale moze uda mi sie zajrzec jak wroce 🌼 Pa,pa Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pamięci : Przykazania szczęśliwego człowieka 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czolem:D standardowo kaszubko 👄 za pamięć rebeko bardzo proszę odezwij się do mnie na maila👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak wam polewalam ze moj ruter sie wsciekl i dopiero dzisiaj mi go naprawiono Ja z 5-go pazdziernika i stad ten szampan i tort teraz ide was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🖐️ Dopiero teraz, ale jeszcze dzisiaj podpisuję listę :-) Tak pisałyście o pogodzie i zastanawiałam się jaka u mnie dzisiaj była, rano było mi bardzo gorąco zanim wyszłam z domu, bo musiałam zrobić dużo rzeczy w krótkim czasie i tak się tym zmęczyłam, że miałam zły humor przez jakieś 3 godziny. Pojechałam do Czech i tam dzisiaj było bardzo słonecznie i ciepło, jak wróciłam, to słońca nie było, ale dosyć ciepło. Czyli ogólnie pod względem pogody dzień zaliczam do udanych. Rebeko 🌻 coś tam przez mgłę jeszcze pamiętam, kojarzę, że chyba ciężarówka jaka czy jak? Pozdrawiam gorąco i czekamy na Ciebie 👄 Dea 🌻 ja lubię wszystko, co dzieje się spontanicznie (to tak w nawiązaniu do tej imprezki w środku tygodnia), a moja córcia ma 6 lat. I jeszcze jedna odpowiedź: niestety często jestem zabiegana (samochodem), bo inaczej ciężko byłoby zdążyć w tyle miejsc, ale jak tylko nie muszę się spieszyć, to chętnie chodzę pieszo. Annapo 🌻 zakwasy lekkie były, ale jak trenerka powiedziała: miały prawo wystąpić po takich ćwiczeniach. Oczywiście byłoby miło zrzucić trochę brzucha, ale tu sama siłownia nie pomoże :-) Wesoła 🌻 mam nadzieję, że będzie dobrze z pieskiem, trzymaj się kochana ❤️ Kaszubko 🌻 dziękuję za maile, muzyczka super, róże przecudne, ja uwielbiam kwiaty, ale niestety mój mąż nie potrafi wykorzystać tej informacji :-( Maciusiowi życzę zdrówka. Rzeno 🌻 przykro mi z powodu Twoich mam nadzieję przejściowych problemów, też nieraz tak mam i myślę, że niestety nie jesteśmy same, ale na pewno wszystko co złe szybko minie i znowu będzie dobrze. Ja jutro też mam dzień sportu, idę z synem na mecz piłki ręcznej. To pierwszy mecz, w którym będzie grał. Chciałyśmy z moją córką wziąć trąbkę (mamy taką specjalną, bo my kibole jesteśmy :-D) ale syn powiedział, że na hali nie można używać takich trąbek :-( jakiś dziwny wymysł. Erato 🌻 uważaj na siebie kochana i myśl pozytywnie, wierzę, że wszystko się dobrze ułoży, nie zadręczaj się myślami na zapas, bo szkoda Twojego zdrowia. Życzę Ci wszystkiego dobrego i posyłam dużo pozytywnej energii ❤️ Ellisa 🌻 ale szybko przebiegłaś, aż zrobił się lekki wiaterek :-D pozdrawiam 👄 Wszystkim posyłam 👄 i o 🌻 i życzę spokojnej nocy. Odezwę się jutro po meczu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam sobotnio !🌻 Wydaje mi sie ,ze tym razem to ja liste wystawie :)...no ale poznajcie moje chamskie ❤️ ...liste zostawie na poniedziałek,mozecie sobie jeszcze pospac :D... Erato ....a Ty o tej porze jeszcze na nogach ?...ja wczoraj taka jakas stęskniona mojego łóżeczka byłam ,ze ledwie głowe położyłam juz spałam...A przy okazji dzieki za słonko...od rana ładnie swieci... Goju...to trzymam kciuki za mecz i mysle ,ze nawet bez tej trabki bedziecie sie dobrze bawic,czego zycze... Wesoła...napisz co z pieskiem,bom ciekawa :)... Kaszubko...ja własnie w tej chwili zastosowałam sie do 9 przykazania....i czekam ,az przejdzie :).. Ell....nasza Rebeka ma urlop ,ale czasami wpadnie pomachac łapka ,wiec moze Cie zuwazy...pozdrawiam... Rudamaxi...no kochana ,to wszyssstkiego najlepszego,duzo zdrowka,pogody ducha i spełnienia wszelkich marzen....całuski dla dzieciakow...:) ok.... kochane tyle na teraz,niestety jak to Goja okresliła dzis dzien szorowania kibelkow i trzeba zakasac rekawy.... na razie posyłam kazdej z pan po 🌻 i 👄 i milego dzionka zyczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo 🖐️ dziś przy sobocie jesteś pierwsza ❤️ 🌼 Powinnaś wszystkie przykazania wypełniać - należy Ci się :D a z listą masz w 100 % racje - wystawimy ja dopiero w poniedziałek :D Goja - wysyłam do Ciebie na drugi adresik, bo ten pierwszy niezbyt mnie lubi - wraca do mnie prawie każda przesyłka :D Amarylis - Twoja poczta też nie chce przyjmować :D Dla wszystkich 👄 👄 👄 Jeszcze dziś tu zajrzę.... ooooo, słoneczko wyszło, a więc zapowiada się ładny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Nie pojechałam na turniej,bo zabrakło dla mnie miejsca,MM zabrał inne dzieci z klubu by mogły uczestniczyć,ich rodzice dzisiaj nie mogli ich zawiezc ,wiec ustąpiłam miejsca,a ja mam czas dla siebie i na sprzatanie...:D Annapo👄jużposłałam słonko do Ciebie Wielkopolska tonie w słońcu:Ddzieki za kciuki:D👄 Kaszubko :(ja nie moge otworzyc dwóch wiadomosci (róż0szkoda,ale dzieki za pamięć:D👄 dzieki kochana jesteś,zastanawiam się jak wprowadzić w życie TWOJE NOWE PRZYKAZANIA:D:D👄ki Erato👄 dzieki z całego❤️,a M jakoś nie wymięka"maczo " chyba udaje..w czwartek teść ma urodziny ciekawe jak sie M zachowa by tatuś nie zauważył jego zachowania[zla jestem że tak postępuje ale chyba musze ,bo zawsze ja wyciągam ręke na zgode a potem"to przecież tobie zależało nie mi"usłysze i w tedy jeszcze bardzie mnie bierze na 😠...pierwszy raz tak długi nie rozmawiamy i nie to męczy,ale z czasem i to minie👄:D Współczuje ze tek duzo pracujesz👄 i mam nadzieje ze chociaz w niedziele odpoczniesz;) Ellisa👄 Rudamaxi👄 Gaja👄Ciesze sie ze Twój synuś trenuje popieram wszelkie sporty ,które odciągają dzieci od "ulicznych" zajęc.:D👄mam nadzieje że moje ciche dni szybko mną bo nie cierpie takiej sytuacji.👄 Ja posyłam dzisiaj WSZYSTKIM ogromne słoneczkio i 👄ki oraz ka Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeno 👄 czasem tak bywa, że niektóre nie dają się otworzyć - to zależne jest od programów.... możliwe, że nie masz akurat takiego. Ja mam Microsoft i Open Office - dlatego teraz nie mam żadnego problemu. Twój facet kiedyś zmięknie... jeśli sama czujesz się bez winy - to poczekaj... wytrzymaj... bo jeżeli zmiękniesz - on znów taki [lub podobny] numer w dość szybkim czasie odwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! a ja w poniedziałek jade w okolice rebeki:) myslalam ze moze zechce sie spotkac w kolezanka z kafe;) moze mi ktoras podeslac jej maila? mi po ostatnim \"apdejcie\" systemu wszystko sie ukrylo tj. maile adresy itd i nie potrafie tego odzyskac a nie mam kiedy poprosic zeby ktos bardziej sprawny komputerowo mi to zrobil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w bardzo sloneczna sobote ach ja bylam w lozku juz o 21ej, razem z Myszka ;) ostatnio jestem jakas taka zmeczona, potrzebuje snu. Ale wiem, ze kilka z was tez to przechodzilo wiec na pewno przebaczycie wieczorowa nieobecnosc. Erato 😘 na zyczenie: sasiadow mam fajnych, z jednej strony rodzina z trojka dzieci, najstarszy chlopak zaczal wlasnie architekture, najmlodsza corka robi w tym roku mature. Z facetem nigdy nie rozmawialismy, taki jakis ponurak, ale za to z babka juz w pierszym dniu klachalysmy \'przez plot\' :) Z drugiej strony mamy starsza pare, tak ok 65, obydwoje na emeryturze. Uwielbiaja Myszke :) I jest spokojnie. Rzena 🌻 przykro mi slyszec ze jeszcze ciche dni u was. Ale Kaszubka ma racje, jesli wiesz ze masz racje przystaj przy swoim. Niech M ci okaze jak mu zalezy na tobie. Ellisa 😘 noooo dawno cie nie bylo Wesola 😘 lepiej? goja 🌻 zaspokoilas moja ciekawosc ;) lecz jeszcze jedno pytanie sie nadsunelo, czemu tak czesto do Czech jezdzisz? :) Kaszubko 😘 🌻 oj niedobrze jak maluszki choruja :o duze 😘 dla Maciuszka na szybkie wyzdrowienie Annapo 😘 nawet nie chce slyszec co ty dzisiaj bedziesz kuchcila :p my dizsiaj sobie odpoczynek od kuchni robimy, do jutra. Narazie 😘 i sciskam wszystkie, dzis troche jezdzenia mamy, drzwi trzeba do pokoi kupic i chce tez porozgladac sie za parkietem... a mnie sie dzisiaj tylko leniuchowc chce ... pa pa i wspanialego weekendu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea erw 👄 i dla kaszubki 👄 do rebeki mail napisany:) moze odbierze:) ja tez bym pospala, ale ostatnio sie tyle w firmie dzieje ze na nic nie mam czasu nawet na spanie ;( a spac to ja lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTRAOKSEPEROWO
www.galeria-obrazow.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie jest Ci teraz wesoło, ale nicku nie zmieniaj ❤️ Może to, co teraz Ci napiszę, wyda Ci się okrutne, ale powinnaś jak najszybciej mieć następnego pieska... inny kolor sierści, inna wielkość.... ale niech jest.... Siedem lat temu [po stracie pięknej czarnej Majki] mój młodszy syn po kilku tygodniach dał mi w prezencie szczeniaczka ... która jest do dziś u mnie.... Majka natomiast była następczynią kudłatego, biało-czarnego, Puszka....[ Puszek był u mnie 10 lat]. Dea - to fajnie, ze masz dobrych sąsiadów, no i Myszka ma przyszywanych dziadków :D A z Maciusiem już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌼 Typowa niedziela na topiku hihihihi :D U mnie jak zwykle są wnuki.... ostatnio synowa podsyła ich w każdą sobotę i zostają do niedzieli wieczora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za zyczenia,tobie kochana Kaszubko zwlaszcza. My dzisiaj bylismy na rodzinnym spacerze. Moja milosc kwitnie:D A jutro prosze o trzymanie kciuków abym przeszla wstepna eliminacje kandydatow o prace w prokuraturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w poniedzialek ❤️ Weekend uwazam za udany,w sobote wybralismy sie z rodzinka nad morze i zostalismy do niedzieli wieczora,pogoda byla super i przez moment czulam sie jak na urlopie,alez mowie wam cieplutko i morze spokojne,do tego zalapalismy sie na wesole miasteczko,bylo duzo smiechu ale co najwazniejsze ...wszyscy wypoczelismy :D Annapo 👄 tak dosc pozno bylo w piatek ale jak wiesz pracowalam do pozna i zanim sie zebralismy do spanka to wybila przwie trzecia,w piatek mozna dluzej posiedziec bo sobota byla wolna,moj kurs jest przelozony na srode ..w sumie to sie ciesze bo nie lubie zabierac swojego wolnego czasu 🌼 Kaszubko 👄 Ty Kochana jak zwykle na strazy,duzy buziak dla Ciebie za to 👄 Dea 👄 to super jak masz takich takich sasiadow u nas w sumie skladanka i imprezowicze dookola ale jedno dobre nikt do nikogo sie nie miesza i jest spokoj ;) buziaki dla Myszki 🌼 Wesola 👄 wspolczuje Kochana, i wiem jak sie czujesz ale glowa do gory bo niewiem co Ci powiedziec 🌼 Goju 👄dziekuje - a jak Twoj palec,czy juz dobrze?🌼 Rudamaxi 👄 spoznione ale szczere zyczenia Wszystkiego Dobrego i trzymam kciuki dzisiaj 🌼 Rebeko 👄 🖐️ Wszystkim zycze milego dnia i posylam przede wszystkim slonko i 👄 na mily poczatek dnia .. - lista podpisana i kawka w termosie na stoliku - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Witaj Erato 👄 Mam dzisiaj jakiś głupi początek dnia... pełna jestem dziwnego niepokoju. Może dlatego, że dziś 13 dzień miesiąca :D Wystawiam listę..... Erato pierwsza zdążyła podpisać.... która będzie następna ???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga???? Dzien dobry 🌻 po tak cudownym weekendzie dzisiaj jest szaro, czyzby slonko sie przemeczylo? ale chociaz nie pada i mamy ok 19 stopni. U nas juz maly pokoj skonczony, jedna sypialnia prawie - brakuje tylko listewek podlogowych. Teraz tylko musze zamawiac zaluzje a tu tyyyyle wyboru. Wolalabym zeby na rynku byly dostepne tylko dwa albo trzy rodzaje, wtedy latwiej zdecydowac ;) U mnie zapowiada sie dosc leniwy dzien, albo to tylko ja tak sie czuje? Wszystkim po duzym 😘 i stawiam czerwona herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Wpadlam tylko na chwilke... wybaczcie, prosze, ale nie mam nastroju do pogoduszek :-( nie bede Wam zawracac glowy moimi glupimi problemami... na dzien dzisiejszy mam dwie wiadomosci : pierwsza, zla, to taka ze po udanym tygodniu wizyta przyjaciol zakonczyla sie klotnia :-(... a druga, dobra, to taka ze moze uda mi sie spotkac z nasza Iza :-) Moze pozniej humor mi sie popoprawi, to zagladne do Was na dluzej... teraz biore sie za obiad, a dla wszystkich milych pan stawiam po dobrej kawie od George\'a ;-) Duza 😘 dla wszystkich milych pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 👄 u mnie jest słonko - posyłam je do Ciebie :D Kiedyś w sklepach nie było wyboru - i chyba było wtedy znacznie gorzej - w każdym mieszkanie podobne meble... na ulicach mijało się ludzi ubranych prawie tak samo..... mimo wszystko teraz jest lepiej :D Rebeko 👄 cieszę się, że dojdzie do spotkania z Izą - pamiętajcie o zdjęciach :D Kłótnie się zdarzają... oby tylko długo nie trwały i zakończyły się zgodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×