Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

(´`•.¸(``•.¸ ¸.•`´)¸.•`´) «´¨ •.¸.DZIEŃ DOBRY¸¸.•´¨`» ( ¸.•`´(¸.•`´ ``•.¸)``•.¸) ........ )) ....... (( ..... /''''''''''\.././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \.........../ ...c(''''''""''') ..... \_____/ ....... \___/ """""'''''''''''''''"""""''''''''''''''''"""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Weekend minal zdecydowanie za szybko a na dworze zimno,brrrr Witam wszystkie panie i sle 👄 i 🌼 na powitanie,lapie kawke w locie i lece do pracki,milego dnia. 🌼 Kaszubko 👄 dziekuje za kawke 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (kwiat] pozdrawiam, posylam po 😘 i ... uciekam na obiad... Moze po poludniu uda mi sie zagladnac ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przerwie 🌼 Kaszubko - oj tak jestesmy we trzy,musze przyznac ze szalenie podobaja mi sie Twoje fotki,ta druga z tym krajobrazem ma swietne kolory,a tu u Oli swietnie ujelas kolor wlosow 🌼 Rebeko - czyzbys taka zaganiana byla od poniedzialku,wyluzuj troszke ,,Kobieto,, -smacznego 🌼 - a moze liste Kaszubka wystawi? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam i ja 🌻 Posyłam na poczatku promyki słoneczka dla kazdej z Was... Troszke mnie nie było ,ale nie tylko z mojej winy :(... W sobote obdarowano nas dziecmi od szwagierki ,przywozi je do tesciowej ,ale wychodzi na to ,ze w sumie siedza z moimi dzieciakami i przez to dostep do kompa jest z leksza utrudniony...:( ;( Wieczorem zadzwoniła kuzynka z propozycja ,zeby w niedziele pojechac razem gdzies w plener...i tak zrobilismy....było naprawde super,pogoda dopisała,humorki tez, ale troszke mało czasu ...no coz u nas juz tak jest ,ze kazde wyjscie konczy sie ok 18 tej... Dzisiaj natomiast od rana ,co chwilke cos musze zrobic :(...a to posprzatac ,a to jakies dokumenty uzupełnić,a to znowu ktos dzwoni do drzwi i tym sposobem dopiero teraz mam pare chwil dla siebie.... A teraz znowu musze jakis obiad naszykowac:(...ja nie wiem jak to sie dzieje ,ze czasami ten dzien tak zleci,ze nawet sie człowiek nie obejrzy a juz wieczor a czasami ,to nie idzie sie doczekac wieczoru... Na razie posyłam ,kazdej zWas po 🌻 i 👄 zyczac miłego dzionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do Was na chwilke :-)... Wesola🌻 - 🖐️ Kaszubko 🌻 - fotki sliczne :-) Erato 🌻 - caly czas mam mojego \"ucznia\" na glowie :-O wiec ciezko wolna chwilke wygrzebac :-( ... Teraz mu dalam czesc dokumentacji technicznej do poczytania :-P (narazie 80 stron, to troche czasu mu zajmie :-P, a jak nie wystarczu to mu jeszcze doloze :-D :-D :-D ), bo ilez mozna... juz mi w gardle zasycha od tego gadania ;-) Ania 🌻 - fajnie ze choc na tyle sobie od czasu do czasu pozwolicie :-). W waszej styuacji musicie korzystac z kazdej wolnej chwili :-) Ja sie ostatnio czuje fatalnie :-( ... chodze jak zombi :-(, bezsennosc mnie dopadla... moze nie tyle bezsennosc ile problemy ze snem :-(. Przez cale zycie spie na brzuchu, a teraz niestety juz nie moge... i w nocy nie umiem sobie znalezc wygodnaj pozycji, budze sie co godzine, przez nastepne pol godziny nie moge zasnac, bola mnie wszystkie kosci ... :-O :-(. Podobno do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic... zobaczymy ;-), moze i ja sie naucze spac na boku, albo odsypiac noce w metrze :-D :-D ... szef sie dalej nie chce zgodzic na zaistalowanie kanapy w biurze :-D :-D... a przeciez powszechnie wiadomo ze wypoczeci pracownicy pracuje o wiele efektywniej :-) Stawiam popoludniowa kawe, moze sie ktos skusi ....? Wlasnie przeszla u nas ulewa ale teraz slonko slicznie przeblyskuje zza chmur... moze skorzystamy i na taras wyskoczymy troche szare komorki przewietrzyc ;-) ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....powiedz Twojemu szefowi ,ze jest takie powiedzenie ,ze kobiecie w ciazy sie nie odmawia ,bo inaczej zaledna sie myszy ,to moze da sie namowic na te kanape:)...a na taras z miła checia wyskocze,bo moje szare komorki tez ostatnio jakies ospałe :)... A co do tego spania to wspolczuje,ja własnie tylko na boku umiem spac to moze jak Ty porwałas moje kg,to ja w ramach wdziecznosci sie bede za Ciebie wysypiac...:D... No teraz to juz lece ten obiad robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śpię również na boku.... i Psotka jest tuż obok - przytulona do mnie Wczoraj zaś usypiała mnie Kotka - tak ślicznie cichutko mruczała :D Rebeko - trochę więcej narzekać zaczniesz w końcowych miesiącach - a ostatnie kilka tygodni przed nie należą do łatwych... ale dasz radę :D Danusia [ moja młodsza córka] założyła mi konto internetowe.... mąż niezbyt zadowolony, bo już nie da rady sam, bez mojej wiedzy] zabrać dla siebie parę [w przenośni] groszy. Pensja syna też wpływa ma moje konto. Dziewczyny - ja chcę słoneczko - u mnie pada i pada buuuu :D Listę wystawię jutro rano. A na taras zdążę ???? jesteście jeszcze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - obawiam sie ze bedziecie mialy serdecznie dosyc mojego narzekania ;-)... wiec jakby co to prosze glosno krzyczec to przestane :-D :-D. Slonko juz do Ciebie polecialo :-)... dzisiaj juz pewno nie zdazy ale na juto powinno doleciec ;-) :-D Ania - sliczne miejsce :-) Dziewczyno, ja sie zastanawiam czy ty wogole masz dosyc czasu zeby sie sama za siebie wyspac ale dziekuje ze szczere checi 😘 A co do tej kanapki... na te 4 dni ktore mi zostaly polozylam krzyzyk, moze nowy szef bedzie bardziej wyrozumialy i wielkoduszny ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...temu nowemu ,od razu postaw warunek ,ze bez kanapy nici z tak dobrego pracownika...:D...a ten zamek naprawde wart obejrzenia,a w około jeszcze jest piekny park,a w nim stare drzewa i cała masa azali i rododendronów i stadnina koni......Jak to wszystko kwitnie ,to człowiek najlepiej by sie stamtąd nigdzie nie ruszał..... Miłego wieczoru,bo ja powoli musze szykowac sie do łąciatych 🖐️...do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie bede powoli zbierala do domu... Wszystkim zycze rowniez 🌻 MILEGO WIECZORU 🌻 ... ale moze do Was dzisiaj na chwile zagladne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - 🖐️ no jasne !!! Czyzbys miala zamiar wrocic :-) ? Jesli tak to witaj i czuj sie jak u siebie w domu !!! Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - masz świętą rację - i mój żołądek też się buntuje - nie chce tej zmiany :D 35 - 🖐️ wróciłaś na stałe ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 🌼 zmienić nick i pocztę - masz mój adres w stopce.... napisz do mnie po zmianie nicku na @ - a ja powiadomię dziewczęta - nikt obcy w ten sposób się nie dowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- Witaj 👄 zrob jak mowi Kaszubka,a reszty sie dowiesz 🌼 Annapo 👄 - wiesz wczoraj ogladalam program o laciatych i musze powiedziec ze latwej pracy nie masz,ale szczegolnie przykul moja uwage porod i kilka innych poprzez cesarke,hmmmm do dzis to przezywam.Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 kaz mu sie na pamiec nauczyc programu :D (zart) a Ty faktycznie zwolnij troszke 🌼 Wesola 👄 u mnie tez do bani z ta pogada 🌼 -milego wieczoru wsiem,ja dopiero do domku wrocilam z MM .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ...👄 Wrocilam,i do Was i do domu...ostatnio pisalam ze sie bardzo zle czulam i wylądowałam w szpitalu no oddziale zakaźnym z zatruciem pokarmowym...z MM juz sprawa przedawniona roztanie na tak długo pomogło zapomniec o smutku i zamienilo sie w troskę:)....Oh tyle sie tu u was dzieje ze w ogule nie jestem w temacie i nie wiem kiedy doczytam:) Goja👄i dziekuje:) Jeszcze slabo sie czuje musze dojsc do siebie i zacząć sie lepiej sie odrzywiac bo tam tylko kaszka manna i makaron na mleku:Ppaskuctwo... tyle na dzisiaj i gorąco pozdrawiam wszystkie panie👄 Kaszubko Kochana ❤️dzieki za poczte bardzo mnie ucieszyla:) wszystkiego dobrego zycze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena -❤️ to lekko w szpitalu nie miałaś.... biedulka. A tematy - mamy co chwilę coś innego na tapecie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mialam sie pokazac to sie pokazuje ... ale tylko na dwa slowa... Rzena - :-(... no to rzeczywiscie niewesolo :-(... ale najwazniejsze ze juz idzie na lepsze :-).. i to na obu frontach ;-) : zdrowotnym i uczuciowym :-) A teraz uciekam juz pod prysznic i pod kolderke :-) DOBRANOC KOCHANE !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na dobranoc pokażę Wam jeszcze zdjęcia mojej Basi "D na jej prośbę szybciutko poddałam je obróbce i Baśka wrzuciła je do Garnka :D http://x.garnek.pl/ga6021/a2d8a0ea7e834ba3416284a3/a_oto_ja_i_taka_wlasnie_bede.jpg http://x.garnek.pl/ga4042/290292edfc3a05a3416283a3/basiunka.jpg http://x.garnek.pl/ga6460/894538b6b735dba3416282a3/basku.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. Zaglądam tylko na chwilkę, bo muszę się wreszcie wyspać. Codziennie mam zamiar położyć się o 22 i każdego dnia mi to nie wychodzi. Kaszubko 🌻 dziękuję za maile z cudnymi widoczkami, Twoje zdjęcia są super, jesteś prawdziwą mistrzynią. Annapo 🌻 cieszę się, że chociaż na tyle możesz się wyrwać od codziennych obowiązków. Miejsce wycieczki super, gdzie to jest? Rebeko 🌻 Annapo ma rację z tymi myszami, jak Twój nowy szef będie się \"stawiał\", to postrasz go myszami :-D Jak Annapo obiecała, że wyśpi się za Ciebie, to może ja przejmę spanie na brzuchu? Erato 🌻 jestem tego samego zdania co Ty, jakiś krótki ten weekend był. Zabrakło mi jeszcze jednego dnia, żeby wypocząć. Chociaż gdybym w sobotę nie szalała ze sprzątaniem mieszkania (na czas, bo spieszyłam się z dziećmi na basen) to może udałoby się odpocząć. 35 🌻 nie miałyśmy okazji się spotkać wcześniej, ale witam serdecznie Wesoła 🌻 też zastanawiam się po co całe to zamieszanie ze zmianą czasu. Najgorsze jest to, że trzeba się budzić o 3 w nocy, żeby przestawić zegarki :-D Rzena 🌻 witaj kochana. Cieszę się, że już wszystko dobrze. Przykro mi, że aż tak poważnie było z Twoim zatruciem, ale widocznie tak miało być. Teraz rozumiem jest love story? :-) Dbaj o siebie, wszystkiego dobrego życzę ❤️ Rybko 🌻 mam nadzieję, że nastrój już lepszy? Odezwij się jak znajdziesz wolną chwilę 👄 Rudamaxi 🌻 już coraz mocniej zaczynam zaciskać kciuki, wierzę, że dasz radę 👄 She 🌻 Ty jakaś \"kobieta pracująca\", czy co? Jak skończysz wpisywać, wpisywać i wpisywać, to zaglądnij do nas 👄 Dea 🌻Ty też wpadłaś w wir pracy? Tak od poniedziałku ostro zaczynać to nie dobrze :-) Ellisa 🌻 jeszcze siedzisz na tyłku :-D, czy znowu gdzieś cię poniosło? A może porwiesz mnie ze sobą po drodze? Też bym chętnie stare kości wygrzała :-) Buziaki dla wszystkich 👄 🌻 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was poranną Tchibo Family Chyba ze mną dobrze, bo nie chce mi się iść do pracy :P Czyli myślenie standardowe. Jak codzień - toaleta, budzenie dzieci, śniadanie dla nich, wyprawienie do szkoly małej, bo starsza już dawno pojechała ( ona musi wstawać o 6.00 ) moja kawa i na przystanek heja. goja 🌻 mi coś też ta 22 ucieka. I też plany biorą w łeb. uciekam, nic tu po mnie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×