Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Zgodnie z obietnica ;-)... Goja 🌻 Kaszubko 🌻 - u nas na snieg tez nie ma najmniejszych szans :-(... dzisiaj bylo 12°C... A w Polsce w naszych rejonach zapowiadaja juz na dzisiejsza noc opady sniegu... moze beda mieli nasi bliscy ladne Swieta :-) Erato 🌻 - nareszcie troche odpoczniesz :-)... masz wolne do Nowego Roku ? A z tym Twoim dzisiejszym znaleziskiem to mysle ze dla spokoju sumienia lepiej ;-)... zawsze mowie ze lepiej byc biedniejszym ale uczciwym :-) Wesola 🌻 - rzeczywiscie swiateczna dzisiaj jestes :-D She 🌻 - to naprawde przyjemne uczucie poczuc sie docenionym ;-)... czasami dobre slowo potrafi dzialac cuda :-) Dea 🌻 - bede sie starala pokarmic choc troszke, ale jak wroce do pracy to juz nie bede miala za bardzo wyjscia i butelki sila rzeczy pojda w ruch... Sterylizator juz dostalam, taki do micro a tym podgrzewaczem to tak mi sie wlasnie wydawalo ;-). Za liste z gory dziekuje 😘. Mam nadzieje ze uratowalas bigos ;-)... ?! Ostatnie prezenty zapakowane, czekaja az Mikolaj na saniach (takich na kolkach) po nie przyjedzie :-D... Ja sobie ostatnio uswiadomilam ze to juz drugie Swieta spedzone \"w Waszym towarzystwie\" ... i tak mi sie fajnie na serduchu zrobilo :-) Dla Was wszystkich z najserdeczniejszymi zyczeniami :-) : http://www.garnek.pl/rebeka/3937627/wesolych-swiat MILEGO WIECZORU 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! 👄i ❤️ dla wszystkich, Pragne zlozyc WAM gorace życzenia na nadchodzace swieta Zdrowia,Szczescia Powodzenia ,W NOWYM ROKU Wzbogacenia,aby życie weselsze było i nikogo nie omineło!!!!! Kawusie stawiam z rana i juz niedlugo do Was wroce👄 d pierwsze świeto jade do Słupska na wesele :D pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze : nastepny ranny ptaszek sie nam objawil :-) Rzena 🌻 - fajnie ze zagladnelas... baw sie dobrze i wracaj do nas szybko !! Ja mam dzisiaj zabojczy dzien:-O... ale im szybciej skoncze tym szybciej bede mogla do domu jechac :-) wiec porywam kawe (dzieki Rzena :-) ) i zabieram sie szybciutko do pracy ... Wszystkim zycze MILEGO DNIA ... i pamietajcie : \"jakis przez Wigilie, takis caly rok\" ;-) ... wiec badzcie dzisiaj grzeczne :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej. Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji. Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń. Rebeka🌻kurcze to ja na razie bumeluje w pracy, ale chyba się wezmę za robotę jak cały rok ma tak wyglądać jak dzisiejszy dzień:P Teoretycznie pracuję do 16 ale myślę, że o 12 już wyjdziemy;) Pozdrawiam Was i życzę ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na salatke sledziowa opuszczone, makowiec dopiero teraz w przygotowywaniu :o Mamy tyle zarcia, ze nie wiem kiedy to wszystko skonczymy!!! Zycze Nam Wszystkim, Cieplych, Rodzinnych, Spokojnych, Radosnych i najwazniejsze, Zdrowych Swiat!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - wrecz przeciwnie, moja droga : bumeluj jak tylko mozesz :-D !!! Ja tylko mam nadzieje ze nie bede przez caly rok tak zap..ac jak dzisiaj... no ale Kaszubka mowila ze to sie liczy dopiero od 12.00 ... raczej sie do tego czasu nie odrobie ;-) ... ale moge przesunac godzine na zegarku :-D :-D :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Obiecałam zajrzec i dotrzymuje obietnicy.... U mnie bez zmian... ..Swieta szykuja dzieci i maz...Choinke juz ubrali,jakies zakupy tez zrobili,teraz tylko wykłócają sie,kto ma odkurzyc,bo nikt tego nie lubi... Moje drogie panie zycze kazdej z Was :zdrowych ,wesołych ,rodzinnych Swiat Bożego Narodzenia... A przy okazji ,mimo ze ten roczek dal nam popalic to jedna rzecz napewno nam sie udała,mianowicie nasz topik i mam nadzieje ze dalej uda nam sie cieszyc z jego istnienia... Moc 👄 posyłajac na razie macham 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - nic sie nie przejmuj, chetnie Wam pomoge zjesc te wszystkie pysznosci :-)... na obiad w przerwie do Was wpadne w piatek :-D Ania 🌻 - ja do tego co sie udalo dodam jeszcze 3 brzuszki ;-)... uwazam ze to niezly dorobek :-) ! Hihi, wlasnie nam kumpel gra pod oknami na parkingu na kobzie :-D :-D :-D :-D !!! Wszystko fajnie, tylko jak ja sie mam skupic na pracy...? :-O :-D :-D Mam wrazenie ze jestem jedyna osoba ktora tu dzisiaj pracuje :-D :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Życzę Wam, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. To nasza druga Wigilia na topiku ♥ ♥ ♥ i wierzę, że będą następne.... w tym samym lub jeszcze większym gronie. ♥ ♥ ♥ Życzę również nam wszystkim jak największej zmiany na lepsze. 👄 .................. _......._ ................ .~...........`~. ..?..,_..... / ...................`, .,_?..'-.., ?......... _.'`~.~./ ...?'-.-,._...`{._,}........ -.( ...... '....`-.`?..-.-,.___.. -'_ ....... '._`../........... |_ _.{@} ............ / ...........`.|-.....Y ........... / .......?..... /.....|/ ......... / ...........'-...-;..._ ........_? ................ ..`,?. ...... /... |`-.....___........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane ❤️ Kurczę mam tyle roboty, że nawet nie mam kiedy spokojnie usiąść i życzeń powysyłać, ale dla Was rzuciłam te śledzie warzywa itp. elementy krajobrazu :-D Bardzo się cieszę, że jestem z Wami, to moje pierwsze święta w Waszym przemiłym towarzystwie. Wesołych i pogodnych Świąt oraz wszelkiego spełnienia Również na przyszłość - i to w oku mgnienia Niech Wam się każda chwila w błogą radość zmienia I niech się zawsze \"chce chcieć to co jest do chcenia\" z najlepszymi życzeniami dla wszystkich topikowych Przyjaciółek 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez w biegu... dopiero przed momentem do domu wrocilam, zaraz lece pod prysznic i jedziemy do rodzicow... Dla Was wszystkich 😍 i waszych bliskich 😘 : ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Niech te Święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj kotek w nocy gada ;-) Niech choinka pachnie wszędzie, no i radość wokół będzie ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Kochane ❤️ Wprawdzie juz troszke pozno ale nigdy dla Was i Nas na zyczenia Zdrowych Wesolych i Pogodnych Swiat Bozego Narodzenia aby Nasze dzisiejsze i kolejne Swieta uplynely w milej atmosferze zycze Wam moje panie tego czego zyczylybyscie sobie same duza buzka dla Nas i oby nigdy niczego nam nie zabraklo. ........................WESOLYCH SWIAT........................................ .http://www.christmas.1k.pl/?=Ewa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ ;\|\ ~\ (--,\\\=~\ -(--,\\\==~\-----------.-----;/:.._,// --(--,\\\==~`\--------~-=~-;/--|\;/J, ---(--,\\\((```==.----~'`~/-------a-| ------(-,.\\('('(`\\.--'=..~|;--~--\_.--\ --------(,--(,(,(,'\\.-~',,=|;------\\__. ----------(,-(-,(,(,;\\-~=/--------\ ----------(,-/-(.(.(,;\\,/----------) -----------(,--/,;,;,;,\\---------./_____. --------------(==,-;-'`;'---------/_,__..\ -----,.~~_,__.~'--------------------`\_`.\ ----(='~-_,~~/--------,_______,!,___~\ ---(-/~(-----|---------\---,_~---------|.)-/_| ---(~/((\----)\._,------|~'---------~,/./ -----\\))))--/---./~.---|-------------,\_\; -,__/////--/---/----)/ --'===~'---|--|----(,-(. -----------/./--------\.\ ---------_/./---------\_\ --------/_!/----------) Odpoczywam..... 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam świątecznie. Dużo nie piszę, bo mi się język plącze :-D wpadłam tylko, żeby Was poczęstować ptasim mleczkiem i ucałować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham Swiatecznie ❤️ Jak Swieta? u mnie milo i przyjemnie.Pozdrawiam wszystkie panie i zycze dalej milo spedzonych chwil ❤️ Kaszubko ❤️ jak z MM sciskam Cie.🌼 Zycze Milej Nocy 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz po Swietach :-( ... W pracy nawet nie ma polowy personelu , zapowiada sie dluuugi dzien ... ale Wam wszystkim zycze milego dalszego swietowania 😍 !!! U nas Swita minely bardzo milo ... tyle ze mamy maly problem : od wczoraj nie mamy cieplej wody, wysiadl nam bojler :-(... i jak to zwykle bywa gwarancja skonczyla sie 4 miesiace temu... Zastanawiam sie gdzie ja teraz znajde w tym okresie kogos do naprawy :-O... Chyba sobie dzisiaj troche powisze na telefonie ... pocieszam sie ze moze czas szybciej mi przeleci... Po cichutku stawiam na stole kawe dla tych ktorych ktore cierpia na bezsennosc ;-)... i zycze milej Swiatecznej atmosfery na dzisiajszy dzien 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rebeko ❤️ biedulko, gdy my jeszcze świętujemy - Ty już pracujesz 👄 Erato ❤️ z mężem już dużo, dużo lepiej.... chociaż w sam Wigilijny wieczór nieciekawie to wyglądało.... podejrzewaliśmy, ze ma zawał... objawy były dość podobne. Bardzo szybko zjawiło się pogotowie, dokładnie go przebadano, dostał leki. Teraz wszystko minęło.... ale jeszcze w tym roku zmuszę go do pójścia do lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Swieta,swieta i po swietach ;) Jak dla mnie to jeszcze sa,dzis odpoczywania ciag dalszy bo ciesze sie ze to sobota,Pozdrawiam wszystkie panie i zycze dalszego leniuchowania. Kaszubko ❤️ to dobrze ze z M juz lepiej,masz racje jakies badania musi zrobic zycze duzo zdrowka 🌼 Rebeko ❤️ bidulko my odpoczywalismy a Ty pracowalas,mysle ze juz dzis leniuchujesz:D bo przez kolanko hihi,a wlasciwie dlaczego u was tak bylo z wczorajszym dniem?🌼 Rudamaxi ❤️ dziekuje za zyczenia i buziaki dla Ciebie i dzieci -trzymam kciuki za badania🌼 Wesola 🖐️ Witaj! jak po swietach?🌼 Dea ❤️ juz brzusio opadl ?:) 🌼 Annapo ❤️ Goju ❤️ i wszystkim po duzym 👄 i 🌼 chyba wszyscy co? jak nie to jeszcze jeden 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zapomnialam :D Rybka ❤️ Rzena ❤️ - a jednak Kaszubka ma racje zawsze kogos sie pominie - przepraszam i zycze Milego Wieczoru 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Wiadze ze na topiku Swiat ciag dalszy :-)... a jeszcze do tego chyba dolozyl sie \"efekt WE\" wiec niec dziwnego ze troszke tu pustawo... no ale widze ze kilka wiernych pan trzymie straz :-) Kaszubko 🌻 - nic nie wiedzialam :-( ale ciesze sie ze z M wszystko w porzadku... Tylko nie zaniedbajcie badan, bo ja znam ta bajke : jak juz nic nie boli to : \"... no przeciez nic mi nie jest ...\" Do mnie tez dzisiaj Pan Len pukal, ale zolza ze mnie :-P i za prog go nie wpuscilam :-D Zdjecia sliczne... najbardziej podobaja mi sie te \"3 malpki madrosci\" ;-) :-) Wesola 🌻 - dzien dobry :-) Erato 🌻 - niestety tutaj \"Szczepana\" nie jest juz dniem wolnym :-(, wszyscy normalnie pracuja chyba ze ktos sobie wezmie urolop... ja sobie odpuscilam bo mam w prespektywie, za 4 tygodnie, prawie 5 miesiecy \"urlopu\"... :-) - bede sie \"byczyc\" na calego :-D :-D Rudamaxi 🌻 - slodkie te Twoje Mikolaje :-) U nas koniec walki z bojlerem : nie znalazlam nikogo na wczoraj, wiec dzisiaj rano pojechalismy do sklepu i kupilismy nowy. Jak pomyslelismy ile nam krzyknie hydraulik za przyjazd w WE to stwierdzilismy ze nowy bojler wyjdzie niewiele drozej, a przynajmniej bedzie nowy i na gwarancji. W rezultacie dzisiaj M caly dzien bawil sie w hydraulika i elektryka :-P, ale znow mamy ciepla wode :-) !!! Jak mozna sie cieszyc z prostych, zdawaloby sie oczywistych spraw :-D :-D :-D Uciekam do kuchni... dzis na kolacje nalesniki :-) ZYCZE MILEGO DALSZEGO SWIETOWANIA I SPOKOJNEGO, RODZINNEGO WIECZORU 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Rebeko zapomnialam o Twoim piecu :D a tak pamietalam ;) bo ostatnio przeciez mialam ten sam problem - najwazniejsze ze juz ciepla woda jest.A jakie macie ogrzewanie? bo u nas jest gazowe i jeszcze doszlo wtedy zimno brrr !!! Twoim urlopem cieszymy sie wszyscy a przede wszystkim ta mala ,,dzidzia,, ktora powitamy na tym swiecie i Naszych pan rowniez 👄 ale numer:D jak sobie pomysle to jeszcze nigdy nie mialam tylu kolezanek w ciazy i to na raz :D. Ciesze sie Waszym Szczesciem. -a Ty nie mysl sobie Kochana ze bedziesz sie tak ,,byczyc,, albo ,,zrob,,to teraz bo pozniej juz -zapomnij- hihi kiedys wspomnisz to z usmiechem na twarzy . Sorki Kobietki ale wypilam dwa drineczki dzis przyszly moje wyniki i 80% jest dobrze-to dobrze tylko nie mam pojecia jak rozumiec te 20%..ale jest dobrze.To tyle na teraz -zycze Milych wrazen i wieczoru. Kaszubko 👄 aaaaj te ,,cuda,, nic dodac nic ujac - usmialam sie - a fotkie swietne,dziewczyny takie radosne.Pozdrawiam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - wlasnie poczytalam blogi Twoich dzieci- uffff Kobieto! swietne Ty powinnas pisac bajki dla dzieci,slowo.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×