Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogłaszacz Castingu

Casting na idealna żone ogłaszam. Chce sie ustatkować...

Polecane posty

Miśka co to za Magdalena... co u Ciebie na topiku ktoś wspomniał? ciekawe czy to ona ma z tym coś wspólnego? ach mam już kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze kobitka i to calkiem sympatyczna... Panther..polecam zakupy w takie dni jak ten...trza ruszyc tyleczek od kompa i odstresowac sie:) Ja zaraz idę chociaz sie zebrac nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka a co będziesz kupowała, ja wczoraj byłam i zrobiłam na obiad pyszny grzybowy sosik (grzybki zbierane własnoręcznie) , dobrze że trochę jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka nie idz na zakupy siadaj na balkonie albo tarazie-zależy gdzie mieszkasz- łap słońce garściami bo tak pięknie świeci (u Ciebie też) R e w e l a c j a . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther No mam zamiar pojechac do promodu,bardzo fajna kolekcja...ceny słone ale raz się żyje:)...poza tym buty-widziałam fajne kozaczki, spora szpilka, ciemny granat i moze sie skusze....no i jutro mam gosci na obiedzie...wiec musze lodowke zaopatrzyc i cos przygotowac-a przeciez ja nienawidze gotowac...wrrr Grzybki mam zaprawione przez moją babcie-extra są..idelane np do wodeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicznie swieci u mnie tez, sterty prania ladnie sie susza...mam fajoski tarasik-znajomi uwielbiaja u mnie imprezowac-no a ja pozniej po nich sprzatam......ale musze sie zebrac bo jutro to juz nic nie zalatwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z warszawy jestem, ale bez zbytniego przywiazania, jak warto to sie przeprowadze... :) Faktycznie u mnie slonce tez jest niezle, pewnie ostatnie takie w tym roku. Koncze ktoregos juz drinka i wylaze na spacerek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódeczka z grzybkami w sobotni wieczór i dobra muzyka ;) ja też mam grzybeczki w słoiczku takie malutkie i pyszniutkie. a kozaki całkiem nieźle się prezentują-lubie ciemny granat i te szpilki... a gotowac ja lubie to moge cos przyrządzić, jeść też lubię chociaż po mnie nic nie widać, kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violcik to ja
ja jestem idealna na zone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciaa
PO PRZECZYTANIU TEGO TEMATU Z CIEKAWOSCI OCZYWISCIE DOSZłAM DO WNIOSKU ZE AUTOR CHCE MIEC OBOK SIEBIE ZONE NIBY KUMPELE I KIEDY MU SIE ZNUDZI BADZ BEDZIE MARUDZIC ZMIENI TOWARZYSTWO .AUTOR PISZE ZE CHCE SIę USTATKOWAć MIEć DZIECI ITD ALE CZY TO NIE JEST ZACHCIANKA .A PRZECIEZ MAłZENSTO NIE NA TYM POLEGA.KAZDY MOZE BYC SZALONY ZYC PEłNIA ZYCIA , ROBIC CO MU SIę PODOBA ,ALE KIEDY WEJDZIE W ZWIAZEK MAłZEMSKI MUSI SIę LICZYC Z DRUGą OSOBA I KONSEKWENCJAMI TEGO DZIECI ITD LATA LECą I CZASY SIę ZMIENIAJą .DZIś MASZ WSZYSTKO JUTRO ZDROWIA I KASY BRAK. Napewno dajesz rade wierze w to , ale coś mi tu nie pasuje rozwiązły tryb zycia prowadzisz. Co w sumie nic mi do tego fakt .Zastanów się nad tym troche bo ustabilizowanie się to poswięcenie a ty rozrywkowy jestes bez urazy . Na kumpla pasujesz ale na męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia 250
ja jestem idealna , ale juz mam męża :D nie przeszkadza ci to :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze jak znajdzie tą jedyna to sie zmieni, wtedy czlowiek jest w stanie zrezygnowac ze wszystkiego.Kto wie może przez właśnie taki topik znajdzie to czego szuka? przecież w życiu jest wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie staję nawet do
tego castingu. jestem idealna pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nikt, chyba emocje co niektorym opadły poza tym wlasciciel topiku sie nie pokazuje to pewnie tez dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym strasznie
przynudzacie. a już z tymi małżeństwami... już większym zobowiązaniem jest kredyt hipoteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×