Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

co tam robisz?????????? :P co mamy czuć?????????????? ;P nie świntusz tu bez nas hahahahahahahahahahahhahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
ja tam czuje jedynie zapach romansu jaki rozsiewacie:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gadaj szybko, co tam czujesz??????????????????????????????????????? to ta moja ciekawość teraz bierze górę hahahahahahahahahahahahahaahahhahahahahaahahhahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do bólu
Jestem baaaardzo samotna!! Aż Chce mi sie plakac. Zaden facet mnie nie chce. Zaden facet nie chce nawet na mnie popatrzeć. Tak bardzo chciałabym kogoś kochać i chciałabym, żeby ktoś kochał mnie. Ratunku! Co zrobić, żeby podobać się mężczyznom????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia \"wydmuszko\" ;) widzisz wystarczylo Cie raz sprowokowac ... debil :) Ty niewiasto wznoszac sie na swoje wyzyny intelektualne temu debilowi do piet nie dorastasz... zajmij sie lepiej praca czy dziecmi a nie czas trwonisz na idiotyczne polukrowane posty... brakuje tylko wisienki na szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawiec no weź ja tam nic nie rozsiewam, gwaizdor to może i owszem, bo zaopatrzony w to i owo hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhaahahahhaaa dzisiaj mnie chyba zlinczujecie za ten humor :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
samotna,na pewno nie jest az tak zle;) my kobietki zwykle widzimy siebie w innym swietle,zadbaj o siebie,badz bardziej optymistyczniej nastawiona do swiata i tego co Cie otacza,usmiech na twarzy i ruszaj:) banalne ale moze cos zdziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa bo Madasia wie ze Ty to ja ... ciekawe kiedy zorientuje sie ze jeszcze jeden z nickow w tym temacie rowniez nalezy do mnie. Znikam :) a wy sie tutaj adorujcie ... moze sie co urodzi ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko mój obiadek... hihi Samotna..... ojjjj tam.... nie wierzę.... głowa do góry... piękny dzionek dzisiaj :-) Idę schrumać caluśki obiadek.... jak chłop to chłop :-) Viva Forever... I\'ll be waiting... taka pioseneczka właśnie mi leci Papacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
szu :O ale po co Ty wprowadzasz w błąd...ja to kobieta przez spore K :P tak wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubrawiec wez no
moze czas zmienic nicka na czarnego :) nikt nie bedzie sie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....
no i znowu szubrawy sie podszywa a w dodatku zajal mi nicka :] cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
osz Ty:classic_cool: a wlasnie,że się nie uśmiechne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
:D co sprawdzales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
nie lubie kiedy ktoś mnie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdor ❤️ smacznego.... :) samotna pozdrowionka nie martw sie kazdemu sie w końcu zaczyna ukladać brylantysia hohoho jak miło.... przerwa mała w pracy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
co sprawdzales??????????😡 mowi ze mi tu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już mu nie odpuszczę , bo prosiłam juz nie raz, ale do niego nie dociera, ja juz tez nie słyszę ............ sory winetu...... nie lubie jak ktoś w ten sposób traktuje innych, ja nikogo tak nie traktuje, więc... a od moich dzieci i mojego wolnego czasu to niech sie odpimpa, bo ja przynajmniej ma te dzieci i dla kogo zyć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
palcem? jak Ci sie uda to pokaz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie o to Madasia prosilas. Nie umiesz dyskutowac normalnie przeciez obie o tym doskonale wiemy :( A jezeli kogos od debili wyzywasz to co sie dziwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×