Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

A na pytanie mozesz sobie chyba sam odpowiedziec :) bo to wyglada zupelnie tak jak w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani witam w atk piekny dzień, wiecie trza go olać najnormalniej i nie odzywać sie do palanta, bo jak piszemy do niego to jego to nakręca i pcha do dalszego działania..... a mnie to juz naprawdę nie bawi...... olać go...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia dobrze gadasz :) ale musisz troche wyluzowac ... ;/ Jeszcze mozesz zrobic transparent : \"Mowimy NIE SZUbrawcowi\" a raczej nic nie mowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam co tam słychać??????????????????????? jak wieczór minął??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stara bida by rzekła hehe :D :) a wieczór minął spokojnie na tv i pogaduchach z moim Skarbem :) a Ty jak tam z wiesz z kim... ;> :D kiedy spotkanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znacie sie ,znacie:D a mój mss ma przyjechac niedługo, może za dwa tygodnie, bo za tydzień impreza rodzinna, a to jeszcze za wcześnie by w takich uczestniczył.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty madasia masz w dupe ode mnie:))))))))))), wredniaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylantyna to już pewnie wiesz kto to ja hehe :P znaczy sie kim jestem :) co tam u Ciebie ? jak miłość kwitnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , wiem;)))) milosc jak milosc, a nawet dobrze, tlyko czasem mnie wkurza ten moj:) wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do diabla z tymi facetami, no stara się: gotuje obiady, lata po zkaupy, przytula, rozpieszcza: czyli jakies wdzianko kupi, slodycza, ale jak focha zarzuci, to mam ochote go zadzgać i to zarzuci w naj mniej spodziewanym momencie, jak jest juz super;(((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylantyna , czyli mozna powiedzieć , że standardowo :D Raz jest dobrze a raz Nam faceci dadzą popalić :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylantyna tak jak pisałam wyżej Madasi :) STara bida :) ZNowu szukam pracy - mialam juz 2 w przeciagu ostatnich 3 tygodni ale mi sie nie podobaly :P wiec trzeba szukac czegoś lepszego :) a z moim mężczyzną dobrze się układa :) teraz jest bardzo u siebie w domu pomocny, co mnie bardzo cieszy :) bo jego mama pracuje teraz dluzej i sam zaproponował , że bedzie robił obiadki :D cóż... jestem z niego dumna :) ostatnio jak zrobiłobiaderk czekał aż przyjade do niego i mi na kolacje zaserwował :D przyznam sie ze b. dobre było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj np..... pracowla na kompie, no oki, niech se pracuje........... ja szlam do drugiego kompa, przytulilam go po dordzeeeeeee,,,,,,,,,,,,, buziola dalam, wlaczylam kompa, i potem muze, a winap wgosno sie wlaczyl, a sekunda nie minela, chcialam juz sciszyc, a ten z morga do mnie wyskoczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dupek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cisnienie mnie podniosl niesamowicie,................................................................................................. kurwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×