Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość forget me not
no wlasnie gdzie ci faceci..? tacy prawdziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
są tylko sie kamufluja,bo uważaja znowu że to my jesteśmy potwory.................. a to nie nasza wina,my chcemy być kochane........ i kochać tych facetów ale jak znaleźć wspólny język????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Cartoon Network a ty byś chciał tym 3 lub 4 być??????????? raczej wątpię,chciałbyś jak każdy inny człowiek mieć swoją milość,mieć na nia patent i wara wszystkim innym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie tylko jak jest. Ale może trafi na \"otwartą linię\" Czyli moment kiedy ten Prawdziwy Mężczyzna odejdzie od swojej kobiety bo go już znudzi. Wtedy będzie ten moment kiedy będzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
nieprawda ze wszyscy zajeci.. znam wielu normalnych tylko akurat ja uwazam ze zaden nie jest dla mnie.. a swoja droga to jest wielu zajetych ktorzy szukaja sobie kochanek bo jak oni sie tlumacza nie dostaja od dziewczyny tego co by chciali a nie chca sie rozstawac bo tak im wygodniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nieprawda ze wszyscy zajeci\" ;-) hehe tez mi odkrycie ... ile mozna maglowac ten sam temat ... najlepsze ze takich topicow na tym forum jest kilkanascie ... sztuka ta sama tylko aktorzy sie zmieniaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
forget me not i to jest dla mnie chore,to jest brak rozmowy miedzy partnerami - co potrzebujemy,czego nam brakuje,jak możemy sobie to dać........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
wiesz ostatnio pisalam z kolega narzekal ze z dziewczyna nie ma tego co by chcial, a i rozmowa.. mowi ze nic nie daje bo ona sie uparla i nie chce popuscic.. a jak on to powiedzial ma swoje potrzeby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawiec skoro ci nir odpowiada to po co tu zaglądasz????????? sobie czy nam na złość,a juz myślałam ze znajdziemy wspólny język........ tu nie narzekamy, tylko rozmawiamy, o wszystkim- teraz akurat taki temat mamy na tapecie,za chwile moze byc inny, wyluzuj........................................................ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska ... najlepsze jest to ze wszyscy wszystko wiedza tylko ze nie stosuja tego w praktyce ;) albo zaczynaja stosowac gdy jest za pozno. A pozniej sypia zlotymi myslami na forum :P wszystko wiedzacy ktorzy tak narprawde w zyciu uczuciowym sa wypaleni i dopadla ich dretwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
szubrawiec- ja jeszcze nie czuje sie wypalona.. moglabym powiedziec ze bardziej nie rozpalona..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P aha... a teraz szukasz jakiegos palacza zeby dorzucil troche od siebie .... zeby zaplanal ogien wiecznej milosci.. .blebleble mam troche chrustu na stanie :P i slomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo kto wygra wybory. To może być zarówno PO jak i PIS. Tylko że żadna z tych partii nie przekroczy 35% w wyborach. A druga partia będzie miała najwyżej o 5% mniej. Trzecią siłą będzie LID który uzyska najmniej 15% (a moim zdaniem będzie to 18%) Czwartej partii nie będzie a jeśli już to góra 5-6 procent będzie liczyła. Jedno jest pewne jak wygra PIS to żeby stworzyć większość będą musieli zrobić koalicję z PO. Tylko że Platforma nie zadowoli się byle czym i też będą chcieli te najważniejsze resorty a nie tylko jakieś tam podrzędne. Choć jak wiadomo to partia która wygrywa wybory rozdaje karty Kiedy natomiast wygra PO to również można się spodziewać koalicji z PIS (na warunkach PO) albo z LID i jakaś partią która ewentualnie weszła by do sejmu. PO i LID to byłoby coś czego się nikt wcześniej nie spodziewał (może dlatego Rokita wycofał się z kandydowania ?>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawiec dla twojej wiadomości , nie jestem wypalona,moze po przejściach,ale spotkalam kogoś dla kogo jestem ważna, ta naj i nie zamierzam sie z toba ścierac wiecej, nie bawią mnie twoje oceny........... szkoda,naprawdę wydawałeś sie spoko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
dobre.. jako ze mieszkam blisko lasu chrust i sloma jest.. wiec dziekuje nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia cos sie tak przyczepila nie pisalem o Tobie :) a jak sie nie czujesz wypalona to ok :P tylko bawi mnie to ze ludzie tutaj sa tak wszystko wiedzacy .... a w zyciu codziennym nie potrafia tych swoich prawd... przepisow...wzrocow zastosowac. I tak jedni polamancy udzielaja rad innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Cartoon Network mianuje cie naszym informatorem od spraw politycznych hahahahahahahaahahahahhhahahaaaa, ale nie tylko w tym temacie sie udzielaj.......... :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forget ... a ja juz sie tak napalilem... ;/ ... slome nawet mam ! o hmm juz sie zajela... sploniemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
teraz juz jestem polamancem no coraz lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
dobra znikam.. ale jeszcze tu wroce pogadac:) pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
SZUbrawiec jak mam cie troche zmiękczyć,żebyś byl bardziej przystępny............. o czym rozmawiamy,masz jakąś propozycje???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
nie sploniemy.. gasnice tez mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
network pewnie w nocy pisal posty o roznej tematyce a teraz je wkleja ;P tyle ze mu sie cos pomylilo ;/ shame on you Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
network pewnie w nocy pisal posty o roznej tematyce a teraz je wkleja ;P tyle ze mu sie cos pomylilo ;/ shame on you Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
nie sploniemy.. gasnice tez mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietki nie bede co najwyzej gietki... o niczym ja mam niestety zawezone spektrum jezeli chodzi o dyskusje ;/ malo zainteresowan :( albo takie o ktorych raczej trudno rozmawiac bo sie druga strone nie zna. ale ale ;/ kupilem sobie pajaka tarantule i mi uciekla :( brzdac maly pewnie zdechnie :( a tak sie na hodowle nastawilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×