Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamałam się

Będę musiała przesiedzieć własne wesele!!!!!!! Nic mnie już nie cieszy

Polecane posty

Gość załamałam się

JEstem w 5 m-cu ciaży, w palcu u nogi zaczoł wrastać paznokieć i muszą mi go usunąć :( :( Na dodatek dostane słabe znieczulenie i chyba jutro umrę z bólu. Do wesela nie cały miesiąc... nie chce mi sie żyć nie chce tego wesela, nie cieszy mnie już nic :( najważniejszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo nie rozumiem dlaczego bierzecie śłub w tak zaawansowanej ciąży. Nie lepiej poczekać do rozwiązania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamałam się
Bo chcemy, poprostu. Przecież ciaża nie jest chorobą, pozatym nie o ciazę chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiugdgdgdg
trzeba bylo myslec glowa,a nie bzykac sie i zaraz slub brac,zalosna jestes i zakladasz tak durne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań dramatyzować za miesiąc się wszystko zagoi, a przynajmniej na tyle, żebyś mogła tanczyć. Lekarz ginekolog jak coś to przepisze ci przeciwbólowy lek. Weź się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie rzecz biorąc to przykre.. :( piszesz że ciaża to nie choroba - właśnie widać.. nie da się już przełożyć tego wesela na troszkę później? w końcu jak je \"zmarnujesz\" to już kolejnego nie będziesz miała.. szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamałam się
DZIEWCZYNY WY NIE ROZUMIECIE JEDNEGO - SEDNA MOJEGO TOPICU...przeczytajcie proszę jeszcze raz o co chodzi bo widze że większość sierzuca o to, że biorę ślub w ciaży.. BĘDĘ MIAŁA ZRYWANY PAZNOKIEĆ LEKARZ NIE DAJE SZANS NA ZAGOJENIE SIE W CIAGU MIESIĄCA CZY JA GDZIEŚ PISZE, ŻE TO PRZEZ CIAZĘ?? CZY TO MOJA WINA ŻE AKURAT MIESIĄC PRZED ŚLUBEM ZACZOŁ WRASTAĆ PAZNOKIEĆ? PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TO MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś swojego ginekologa żeby przepisał ci jakiś łagodny środek przeciwbólowy, na 100 % będzie rozumiał. Do tego kochana wygodne buty, niekoniecznie zakryte, i tak spod sukienki nie będzie ich widać. Za miesiąc przynajmniej trochę się podgoi i już nie będzie tak bolał. Nic sie nie martw wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamałam się
Okokokokokoko dziękuję Ci za życzliwośc 🌼 /jak widać mało kogo tu na to stać :P / Najgorzej będzie z samym zabiegiem i po...ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy mowicie
nie martw sie, ja w przeddzien 100dniowki wybilam sobie palec u stopy cwicząc na bosaka poloneza :) bolalo straaaaaasznie, bylam na pogotowiu jakies oklady itd, w dzien imprezy rano musialam jechac po inne buty, bo mialam kupione z zakrytymi placami, wiec kupilam tzw. "paski" i bylo wszystko dobrze, wcale nie bolalo, za to jakiegokolwiek zakrytego buta nie bylam w stanie wlozyc, takze mysle ze w takich butkach odkrytytch nic cie nie bedzie bolec bo nie bedzie ten palec dotykal buta itd. , zwlaszcza miesiac po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy mowicie
wiem ze co innego. wlasne wesele mam juz tez za soba! chodzilo mi o cos zupelnie innego - o to ze mnie tez to baaaardzo bolalo i myslalam ze nie dam rady w ogóle chodzc , ale odkryte buty zalatwily sprawe , poza tym ja mialam ten palec wybity dzien przed zabawa, a autorka zabieg bedzie miec miesiac wczesniej wiec nie powinno byc juz zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
oj nie martw sie napewno nie przesiedzisz .znam chlopaka ktory to mial w dwa tygodnie potem mial studniowke.wystarczy dobry opatrunek na paluszek zeby nikt ci nie naruszyl rany i wygodne buty najlepiej jakies lekkie klapeczki.badzie napewno dobrze a nie zyczliwosc jest tu czesty gosciem wiec tez sie nie przejmuj czasem mam wrazenie ze niektorzy to tu wchodza zeby sie wyzyc na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hngjgh
no i co jak ci odrosnie paznokiec to znowu problem bo bedzie sie wrastał idz do kosmetyczki załozy klamre i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że nie
będzie tak źle. Przynajmniej jeśli chodzi o ciążę. W sierpniu byłam na weselu brata męża, wówczas był to u mnie 20 tc i bawiłam się bardzo dobrze. Jesli tylko noga Ci pozwoli to myślę, że wesele ma szanse być udane. Powodzenia i szczęścia na nowej drodze zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko topiku! Nie przejmuj się paznokciem. Boleć aż tak nie będzie. Moja siostra miała wyrywany też będąc w ciąży (chociaż ślub mieli wcześniej)- mówiła, że było ok. Potem chodziła z zabandażowanym palcem przez jakiś czas i zmieniała opatrunki. Na początku ból był, a potem normalnie po jakimś tygodniu, dwóch. Także spokojnie będziesz się bawić na weselu. Na pewno będzie pięknie i skorzystasz z zabawy!:) Pozdrawiam gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe
ale masz chujnię... odwołaj koniecznie, bo to fatalnie wróży...hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2xAFKGqzuScn0lWKzxCnptgt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×